Zvolení
1 783 ↓ −103
Náhradníci
3 683 ↓ −37
Nezvolení
219 ↓ −57
Zobrazit:
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
431 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Michael Kašpar | Kolín | Zvolen(a) | starosta Kolína | 4 698 (4,1 %) |
| Roman Šulc | Kolín | Zvolen(a) | 2. místostarosta Kolína | 4 472 (3,9 %) |
| Iveta Mikšíková | Kolín | Zvolen(a) | 1. místostarostka Kolína | 4 449 (3,9 %) |
| Jan Kučera | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | starosta města Rožnov pod Radhoštěm | 3 162 (6,4 %) |
| Pavel Pacal | Třebíč | Zvolen(a) | starosta města Třebíče | 2 969 (4,4 %) |
| Daniel Jeřábek | Ostrava-Jih | Zvolen(a) | vedoucí odboru | 2 894 (2,4 %) |
| Petr Jelínek | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | ředitel Kamarád Rožnov, radní města Rožnov pod Radhoštěm | 2 835 (5,7 %) |
| Martin Drápal | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | radní města Rožnov pod Radhoštěm, IT správce | 2 735 (5,5 %) |
| Jan Urbánek | Třebíč | Zvolen(a) | výrobně technický náměstek Vodárenské akciové společnosti, předseda baseballového klubu Třebíč Nuclears, radní města Třebíče | 2 706 (4,0 %) |
| Jan Fiedler | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | předseda TJ Rožnov, podnikatel v IT, zastupitel města Rožnov pod Radhoštěm | 2 605 (5,3 %) |
| Tomáš Eichler | Trutnov | Zvolen(a) | místostarosta Trutnova | 2 431 (5,5 %) |
| Tomáš Holý | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | správce zimního stadionu | 2 381 (4,8 %) |
| Martin Kříž | Klatovy | Zvolen(a) | místostarosta města | 2 337 (7,6 %) |
| Martin Mrkos | Žďár nad Sázavou | Zvolen(a) | starosta | 2 270 (4,6 %) |
| Vladimír Koblasa | Jesenice | Zvolen(a) | místostarosta | 2 187 (5,0 %) |
| Pavel Smutný | Jesenice | Zvolen(a) | starosta | 2 185 (5,0 %) |
| Iva Řehulková | Jesenice | Zvolen(a) | místostarostka | 2 159 (4,9 %) |
| Naděžda Karasová | Jesenice | Zvolen(a) | radní, ekonom | 2 156 (4,9 %) |
| Martin Čížek | Jesenice | Zvolen(a) | radní, manažer | 2 142 (4,9 %) |
| Renáta Mengerová | Jesenice | Zvolen(a) | zastupitelka, účetní | 2 131 (4,8 %) |
| Aleš Růžička | Jesenice | Zvolen(a) | zastupitel, ředitel IT firmy | 2 125 (4,8 %) |
| Michal Kucharik | Jesenice | Zvolen(a) | zastupitel, velitel SDH Osnice | 2 123 (4,8 %) |
| Jana Burešová | Jesenice | Zvolen(a) | zastupitelka, cestovní ruch | 2 120 (4,8 %) |
| Ladislav Hrubý | Cheb | Zvolen(a) | advokát, bývalý místostarosta Chebu | 2 009 (4,0 %) |
| Jan Schwarz | Havlíčkův Brod | Zvolen(a) | umělecký kovář, zastupitel města | 1 955 (9,2 %) |
| Jiří Kacetl | Znojmo | Zvolen(a) | místostarosta, historik, tlumočník | 1 881 (6,9 %) |
| Karel Kula | Český Těšín | Zvolen(a) | starosta | 1 880 (5,2 %) |
| Martin Ferdan | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | starosta města | 1 843 (7,4 %) |
| Štefan Drozd | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | starosta města | 1 714 (6,1 %) |
| Petr Kučera | Praha 21 | Zvolen(a) | architekt a urbanista, ředitel NKP Vyšehrad, zastupitel Praha 21 od 2022 | 1 619 (6,6 %) |
| Petr Steidl | Rakovník | Zvolen(a) | ředitel 3. ZŠ Rakovník, zastupitel a člen komise pro výchovu a vzdělávání | 1 599 (6,6 %) |
| Veronika Kronich | Rakovník | Zvolen(a) | architektka, urbanistka, zastupitelka | 1 557 (6,4 %) |
| Markéta Pytlíková | Vlašim | Zvolen(a) | místostarostka | 1 553 (5,7 %) |
