Volební období 2018 – 2022
Výsledky komunálních voleb městské části Brno-Židenice
05. 10. 2018
Hlasovalo 6 802 z 15 750 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 10 listin
29 mandátů · 8 zvolených listin
29 mandátů · 8 zvolených listin
ANO 2011 7 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | René Novotný | Zvolen(a) | 1. | 1 594 (3.94 %) |
| 2. | Aleš Mrázek | Zvolen(a) | 2. | 1 517 (3.75 %) |
| 3. | Martin Mihola | Zvolen(a) | 3. | 1 510 (3.73 %) |
| 4. | Pavel Havlíček | Zvolen(a) | 4. | 1 483 (3.67 %) |
| 5. | Iva Votavová | Zvolen(a) | 5. | 1 417 (3.5 %) |
| 6. | Václav Trojan | Zvolen(a) | 6. | 1 446 (3.57 %) |
| 7. | Martin Ando | Zvolen(a) | 7. | 1 414 (3.5 %) |
| 8. | Martin Kříž | 1. náhradník | — | 1 421 (3.51 %) |
| 9. | Jan Hanus | 2. náhradník | — | 1 385 (3.42 %) |
| 10. | Alena Křížová | 3. náhradník | — | 1 395 (3.45 %) |
| 11. | Václav Samek | 4. náhradník | — | 1 408 (3.48 %) |
| 12. | Miroslav Bajbár | 5. náhradník | — | 1 400 (3.46 %) |
| 13. | Miroslav Pavlík | 6. náhradník | — | 1 390 (3.44 %) |
| 14. | Petr Zajac | 7. náhradník | — | 1 391 (3.44 %) |
| 15. | Zdeněk Boček | 8. náhradník | — | 1 390 (3.44 %) |
| 16. | Milan Padrta | 9. náhradník | — | 1 372 (3.39 %) |
| 17. | Martin Navrátil | 10. náhradník | — | 1 374 (3.4 %) |
| 18. | Dagmar Věčorková | 11. náhradník | — | 1 370 (3.39 %) |
| 19. | Jiří Kunc | 12. náhradník | — | 1 367 (3.38 %) |
| 20. | Bronislava Trojanová | 13. náhradník | — | 1 368 (3.38 %) |
| 21. | Tomáš Kárný | 14. náhradník | — | 1 361 (3.36 %) |
| 22. | Bořivoj Nakládal | 15. náhradník | — | 1 364 (3.37 %) |
| 23. | Martina Dvořáková | 16. náhradník | — | 1 355 (3.35 %) |
| 24. | Jan Hanus | 17. náhradník | — | 1 344 (3.32 %) |
| 25. | Martin Kocholl | 18. náhradník | — | 1 340 (3.31 %) |
| 26. | Radomíra Vostrejšová | 19. náhradník | — | 1 328 (3.28 %) |
| 27. | Petra Žampachová | 20. náhradník | — | 1 310 (3.24 %) |
| 28. | Iva Trojanová | 21. náhradník | — | 1 305 (3.23 %) |
| 29. | Bohumil Šimek | 22. náhradník | — | 1 274 (3.15 %) |
Spolu pro Židenice 5 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Kunc | Zvolen(a) | 1. | 1 263 (4.65 %) |
| 2. | Dagmar Seidlová | Zvolen(a) | 2. | 1 097 (4.04 %) |
| 3. | Jan Kocmánek | Zvolen(a) | 3. | 1 022 (3.76 %) |
| 4. | Ondřej Skála | Zvolen(a) | 4. | 1 021 (3.76 %) |
| 5. | Donika Zůbková | Zvolen(a) | 5. | 995 (3.66 %) |
| 6. | Libor Vyskočil | 1. náhradník | — | 983 (3.62 %) |
| 7. | Jaroslav Vokál | 2. náhradník | — | 955 (3.51 %) |
| 8. | Hana Fasurová | 3. náhradník | — | 970 (3.57 %) |
| 9. | Aleš Haluza | 4. náhradník | — | 947 (3.48 %) |
