Zvolení
283 ↓ −9
Náhradníci
1 165 ↑ +75
Nezvolení
175 ↓ −68
Zobrazit:
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
69 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Tomáš Pek | Praha 10 | Zvolen(a) | 1. místostarosta MČ Praha 10, OSVČ | 2 922 (2,6 %) |
| Radek Lojda | Praha 10 | Zvolen(a) | místostarosta MČ Praha 10, OSVČ | 2 809 (2,5 %) |
| Petr Šula | Praha 12 | Zvolen(a) | 1. místostarosta, manažer | 1 860 (3,9 %) |
| Libor Honzárek | Havlíčkův Brod | Zvolen(a) | místostarosta Havlíčkova Brodu | 1 523 (9,5 %) |
| Terezie Radoměřská | Praha 1 | Zvolen(a) | starostka městské části Praha 1 | 1 308 (5,2 %) |
| Tomáš Kytlík | Kostelec nad Orlicí | Zvolen(a) | starosta města | 1 279 (8,1 %) |
| Zdeňka Blišťanová | Jeseník | Zvolen(a) | starostka města, poslankyně | 1 249 (6,4 %) |
| Petr Novotný | Letovice | Zvolen(a) | starosta města | 1 244 (5,5 %) |
| Zdeněk Jaroš | Pelhřimov | Zvolen(a) | místostarosta města Pelhřimov | 1 238 (9,3 %) |
| Tomáš Zbořil | Veselí nad Moravou | Zvolen(a) | jednatel společnosti, radní | 1 208 (6,8 %) |
| Michal Trubák | Letovice | Zvolen(a) | správce budov | 1 146 (5,1 %) |
| Giancarlo Lamberti | Praha 1 | Zvolen(a) | zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru, hudebník a dobrovolný hasič | 1 113 (4,5 %) |
| Jaromír Beran | Roztoky | Zvolen(a) | radní pro školství | 1 079 (6,5 %) |
| Lukáš Grabec | Veselí nad Moravou | Zvolen(a) | strážník | 1 070 (6,1 %) |
| Roman Kaderka | Jeseník | Zvolen(a) | instalatér, radní města | 1 064 (5,5 %) |
| Eva Kostecká | Šumperk | Zvolen(a) | místostarostka, bývalá ředitelka Střední odborné školy | 1 059 (5,6 %) |
| Tomáš Vlazlo | Jeseník | Zvolen(a) | místostarosta, personální manažer | 1 048 (5,4 %) |
| Karel Hošek | Šumperk | Zvolen(a) | místostarosta, projektový manažer | 991 (5,2 %) |
| Tomáš Sršeň | Kostelec nad Orlicí | Zvolen(a) | profesionální hasič | 990 (6,2 %) |
| Petra Trambová | Písek | Zvolen(a) | architektka, místostarostka města | 970 (6,3 %) |
| Jaroslav Drda | Roztoky | Zvolen(a) | starosta města | 967 (5,9 %) |
| Ladislav Židoň | Neratovice | Zvolen(a) | místostarosta Neratovic | 953 (6,4 %) |
| David Dvořák | Jeseník | Zvolen(a) | ředitel odboru Ministerstva pro místní rozvoj ČR | 947 (4,9 %) |
| Roman Kroužecký | Neratovice | Zvolen(a) | starosta Neratovic | 891 (6,0 %) |
| František Štěrba | Neratovice | Zvolen(a) | ředitel II. ZŠ, člen rady města | 865 (5,8 %) |
| Jakub Zika | Neratovice | Zvolen(a) | právník, člen zastupitelstva | 796 (5,3 %) |
| Miroslav Rožnovský | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | bývalý starosta, senior | 783 (8,5 %) |
| Martin Kořínek | Nový Bydžov | Zvolen(a) | 1. místostarosta města Nový Bydžov | 782 (8,3 %) |
| Jan Švácha | Rakovník | Zvolen(a) | vyšší ministerský rada | 774 (11,6 %) |
| Marcela Barbieri | Libochovice | Zvolen(a) | ředitelka odboru hospodářské správy | 724 (7,7 %) |
| Petr Dula | Boršice | Zvolen(a) | starosta obce | 691 (16,3 %) |
| Milan Vojtěch | Úpice | Zvolen(a) | komisař u Služby kriminální policie a vyšetřování Policie ČR Trutnov | 579 (8,1 %) |
| Petr Štika | Dobrá Voda u Českých Budějovic | Zvolen(a) | starosta obce | 567 (13,4 %) |
