Zvolení
1 783 ↓ −103
Náhradníci
3 683 ↓ −37
Nezvolení
219 ↓ −57
Zobrazit:
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
293 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Tomáš Tesař | Kolín | Zvolen(a) | vedoucí oddělení Norských fondů, SFŽP ČR | 4 370 (3,8 %) |
| Eliška Pácaltová | Kolín | Zvolen(a) | komunitní koordinátorka | 4 313 (3,8 %) |
| Martin Slavík | Kolín | Zvolen(a) | manager společnosti | 4 249 (3,7 %) |
| Petr Čech | Ostrava-Jih | Zvolen(a) | asistent auditora, ekonom | 2 843 (2,4 %) |
| Karel Kubenka | Ostrava-Jih | Zvolen(a) | vedoucí oddělení plánování | 2 759 (2,3 %) |
| Jindřich Motýl | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | filmový producent, člen finančního výboru města | 2 490 (5,0 %) |
| Jakub Strkáč | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | finanční poradce, člen finančního výboru města, člen dozorčí rady VaK Vsetín | 2 445 (4,9 %) |
| Daniel Bareš | Jesenice | Zvolen(a) | marketing manažer | 2 109 (4,8 %) |
| Marek Štěpánek | Jesenice | Zvolen(a) | finanční poradce | 2 094 (4,7 %) |
| Přemysl Chodura | Poruba | Zvolen(a) | IT analytik, projektový manažer | 2 034 (3,7 %) |
| David Filip | Žďár nad Sázavou | Zvolen(a) | vedoucí centra prevence | 1 971 (4,0 %) |
| Pavel Bohánek | Cheb | Zvolen(a) | dopravní konzultant | 1 749 (3,4 %) |
| Šárka Krejčová | Cheb | Zvolen(a) | HR a marketingová specialistka, karatistka | 1 735 (3,4 %) |
| Milota Kubíčková | Vrchlabí | Zvolen(a) | marketing manager Penta Hospitals | 1 717 (4,9 %) |
| Eva Šafránková | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | regionální manažer banky | 1 473 (5,9 %) |
| Jana Kiesewetterová | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | ekonomka a účetní, předsedkyně Společenství obcí Moravskobudějovicka | 1 309 (5,2 %) |
| Šárka Haklová | Nová Paka | Zvolen(a) | účetní a ekonomka školy | 1 275 (5,3 %) |
| Radka Roskovcová | Nymburk | Zvolen(a) | manažerka rozvoje obcí a měst | 1 232 (5,7 %) |
| Václav Pačesný | Nová Paka | Zvolen(a) | auditor a daňový poradce | 1 224 (5,1 %) |
| Jaromír Klouda | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | manažer makléřské společnosti | 1 169 (4,7 %) |
| Lucie Vospělová | Dolní Břežany | Zvolen(a) | manažerka komunikace | 1 160 (6,2 %) |
| Aneta Krahulíková | Dolní Břežany | Zvolen(a) | manažerka | 1 128 (6,0 %) |
| Matěj Novák | Dolní Břežany | Zvolen(a) | produktový manažer | 1 120 (6,0 %) |
| Zdeněk Kraft | Dolní Břežany | Zvolen(a) | manažer pro inovace | 1 119 (6,0 %) |
| Jan Záruba | Dolní Břežany | Zvolen(a) | manažer v telekomunikacích | 1 105 (5,9 %) |
| Lukáš Tkačík | Hlučín | Zvolen(a) | konzultant strategického plánování měst | 1 006 (5,5 %) |
| Jakub Rafaj | Mnichovice | Zvolen(a) | produktový manažer | 995 (9,3 %) |
| Marek Müller | Mnichovice | Zvolen(a) | manažer IT v bance | 979 (9,1 %) |
| Jan Petrus | Moravská Ostrava a Přívoz | Zvolen(a) | marketér, tvůrce profilu Naše Ostrava | 934 (3,5 %) |
| Jan Tureček | Nýrsko | Zvolen(a) | vedoucí střediska ÚV Nýrsko | 930 (8,2 %) |
