Zvolení
1 783 ↓ −103
Náhradníci
3 683 ↓ −37
Nezvolení
219 ↓ −57
Zobrazit:
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
268 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Lenka Filipenská | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | koordinátorka projektů Mikroregionu Rožnovsko | 2 411 (4,9 %) |
| František Jež | Rožnov pod Radhoštěm | Zvolen(a) | prodej dopravní techniky a poskytování finančních služeb | 2 393 (4,8 %) |
| Jan Sobotka | Vrchlabí | Zvolen(a) | stavební technik | 2 142 (6,1 %) |
| Jan Zástěra | Žďár nad Sázavou | Zvolen(a) | projektant | 1 929 (3,9 %) |
| Jakub Omrt | Vrchlabí | Zvolen(a) | informatik a reklamní specialista | 1 745 (5,0 %) |
| Josef Taláb | Trutnov | Zvolen(a) | vedoucí oddělení projektů KRNAP | 1 681 (3,8 %) |
| Vilém Honysz | Poruba | Zvolen(a) | inženýr veřejného prostoru | 1 610 (2,9 %) |
| Kazimierz Gaura | Český Těšín | Zvolen(a) | geodet | 1 531 (4,2 %) |
| Radka Hodicová | Klášterec nad Ohří | Zvolen(a) | projektový specialista | 1 500 (5,3 %) |
| Jan Ritter | Nymburk | Zvolen(a) | architekt | 1 336 (6,2 %) |
| Jiří Kvapil | Moravské Budějovice | Zvolen(a) | IT specialista | 1 309 (5,2 %) |
| Erik Ebringer | Bzenec | Zvolen(a) | architekt | 1 148 (9,7 %) |
| Lukáš Kratochvíl | Dolní Břežany | Zvolen(a) | softwarový inženýr | 1 119 (6,0 %) |
| Andrea Hora Krausová | Praha-Dolní Chabry | Zvolen(a) | projektová a grantová manažerka ve školství | 1 113 (6,8 %) |
| Jan Veverka | Mnichovice | Zvolen(a) | stavební technik | 1 011 (9,4 %) |
| Mario Lyčka | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | chemik | 938 (3,1 %) |
| Petr Seidl | Rudná | Zvolen(a) | hlavní stavbyvedoucí | 927 (6,9 %) |
| Zbyněk Wolf | Domažlice | Zvolen(a) | projektant | 925 (5,8 %) |
| Lukáš Václavovic | Nýrsko | Zvolen(a) | dělník TSMN | 892 (7,8 %) |
| Tomáš Žyla | Horní Suchá | Zvolen(a) | výrobní manažer | 879 (6,7 %) |
| Radek Irsch | Stochov | Zvolen(a) | inženýr laboratoře | 876 (5,1 %) |
| Jan Kolář | Nýrsko | Zvolen(a) | technik | 809 (7,1 %) |
| Milan Vašíř | Stochov | Zvolen(a) | mechanik | 784 (4,6 %) |
| Michal Hrtoň | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | technik IT | 774 (6,0 %) |
| Lucie Matulová | Bílovice nad Svitavou | Zvolen(a) | architektka | 753 (7,1 %) |
| Martina Brussová | Palkovice | Zvolen(a) | testerka informačních systémů | 752 (6,1 %) |
| Štefan Švestka | Sezemice | Zvolen(a) | IT developer, předseda kulturní komise | 750 (6,9 %) |
| Karel Humpola | Slavičín | Zvolen(a) | architekt v Kanceláři architekta města Zlín, člen komise pro implementaci rozvojové strategie města, člen Klubu přátel historie Slavičínska | 737 (5,8 %) |
| Jan Procházka | Tuchlovice | Zvolen(a) | projektant | 720 (7,2 %) |