| Hana Mertová | Praha 21 | Zvolen(a) | ekonomka, specialistka informačního systému SAP, správkyně fb skupiny Újezd nad Lesy-místo pro život | 1 530 (6,3 %) |
| Pavel Bouchner | Nová Paka | Zvolen(a) | starosta | 1 501 (6,3 %) |
| Jaroslav Vaic | Rakovník | Zvolen(a) | spoluvydavatel týdeníku Raport, muzikant, zastupitel | 1 500 (6,2 %) |
| Luděk Jeništa | Vlašim | Zvolen(a) | starosta města | 1 471 (5,4 %) |
| Miroslav Balatka | Sokolov | Zvolen(a) | geodet, OSVČ, emeritní senátor | 1 459 (5,0 %) |
| Milan Jarošík | Klatovy | Zvolen(a) | vedoucí střediska Sportovní zařízení Technických služeb města Klatovy | 1 459 (4,7 %) |
| Filip Foukal | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | velitel dobrovolných hasičů | 1 458 (5,2 %) |
| Marie Kučerová | Praha 21 | Zvolen(a) | ekonomka, zastupitelka Praha 21 v období 2018-2022 | 1 449 (5,9 %) |
| Vojtěch Marvan | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | marketingový specialista, radní města | 1 418 (5,1 %) |
| Lenka Fricová | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | kurátorka galerie, zastupitelka města | 1 417 (5,0 %) |
| Petr Auf | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | předseda představenstva SBD, zastupitel města | 1 395 (5,0 %) |
| Josef Cogan | Nová Paka | Zvolen(a) | právník, neuvolněný místostarosta | 1 389 (5,8 %) |
| Miroslav John | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | profesionální hasič - velitel družstva | 1 378 (5,5 %) |
| Pavla Zemančíková | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | radní města | 1 365 (4,9 %) |
| Karel Háša | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | technik SD, zastupitel města | 1 323 (4,7 %) |
| Jan Mudra | Rakovník | Zvolen(a) | expert na veřejné zakázky, asistent senátora, zastupitel | 1 303 (5,4 %) |
| Marek Škabrada | Kralupy nad Vltavou | Zvolen(a) | manažer, starosta dobrovolných hasičů | 1 291 (6,8 %) |
| Tomáš Konopásek | Rakovník | Zvolen(a) | specialista na regionální rozvoj, asistent poslankyně a senátora | 1 257 (5,2 %) |
| Roman Šigut | Krnov | Zvolen(a) | zastupitel města Krnova | 1 256 (6,0 %) |
| Jana De Merlier | Dolní Břežany | Zvolen(a) | manažerka pro strategický rozvoj; místostarostka | 1 155 (6,2 %) |
| Barbora Urbanová | Dolní Břežany | Zvolen(a) | poslankyně | 1 147 (6,1 %) |
| Stanislav Vyšín | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | 1. místostarosta městské části, editor | 1 145 (7,0 %) |
| Kateřina Šilhová Šafránková | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | starostka městské části, advokátka | 1 142 (7,0 %) |
| Petr Zídek | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | projektový manažer, starosta TJ Sokol Dolní Chabry | 1 133 (6,9 %) |
| Radka Mlynárová | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | HR konzultantka, skautka, radní městské části pro oblast školství | 1 111 (6,8 %) |
| Petr Rys | Bruntál | Zvolen(a) | místostarosta města | 1 110 (5,9 %) |
| Eva Denková | Nýrsko | Zvolen(a) | místostarostka | 1 097 (9,6 %) |
| Radim Bača | Palkovice | Zvolen(a) | starosta | 1 061 (8,7 %) |
| Daniel Macák | Šumperk | Zvolen(a) | náměstek ředitele CPŘP Správy železnic, výpravčí, člen aktivních záloh, dobrovolný hasič | 1 037 (3,9 %) |
| Michal Müller | Mnichovice | Zvolen(a) | příslušník Policie ČR | 1 031 (9,6 %) |
| Petra Pecková | Mnichovice | Zvolen(a) | hejtmanka Středočeského kraje | 1 028 (9,6 %) |
