Zvolení
843 ↓ −94
Náhradníci
1 764 ↓ −159
Nezvolení
25 ↓ −514
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
129 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Regina Loukotová | Praha 6 | Zvolen(a) | architektka, rektorka a zakladatelka vysoké školy architektury ARCHIP | 9 910 (2,5 %) |
| David Ptáček | Praha 6 | Zvolen(a) | podnikatel, zakladatel spolku Šárecké údolí | 9 492 (2,3 %) |
| Vladimír Schnappel | Praha 6 | Zvolen(a) | podnikatel, člen Komise pro dopravu a bezpečnost MČ Praha 6 | 9 464 (2,3 %) |
| Zdeněk Hořánek | Praha 6 | Zvolen(a) | předseda představenstva a generální ředitel SNEO a.s., předseda Komise majetkové politiky a místopředseda Komise územního rozvoje MČ Praha 6, podnikatel | 9 453 (2,3 %) |
| Miroslav Kříž | Plzeň | Zvolen(a) | zástupce ředitelky Střední průmyslové školy dopravní Plzeň | 8 636 (2,2 %) |
| Martin Dezort | Plzeň | Zvolen(a) | ředitel neziskové organizace | 8 586 (2,2 %) |
| Robert Šrejma | Olomouc | Zvolen(a) | obchodní ředitel lékáren, podnikatel | 6 097 (2,4 %) |
| Jakub Severin | Zlín | Zvolen(a) | podnikatel, pracovník v kultuře | 5 098 (2,5 %) |
| Šárka Kuželová | Praha 13 | Zvolen(a) | ředitelka neziskové organizace pomáhající dětem z dětských domovů, producentka a scénáristka | 3 343 (3,3 %) |
| Lucie Laurýnová | Mladá Boleslav | Zvolen(a) | ředitelka zdravotní školy | 2 256 (3,6 %) |
| Tomáš Ponec | Praha 14 | Zvolen(a) | podnikatel | 2 251 (3,4 %) |
| Žaneta Salátová | Karlovy Vary | Zvolen(a) | ředitelka Mateřského centra a Centra dětské pomoci | 2 185 (3,6 %) |
| Jaroslav Šebek | Mladá Boleslav | Zvolen(a) | jednatel městské společnosti, skaut | 2 132 (3,4 %) |
| Jiří Dobiáš | Praha 2 | Zvolen(a) | ředitel rozvoje a inovace v IT, podnikatel | 2 073 (3,1 %) |
| Radek Hošek | Jihlava | Zvolen(a) | manažer, majitel rodinné firmy | 2 034 (3,1 %) |
| Jakub Kubů | Praha 2 | Zvolen(a) | grafik, majitel grafického studia | 1 984 (3,0 %) |
| Marek Pochylý | Staré Město | Zvolen(a) | vedoucí obchodního oddělení, ředitel festivalu Slovácké léto | 1 529 (6,4 %) |
| Marie Hráčková | Staré Město | Zvolen(a) | podnikatelka, předsedkyně sociální komise města Staré Město | 1 493 (6,2 %) |
| Marcela Fatrová | Praha 17 | Zvolen(a) | zástupkyně ředitelky Mensa gymnázia na střední škole | 1 073 (4,9 %) |
| Marek Zábrodský | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | podnikatel | 1 029 (6,7 %) |
| Milan Jirout | Rumburk | Zvolen(a) | provozovatel zásilkové služby | 881 (4,5 %) |
| Lukáš Macháček | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | ředitel společnosti | 628 (9,1 %) |
| Jiří Formánek | Vimperk | Zvolen(a) | podnikatel truhlář | 624 (7,4 %) |
| Simona Ondroušková | Brno-Starý Lískovec | Zvolen(a) | podnikatelka, ekonomka | 624 (5,7 %) |
| Eliška Myslivečková | Nehvizdy | Zvolen(a) | OSVČ | 609 (6,7 %) |