| Tomáš Růžička | Odolena Voda | Zvolen(a) | specialista bezpečnosti | 720 (8,1 %) |
| Martin Bezouška | Světlá nad Sázavou | Zvolen(a) | manažer informačních technologií | 713 (6,1 %) |
| David Krameš | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | systémový inženýr | 709 (6,6 %) |
| Vlastimil Vanžura | Týnec nad Sázavou | Zvolen(a) | hodinář | 700 (7,4 %) |
| Žaneta Hermanová | Humpolec | Zvolen(a) | projektantka, předsedkyně spolku pro děti, předsedkyně Komise pro rozvoj města | 684 (8,6 %) |
| Radek Tupý | Sázava | Zvolen(a) | programátor | 662 (8,6 %) |
| Zdeněk Kubový | Vamberk | Zvolen(a) | servisní technik | 647 (6,9 %) |
| Jan Rozum | Zruč-Senec | Zvolen(a) | technik | 640 (7,1 %) |
| Tomáš Mana | Valašské Klobouky | Zvolen(a) | geodet | 629 (4,9 %) |
| Václav Muzikář | Jaroměř | Zvolen(a) | projektant konstruktér | 620 (6,7 %) |
| Pavel Sviták | Srubec | Zvolen(a) | programátor | 619 (9,5 %) |
| Jiří Nevřela | Kobeřice | Zvolen(a) | manažer stavební výroby | 615 (9,9 %) |
| Rudolf Hrnčíř | Starý Jičín | Zvolen(a) | stavební technik | 609 (8,8 %) |
| Petr Sapák | Ochoz u Brna | Zvolen(a) | projektant, člen plánovacího výboru, předseda Ochozské chasy, skaut | 607 (11,4 %) |
| Lubomír Konvičný | Rýmařov | Zvolen(a) | projektant | 586 (6,3 %) |
| Jan Liebner | Březnice | Zvolen(a) | stavební technik | 585 (8,0 %) |
| Martin Tilšar | Srubec | Zvolen(a) | provozní mistr | 571 (8,8 %) |
| Martin Netrval | Planá | Zvolen(a) | technik | 567 (7,7 %) |
| Pavel Krejčí | Pečky | Zvolen(a) | technolog odpadních vod | 563 (5,4 %) |
| Martin Srba | Vizovice | Zvolen(a) | manažer oddělení technologie a kvality | 556 (6,5 %) |
| Ondřej Pelikán | Spálené Poříčí | Zvolen(a) | správce počítačové sítě, člen Českého svazu ochránců přírody | 555 (7,1 %) |
| Tomáš Toth | Moravský Beroun | Zvolen(a) | projektant | 551 (7,7 %) |
| Pavel Šťástka | Vodňany | Zvolen(a) | stavitel | 548 (5,7 %) |
| Jiří Říha | Zruč nad Sázavou | Zvolen(a) | investiční projektant | 544 (6,6 %) |
| Emil Jamnicz | Dětmarovice | Zvolen(a) | inženýr kvality | 540 (7,1 %) |
| Tomáš Kasal | Žirovnice | Zvolen(a) | mistr ve výrobě | 534 (6,1 %) |
| Václav Palíšek | Planá | Zvolen(a) | konstruktér | 534 (7,2 %) |
| Daniel Frídel | Hořovice | Zvolen(a) | manažer projektového portofolia | 529 (4,9 %) |
| Filip Slabotinský | Křenovice | Zvolen(a) | projektant | 529 (9,0 %) |
| Matěj Zrucký | Vestec | Zvolen(a) | technický pracovník, velitel JSDH | 520 (6,3 %) |
| Tomáš Vahalík | Starý Jičín | Zvolen(a) | technik | 512 (7,4 %) |
| Štěpán Dulínek | Šakvice | Zvolen(a) | elektromontér, revizní technik | 511 (11,3 %) |
| Miroslav Jursa | Brno-Černovice | Zvolen(a) | stavitel | 505 (4,9 %) |
| Petr Segeťa | Starý Jičín | Zvolen(a) | inženýr svařování | 485 (7,0 %) |