| Jana Fialová | Velké Losiny | Zvolen(a) | provozní ředitelka lázní, starostka obce | 544 (11,1 %) |
| Karel Minařík | Velké Losiny | Zvolen(a) | vedoucí provozovny, místostarosta obce | 491 (10,1 %) |
| Miroslav Zemánek | Boršice | Zvolen(a) | radní Zlínského kraje | 465 (11,0 %) |
| Kamil Havlíček | Boršice | Zvolen(a) | hasič - velitel čety, radní obce | 438 (10,4 %) |
| Lukáš Hentek | Bělá pod Bezdězem | Zvolen(a) | provozní, starosta TJ Sokol Bělá | 418 (6,6 %) |
| Miloš Mička | Moravská Třebová | Zvolen(a) | místostarosta Moravské Třebové | 383 (8,2 %) |
| Kamil Slezák | Broumov | Zvolen(a) | místostarosta města Broumov | 364 (8,8 %) |
| Jana Mužíková | Neveklov | Zvolen(a) | místostarostka Neveklova, prorektorka vysoké školy | 296 (14,3 %) |
| Dita Vondrysková | Přezletice | Zvolen(a) | uvolněná zastupitelka obce | 295 (11,1 %) |
| Miroslav Mališ | Ostravice | Zvolen(a) | místostarosta, ředitel příspěvkové organizace | 275 (12,1 %) |
| Peter Kubiš | Přezletice | Zvolen(a) | místostarosta a catering manager | 262 (9,8 %) |
| Tomáš Pták | Kryry | Zvolen(a) | ředitel věznice, zastupitel | 261 (17,9 %) |
| Luděk Beneš | Dymokury | Zvolen(a) | expert na obnovu a rozvoj venkova, místostarosta | 248 (12,6 %) |
| Marek Košut | Moravská Nová Ves | Zvolen(a) | vedoucí kanceláře starosty města | 248 (10,0 %) |
| Martina Králová | Brno-Ivanovice | Zvolen(a) | správní referent | 245 (14,5 %) |
| Tomáš Gratcl | Těšany | Zvolen(a) | radní, manažer distribuce | 237 (11,6 %) |
| Radka Sedláčková | Dymokury | Zvolen(a) | administrativní pracovnice, starostka | 235 (12,0 %) |
| Martin Malát | Dymokury | Zvolen(a) | výrobní ředitel, zastupitel | 232 (11,8 %) |
| Ondřej Jakob | Mukařov | Zvolen(a) | právník, zastupitel obce Mukařov | 231 (10,5 %) |
| Petr Vondráček | Dymokury | Zvolen(a) | podnikatel v lesnictví a dřevařství, zastupitel | 226 (11,5 %) |
| Pavel Schmidt | Černolice | Zvolen(a) | starosta | 215 (14,7 %) |
| Pavel Horák | Těšany | Zvolen(a) | zastupitel, důchodce | 211 (10,3 %) |
| Leoš Hannig | Vápenná | Zvolen(a) | starosta obce Vápenná | 201 (10,5 %) |
| Pavel Málek | Jevišovice | Zvolen(a) | starosta | 200 (16,9 %) |
| Aleš Záblocký | Pavlíkov | Zvolen(a) | MěÚ Rakovník | 200 (19,9 %) |
| Tomáš Kouba | Mukařov | Zvolen(a) | provozní ředitel, zastupitel obce Mukařov | 189 (8,6 %) |
| Jaroslav Vaněk | Velká Hleďsebe | Zvolen(a) | zaměstnanec technických služeb | 187 (11,1 %) |
| Jan Kneifl | Kryry | Zvolen(a) | ekonom, mykolog, zastupitel | 185 (12,7 %) |
| Jiří Michal | Černolice | Zvolen(a) | místostarosta | 153 (10,4 %) |
| Petr Dvořák | Město Touškov | Zvolen(a) | IT analytik, zastupitel | 148 (12,4 %) |
| Tomáš Kuchař | Starý Poddvorov | Zvolen(a) | jednatel společnosti, zastupitel | 148 (18,5 %) |
| Lubomír Šmíd | Kobylnice | Zvolen(a) | místostarosta | 145 (13,3 %) |
| Zdeněk Švorc | Staré Hrady | Zvolen(a) | starosta obce | 115 (11,3 %) |
| František Tobořik | Staré Hrady | Zvolen(a) | místostarosta obce | 114 (11,2 %) |
| Tomáš Šulák | Veselíčko | Zvolen(a) | facilitátor, editor, projektový manažer / starosta 2010-2022 | 99 (17,1 %) |
| Dana Giblová | Veselíčko | Zvolen(a) | tajemnice Městského úřadu Tovačov | 85 (14,7 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.