| Michal Paták | Stochov | Zvolen(a) | vedoucí sportovních areálů | 918 (5,4 %) |
| Renata Rychlíková | Bruntál | Zvolen(a) | manažerka Wellness centra Bruntál | 913 (4,9 %) |
| Marian Pilch | Horní Suchá | Zvolen(a) | senior konzultant | 907 (6,9 %) |
| Luboš Fleischmann | Stochov | Zvolen(a) | manažer kanceláře MAS | 899 (5,3 %) |
| Jitka Hemberová | Rudná | Zvolen(a) | investiční referent | 896 (6,7 %) |
| Marian Weiser | Horní Suchá | Zvolen(a) | poradce | 896 (6,8 %) |
| Zbyněk Mikeš | Rudná | Zvolen(a) | regional director | 874 (6,5 %) |
| Martin Varga | Bzenec | Zvolen(a) | daňový poradce | 810 (6,9 %) |
| Hynek Daňa | Vratimov | Zvolen(a) | projektový manažer | 794 (6,5 %) |
| Michal Meluzín | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | manažer wellness centra | 793 (6,1 %) |
| Ondřej Zbudil | Třeboň | Zvolen(a) | projektový manažer | 771 (5,2 %) |
| Petra Sládková | Stříbro | Zvolen(a) | vedoucí a garant Domácí péče | 760 (7,5 %) |
| Martina Řebíček | Praha-Vinoř | Zvolen(a) | koordinátorka aktivit spolku „V poli" | 750 (6,8 %) |
| Jitka Trojanová | Zruč nad Sázavou | Zvolen(a) | projektový manažer | 749 (9,1 %) |
| Anna Svobodová | Vratimov | Zvolen(a) | manažer | 739 (6,0 %) |
| Miroslava Šustrová | Vamberk | Zvolen(a) | vedoucí krajkářské školy | 736 (7,9 %) |
| Přemysl Valášek | Broumov | Zvolen(a) | manager | 731 (5,4 %) |
| Jana Gottfriedová | Slavičín | Zvolen(a) | obchodní manažerka pro zahraniční trhy, členka Osadního výboru Hrádek, členka SDH Hrádek | 705 (5,6 %) |
| Bronislav Münster | Slavičín | Zvolen(a) | obchodní manažer, předseda Osadního výboru Nevšová | 688 (5,4 %) |
| Radek Šitta | Tuchlovice | Zvolen(a) | projektový manažer, člen rady | 687 (6,9 %) |
| Jan Eschner | Hořovice | Zvolen(a) | projektový manažer | 654 (6,1 %) |
| Vít Hrbek | Žirovnice | Zvolen(a) | zaměstnanec Kraje Vysočina | 651 (7,5 %) |
| Michal Křižan | Tuchlovice | Zvolen(a) | general manager, člen rady | 649 (6,5 %) |
| Vítězslav Lamač | Třeboň | Zvolen(a) | manažer | 649 (4,4 %) |
| Monika Mrštinová | Broumov | Zvolen(a) | vedoucí marketingu a prodeje | 639 (4,7 %) |
| Šárka Gazárková | Hostinné | Zvolen(a) | asistentka obchodu | 626 (5,0 %) |
| Miroslav Hlavatý | Vamberk | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 624 (6,7 %) |
| Stanislav Ojíř Musil | Třeboň | Zvolen(a) | referent odboru výstavby | 614 (4,2 %) |
| Tomáš Vacek | Srubec | Zvolen(a) | vedoucí pracovník v plynárenství | 613 (9,4 %) |
| David Kopal | Chotěboř | Zvolen(a) | datový analytik | 612 (5,4 %) |
| Zuzana Maurer | Srubec | Zvolen(a) | referentka | 611 (9,4 %) |
| Kateřina Haladová | Vestec | Zvolen(a) | referentka obecního úřadu Vestec, členka kulturní komise | 610 (7,4 %) |
| Michal Krejsa | Brno-Vinohrady | Zvolen(a) | odborný referent | 601 (5,2 %) |
| Jiří Ševčík | Ochoz u Brna | Zvolen(a) | kvestor Mendelovy univerzity v Brně, předseda finančního výboru | 601 (11,3 %) |
| Karel Hašek | Jaroměř | Zvolen(a) | projektový manažer v IT | 600 (6,4 %) |
