Zvolení
106 ↓ −411
Náhradníci
322 ↓ −1316
Nezvolení
176 ↓ −771
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
106 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Zbyněk Šimbera | Duchcov | Zvolen(a) | starosta | 871 (8,0 %) |
| Věra Sigmundová | Chropyně | Zvolen(a) | tajemnice městského úřadu | 641 (11,3 %) |
| Vladimír Šimek | Duchcov | Zvolen(a) | jednatel TS | 610 (5,6 %) |
| Lenka Podlogarová | Duchcov | Zvolen(a) | sociální pracovnice | 567 (5,2 %) |
| Andrea Abertová | Duchcov | Zvolen(a) | vedoucí pošty | 555 (5,1 %) |
| Jiří Chvojka | Duchcov | Zvolen(a) | elektrotechnik | 530 (4,9 %) |
| Zdeněk Bernášek | Duchcov | Zvolen(a) | lakýrník | 493 (4,5 %) |
| Zdeněk Večerka | Chropyně | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 471 (8,3 %) |
| Petr Dušek | Církvice | Zvolen(a) | hasič - velitel, starosta obce | 426 (19,1 %) |
| Jaroslav Soukup | Jaroměřice nad Rokytnou | Zvolen(a) | starosta města | 421 (6,4 %) |
| Tomáš Kratina | Stochov | Zvolen(a) | profesionální hasič | 413 (8,3 %) |
| Hana Štrublíková | Chropyně | Zvolen(a) | pracovnice OSPOD | 402 (7,1 %) |
| Alena Mikulenková | Halenkov | Zvolen(a) | poštovní úředník | 396 (22,9 %) |
| Vít Pavelec | Jaroměřice nad Rokytnou | Zvolen(a) | stavební mistr | 389 (5,9 %) |
| Richard Kopečný | Chropyně | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 387 (6,8 %) |
| Jiří Čáp | Votice | Zvolen(a) | právník | 386 (11,9 %) |
| Radim Krůpa | Zubří | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 382 (9,4 %) |
| Vítězslav Pléha | Jaroměřice nad Rokytnou | Zvolen(a) | zootechnik, místostarosta města | 365 (5,6 %) |
| Michal Černý | Volduchy | Zvolen(a) | starosta obce | 365 (13,8 %) |
| Marie Janoušková | Jaroměřice nad Rokytnou | Zvolen(a) | úředník | 344 (5,3 %) |
| Lubor Moravec | Volduchy | Zvolen(a) | profesionální hasič | 343 (13,0 %) |
| Tomáš Kratochvíl | Volduchy | Zvolen(a) | profesionální hasič | 339 (12,8 %) |
| Petr Michal | Třeboň | Zvolen(a) | vrchní komisař PČR | 333 (6,4 %) |
| Miloslava Becherová | Stochov | Zvolen(a) | pedagožka | 331 (6,6 %) |
| Marek Bečka | Prusinovice | Zvolen(a) | zootechnik | 328 (25,1 %) |
| Petr Hruška | Stráž | Zvolen(a) | údržbář | 313 (15,0 %) |
| Viktor Červ | Votice | Zvolen(a) | architekt | 312 (9,6 %) |
| Soňa Ottová | Klobuky | Zvolen(a) | starostka obce | 305 (11,7 %) |
| Václav Henzl | Klobuky | Zvolen(a) | výpravčí | 301 (11,5 %) |
| Pavel Klobucký | Klobuky | Zvolen(a) | strážník městské policie | 301 (11,5 %) |
| David Vyleťal | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | podnikatel | 300 (11,7 %) |
| Martin Pinc | Klobuky | Zvolen(a) | OSVČ | 298 (11,4 %) |
| Miloslav Kolář | Bernartice | Zvolen(a) | technik ZD, starosta sboru dobrovolných hasičů | 293 (18,0 %) |
| Štěpán Tomec | Klobuky | Zvolen(a) | řidič | 290 (11,1 %) |
| Renata Jadrníčková | Prusinovice | Zvolen(a) | ředitelka MŠ | 289 (22,1 %) |
| Lucie Irschová | Stochov | Zvolen(a) | koordinátorka obchodu | 288 (5,8 %) |
| Martin Bartík | Rymice | Zvolen(a) | starosta obce | 286 (18,0 %) |
| Roman Budín | Volduchy | Zvolen(a) | OSVČ | 283 (10,7 %) |
| Jiří Volenec | Církvice | Zvolen(a) | podnikatel, místostarosta obce | 282 (12,6 %) |
| Pavlína Havrdová | Stráž | Zvolen(a) | vedoucí provozu | 275 (13,2 %) |
| Radoslava Madzarová | Klobuky | Zvolen(a) | důchodkyně | 275 (10,5 %) |
| Luďka Pavlíková | Bojkovice | Zvolen(a) | učitelka ZŠ | 274 (10,2 %) |
| Jiří Janošek | Zubří | Zvolen(a) | ekonom | 272 (6,7 %) |
| Přemysl Prachař | Bojkovice | Zvolen(a) | mistr výroby | 270 (10,1 %) |
| Jaroslav Pelc | Volduchy | Zvolen(a) | dělník | 269 (10,2 %) |
| Luboš Pytloun | Osečná | Zvolen(a) | místostarosta | 269 (13,6 %) |
| Pavel Zakopal | Rymice | Zvolen(a) | místostarosta obce, elektro projektant | 262 (16,4 %) |
| Dagmar Sedláčková | Volduchy | Zvolen(a) | zdravotní sestra | 260 (9,8 %) |
| Alena Kostincová | Církvice | Zvolen(a) | učitelka MŠ Církvice | 249 (11,1 %) |