| 10. | Jana Bejvlová | 5. náhradník | — | 943 (3.47 %) |
| 11. | Jan Hlobil | 6. náhradník | — | 931 (3.43 %) |
| 12. | Eva Šimečková | 7. náhradník | — | 947 (3.48 %) |
| 13. | Vilém Řiháček | 8. náhradník | — | 967 (3.56 %) |
| 14. | Jan Kryštof Havránek | 9. náhradník | — | 935 (3.44 %) |
| 15. | Radim Nakládal | 10. náhradník | — | 934 (3.44 %) |
| 16. | Radek Kvasnička | 11. náhradník | — | 919 (3.38 %) |
| 17. | Dita Brabcová | 12. náhradník | — | 924 (3.4 %) |
| 18. | Tomáš Inwald | 13. náhradník | — | 916 (3.37 %) |
| 19. | Daniel Mazenauer | 14. náhradník | — | 909 (3.34 %) |
| 20. | Pavla Moravcová | 15. náhradník | — | 895 (3.29 %) |
| 21. | Alžběta Šnajdrová | 16. náhradník | — | 894 (3.29 %) |
| 22. | Eva Vyskočilová | 17. náhradník | — | 896 (3.3 %) |
| 23. | Marcela Staňková | 18. náhradník | — | 876 (3.22 %) |
| 24. | Daniela Čechová | 19. náhradník | — | 872 (3.21 %) |
| 25. | Iveta Vymazalová | 20. náhradník | — | 865 (3.18 %) |
| 26. | Yvonna Chludová | 21. náhradník | — | 860 (3.16 %) |
| 27. | Tereza Polášková | 22. náhradník | — | 829 (3.05 %) |
| 28. | Andrej Čekan | 23. náhradník | — | 809 (2.98 %) |
| 29. | Jindřich Markus | 24. náhradník | — | 763 (2.81 %) |
KDU-ČSL 5 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Grůza | Zvolen(a) | 1. | 1 011 (3.88 %) |
| 2. | Jarmila Ambrožová | Zvolen(a) | 3. ↓1 | 968 (3.71 %) |
| 3. | Štěpán Juránek | Zvolen(a) | 4. ↓1 | 957 (3.67 %) |
| 4. | Josef Veselý | Zvolen(a) | 2. ↑2 | 1 007 (3.86 %) |
| 5. | Jan Přikryl | Zvolen(a) | 5. | 917 (3.52 %) |
| 6. | Petr Oujezdský | 1. náhradník | — | 975 (3.74 %) |
| 7. | Kateřina Katrňáková | 2. náhradník | — | 942 (3.61 %) |
| 8. | Ivo Bezecný | 3. náhradník | — | 902 (3.46 %) |
| 9. | Jan Komárek | 4. náhradník | — | 883 (3.39 %) |
| 10. | Dominik Grůza | 5. náhradník | — | 906 (3.48 %) |
| 11. | Karel Schmidt | 6. náhradník | — | 891 (3.42 %) |
| 12. | Vojtěch Žďárek | 7. náhradník | — | 877 (3.36 %) |
| 13. | Pavla Benešová | 8. náhradník | — | 900 (3.45 %) |
| 14. | Josef Hampl | 9. náhradník | — | 893 (3.43 %) |
| 15. | Antonín Pokorný | 10. náhradník | — | 909 (3.49 %) |
| 16. | Ludmila Řezníčková | 11. náhradník | — | 883 (3.39 %) |
| 17. | Stanislav Lang | 12. náhradník | — | 881 (3.38 %) |
| 18. | Zdeňka Veselá | 13. náhradník | — | 872 (3.34 %) |
| 19. | Jiří Souček | 14. náhradník | — | 879 (3.37 %) |
| 20. | Jaroslava Kalábová | 15. náhradník | — | 878 (3.37 %) |
| 21. | Pavel Schmidt | 16. náhradník | — | 870 (3.34 %) |
| 22. | Pavel Kolačný | 17. náhradník | — | 886 (3.4 %) |
| 23. | Jiří Sehnal | 18. náhradník | — | 865 (3.32 %) |