| Jiří Berenreiter | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | manažer obchodu | 596 (5,6 %) |
| Ivana Balajová | Žirovnice | Zvolen(a) | účetní | 594 (6,8 %) |
| Dana Musilová | Žirovnice | Zvolen(a) | důchodce, účetní | 594 (6,8 %) |
| Jana Žáčková | Ochoz u Brna | Zvolen(a) | produktová specialistka zákaznického centra | 592 (11,1 %) |
| Daniel Zajíček | Ochoz u Brna | Zvolen(a) | finanční a realitní konzultant | 584 (11,0 %) |
| Roman Vácha | Březnice | Zvolen(a) | vedoucí obchodu | 581 (8,0 %) |
| Jaroslav Běhounek | Plzeň 5-Křimice | Zvolen(a) | obchodní zástupce, předseda Kontrolního výboru MO5 | 579 (9,4 %) |
| Adéla Fenclová | Zruč-Senec | Zvolen(a) | nákupčí | 579 (6,5 %) |
| Petra Riegrová | Hostinné | Zvolen(a) | nákupčí | 577 (4,6 %) |
| Anna Hauerová | Plzeň 5-Křimice | Zvolen(a) | předsedkyně klubu seniorů, předsedkyně Finančního výboru MO5 | 576 (9,4 %) |
| Jan Tangelmayer | Hostinné | Zvolen(a) | finanční poradce - manažer | 573 (4,6 %) |
| Pavel Čáslava | Křenovice | Zvolen(a) | manažer ve stavebnictví | 569 (9,6 %) |
| Tomáš Chaloupka | Moravský Beroun | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 552 (7,7 %) |
| Radek Čejka | Vodňany | Zvolen(a) | ekonom | 546 (5,7 %) |
| Veronika Sklenářová | Spálené Poříčí | Zvolen(a) | dotační management města, projektová manažerka Místní akční skupiny | 545 (6,9 %) |
| Jan Holub | Nepomuk | Zvolen(a) | prodavač a vedoucí elektra | 542 (14,9 %) |
| Lenka Turková | Zruč nad Sázavou | Zvolen(a) | manažerka provozovny hypermarketu | 542 (6,6 %) |
| Miroslav Rušil | Žirovnice | Zvolen(a) | manažer kvality | 541 (6,2 %) |
| Martin Zeman | Sázava | Zvolen(a) | manažer kvality | 529 (6,9 %) |
| Miroslav Dvořák | Vestec | Zvolen(a) | manažer, člen finančního výboru obce Vestec | 527 (6,4 %) |
| Zdeňka Stehlíková | Spálené Poříčí | Zvolen(a) | účetní, členka SDH Číčov | 527 (6,7 %) |
| Kristýna Holubová | Klecany | Zvolen(a) | projektová manažerka | 526 (9,5 %) |
| Marek Juráň | Město Albrechtice | Zvolen(a) | datový analytik | 517 (8,0 %) |
| Petra Kurcová | Šakvice | Zvolen(a) | odborný referent životního prostředí | 507 (11,2 %) |
| Lukáš Kopřiva | Měnín | Zvolen(a) | manažer kvality | 506 (7,1 %) |
| Petr Chotívka | Březnice | Zvolen(a) | poradce pro veřejný sektor | 497 (6,8 %) |
| Alena Vozdecká | Šakvice | Zvolen(a) | ekonom | 492 (10,9 %) |
| Andrea Večeřová | Moravský Beroun | Zvolen(a) | ekonomka ZŠ | 487 (6,8 %) |
| Monika Kubná | Kobeřice | Zvolen(a) | účetní | 474 (7,6 %) |
| Jitka Marečková | Březnice | Zvolen(a) | vedoucí integračního centra | 471 (6,5 %) |
| Vítězslav Petroš | Dobšice | Zvolen(a) | vedoucí směny HZS | 468 (7,5 %) |
| Daniel Kříž | Dobšice | Zvolen(a) | vedoucí provozu | 465 (7,5 %) |
| Zdeněk Veselý | Město Albrechtice | Zvolen(a) | ekonom | 459 (7,1 %) |
| Martin Byrtus | Hrádek | Zvolen(a) | referent prodeje | 456 (7,4 %) |
| Ladislava Rice | Brušperk | Zvolen(a) | projektová manažerka | 452 (9,2 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.