| Daniel Štěch | Nehvizdy | Zvolen(a) | OSVČ | 605 (6,7 %) |
| Petra Horáková | Nehvizdy | Zvolen(a) | OSVČ | 603 (6,7 %) |
| Jiří Nak | Brno-Starý Lískovec | Zvolen(a) | živnostník | 578 (5,3 %) |
| Klára Šimáčková | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora | Zvolen(a) | podnikatelka | 563 (7,3 %) |
| Martin Houštěk | Hronov | Zvolen(a) | jednatel firmy | 562 (7,0 %) |
| Karel Hudeček | Vimperk | Zvolen(a) | podnikatel | 562 (6,6 %) |
| Zuzana Brůnová | Pardubice VI | Zvolen(a) | OSVČ - jezdecký oddíl | 553 (6,8 %) |
| Marie Janáková | Janovice | Zvolen(a) | podnikatelka | 535 (6,1 %) |
| Radek Lhocký | Mirošovice | Zvolen(a) | OSVČ – bezpečnostní IT analytik | 522 (11,5 %) |
| Zbyněk Uher | Dolní Němčí | Zvolen(a) | podnikatel | 504 (6,5 %) |
| Michal Růžička | Mirošovice | Zvolen(a) | OSVČ – finanční specialista | 502 (11,1 %) |
| Jiří Lerch | Mirošovice | Zvolen(a) | OSVČ – revizní technik | 486 (10,7 %) |
| Vojtěch Zigmund | Pardubice V | Zvolen(a) | podnikatel - úvěrový a realitní specialista | 482 (7,4 %) |
| Jakub Píč | Hronov | Zvolen(a) | OSVČ | 444 (5,5 %) |
| Michal Šimčík | Dolní Němčí | Zvolen(a) | výrobní ředitel | 408 (5,2 %) |
| Marek Nechanický | Rokytnice nad Jizerou | Zvolen(a) | OSVČ | 401 (11,0 %) |
| Tomáš Broukal | Světice | Zvolen(a) | podnikatel | 384 (12,1 %) |
| Lukáš Martinovský | Dolany | Zvolen(a) | podnikatel | 382 (7,5 %) |
| Pavel Fešar | Horní Moštěnice | Zvolen(a) | OSVČ | 371 (8,1 %) |
| Petr Petráš | Troubky | Zvolen(a) | OSVČ | 349 (7,0 %) |
| Jakub Hora | Štěpánov | Zvolen(a) | investiční specialista, organizátor akcí pro děti | 348 (8,5 %) |
| Roman Trnka | Malý Újezd | Zvolen(a) | divizní ředitel | 336 (11,5 %) |
| Petr Janků | Horní Moštěnice | Zvolen(a) | OSVČ | 328 (7,1 %) |
| Karel Polák | Praha-Dubeč | Zvolen(a) | ředitel firemní bezpečnosti a prevence podvodů | 310 (9,5 %) |
| Marek Aulich | Velké Poříčí | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 272 (9,6 %) |
| Pavel Dalešický | Vrdy | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 271 (8,6 %) |
| Lukáš Kopecký | Polepy | Zvolen(a) | podnikatel | 270 (12,9 %) |
| Pavel Šťastný | Kobylnice | Zvolen(a) | OSVČ | 268 (6,2 %) |
| Radek Stehlík | Veltruby | Zvolen(a) | OSVČ | 267 (12,9 %) |
| Luboš Gebhart | Pavlíkov | Zvolen(a) | OSVČ | 265 (16,7 %) |
| Petr Krechler | Koloveč | Zvolen(a) | podnikatel | 250 (11,7 %) |
| Robert Lienert | Vejprty | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 246 (11,4 %) |
| Marek Kousalík | Kovalovice | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 243 (11,2 %) |
| David Marek | Střelice | Zvolen(a) | podnikatel | 242 (13,1 %) |
| Jaroslav Bačina | Ostřetín | Zvolen(a) | ředitel katastrálního úřadu | 237 (7,6 %) |
| Pavla Rudová | Žichovice | Zvolen(a) | OSVČ | 234 (11,7 %) |