| 24. | Karel Kolář | 19. náhradník | — | 867 (3.33 %) |
| 25. | Vlasta Šimoníková | 20. náhradník | — | 874 (3.35 %) |
| 26. | Jiří Šimoník | 21. náhradník | — | 868 (3.33 %) |
| 27. | Kateřina Krejčířová | 22. náhradník | — | 845 (3.24 %) |
| 28. | Petr Janko | 23. náhradník | — | 839 (3.22 %) |
| 29. | Karel Komárek | 24. náhradník | — | 785 (3.01 %) |
Občanská demokratická strana 4 mandáty · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Roman Vašina | Zvolen(a) | 1. | 1 010 (3.9 %) |
| 2. | Yvette Krpálková | Zvolen(a) | 2. | 948 (3.66 %) |
| 3. | Jiří Rygl | Zvolen(a) | 3. | 943 (3.64 %) |
| 4. | Radim Augustýn | Zvolen(a) | 4. | 930 (3.59 %) |
| 5. | Marek Hauke | 1. náhradník | — | 924 (3.56 %) |
| 6. | Lenka Ševčíková | 2. náhradník | — | 941 (3.63 %) |
| 7. | Petra Dojčáková | 3. náhradník | — | 903 (3.48 %) |
| 8. | Aleš Olšanský | 4. náhradník | — | 914 (3.52 %) |
| 9. | Roman Čáp | 5. náhradník | — | 904 (3.49 %) |
| 10. | Hana Jerković | 6. náhradník | — | 896 (3.45 %) |
| 11. | Jindra Bezvodová | 7. náhradník | — | 886 (3.42 %) |
| 12. | Tomáš Krejčí | 8. náhradník | — | 892 (3.44 %) |
| 13. | Jakub Jurásek | 9. náhradník | — | 910 (3.51 %) |
| 14. | Martin Pospíšil | 10. náhradník | — | 894 (3.45 %) |
| 15. | David Krejčí | 11. náhradník | — | 890 (3.43 %) |
| 16. | Yveta Zouharová | 12. náhradník | — | 891 (3.44 %) |
| 17. | Petr Vystavěl | 13. náhradník | — | 891 (3.44 %) |
| 18. | Zuzana Bromová | 14. náhradník | — | 895 (3.45 %) |
| 19. | Ivo Žák | 15. náhradník | — | 887 (3.42 %) |
| 20. | Simona Krpálková | 16. náhradník | — | 883 (3.4 %) |
| 21. | Tomáš Jabůrek | 17. náhradník | — | 882 (3.4 %) |
| 22. | Andrea Roubínková | 18. náhradník | — | 878 (3.39 %) |
| 23. | Pavel Trávníček | 19. náhradník | — | 882 (3.4 %) |
| 24. | Irena Šuglová | 20. náhradník | — | 869 (3.35 %) |
| 25. | Michal Krystek | 21. náhradník | — | 861 (3.32 %) |
| 26. | Denisa Bromová | 22. náhradník | — | 855 (3.3 %) |
| 27. | Zdeněk Pospíšil | 23. náhradník | — | 841 (3.24 %) |
| 28. | Eva Vitová | 24. náhradník | — | 823 (3.17 %) |
| 29. | Aleš Zouhar | 25. náhradník | — | 774 (2.98 %) |
Šťastné Židenice 4 mandáty · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jana Šťastná | Zvolen(a) | 1. | 1 042 (4.82 %) |
| 2. | Jiří Jedlička | Zvolen(a) | 4. ↓2 | 828 (3.83 %) |
| 3. | Karel Heřman | 1. náhradník | — ↓2 | 798 (3.69 %) |
| 4. | Tomáš Koláčný | Zvolen(a) | 2. ↑2 | 838 (3.87 %) |
| 5. | Petr Hýl | Zvolen(a) | 3. ↑2 | 835 (3.86 %) |
| 6. | Lucie Bregantová | 2. náhradník | — | 757 (3.5 %) |
| 7. | Radek Vičar | 3. náhradník | — | 759 (3.51 %) |
