Zvolení
1 783 ↓ −103
Náhradníci
3 683 ↓ −37
Nezvolení
219 ↓ −57
Zobrazit:
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
247 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Filip Šádek | Kolín | Zvolen(a) | jednatel IT společnosti | 4 365 (3,8 %) |
| Michal Tasch | Kolín | Zvolen(a) | ředitel neziskové organizace | 4 322 (3,8 %) |
| Václav Kmoch | Kolín | Zvolen(a) | ekonom, podnikatel | 4 213 (3,7 %) |
| Marian Kotas | Ostrava-Jih | Zvolen(a) | ostravský stavitel, jednatel stavební společnosti | 2 855 (2,4 %) |
| Jana Lacinová | Žďár nad Sázavou | Zvolen(a) | ředitelka neziskové organizace | 2 131 (4,3 %) |
| Zdeněk Navrátil | Žďár nad Sázavou | Zvolen(a) | ředitel Vysočina Tourism | 2 046 (4,1 %) |
| Jiří Jakubec | Vrchlabí | Zvolen(a) | ředitel zimního stadionu a jednatel hokejového klubu | 1 832 (5,2 %) |
| Tomáš Vrbata | Vrchlabí | Zvolen(a) | ředitel Kablo Vrchlabí | 1 791 (5,1 %) |
| Pavel Volk | Trutnov | Zvolen(a) | kavárník, spolumajitel Volkafe | 1 633 (3,7 %) |
| Jakub Hostek | Vlašim | Zvolen(a) | podnikatel, arborista | 1 483 (5,4 %) |
| Marek Hladík | Praha 21 | Zvolen(a) | podnikatel, provozovatel kavárny | 1 473 (6,0 %) |
| Luděk Janko | Vlašim | Zvolen(a) | ředitel Sportovních zařízení města Vlašim | 1 378 (5,0 %) |
| Petr Obrdlík | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | podnikatel | 1 270 (5,1 %) |
| Jiří Cimler | Kralupy nad Vltavou | Zvolen(a) | CEO, předseda florbalového klubu | 1 266 (6,6 %) |
| Leona Pekařová | Šumperk | Zvolen(a) | živnostník, majitelka DecoTechnika, zakladatelka soc. šatníku a reuse centra CIRKUL | 1 261 (4,7 %) |
| Petr Slabý | Rakovník | Zvolen(a) | majitel IT firmy a strašidelného domu, AI guru a bojovník za transparentnost | 1 238 (5,1 %) |
| Lukáš David | Znojmo | Zvolen(a) | podnikatel, průvodce, předseda komise kultury a cestovního ruchu | 1 230 (4,5 %) |
| Pavel Paschek | Hlučín | Zvolen(a) | podnikatel | 1 199 (6,6 %) |
| Jitka Žieriková | Rakovník | Zvolen(a) | provozovatelka hospody Kotel na SK, podporovatelka sportovních a kulturních aktivit | 1 197 (4,9 %) |
| Libor Svoboda | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | podnikatel, jednatel společnosti | 1 178 (4,7 %) |
| Filip Kirschner | Dolní Břežany | Zvolen(a) | podnikatel | 1 128 (6,0 %) |
| Vojtěch Pavlík | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | předseda Komise Rady HMP pro sport, OSVČ konzultant, podnikatel | 1 101 (6,7 %) |
| Petr Němeček | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | OSVČ audiovizuální tvorba, režisér | 1 086 (6,7 %) |
| Josef Doležal | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | ředitel obchodní firmy, důchodce | 1 075 (6,6 %) |
| Petr Breitkopf | Hlučín | Zvolen(a) | regionální ředitel | 993 (5,5 %) |
| Jana Franková | Bruntál | Zvolen(a) | ředitelka Střediska volného času Bruntál | 983 (5,2 %) |
| Radoslav Moravec | Krnov | Zvolen(a) | ředitel | 962 (4,6 %) |
| Tomáš Čožík | Ivančice | Zvolen(a) | ředitel obchodní společnosti | 956 (9,3 %) |
