Volební období 2026 – dosud
Výsledky komunálních voleb městské části Brno-Židenice
09. 10. 2026
Hlasovalo 6 949 z 15 407 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 8 listin
29 mandátů · 5 zvolených listin
29 mandátů · 5 zvolených listin
PETR KUNC – HLAS PRO ŽIDENICE 10 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Kunc | Zvolen(a) | 1. | 2 415 (4.06 %) |
| 2. | Jana Šťastná | Zvolen(a) | 2. | 2 306 (3.88 %) |
| 3. | Ondřej Skála | Zvolen(a) | 3. | 2 178 (3.66 %) |
| 4. | Martin Ando | Zvolen(a) | 4. | 2 120 (3.56 %) |
| 5. | Jiří Jedlička | Zvolen(a) | 5. | 2 102 (3.53 %) |
| 6. | Magdaléna Kratochvílová | Zvolen(a) | 6. | 2 127 (3.58 %) |
| 7. | Marek Sláma | Zvolen(a) | 7. | 2 134 (3.59 %) |
| 8. | Hana Fasurová | Zvolen(a) | 8. | 2 110 (3.55 %) |
| 9. | Kamila Réblová | Zvolen(a) | 9. | 2 118 (3.56 %) |
| 10. | Alvin Korčák | Zvolen(a) | 10. | 2 070 (3.48 %) |
| 11. | Ondřej Sáňka | 1. náhradník | — | 2 071 (3.48 %) |
| 12. | Irena Vlahovičová | 2. náhradník | — | 2 075 (3.49 %) |
| 13. | Tomáš Prokůpek | 3. náhradník | — | 2 079 (3.49 %) |
| 14. | Eva Kostková | 4. náhradník | — | 2 058 (3.46 %) |
| 15. | Ondřej Puczok | 5. náhradník | — | 2 035 (3.42 %) |
| 16. | Lucie Bregantová | 6. náhradník | — | 2 050 (3.45 %) |
| 17. | Vilém Řiháček | 7. náhradník | — | 2 050 (3.45 %) |
| 18. | Pavla Moravcová | 8. náhradník | — | 2 025 (3.4 %) |
| 19. | Vojtěch Krmíček | 9. náhradník | — | 2 022 (3.4 %) |
| 20. | Iva Valentová | 10. náhradník | — | 2 012 (3.38 %) |
| 21. | Petr Hýl | 11. náhradník | — | 2 028 (3.41 %) |
| 22. | Jitka Šírová | 12. náhradník | — | 2 018 (3.39 %) |
| 23. | Radim Nakládal | 13. náhradník | — | 2 001 (3.36 %) |
| 24. | Daniela Čechová | 14. náhradník | — | 1 994 (3.35 %) |
| 25. | Štěpán Řiháček | 15. náhradník | — | 1 984 (3.33 %) |
| 26. | Jana Cindlerová | 16. náhradník | — | 1 925 (3.24 %) |
| 27. | Daniel Mazenauer | 17. náhradník | — | 1 859 (3.12 %) |
| 28. | Libor Vyskočil | 18. náhradník | — | 1 782 (2.99 %) |
| 29. | Jindřich Markus | 19. náhradník | — | 1 660 (2.79 %) |
Lidovci a Starostové Blíž lidem (KDU-ČSL s podporou Starostů a nezávislých) 9 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Štěpán Juránek | Zvolen(a) | 1. | 2 269 (4.55 %) |
| 2. | Lucie Grůzová | Zvolen(a) | 2. | 2 062 (4.14 %) |
| 3. | Jan Přikryl | Zvolen(a) | 3. | 1 796 (3.6 %) |
| 4. | Jiří Pavlík | Zvolen(a) | 4. | 1 776 (3.56 %) |
| 5. | Viktor Šulc | Zvolen(a) | 5. | 1 783 (3.58 %) |
| 6. | Kateřina Katrňáková | Zvolen(a) | 6. | 1 756 (3.52 %) |
| 7. | Jan Komárek | Zvolen(a) | 7. | 1 732 (3.47 %) |
| 8. | Petra Klumparová | Zvolen(a) | 8. | 1 786 (3.58 %) |
| 9. | Josef Komárek | Zvolen(a) | 9. | 1 727 (3.46 %) |
| 10. | Jiří Starý | 1. náhradník | — | 1 736 (3.48 %) |
| 11. | Dagmar Klečka Novotná | 2. náhradník | — | 1 736 (3.48 %) |