| Karel Bareš | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | technik | 248 (9,6 %) |
| Kamil Vašíček | Stráž | Zvolen(a) | řidič VZV | 238 (11,4 %) |
| Radek Andrle | Stráž | Zvolen(a) | pracovník vzorkovny | 236 (11,3 %) |
| Josef Oplt | Doksy | Zvolen(a) | strážník městské policie | 232 (12,3 %) |
| Jana Oulehlová | Němčice nad Hanou | Zvolen(a) | ekonomka | 229 (11,5 %) |
| Evžen Horák | Rymice | Zvolen(a) | vedoucí správy majetku obchodní společnosti | 226 (14,2 %) |
| David Macháček | Církvice | Zvolen(a) | prodejce nových aut | 220 (9,8 %) |
| Petr Krejčík | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | automechanik | 213 (8,3 %) |
| Josef Hrůza | Stráž | Zvolen(a) | OSVČ | 202 (9,7 %) |
| Roman Volf | Miroslav | Zvolen(a) | pracovník v gastronomii | 196 (15,7 %) |
| Jiří Hauzer | Osečná | Zvolen(a) | starosta | 195 (9,8 %) |
| Jiří Louda | Osečná | Zvolen(a) | operátor | 189 (9,5 %) |
| Miroslav Bergr | Osečná | Zvolen(a) | technik | 188 (9,5 %) |
| Martin Tabarka | Rymice | Zvolen(a) | operátor CNC stroje | 182 (11,4 %) |
| Jitka Kutalová | Němčice nad Hanou | Zvolen(a) | vyšší soudní úředník | 181 (9,1 %) |
| Martin Doležel | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | konzultant IT | 178 (10,6 %) |
| Radek Sláma | Bernartice | Zvolen(a) | podnikatel, velitel zásahové jednotky dobrovolných hasičů | 177 (10,9 %) |
| Marie Guričanová | Osečná | Zvolen(a) | důchodce | 176 (8,9 %) |
| Petra Machálková | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | sociální pracovnice | 176 (10,5 %) |
| Vlastimil Němeček | Osečná | Zvolen(a) | státní zaměstnanec | 172 (8,7 %) |
| Milan Bečvář | Bernartice | Zvolen(a) | středoškolský učitel | 171 (10,5 %) |
| Miroslav Lát | Osečná | Zvolen(a) | OSVČ | 171 (8,6 %) |
| František Vachala | Halenkov | Zvolen(a) | důchodce | 171 (9,9 %) |
| Tomáš Kudlička | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | technický pracovník | 169 (10,1 %) |
| Václav Köhler | Osečná | Zvolen(a) | lesní technik | 168 (8,5 %) |
| Jiří Richter | Pustá Polom | Zvolen(a) | učitel | 167 (13,4 %) |
| Ivana Dvořáková | Němčice nad Hanou | Zvolen(a) | důchodkyně | 163 (8,2 %) |
| Martin Vojtek | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | technický pracovník | 159 (9,5 %) |
| Jiří Hauzer | Osečná | Zvolen(a) | technik | 157 (7,9 %) |
| Marek Holuša | Pustá Polom | Zvolen(a) | zahradník | 155 (12,5 %) |
| Josef Váňo | Osečná | Zvolen(a) | státní zaměstnanec | 153 (7,7 %) |
| Jitka Hlopková | Osečná | Zvolen(a) | skladnice | 147 (7,4 %) |
| Iva Jenerálová | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | učitelka základní školy | 141 (8,4 %) |
| Karel Jenerál | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | ředitel základní školy | 138 (8,3 %) |
| Michal Zezula | Moravské Málkovice | Zvolen(a) | vedoucí elektroskladu | 128 (7,7 %) |
| Radka Dráňová | Rymice | Zvolen(a) | vedoucí nákupu a logistiky | 127 (8,0 %) |
| Miloslav Gima | Částkov | Zvolen(a) | úředník | 110 (13,8 %) |
| Radek Kubáník | Částkov | Zvolen(a) | nezaměstnaný | 109 (13,7 %) |
| Vladimír Esentier | Břvany | Zvolen(a) | důchodce | 105 (13,1 %) |
| Václav Němeček | Částkov | Zvolen(a) | OSVČ | 103 (13,0 %) |
| Jitka Spoustová | Břvany | Zvolen(a) | starostka | 97 (12,1 %) |
| Josef Piskač | Břvany | Zvolen(a) | důchodce | 93 (11,6 %) |
| Zdeněk Řepka | Lišany | Zvolen(a) | supervisor výroby | 91 (14,7 %) |
| Čestmír Spousta | Břvany | Zvolen(a) | OSVČ | 90 (11,2 %) |
| Peter Body | Semín | Zvolen(a) | OSVČ | 85 (28,4 %) |
| Jiří Čížek | Břvany | Zvolen(a) | řidič - strojník | 85 (10,6 %) |
| Marek Hauner | Lišany | Zvolen(a) | majitel FITNES CENTRA SK Mek GYM, z.s. | 83 (13,4 %) |
| Marek Lácha | Částkov | Zvolen(a) | nezaměstnaný | 80 (10,1 %) |
| Hana Kalvodová | Víceměřice | Zvolen(a) | důchodkyně | 78 (19,9 %) |
| Radek Andrle | Koloveč | Zvolen(a) | řidič ZZSPK | 75 (19,8 %) |
| Jarmila Zbožínková | Víceměřice | Zvolen(a) | zdravotně sociální pracovník | 68 (17,3 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.