Volební období 2002 – 2006
Zastupitelé obce Pohoří
Volby
Aplikace pro toto volební období zatím nemá k dispozici zápisy ze zasedání zastupitelstva, a tedy ani údaje
o docházce, historii hlasování nebo současné roli jednotlivých zastupitelů (starosta, místostarosta, radní).
Uvedený seznam vychází z výsledků komunálních voleb konaných 01. 11. 2002 –
jde o kandidáty, kteří v nich získali mandát.
Výběr subjektů
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří JF Jiří Fiala →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří JF Jiří Frančiak →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří MH Marie Hrnčířová →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří KJ Kateřina Jebavá →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří AJ Anna Jurásková →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří HJ Hana Jánská →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří DK David Kopecký →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří ZK Zdeněk Krafka →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří LM Ladislav Martínek →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří JM Josef Mervart →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří AP Alena Přibylová →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří JS Jan Slezák →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří ŠČ Štěpán Černý →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří LČ Luboš Čížek →
- Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří EŽ Eliška Žďárková →
| Jméno | Strana | Hlasy |
|---|---|---|
| Jiří Fiala | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 164 (6.54 %) |
| Jiří Frančiak | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 164 (6.54 %) |
| Marie Hrnčířová | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 164 (6.54 %) |
| Kateřina Jebavá | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 160 (6.38 %) |
| Anna Jurásková | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 179 (7.14 %) |
| Hana Jánská | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 173 (6.9 %) |
| David Kopecký | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 169 (6.74 %) |
| Zdeněk Krafka | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 172 (6.86 %) |
| Ladislav Martínek | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 169 (6.74 %) |
| Josef Mervart | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 173 (6.9 %) |
| Alena Přibylová | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 159 (6.34 %) |
| Jan Slezák | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 166 (6.62 %) |
| Štěpán Černý | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 166 (6.62 %) |
| Luboš Čížek | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 160 (6.38 %) |
| Eliška Žďárková | Sdruž.nezáv.kand.obce Pohoří | 166 (6.62 %) |