| 12. | Radek Slavíček | 3. náhradník | — | 1 707 (3.42 %) |
| 13. | Štěpán Policer | 4. náhradník | — | 1 725 (3.46 %) |
| 14. | Vlasta Šimoníková | 5. náhradník | — | 1 679 (3.37 %) |
| 15. | Pavel Schmidt | 6. náhradník | — | 1 704 (3.42 %) |
| 16. | Petr Janko | 7. náhradník | — | 1 689 (3.39 %) |
| 17. | Ondřej Veselý | 8. náhradník | — | 1 689 (3.39 %) |
| 18. | Dominik Grůza | 9. náhradník | — | 1 709 (3.43 %) |
| 19. | Jaroslava Zouharová | 10. náhradník | — | 1 670 (3.35 %) |
| 20. | Antonín Pokorný | 11. náhradník | — | 1 683 (3.37 %) |
| 21. | Pavel Severa | 12. náhradník | — | 1 662 (3.33 %) |
| 22. | Ondřej Pšenica | 13. náhradník | — | 1 655 (3.32 %) |
| 23. | Jiří Souček | 14. náhradník | — | 1 634 (3.28 %) |
| 24. | Josef Hampl | 15. náhradník | — | 1 634 (3.28 %) |
| 25. | Stanislav Juránek | 16. náhradník | — | 1 665 (3.34 %) |
| 26. | Jiří Dvořák | 17. náhradník | — | 1 599 (3.21 %) |
| 27. | Karel Kolář | 18. náhradník | — | 1 562 (3.13 %) |
| 28. | Vojtěch Maxmilián Frýželka | 19. náhradník | — | 1 531 (3.07 %) |
| 29. | Karel Komárek | 20. náhradník | — | 1 447 (2.9 %) |
ANO 2011 5 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | René Novotný | Zvolen(a) | 1. | 1 130 (3.85 %) |
| 2. | Václav Trojan | Zvolen(a) | 2. | 1 126 (3.83 %) |
| 3. | Ondřej Procházka | Zvolen(a) | 3. | 1 049 (3.57 %) |
| 4. | Jiří Martenek | Zvolen(a) | 4. | 1 076 (3.66 %) |
| 5. | Bořivoj Nakládal | Zvolen(a) | 5. | 1 035 (3.52 %) |
| 6. | Ondřej Ciupek | 1. náhradník | — | 1 021 (3.48 %) |
| 7. | David Pleva | 2. náhradník | — | 1 060 (3.61 %) |
| 8. | Petr Martenek | 3. náhradník | — | 1 058 (3.6 %) |
| 9. | Jana Mikaušová | 4. náhradník | — | 1 017 (3.46 %) |
| 10. | David Lenger | 5. náhradník | — | 1 017 (3.46 %) |
| 11. | Marie Procházková | 6. náhradník | — | 1 015 (3.46 %) |
| 12. | Iva Trojanová | 7. náhradník | — | 1 034 (3.52 %) |
| 13. | Michal Suchý | 8. náhradník | — | 1 014 (3.45 %) |
| 14. | Sabina Kronesová | 9. náhradník | — | 1 022 (3.48 %) |
| 15. | Michaela Černá | 10. náhradník | — | 1 015 (3.46 %) |
| 16. | Alan Kristen | 11. náhradník | — | 998 (3.4 %) |
| 17. | Silvie Martenková | 12. náhradník | — | 1 013 (3.45 %) |
| 18. | Oldřich Koudelka | 13. náhradník | — | 1 000 (3.4 %) |
| 19. | Jana Vostrejšová | 14. náhradník | — | 993 (3.38 %) |
| 20. | Petr Mašín | 15. náhradník | — | 994 (3.38 %) |
| 21. | Josef Melichar | 16. náhradník | — | 998 (3.4 %) |
| 22. | Jitka Lengerová | 17. náhradník | — | 992 (3.38 %) |
| 23. | Bronislava Trojanová | 18. náhradník | — | 980 (3.34 %) |
| 24. | Jiří Matěj | 19. náhradník | — | 978 (3.33 %) |
| 25. | Radomíra Vostrejšová | 20. náhradník | — | 967 (3.29 %) |
| 26. | Květoslava Sinlová | 21. náhradník | — | 957 (3.26 %) |
| 27. | Jiří Valehrach | 22. náhradník | — | 948 (3.23 %) |
| 28. | Milan Padrta | 23. náhradník | — | 930 (3.17 %) |