| Vladimír Hotař | Ústí | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 221 (15,2 %) |
| Jaromír Zárybnický | Krušovice | Zvolen(a) | OSVČ | 211 (13,8 %) |
| Jiří Hubáček | Ostřetín | Zvolen(a) | OSVČ | 207 (6,6 %) |
| Josef Blažíček | Bavorov | Zvolen(a) | živnostník | 199 (13,9 %) |
| Jaroslav Sedlák | Petrovice | Zvolen(a) | OSVČ | 198 (7,9 %) |
| Josef Hampl | Malešov | Zvolen(a) | OSVČ | 193 (7,5 %) |
| Pavel Veselý | Přerov nad Labem | Zvolen(a) | OSVČ | 192 (11,6 %) |
| Radka Tomášková | Přerov nad Labem | Zvolen(a) | zástupkyně ředitele pro MŠ a DS | 185 (11,1 %) |
| Richard Kopřiva | Košťany | Zvolen(a) | OSVČ | 184 (7,8 %) |
| Radek Kamenčák | Újezd | Zvolen(a) | ředitel Katastrálního pracoviště | 182 (15,3 %) |
| Marie Holečková | Mikulovice | Zvolen(a) | zástupce ředitele | 181 (9,2 %) |
| Petr Jüngling | Petrovice | Zvolen(a) | OSVČ | 180 (7,2 %) |
| Josef Dvořák | Dolní Kralovice | Zvolen(a) | jednatel | 176 (9,0 %) |
| Michal Žíla | Žichovice | Zvolen(a) | OSVČ | 176 (8,8 %) |
| Michal Podskalský | Zlosyň | Zvolen(a) | živnostník | 167 (15,9 %) |
| Pavel Vacek | Charváty | Zvolen(a) | OSVČ | 164 (14,4 %) |
| Michal Fanta | Malešov | Zvolen(a) | OSVČ | 163 (6,3 %) |
| Zuzana Kotková | Pavlíkov | Zvolen(a) | OSVČ | 163 (10,3 %) |
| Bořivoj Ševčík | Zlosyň | Zvolen(a) | důchodce - živnostník | 163 (15,5 %) |
| David Makovský | Deblín | Zvolen(a) | OSVČ | 162 (13,8 %) |
| Ladislav Dvorský | Zlosyň | Zvolen(a) | živnostník | 158 (15,0 %) |
| Petr Ďoubal | Malešov | Zvolen(a) | OSVČ | 154 (5,9 %) |
| Judita Nechvátalová | Malešov | Zvolen(a) | OSVČ | 147 (5,7 %) |
| Michal Šimůnek | Semčice | Zvolen(a) | jednatel | 144 (15,6 %) |
| Tomáš Szabó | Petrovice | Zvolen(a) | OSVČ | 141 (5,6 %) |
| Petr Hunčovský | Markvartice | Zvolen(a) | podnikatel | 139 (11,0 %) |
| Aleš Liška | Markvartice | Zvolen(a) | podnikatel | 136 (10,7 %) |
| Zdeněk Volný | Kvíčovice | Zvolen(a) | jednatel logistické firmy | 132 (13,0 %) |
| Jiří Novotný | Deblín | Zvolen(a) | jednatel firmy | 129 (11,0 %) |
| Jana Brýdlová | Vraclav | Zvolen(a) | OSVČ | 127 (6,4 %) |
| Zdeněk Smejkal | Řitka | Zvolen(a) | podnikatel | 126 (10,2 %) |
| Jan Pechanec | Budislav | Zvolen(a) | ředitel ZDCHP Litomyšl | 122 (11,5 %) |
| Martin Horák | Semčice | Zvolen(a) | podnikatel ve stavebnictví | 121 (13,1 %) |
| Josef Zicha | Vysoké Pole | Zvolen(a) | OSVČ | 119 (8,4 %) |
| Vojtěch Havlík | Kasejovice | Zvolen(a) | OSVČ-kovovýrobce | 115 (8,4 %) |
| Jaroslav Pretl | Zálezly | Zvolen(a) | OSVČ | 108 (15,0 %) |
| Petr Slapnička | Svémyslice | Zvolen(a) | jednatel | 107 (12,7 %) |
| Miroslav Volf | Kvíčovice | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 107 (10,5 %) |
| František Czibik | Hospozín | Zvolen(a) | podnikatel | 102 (11,7 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.