Zvolení
127 ↓ −35
Náhradníci
306 ↓ −223
Nezvolení
1 ↓ −50
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
127 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Pánek | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | učitel ZUŠ, zastupitel města | 1 616 (7,4 %) |
| Šárka Trunečková | Chrudim | Zvolen(a) | koordinátorka projektu Zdravé město | 1 461 (5,6 %) |
| Martin Profous | Chrudim | Zvolen(a) | ředitel ZUŠ Chrudim a dirigent | 1 362 (5,2 %) |
| Jan Doucek | Chrudim | Zvolen(a) | geolog a manažer Národního geoparku Železné hory, ředitel a jednatel, zastupitel | 1 337 (5,1 %) |
| Tomáš Židek | Chrudim | Zvolen(a) | ředitel Konzervatoře Pardubice | 1 228 (4,7 %) |
| Petr Hradil | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | podnikatel, zastupitel města | 1 207 (5,5 %) |
| Pavla Caletková | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | ředitelka ZUŠ, zastupitelka města | 1 174 (5,4 %) |
| Božena Měchurová Studená | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | referent OÚ | 1 155 (5,3 %) |
| Hana Pacíková | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | středoškolský pedagog, zastupitelka města | 1 130 (5,2 %) |
| Tomáš Horák | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | učitel autoškoly | 1 046 (4,8 %) |
| Jaroslav Láník | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | OSVČ | 1 006 (4,6 %) |
| Daniel Mlčák | Bystřice pod Hostýnem | Zvolen(a) | vedoucí pečovatelské služby | 993 (4,5 %) |
| Ondřej Elísek | Úštěk | Zvolen(a) | starosta | 880 (9,2 %) |
| Štěpán Ondřich | Bechyně | Zvolen(a) | starosta města | 844 (10,2 %) |
| Petr Vraštil | Úštěk | Zvolen(a) | praktický lékař | 765 (8,0 %) |
| Zuzana Herinková | Úštěk | Zvolen(a) | veterinární lékařka | 748 (7,8 %) |
| Andrea Horáková Balčíková | Bechyně | Zvolen(a) | podnikatelka | 736 (8,9 %) |
| Roman Šedivý | Úštěk | Zvolen(a) | OSVČ | 720 (7,5 %) |
| Tomáš Matýsek | Hlučín | Zvolen(a) | lesník | 708 (6,8 %) |
| Jiří Bílek | Bechyně | Zvolen(a) | student | 697 (8,4 %) |
| Lenka Chreňová | Úštěk | Zvolen(a) | Supply Chain Specialist | 657 (6,9 %) |
| Vladimír Hrnčíř | Úštěk | Zvolen(a) | OSVČ | 656 (6,9 %) |
| Jaroslav Vaško | Úštěk | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 648 (6,8 %) |
| Ivan Jeník | Slatiňany | Zvolen(a) | veterinární lékař | 642 (6,6 %) |
| Kamil Valenta | Úštěk | Zvolen(a) | OSVČ | 629 (6,6 %) |
| Tomáš Vrchota | Bechyně | Zvolen(a) | podnikatel | 617 (7,4 %) |
| Petr Malivánek | Úštěk | Zvolen(a) | OSVČ | 595 (6,2 %) |
| Veronika Hodysová | Úštěk | Zvolen(a) | OSVČ | 594 (6,2 %) |
| Tomáš Lettl | Bechyně | Zvolen(a) | podnikatel | 574 (6,9 %) |
| Milan Chalupník | Slatiňany | Zvolen(a) | ředitel školy | 560 (5,8 %) |