| 8. | Lucie Barošová | 4. náhradník | — | 736 (3.4 %) |
| 9. | Ondřej Sáňka | 5. náhradník | — | 799 (3.69 %) |
| 10. | Iva Valentová | 6. náhradník | — | 768 (3.55 %) |
| 11. | Jiří Kuba | 7. náhradník | — | 726 (3.35 %) |
| 12. | Petra Stárková | 8. náhradník | — | 737 (3.4 %) |
| 13. | Štěpán Řiháček | 9. náhradník | — | 754 (3.48 %) |
| 14. | Barbora Došková | 10. náhradník | — | 722 (3.34 %) |
| 15. | Vojtěch Krmíček | 11. náhradník | — | 740 (3.42 %) |
| 16. | Galina Slámová | 12. náhradník | — | 722 (3.34 %) |
| 17. | Jiří Kalina | 13. náhradník | — | 732 (3.38 %) |
| 18. | Irena Burešová | 14. náhradník | — | 709 (3.28 %) |
| 19. | Michal Došek | 15. náhradník | — | 719 (3.32 %) |
| 20. | Irena Vlahovičová | 16. náhradník | — | 727 (3.36 %) |
| 21. | Gábor Oláh | 17. náhradník | — | 719 (3.32 %) |
| 22. | Kamila Réblová | 18. náhradník | — | 714 (3.3 %) |
| 23. | Jiří Bureš | 19. náhradník | — | 696 (3.21 %) |
| 24. | Eva Kostková | 20. náhradník | — | 702 (3.24 %) |
| 25. | Jana Zelená | 21. náhradník | — | 702 (3.24 %) |
| 26. | Kateřina Procházková | 22. náhradník | — | 691 (3.19 %) |
| 27. | Petr Boháč | 23. náhradník | — | 667 (3.08 %) |
| 28. | Táňa Klementová | 24. náhradník | — | 661 (3.05 %) |
| 29. | Jitka Šírová | 25. náhradník | — | 615 (2.84 %) |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Zelená pro Židenice 2 mandáty · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Marek Svitavský | Zvolen(a) | 1. | 450 (4.08 %) |
| 2. | Tomáš Anderle | Zvolen(a) | 2. | 423 (3.84 %) |
| 3. | Pavel Pokorný | 1. náhradník | — | 399 (3.62 %) |
| 4. | Roman Vlach | 2. náhradník | — | 390 (3.54 %) |
| 5. | Miloslav Hlaváček | 3. náhradník | — | 388 (3.52 %) |
| 6. | Libuše Waidhoferová | 4. náhradník | — | 379 (3.44 %) |
| 7. | Aleš Pánek | 5. náhradník | — | 396 (3.59 %) |
| 8. | Hana Anderlová | 6. náhradník | — | 394 (3.57 %) |
| 9. | Tomáš Skácel | 7. náhradník | — | 378 (3.43 %) |
| 10. | Pavla Pokorná | 8. náhradník | — | 382 (3.46 %) |
| 11. | Darek Konečný | 9. náhradník | — | 379 (3.44 %) |
| 12. | Jaroslava Matejovičová | 10. náhradník | — | 376 (3.41 %) |
| 13. | Romana Bencová | 11. náhradník | — | 376 (3.41 %) |
| 14. | Marta Dostálová | 12. náhradník | — | 379 (3.44 %) |
| 15. | Iveta Machainová | 13. náhradník | — | 389 (3.53 %) |
| 16. | Ondřej Sobotka | 14. náhradník | — | 376 (3.41 %) |
| 17. | Ivana Prášková | 15. náhradník | — | 373 (3.38 %) |
| 18. | Patrik Matejovič | 16. náhradník | — | 379 (3.44 %) |
| 19. | Nikola Vlachová | 17. náhradník | — | 375 (3.4 %) |
| 20. | Renata Bajerová | 18. náhradník | — | 372 (3.37 %) |