| Josef Novák | Rudná | Zvolen(a) | jednatel společnosti podnikající v životním prostředí | 922 (6,9 %) |
| Dušan Kubečka | Nýrsko | Zvolen(a) | živnostník | 902 (7,9 %) |
| Marek Novák | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | jednatel chemické firmy | 893 (3,0 %) |
| Miroslav Goliáš | Bzenec | Zvolen(a) | OSVČ | 885 (7,5 %) |
| Karel Simon | Rudná | Zvolen(a) | živnostník a majitel firmy podnikající v motorsportu | 880 (6,6 %) |
| Marek Kriš | Horní Suchá | Zvolen(a) | OSVČ | 877 (6,7 %) |
| Pavel Hartman | Bzenec | Zvolen(a) | jednatel | 872 (7,4 %) |
| Filip Wanka | Zruč-Senec | Zvolen(a) | jednatel - vedoucí autoservisu | 826 (9,2 %) |
| Petra Danková | Stochov | Zvolen(a) | zástupce ředitele RDK | 812 (4,8 %) |
| Petr Kazimour | Domažlice | Zvolen(a) | podnikatel | 798 (5,0 %) |
| Milan Juras ml. | Bzenec | Zvolen(a) | OSVČ | 793 (6,7 %) |
| Jakub Kořínek | Světlá nad Sázavou | Zvolen(a) | zástupce ředitele | 791 (6,7 %) |
| Aleš Fišer | Vamberk | Zvolen(a) | ředitel stavební firmy | 767 (8,2 %) |
| Žaneta Zieglerová | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | podnikatelka | 763 (5,9 %) |
| Martin Chvátal | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | asistent ředitele | 760 (5,9 %) |
| Hanuš Horák | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | podnikatel | 758 (5,9 %) |
| Jindřich Sybera | Stochov | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 747 (4,4 %) |
| Petr Vetýška | Žirovnice | Zvolen(a) | jednatel - ředitel společnosti | 739 (8,5 %) |
| Tomáš Klokočník | Hořovice | Zvolen(a) | ředitel | 716 (6,6 %) |
| Václav Marhan | Neratovice | Zvolen(a) | ředitel Městská sportoviště | 715 (5,9 %) |
| Richard Stavrovski | Hostinné | Zvolen(a) | OSVČ | 712 (5,7 %) |
| Martin Hlava | Jičín | Zvolen(a) | podnikatel, provozní kavárny | 706 (8,0 %) |
| Roman Hůla | Světlá nad Sázavou | Zvolen(a) | ředitel TBS | 687 (5,9 %) |
| Petr Král | Zruč-Senec | Zvolen(a) | OSVČ | 687 (7,7 %) |
| Michaela Ničová | Praha-Ďáblice | Zvolen(a) | komunitní a kulturní manažerka, zakladatelka komunitního centra | 680 (6,9 %) |
| Jan Gráf | Třeboň | Zvolen(a) | OSVČ | 654 (4,4 %) |
| Jan Polívka | Chotěboř | Zvolen(a) | jednatel polikliniky | 647 (5,7 %) |
| Ondřej Hruzík | Vizovice | Zvolen(a) | výrobní ředitel | 645 (7,6 %) |
| Jiří Richter | Měnín | Zvolen(a) | ředitel divize | 634 (8,9 %) |
| Michal Kratochvíl | Srubec | Zvolen(a) | ředitel asociace | 614 (9,4 %) |
| Ivo Gazárek | Hostinné | Zvolen(a) | OSVČ | 610 (4,9 %) |
| Richard Srnec | Měnín | Zvolen(a) | obchodní ředitel | 584 (8,2 %) |
| Martin Krůl | Dětmarovice | Zvolen(a) | technický ředitel | 575 (7,5 %) |
| Jiří Stach | Spálené Poříčí | Zvolen(a) | referent lesů ČR, jednatel TJ Sokol | 575 (7,3 %) |
| Jaroslav Kulhánek | Vizovice | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 562 (6,6 %) |
| Jan Dibitanzl | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | OSVČ živnostník v oblasti kovovýroby | 553 (5,2 %) |