| Martina Kotzurová | Hlučín | Zvolen(a) | OSVČ | 553 (5,3 %) |
| František Rulík | Slatiňany | Zvolen(a) | příslušník bezpečnostních sborů | 544 (5,6 %) |
| Jana Janáčková | Bechyně | Zvolen(a) | správkyně muzea | 533 (6,4 %) |
| Tomáš Kunc | Slatiňany | Zvolen(a) | předseda zemědělské a.s. | 520 (5,4 %) |
| David Prachař | Slatiňany | Zvolen(a) | podnikatel | 516 (5,3 %) |
| Jakub Jeřábek | Slatiňany | Zvolen(a) | příslušník bezpečnostních sborů | 467 (4,8 %) |
| Zdeněk Kocián | Slatiňany | Zvolen(a) | projekce a stavební dozory | 465 (4,8 %) |
| Luboš Mottl | Kostelec nad Orlicí | Zvolen(a) | ředitel nemocnice | 443 (11,2 %) |
| Jaroslav Vanča | Budyně nad Ohří | Zvolen(a) | místostarosta | 434 (11,2 %) |
| Vilém Drahorád | Kostelec nad Orlicí | Zvolen(a) | vedoucí v logistice | 384 (9,7 %) |
| Michal Vogel | Budyně nad Ohří | Zvolen(a) | vrchní ministerský rada | 374 (9,7 %) |
| Petr Jansa | Benešov nad Ploučnicí | Zvolen(a) | starosta města | 341 (9,1 %) |
| Josef Kusebauch | Chabařovice | Zvolen(a) | ředitel základní školy | 338 (10,2 %) |
| Jakub Zelený | Benešov nad Ploučnicí | Zvolen(a) | ředitel ZŠ a MŠ | 328 (8,7 %) |
| Jana Rážková | Budyně nad Ohří | Zvolen(a) | lékařka | 320 (8,3 %) |
| Andrea Krčmářová | Budyně nad Ohří | Zvolen(a) | ved. služeb Hospicu sv. Štěpána | 318 (8,2 %) |
| Jiří Slavík | Benešov nad Ploučnicí | Zvolen(a) | lékař | 310 (8,2 %) |
| Ivo Grund | Šebetov | Zvolen(a) | OSVČ | 302 (14,4 %) |
| Jaromír Vanča | Budyně nad Ohří | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 298 (7,7 %) |
| Zdeněk Čížek | Šebetov | Zvolen(a) | úředník | 298 (14,2 %) |
| Luděk Volek | Město Albrechtice | Zvolen(a) | technik MIKS Krnov | 297 (9,4 %) |
| Zdeňka Bečková | Červená Řečice | Zvolen(a) | starostka | 290 (10,0 %) |
| Milan Rosenberg | Šebetov | Zvolen(a) | administrativní pracovník | 285 (13,6 %) |
| Roland Absolon | Chabařovice | Zvolen(a) | učitel | 284 (8,6 %) |
| Jiří Hladík | Chabařovice | Zvolen(a) | dotační poradce | 282 (8,5 %) |
| Vladimír Šild | Brozany nad Ohří | Zvolen(a) | lékař | 279 (10,5 %) |
| Václav Bešta | Brozany nad Ohří | Zvolen(a) | starosta | 278 (10,5 %) |
| Ondřej Krejčíř | Šebetov | Zvolen(a) | řidič nákladní dopravy | 278 (13,3 %) |
| Jiřina Míčková | Zátor | Zvolen(a) | administrativní pracovník | 277 (17,0 %) |
| Jakub Přivřel | Benešov nad Ploučnicí | Zvolen(a) | oblastní manažer | 277 (7,4 %) |
| Milan Urbánek | Šebetov | Zvolen(a) | OSVČ | 276 (13,2 %) |
| Jitka Sadovská | Bečov | Zvolen(a) | starostka | 275 (7,5 %) |
| František Mihulka | Zaječice | Zvolen(a) | ředitel střední školy | 272 (10,1 %) |
| Patrik Tesař | Šebetov | Zvolen(a) | obchodní referent | 269 (12,8 %) |
| Igor Kozelek | Město Albrechtice | Zvolen(a) | referent MěÚ Krnov | 267 (8,5 %) |