| Roman Foršt | Stochov | Zvolen(a) | starosta města | 1 018 (6,0 %) |
| Milan Buček | Ivančice | Zvolen(a) | starosta města | 997 (9,7 %) |
| Tomáš Pifka | Vsetín | Zvolen(a) | OSVČ, ekonom, člen Zastupitelstva města Vsetína | 995 (8,9 %) |
| Jan Lipner | Horní Suchá | Zvolen(a) | starosta obce | 991 (7,6 %) |
| Lucie Procházková | Mnichovice | Zvolen(a) | místostarostka | 981 (9,1 %) |
| Martin Čech | Vratimov | Zvolen(a) | starosta | 978 (8,0 %) |
| Miroslav Boháček | Bílovice nad Svitavou | Zvolen(a) | starosta | 977 (9,2 %) |
| Josef Kachlík | Vyškov | Zvolen(a) | místostarosta Vyškova | 968 (4,9 %) |
| Martin Adamiec | Horní Suchá | Zvolen(a) | místostarosta | 967 (7,4 %) |
| Tomáš Bedrunka | Hlučín | Zvolen(a) | státní zaměstnanec | 960 (5,3 %) |
| Margita Valentová | Mnichovice | Zvolen(a) | starostka | 958 (8,9 %) |
| Tomáš Opěla | Palkovice | Zvolen(a) | radní, státní zaměstnanec | 933 (7,6 %) |
| Ondřej Pátek | Mnichovice | Zvolen(a) | řídící správní technik TSK Praha | 929 (8,7 %) |
| Martin Polášek | Palkovice | Zvolen(a) | radní, starosta SDH Palkovice | 928 (7,6 %) |
| Lubomír Kocman | Rudná | Zvolen(a) | starosta | 921 (6,9 %) |
| Petr Novotný | Bílovice nad Svitavou | Zvolen(a) | místostarosta, projektant | 920 (8,7 %) |
| Lukáš Kubný | Kobeřice | Zvolen(a) | starosta | 915 (14,8 %) |
| Arnold Vodochodský | Broumov | Zvolen(a) | současný starosta města | 915 (6,7 %) |
| Lukáš Vlček | Pacov | Zvolen(a) | poslanec parlamentu ČR, organizátor společenského života, zastupitel města Pacova | 907 (7,2 %) |
| Tomáš Lohniský | Odolena Voda | Zvolen(a) | místostarosta, architekt | 906 (10,2 %) |
| Tomáš Chmela | Slavičín | Zvolen(a) | starosta města Slavičín, náměstek hejtmana Zlínského kraje pro strategický rozvoj, archeolog, předseda Klubu přátel historie Slavičínska | 899 (7,1 %) |
| Jan Hlisnikovský | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | městský policista | 898 (3,0 %) |
| David Kula | Palkovice | Zvolen(a) | místostarosta | 898 (7,3 %) |
| Jan Kamír | Pacov | Zvolen(a) | ředitel firmy Bluetech, s.r.o., organizátor společenského života, zastupitel města Pacova | 883 (7,0 %) |
| Michal Ondra | Hranice | Zvolen(a) | zastupitel města Hranice a Olomouckého kraje | 880 (6,1 %) |
| Jarmila Ledvinková | Odolena Voda | Zvolen(a) | místostarostka, IT auditorka | 879 (9,9 %) |
| Martin Staněk | Sezemice | Zvolen(a) | starosta města, předseda Svazku obcí Loučná, člen krajského předsednictva SMS ČR, hospodář TJ Spartak Sezemice z.s. | 868 (8,0 %) |
| Rudolf Kalíšek | Starý Jičín | Zvolen(a) | starosta obce | 859 (12,4 %) |
| Petr Bębenek | Horní Suchá | Zvolen(a) | státní zaměstnanec | 858 (6,5 %) |
| Jaroslav Čížek | Pacov | Zvolen(a) | velitel hasičské stanice Pacov, starosta SDH Bedřichov, zastupitel města Pacova | 846 (6,7 %) |
| Věra Eschnerová | Hořovice | Zvolen(a) | místostarostka města, obchodní manažerka | 842 (7,8 %) |
| Radomír Vondra | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | starosta | 840 (6,5 %) |
| Karla Menšíková | Palkovice | Zvolen(a) | zastupitelka, důchodkyně | 838 (6,8 %) |
| Tomáš Novotný | Roztoky | Zvolen(a) | místostarosta města | 838 (7,9 %) |
| Barbora Pustková | Palkovice | Zvolen(a) | zastupitelka, mateřská dovolená | 838 (6,8 %) |
| Jan Rejzl | Vamberk | Zvolen(a) | starosta | 837 (8,9 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.