| 29. | Zuzana Křivánková | 24. náhradník | — | 897 (3.05 %) |
Židenice-dobrá-adresa.cz (ODS, TOP 09 a nestraníci) 3 mandáty · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Roman Vašina | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 665 (3.98 %) |
| 2. | Dagmar Seidlová | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 677 (4.05 %) |
| 3. | Roman Čáp | Zvolen(a) | 3. | 605 (3.62 %) |
| 4. | David Tolstych | 1. náhradník | — | 599 (3.59 %) |
| 5. | Radim Augustýn | 2. náhradník | — | 586 (3.51 %) |
| 6. | Jiří Koudela | 3. náhradník | — | 610 (3.65 %) |
| 7. | Jiří Rygl | 4. náhradník | — | 591 (3.54 %) |
| 8. | Katarína Husárová | 5. náhradník | — | 585 (3.5 %) |
| 9. | Petra Dojčáková | 6. náhradník | — | 589 (3.53 %) |
| 10. | Ivo Verner | 7. náhradník | — | 576 (3.45 %) |
| 11. | Jan Kocmánek | 8. náhradník | — | 592 (3.54 %) |
| 12. | Jindra Bezvodová | 9. náhradník | — | 565 (3.38 %) |
| 13. | Marek Hauke | 10. náhradník | — | 569 (3.41 %) |
| 14. | Martin Pospíšil | 11. náhradník | — | 573 (3.43 %) |
| 15. | Jakub Jurásek | 12. náhradník | — | 574 (3.44 %) |
| 16. | Radek Ševčík | 13. náhradník | — | 560 (3.35 %) |
| 17. | Petr Hrůza | 14. náhradník | — | 579 (3.47 %) |
| 18. | Michal Krystek | 15. náhradník | — | 561 (3.36 %) |
| 19. | Yveta Zouharová | 16. náhradník | — | 561 (3.36 %) |
| 20. | Ivo Žák | 17. náhradník | — | 555 (3.32 %) |
| 21. | Darina Koudelová | 18. náhradník | — | 583 (3.49 %) |
| 22. | Pavel Absolon | 19. náhradník | — | 561 (3.36 %) |
| 23. | Irena Roušalová | 20. náhradník | — | 554 (3.32 %) |
| 24. | Jiří Stejskal | 21. náhradník | — | 555 (3.32 %) |
| 25. | Aleš Zouhar | 22. náhradník | — | 552 (3.3 %) |
| 26. | Soňa Augustýnová | 23. náhradník | — | 546 (3.27 %) |
| 27. | Alexis Papadopulos | 24. náhradník | — | 541 (3.24 %) |
| 28. | Jiří Rygl | 25. náhradník | — | 530 (3.17 %) |
| 29. | Ludmila Nedvědová | 26. náhradník | — | 491 (2.94 %) |
Piráti a Fakt Brno TU! pro Židenice 2 mandáty · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Monika Lukášová Spilková | Zvolen(a) | 1. | 490 (4.48 %) |
| 2. | Nikola Jurková Ille | Zvolen(a) | 2. | 464 (4.24 %) |
| 3. | Dávid Kampo | 2. náhradník | — ↓1 | 412 (3.76 %) |
| 4. | Michal Pustka | 3. náhradník | — ↓1 | 377 (3.44 %) |
| 5. | Adam Redrup | 4. náhradník | — ↓1 | 395 (3.61 %) |
| 6. | Blanka Zedková | 1. náhradník | — ↑3 | 421 (3.85 %) |
| 7. | Gabriel Štěpánek | 5. náhradník | — | 395 (3.61 %) |
| 8. | Nikola Kartusová | 6. náhradník | — | 404 (3.69 %) |
| 9. | Martin Ficker | 7. náhradník | — | 385 (3.52 %) |
| 10. | Petra Vinšová | 8. náhradník | — | 390 (3.56 %) |
| 11. | Ondřej Horký | 9. náhradník | — | 393 (3.59 %) |
| 12. | Alena Nehudková | 10. náhradník | — | 372 (3.4 %) |
| 13. | Ondřej Kocourek | 11. náhradník | — | 383 (3.5 %) |