| 21. | Dana Ferencová | 19. náhradník | — | 362 (3.28 %) |
| 22. | Michal Záhumenský | 20. náhradník | — | 368 (3.34 %) |
| 23. | Irena Dostálová | 21. náhradník | — | 370 (3.35 %) |
| 24. | Jenifer Svitavská | 22. náhradník | — | 365 (3.31 %) |
| 25. | František Gottwald | 23. náhradník | — | 368 (3.34 %) |
| 26. | Jaromír Kadlec | 24. náhradník | — | 361 (3.27 %) |
| 27. | Eva Konečná | 25. náhradník | — | 362 (3.28 %) |
| 28. | Tomáš Pokorný | 26. náhradník | — | 358 (3.25 %) |
| 29. | Jiří Moudrý | 27. náhradník | — | 348 (3.15 %) |
Šimičáci s podporou Brno+ 1 mandát · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Kyjovský | Zvolen(a) | 1. | 425 (4.32 %) |
| 2. | Alena Tomanová | 2. náhradník | — ↓1 | 370 (3.76 %) |
| 3. | Richard Zábrš | 3. náhradník | — ↓1 | 361 (3.67 %) |
| 4. | Petr Hakl | 4. náhradník | — ↓1 | 355 (3.61 %) |
| 5. | Helena Pellarová | 1. náhradník | — ↑3 | 409 (4.16 %) |
| 6. | Jindřiška Riesnerová | 5. náhradník | — | 350 (3.56 %) |
| 7. | Ivana Jelínková | 6. náhradník | — | 361 (3.67 %) |
| 8. | Jan Vacl | 7. náhradník | — | 353 (3.59 %) |
| 9. | Eva Focho Žďárská | 8. náhradník | — | 335 (3.41 %) |
| 10. | Zbyněk Rederer | 9. náhradník | — | 345 (3.51 %) |
| 11. | Romana Vašíčková | 10. náhradník | — | 328 (3.33 %) |
| 12. | Lucie Rakušanová | 11. náhradník | — | 330 (3.35 %) |
| 13. | Petr Vítek | 12. náhradník | — | 329 (3.34 %) |
| 14. | Tomáš Pelikán | 13. náhradník | — | 340 (3.46 %) |
| 15. | Drahomíra Kyjovská | 14. náhradník | — | 335 (3.41 %) |
| 16. | Jan Pellar | 15. náhradník | — | 347 (3.53 %) |
| 17. | Pavlína Jakubcová | 16. náhradník | — | 325 (3.3 %) |
| 18. | Tomáš Trnka | 17. náhradník | — | 327 (3.32 %) |
| 19. | Jarmila Bučková | 18. náhradník | — | 328 (3.33 %) |
| 20. | Michal Kovář | 19. náhradník | — | 323 (3.28 %) |
| 21. | Magdalena Pellarová | 20. náhradník | — | 329 (3.34 %) |
| 22. | Jan Bednář | 21. náhradník | — | 323 (3.28 %) |
| 23. | Veronika Bystrzycká | 22. náhradník | — | 318 (3.23 %) |
| 24. | Martin Pelikán | 23. náhradník | — | 320 (3.25 %) |
| 25. | Martin Rakušan | 24. náhradník | — | 322 (3.27 %) |
| 26. | Libor Bystrzycki | 25. náhradník | — | 314 (3.19 %) |
| 27. | Tereza Pellarová | 26. náhradník | — | 317 (3.22 %) |
| 28. | Jakub Smrček | 27. náhradník | — | 307 (3.12 %) |
| 29. | Lucie Pelikánová | 28. náhradník | — | 296 (3.01 %) |
Česká strana sociálně demokratická 1 mandát · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Nováček | Zvolen(a) | 1. | 434 (4.52 %) |
| 2. | Lenka Greplová | 2. náhradník | — ↓1 | 376 (3.92 %) |
| 3. | Michal Pikula | 3. náhradník | — ↓1 | 345 (3.59 %) |