| Daniel Šik | Zruč-Senec | Zvolen(a) | jednatel firmy | 548 (6,1 %) |
| Petr Huňát | Plzeň 5-Křimice | Zvolen(a) | provozovatel ČS, předseda Technické komise MO5 | 547 (8,9 %) |
| Valerie Chromá | Hluboká nad Vltavou | Zvolen(a) | ředitelka CVČ Poškolák Hluboká z.s. | 543 (11,2 %) |
| Miroslav Vlasák | Vestec | Zvolen(a) | ředitel Elektrotechnického zkušebního ústavu, ředitel Sportoviště obce Vestec | 541 (6,6 %) |
| Zbyněk Rozkopal | Křenovice | Zvolen(a) | OSVČ | 539 (9,1 %) |
| Petr Vondráček | Měnín | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 535 (7,5 %) |
| Libor Tannhäuser | Dětmarovice | Zvolen(a) | ředitel společnosti | 523 (6,9 %) |
| Kamil Zaremba | Dětmarovice | Zvolen(a) | výrobní ředitel | 520 (6,8 %) |
| Petr Myslivec | Bor | Zvolen(a) | obchodní ředitel | 490 (11,2 %) |
| Radim Dirgas | Šakvice | Zvolen(a) | obchodní ředitel | 488 (10,8 %) |
| Jiří Povolný | Měnín | Zvolen(a) | podnikatel | 487 (6,8 %) |
| Lukáš Dolejš | Milevsko | Zvolen(a) | podnikatel | 477 (7,3 %) |
| Marek Ištvánek | Mutěnice | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 456 (12,0 %) |
| Miroslav Filinger | Klecany | Zvolen(a) | výkonný ředitel | 433 (7,8 %) |
| Irena Franková | Křelov-Břuchotín | Zvolen(a) | OSVČ | 432 (9,1 %) |
| Alena Hamáčková | Praha-Klánovice | Zvolen(a) | podnikatelka, stylistka | 430 (6,7 %) |
| Radim Vavruša | Březnice | Zvolen(a) | OSVČ | 428 (8,0 %) |
| Zuzana Vyskočilová | Praha-Klánovice | Zvolen(a) | provozovatelka kavárny | 424 (6,6 %) |
| Ondřej Pšenička | Lovosice | Zvolen(a) | OSVČ | 420 (6,1 %) |
| Martin Mahr | Dobšice | Zvolen(a) | spolumajitel SW společnosti | 419 (6,7 %) |
| Ondřej Belza | Kosova Hora | Zvolen(a) | OSVČ | 412 (8,0 %) |
| Bohumila Trohemčuková | Kraslice | Zvolen(a) | zástupkyně ředitele | 412 (10,8 %) |
| Lenka Bosáková | Hošťálkovice | Zvolen(a) | podnikatelka, předsedkyně spolku | 409 (11,0 %) |
| Monika Kroufková | Bohušovice nad Ohří | Zvolen(a) | zástupce ředitelky ZŠ a MŠ | 409 (7,2 %) |
| Anna Černá | Dobšice | Zvolen(a) | OSVČ | 408 (6,6 %) |
| Václav Mothejzík | Horšovský Týn | Zvolen(a) | OSVČ | 406 (9,3 %) |
| Libor Maša | Měnín | Zvolen(a) | podnikatel | 404 (5,6 %) |
| Jana Filinová | Rožmitál pod Třemšínem | Zvolen(a) | ředitelka kanceláře Místní akční skupiny Podbrdsko | 401 (11,9 %) |
| Jiří Sternberg | Postupice | Zvolen(a) | OSVČ | 397 (13,6 %) |
| Markéta Brožová | Praha-Dolní Počernice | Zvolen(a) | ředitelka přísp. organizace | 395 (8,0 %) |
| Jiří Špaček | Velké Opatovice | Zvolen(a) | živnostník | 389 (7,1 %) |
| Jakub Poslední | Heřmanova Huť | Zvolen(a) | OSVČ | 388 (7,5 %) |
| Libor Čech | Janovice nad Úhlavou | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 388 (11,3 %) |
| Zdeněk Vojtěchovský | Velvary | Zvolen(a) | OSVČ | 384 (8,0 %) |
| Jiří Petřina | Kosova Hora | Zvolen(a) | OSVČ | 381 (7,4 %) |
| Marek Sladký | Jiříkov | Zvolen(a) | OSVČ | 367 (6,6 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.