| 14. | Alena Knotková | 12. náhradník | — | 370 (3.38 %) |
| 15. | Daniel Vinš | 13. náhradník | — | 386 (3.53 %) |
| 16. | Kateřina Rybníčková | 14. náhradník | — | 386 (3.53 %) |
| 17. | Martin Chomča | 15. náhradník | — | 359 (3.28 %) |
| 18. | Andrea Šebelová | 16. náhradník | — | 396 (3.62 %) |
| 19. | Pavel Škoda | 17. náhradník | — | 354 (3.23 %) |
| 20. | Pavla Kocourková | 18. náhradník | — | 369 (3.37 %) |
| 21. | Radek Ulrich | 19. náhradník | — | 348 (3.18 %) |
| 22. | Lucie Korytarová | 20. náhradník | — | 359 (3.28 %) |
| 23. | Arpád Norcini | 21. náhradník | — | 345 (3.15 %) |
| 24. | Miroslav Dvořák | 22. náhradník | — | 337 (3.08 %) |
| 25. | Anastasie Danielová | 23. náhradník | — | 344 (3.14 %) |
| 26. | Martin Redrup | 24. náhradník | — | 335 (3.06 %) |
| 27. | Adam Škarka | 25. náhradník | — | 320 (2.92 %) |
| 28. | Eva Nespěšná | 26. náhradník | — | 335 (3.06 %) |
| 29. | Kryštof Stöhr | 27. náhradník | — | 306 (2.79 %) |
SPD a nezávislí kandidáti za zelenou pro Židenice 0 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Marek Svitavský | Nezvolen(a) | — | 371 (4.2 %) |
| 2. | Tomáš Anderle | Nezvolen(a) | — | 357 (4.04 %) |
| 3. | Roman Vlach | Nezvolen(a) | — | 319 (3.61 %) |
| 4. | Ivo Engel | Nezvolen(a) | — | 326 (3.69 %) |
| 5. | Petr Král | Nezvolen(a) | — | 310 (3.51 %) |
| 6. | Zdenka Chrástová | Nezvolen(a) | — | 307 (3.48 %) |
| 7. | Milan Zouhar | Nezvolen(a) | — | 311 (3.52 %) |
| 8. | Erika Manová | Nezvolen(a) | — | 302 (3.42 %) |
| 9. | Robert Král | Nezvolen(a) | — | 303 (3.43 %) |
| 10. | Jiří Chrást | Nezvolen(a) | — | 304 (3.44 %) |
| 11. | Hana Anderlová | Nezvolen(a) | — | 312 (3.53 %) |
| 12. | Zdeněk Macháček | Nezvolen(a) | — | 301 (3.41 %) |
| 13. | Renata Bajerová | Nezvolen(a) | — | 299 (3.39 %) |
| 14. | František Gottwald | Nezvolen(a) | — | 301 (3.41 %) |
| 15. | Drahomír Mazánek | Nezvolen(a) | — | 324 (3.67 %) |
| 16. | Radek Žalkovský | Nezvolen(a) | — | 308 (3.49 %) |
| 17. | Nikola Vlachová | Nezvolen(a) | — | 307 (3.48 %) |
| 18. | Pavel Husar | Nezvolen(a) | — | 297 (3.36 %) |
| 19. | Jaroslava Matejovičová | Nezvolen(a) | — | 300 (3.4 %) |
| 20. | Milan Novák | Nezvolen(a) | — | 299 (3.39 %) |
| 21. | Tomáš Skácel | Nezvolen(a) | — | 296 (3.35 %) |
| 22. | Petr Valíček | Nezvolen(a) | — | 298 (3.37 %) |
| 23. | Tomáš Pokorný | Nezvolen(a) | — | 300 (3.4 %) |
| 24. | Eliška Zádrapová | Nezvolen(a) | — | 294 (3.33 %) |
| 25. | Jiří Moudrý | Nezvolen(a) | — | 284 (3.21 %) |
| 26. | Michal Záhumenský | Nezvolen(a) | — | 279 (3.16 %) |
| 27. | Eva Konečná | Nezvolen(a) | — | 275 (3.11 %) |
| 28. | Ondřej Sobotka | Nezvolen(a) | — | 275 (3.11 %) |
| 29. | Bohumila Zouharová | Nezvolen(a) | — | 261 (2.95 %) |
Restart pro Brno 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petra Rédová Fajmonová | Nezvolen(a) | — | 265 (5.8 %) |