| 4. | Olga Trčková | 4. náhradník | — ↓1 | 343 (3.57 %) |
| 5. | Karel Bernášek | 1. náhradník | — ↑3 | 395 (4.11 %) |
| 6. | Petr Nováček ml. | 5. náhradník | — | 344 (3.58 %) |
| 7. | Eva Paseková | 6. náhradník | — | 319 (3.32 %) |
| 8. | Dana Ferenčáková | 7. náhradník | — | 324 (3.37 %) |
| 9. | Jiří Motloch | 8. náhradník | — | 332 (3.46 %) |
| 10. | Martin Horký | 9. náhradník | — | 317 (3.3 %) |
| 11. | Nikola Štursová | 10. náhradník | — | 329 (3.43 %) |
| 12. | Pavel Kostka | 11. náhradník | — | 326 (3.4 %) |
| 13. | Daniel Hofírek | 12. náhradník | — | 331 (3.45 %) |
| 14. | Eva Bernášková | 13. náhradník | — | 335 (3.49 %) |
| 15. | Michaela Šimíková | 14. náhradník | — | 323 (3.36 %) |
| 16. | Zdeněk Bližňák | 15. náhradník | — | 321 (3.34 %) |
| 17. | Lukáš Ondrák | 16. náhradník | — | 320 (3.33 %) |
| 18. | Jaroslav Paul | 17. náhradník | — | 340 (3.54 %) |
| 19. | Lucie Nováčková | 18. náhradník | — | 318 (3.31 %) |
| 20. | Miloslav Rousek | 19. náhradník | — | 321 (3.34 %) |
| 21. | Denisa Jelínková | 20. náhradník | — | 320 (3.33 %) |
| 22. | Ivana Nováčková | 21. náhradník | — | 328 (3.42 %) |
| 23. | Jan Titz | 22. náhradník | — | 317 (3.3 %) |
| 24. | Michael Starov | 23. náhradník | — | 313 (3.26 %) |
| 25. | Roman Boušek | 24. náhradník | — | 313 (3.26 %) |
| 26. | Lucie Ondráková | 25. náhradník | — | 307 (3.2 %) |
| 27. | Bohdana Kolouchová | 26. náhradník | — | 306 (3.19 %) |
| 28. | Ivona Křivinková | 27. náhradník | — | 300 (3.12 %) |
| 29. | Dušan Šimík | 28. náhradník | — | 291 (3.03 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 0 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Josef Dobrovolný | Nezvolen(a) | — | 241 (3.93 %) |
| 2. | Dalibor Ledvina | Nezvolen(a) | — | 247 (4.02 %) |
| 3. | Martin Ledvina | Nezvolen(a) | — | 216 (3.52 %) |
| 4. | Tomáš Korkeš | Nezvolen(a) | — | 219 (3.57 %) |
| 5. | Jiří Garec | Nezvolen(a) | — | 218 (3.55 %) |
| 6. | Marcela Vlasáková | Nezvolen(a) | — | 218 (3.55 %) |
| 7. | Petr Pokorný | Nezvolen(a) | — | 225 (3.67 %) |
| 8. | David Kamrla | Nezvolen(a) | — | 218 (3.55 %) |
| 9. | Tomáš Burian | Nezvolen(a) | — | 218 (3.55 %) |
| 10. | Jan Winkler | Nezvolen(a) | — | 215 (3.5 %) |
| 11. | Jarmila Novotná | Nezvolen(a) | — | 221 (3.6 %) |
| 12. | Vladimír Novotný | Nezvolen(a) | — | 213 (3.47 %) |
| 13. | Imrich Bukay | Nezvolen(a) | — | 210 (3.42 %) |
| 14. | Jarmila Enderesová | Nezvolen(a) | — | 207 (3.37 %) |
| 15. | Vladimír Enderes | Nezvolen(a) | — | 205 (3.34 %) |
| 16. | Miroslava Orlická | Nezvolen(a) | — | 206 (3.36 %) |