| Lenka Hemerková | Zaječice | Zvolen(a) | učitelka | 266 (9,9 %) |
| Pavel Caitaml | Chabařovice | Zvolen(a) | ředitel střední školy | 264 (8,0 %) |
| Jaroslav Kaňka | Červená Řečice | Zvolen(a) | lesník | 264 (9,1 %) |
| Jaroslava Kramperová | Bečov | Zvolen(a) | referentka | 261 (7,1 %) |
| Jitka Sadovská | Bečov | Zvolen(a) | specialista odbytu | 256 (7,0 %) |
| Zdeněk Bečka | Červená Řečice | Zvolen(a) | obchodní ředitel | 248 (8,6 %) |
| Zdeněk Svoboda | Bečov | Zvolen(a) | obchodník | 247 (6,7 %) |
| Jaroslav Jandl | Slavětín | Zvolen(a) | starosta městyse Slavětína | 246 (15,8 %) |
| Ivana Šestáková | Bečov | Zvolen(a) | specialista HR | 246 (6,7 %) |
| Václav Hajas | Bečov | Zvolen(a) | důchodce | 243 (6,6 %) |
| Blažej Grznár | Bečov | Zvolen(a) | důchodce | 240 (6,5 %) |
| Aleš Novotný | Bečov | Zvolen(a) | hasič | 239 (6,5 %) |
| Kateřina Bourková | Bečov | Zvolen(a) | ministerský rada | 237 (6,5 %) |
| Jaroslava Novotná | Červená Řečice | Zvolen(a) | zástupce ředitele ZŠ | 236 (8,2 %) |
| Magda Katzmairová | Šebetov | Zvolen(a) | obchodní zástupkyně | 234 (11,2 %) |
| Jana Kubrichtová | Straškov-Vodochody | Zvolen(a) | místostarosta obce | 234 (12,0 %) |
| Zbyněk Pejcha | Zaječice | Zvolen(a) | elektrikář | 234 (8,7 %) |
| Lenka Štefanová | Zaječice | Zvolen(a) | primářka | 233 (8,6 %) |
| Miroslav Straka | Červená Řečice | Zvolen(a) | technický pracovník města | 231 (8,0 %) |
| Miroslav Klokan | Bečov | Zvolen(a) | strážník OP | 230 (6,3 %) |
| Miroslav Holub | Slavětín | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 227 (14,6 %) |
| Lukáš Vonderka | Červená Řečice | Zvolen(a) | dispečer MKD | 226 (7,8 %) |
| Vendula Hrbková | Brozany nad Ohří | Zvolen(a) | účetní | 221 (8,3 %) |
| Květoslava Laubeová | Slavětín | Zvolen(a) | ředitelka Úřadu práce v Lounech | 221 (14,2 %) |
| Salome Sýkorová | Zátor | Zvolen(a) | starostka obce | 220 (13,5 %) |
| Miloš Mazoch | Slavětín | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 219 (14,1 %) |
| Marek Gajovský | Třebovice | Zvolen(a) | technik | 215 (7,4 %) |
| Jana Veselá | Straškov-Vodochody | Zvolen(a) | fyzioterapeutka | 215 (11,0 %) |
| Irena Krnáčová | Hoštka | Zvolen(a) | ekonom | 212 (14,5 %) |
| Václav Hromádko | Zaječice | Zvolen(a) | zámečník | 210 (7,8 %) |
| Václav Roháč | Slavětín | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 210 (13,5 %) |
| Roman Stanislav | Straškov-Vodochody | Zvolen(a) | technik BOZP a PO | 209 (10,7 %) |
| Vladimír Vavrečka | Třebovice | Zvolen(a) | vysokoškolský pedagog | 200 (6,9 %) |
| Jakub Quaiser | Brozany nad Ohří | Zvolen(a) | podnikatel | 196 (7,4 %) |
| Jana Hamzová | Brozany nad Ohří | Zvolen(a) | soudní tajemnice | 194 (7,3 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.