| Jiří Dolina | Měnín | Zvolen(a) | elektrotechnik | 476 (6,7 %) |
| Roman Tomica | Řepiště | Zvolen(a) | manažer výroby | 464 (8,3 %) |
| Pavel Marks | Meziboří | Zvolen(a) | technik | 456 (7,0 %) |
| Martin Pyšna | Kosova Hora | Zvolen(a) | projektant | 430 (8,3 %) |
| Radek Štencl | Křelov-Břuchotín | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 428 (9,1 %) |
| Roman Žabka | Hrádek | Zvolen(a) | hutník | 421 (6,8 %) |
| Petra Sopuchová | Starý Jičín | Zvolen(a) | inženýr kvality | 420 (6,1 %) |
| Lukáš Hala | Březnice | Zvolen(a) | automechanik | 419 (7,8 %) |
| Jan Lanča | Brušperk | Zvolen(a) | projektant | 418 (8,5 %) |
| Martin Kaloč | Řepiště | Zvolen(a) | vedoucí oddělení informatiky | 415 (7,5 %) |
| Filip Velecký | Hošťálkovice | Zvolen(a) | stavební inženýr | 415 (11,1 %) |
| Jaroslav Vöröš | Jiříkov | Zvolen(a) | pracovník kvality | 415 (7,5 %) |
| Vojtěch Byrtus | Hrádek | Zvolen(a) | operátor výroby | 414 (6,7 %) |
| Robert Kolařík | Luhačovice | Zvolen(a) | projektant | 413 (8,3 %) |
| Antonín Franěk | Liteň | Zvolen(a) | inženýr údržby a databázový specialista | 408 (9,3 %) |
| Tomáš Jurajda | Liteň | Zvolen(a) | IT specialista | 408 (9,3 %) |
| Ivo Kolář | Březnice | Zvolen(a) | technik kvality | 404 (7,5 %) |
| Jiří Hubáček | Ratíškovice | Zvolen(a) | geodet | 396 (8,6 %) |
| Martin Kroufek | Bohušovice nad Ohří | Zvolen(a) | technik IT | 396 (7,0 %) |
| Lukáš Benda | Bohušovice nad Ohří | Zvolen(a) | stavební technik | 391 (6,9 %) |
| Libor Vachovec | Heřmanova Huť | Zvolen(a) | ICT | 389 (7,5 %) |
| Vladimír Vavřina | Heřmanova Huť | Zvolen(a) | zámečník | 387 (7,5 %) |
| Bohumír Melichar | Heřmanova Huť | Zvolen(a) | seřizovač | 385 (7,4 %) |
| Roman Konkol | Brušperk | Zvolen(a) | IT specialista | 371 (7,6 %) |
| Martin Plášek | Luhačovice | Zvolen(a) | stavební technik | 355 (7,1 %) |
| Martin Pivoňka | Janovice nad Úhlavou | Zvolen(a) | technik výroby | 352 (10,3 %) |
| Vladimír Štefl | Březnice | Zvolen(a) | IT specialista | 348 (6,5 %) |
| Jiří Pitrman | Praha-Újezd | Zvolen(a) | technik | 347 (8,8 %) |
| Miroslav Vacula | Černotín | Zvolen(a) | technik | 338 (15,6 %) |
| Petr Munzar | Pecka | Zvolen(a) | energetik | 336 (6,7 %) |
| Ladislav Votava | Bělá nad Radbuzou | Zvolen(a) | zástupce vedoucí výroby | 336 (8,0 %) |
| Ladislav Bednář | Kunštát | Zvolen(a) | servisní technik | 330 (8,8 %) |
| Ondřej Hruška | Kunštát | Zvolen(a) | manažer výroby | 329 (8,8 %) |
| Petr Walach | Chotěbuz | Zvolen(a) | důchodce (dříve stavbyvedoucí) | 326 (7,3 %) |
| Jan Smetana | Libáň | Zvolen(a) | technolog | 324 (14,8 %) |
| Karel Žlab | Pecka | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 324 (6,4 %) |
| Michal Drábek | Pecka | Zvolen(a) | konstruktér | 322 (6,4 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.