| 17. | Josef Dobrovolný | Nezvolen(a) | — | 206 (3.36 %) |
| 18. | Miroslav Bartoněk | Nezvolen(a) | — | 209 (3.4 %) |
| 19. | Jan Enderes | Nezvolen(a) | — | 206 (3.36 %) |
| 20. | Anna Beranová | Nezvolen(a) | — | 209 (3.4 %) |
| 21. | Jaroslav Kouba | Nezvolen(a) | — | 205 (3.34 %) |
| 22. | Emilie Kotisová | Nezvolen(a) | — | 205 (3.34 %) |
| 23. | Libor Pokorný | Nezvolen(a) | — | 205 (3.34 %) |
| 24. | Jana Dobrovolná | Nezvolen(a) | — | 204 (3.32 %) |
| 25. | Jaroslav Pelíšek | Nezvolen(a) | — | 201 (3.27 %) |
| 26. | Alois Deutsch | Nezvolen(a) | — | 198 (3.23 %) |
| 27. | Naděžda Sedláčková | Nezvolen(a) | — | 198 (3.23 %) |
| 28. | Marie Hudcová | Nezvolen(a) | — | 194 (3.16 %) |
| 29. | Andrea Ledvinová | Nezvolen(a) | — | 193 (3.14 %) |
Nezávislí kandidáti za Židenice s podporou Akátek 0 mandátů · 29 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Dominik Duroň | Nezvolen(a) | — | 132 (4.88 %) |
| 2. | Radoslava Vrabcová | Nezvolen(a) | — | 148 (5.47 %) |
| 3. | Jan Jelínek | Nezvolen(a) | — | 0 (0 %) |
| 4. | Libor Kratochvíl | Nezvolen(a) | — | 112 (4.14 %) |
| 5. | Hana Uhrová | Nezvolen(a) | — | 111 (4.1 %) |
| 6. | Hana Rozmahelová | Nezvolen(a) | — | 103 (3.81 %) |
| 7. | Radoslav Vrabec | Nezvolen(a) | — | 93 (3.44 %) |
| 8. | Andrea Vrňáková | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 9. | Renáta Laušová | Nezvolen(a) | — | 91 (3.36 %) |
| 10. | Miroslava Kulpová | Nezvolen(a) | — | 88 (3.25 %) |
| 11. | Andrea Vašková | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 12. | Iveta Olahová | Nezvolen(a) | — | 106 (3.92 %) |
| 13. | Tomáš Dlubal | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 14. | Marcela Sentencká | Nezvolen(a) | — | 89 (3.29 %) |
| 15. | Eva Vašková | Nezvolen(a) | — | 91 (3.36 %) |
| 16. | Jan Švejda | Nezvolen(a) | — | 102 (3.77 %) |
| 17. | Jozef Brand | Nezvolen(a) | — | 93 (3.44 %) |
| 18. | Jarmila Jelínková | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 19. | Vlastimil Růžička | Nezvolen(a) | — | 94 (3.48 %) |
| 20. | Božena Vichrová | Nezvolen(a) | — | 89 (3.29 %) |
| 21. | Miroslav Vašek | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 22. | Eva Jandelková | Nezvolen(a) | — | 89 (3.29 %) |
| 23. | Petr Úradníček | Nezvolen(a) | — | 90 (3.33 %) |
| 24. | Alena Řezníková | Nezvolen(a) | — | 88 (3.25 %) |
| 25. | Eva Šilhanová | Nezvolen(a) | — | 88 (3.25 %) |
| 26. | Božena Jedonková | Nezvolen(a) | — | 87 (3.22 %) |
| 27. | Miroslav Olah | Nezvolen(a) | — | 85 (3.14 %) |
| 28. | Alexander Horváth | Nezvolen(a) | — | 87 (3.22 %) |
| 29. | Magdaléna Vrabcová | Nezvolen(a) | — | 95 (3.51 %) |