| 2. | Lucie Zajícová | Nezvolen(a) | — | 187 (4.09 %) |
| 3. | Katrin Bennett | Nezvolen(a) | — | 182 (3.98 %) |
| 4. | David Sýkora | Nezvolen(a) | — | 197 (4.31 %) |
| 5. | Iveta Vitulová | Nezvolen(a) | — | 180 (3.94 %) |
| 6. | Taťána Fusková | Nezvolen(a) | — | 160 (3.5 %) |
| 7. | Michaela Šnajdrová | Nezvolen(a) | — | 176 (3.85 %) |
| 8. | Andrea Vašková | Nezvolen(a) | — | 160 (3.5 %) |
| 9. | Martin Tomiško | Nezvolen(a) | — | 163 (3.56 %) |
| 10. | Lucie Křížová | Nezvolen(a) | — | 168 (3.67 %) |
| 11. | Radoslav Vrabec | Nezvolen(a) | — | 165 (3.61 %) |
| 12. | Kristýna Jelínková | Nezvolen(a) | — | 163 (3.56 %) |
| 13. | Dita Králová Findejsová | Nezvolen(a) | — | 175 (3.83 %) |
| 14. | Marie Šnajdrová | Nezvolen(a) | — | 165 (3.61 %) |
| 15. | Martin Jiříček | Nezvolen(a) | — | 162 (3.54 %) |
| 16. | Miroslav Vašek | Nezvolen(a) | — | 158 (3.46 %) |
| 17. | Tomáš Laštůvka | Nezvolen(a) | — | 158 (3.46 %) |
| 18. | Martin Flek | Nezvolen(a) | — | 160 (3.5 %) |
| 19. | Pavel Hrabal | Nezvolen(a) | — | 159 (3.48 %) |
| 20. | Iva Kuncová | Nezvolen(a) | — | 161 (3.52 %) |
| 21. | Vlasta Konečná | Nezvolen(a) | — | 159 (3.48 %) |
| 22. | Richard Maršálek | Nezvolen(a) | — | 169 (3.7 %) |
| 23. | Pavel Baláž | Nezvolen(a) | — | 156 (3.41 %) |
| 24. | Jan Vozdecký | Nezvolen(a) | — | 156 (3.41 %) |
| 25. | Jana Borešová | Nezvolen(a) | — | 154 (3.37 %) |
| 26. | Libor Kratochvíl | Nezvolen(a) | — | 155 (3.39 %) |
| 27. | Josef Tomiško | Nezvolen(a) | — | 153 (3.35 %) |
Židenice NAPLNO 0 mandátů · 22 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Milan Jirků | Nezvolen(a) | — | 239 (5.33 %) |
| 2. | Hana Zejdová | Nezvolen(a) | — | 245 (5.46 %) |
| 3. | Jan Pellar | Nezvolen(a) | — | 228 (5.08 %) |
| 4. | Zuzana Loukotová | Nezvolen(a) | — | 209 (4.66 %) |
| 5. | Petr Čapek | Nezvolen(a) | — | 208 (4.64 %) |
| 6. | Daniel Kolouch | Nezvolen(a) | — | 204 (4.55 %) |
| 7. | Milan Hrůza | Nezvolen(a) | — | 199 (4.44 %) |
| 8. | Robert Hubený | Nezvolen(a) | — | 209 (4.66 %) |
| 9. | Michaela Laušová | Nezvolen(a) | — | 204 (4.55 %) |
| 10. | Štefan Horváth | Nezvolen(a) | — | 197 (4.39 %) |
| 11. | Vít Valenta | Nezvolen(a) | — | 198 (4.41 %) |
| 12. | Lenka Novotná | Nezvolen(a) | — | 202 (4.5 %) |
| 13. | Renáta Torres | Nezvolen(a) | — | 196 (4.37 %) |
| 14. | Tomáš Motyčka | Nezvolen(a) | — | 202 (4.5 %) |
| 15. | Vlastimil Novotný | Nezvolen(a) | — | 190 (4.24 %) |
| 16. | Pavel Krivoš | Nezvolen(a) | — | 196 (4.37 %) |
| 17. | Miroslav Šťovíček | Nezvolen(a) | — | 192 (4.28 %) |
| 18. | Vlasta Malíková | Nezvolen(a) | — | 197 (4.39 %) |
| 19. | Pavel Malík | Nezvolen(a) | — | 194 (4.32 %) |
| 20. | Vlastimil Krytinář | Nezvolen(a) | — | 192 (4.28 %) |
| 21. | Roman Filo | Nezvolen(a) | — | 193 (4.3 %) |
| 22. | Marie Šafaříková | Nezvolen(a) | — | 187 (4.17 %) |