Zvolení
843 ↓ −94
Náhradníci
1 764 ↓ −159
Nezvolení
25 ↓ −514
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
196 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Hana Novotná | Praha | Zvolen(a) | zastupitelka Prahy 8, manažerka | 92 123 (1,6 %) |
| Pavel Dobeš | Praha | Zvolen(a) | místostarosta Prahy 3 pro územní rozvoj, rozvoj lokality Nákladového nádraží Žižkov a sport | 91 976 (1,6 %) |
| Petr Prokop | Praha | Zvolen(a) | producent, herec, statutární místostarosta Prahy 6 | 91 531 (1,6 %) |
| Pavla Fischerová | Praha | Zvolen(a) | místostarostka Prahy-Klánovic | 90 629 (1,6 %) |
| Lukáš Kaiser Zicha | Praha | Zvolen(a) | zastupitel Prahy 4 s vizí dostupného bydlení pro mladé a seniory, propagátor domácí péče | 90 310 (1,6 %) |
| Michal Biskup | Praha | Zvolen(a) | starosta Prahy-Vinoře, zastupitel hl. m. Prahy | 90 286 (1,6 %) |
| Tomáš Homola | Praha | Zvolen(a) | zastupitel Prahy 5, pověřený koordinací stavby ZŠ Madeleine Albrightové na Smíchově, advokát | 89 988 (1,6 %) |
| Petr Prokop | Praha 6 | Zvolen(a) | divadelní producent a herec, statutární místostarosta MČ Praha 6 | 10 936 (2,7 %) |
| Jan Lacina | Praha 6 | Zvolen(a) | radní MČ Praha 6 pro kulturu, sport a bezpečnost, člen školské rady ZŠ Hanspaulka a Gymnázia Nad Alejí, kulturní manažer a textař | 10 712 (2,7 %) |
| Pavla Karmelitová | Praha 6 | Zvolen(a) | vedoucí odboru sociálních věcí, členka Komise pro sociální a zdravotní problematiku MČ Praha 6 | 9 793 (2,4 %) |
| Aleš Tolar | Plzeň | Zvolen(a) | náměstek primátora, starosta Plzeň-Malesice, novinář | 9 343 (2,4 %) |
| Václav Cinádr | Plzeň | Zvolen(a) | místostarosta Plzeň-Slovany, místopředseda správní rady Hospice sv. Lazara | 9 176 (2,4 %) |
| Světlana Budková | Plzeň | Zvolen(a) | radní města Plzně pro bytovou oblast, právní specialista obor veřejná správa | 8 968 (2,3 %) |
| Vít Mojžíš | Plzeň | Zvolen(a) | starosta Plzeň-Křimice, starosta TJ Sokol Křimice | 8 866 (2,3 %) |
| Josef Suchánek | Olomouc | Zvolen(a) | kvestor Univerzity Palackého, zastupitel Olomouckého kraje | 6 455 (2,5 %) |
| Ivo Mitáček | Zlín | Zvolen(a) | poradce pro bezpečnost a krizové řízení, zastupitel Zlínského kraje i města Zlína | 6 041 (3,0 %) |
| Kateřina Francová | Zlín | Zvolen(a) | majitelka Nekky, zastupitelka | 5 958 (2,9 %) |
| Jiří Hájek | Pardubice | Zvolen(a) | emeritní starosta a poslanec, stavební inženýr a správce kaple sv. Anny | 3 260 (3,0 %) |
| Václav Vorlíček | Praha 13 | Zvolen(a) | vedoucí pracovník samosprávy na Magistrátu hlavního města Prahy | 3 052 (3,0 %) |
| Zdeněk Davídek | Praha 9 | Zvolen(a) | radní MČ Praha 9, předseda Dozorčí rady Polikliniky Prosek | 2 811 (3,5 %) |
| Kamila Hejnák Vlčková | Praha 9 | Zvolen(a) | vrchní ministerský rada na Ministerstvu práce a soc. věcí, odbor rodinné politiky a ochrany práv dětí | 2 739 (3,4 %) |
| Adam Čejka | Praha 9 | Zvolen(a) | právník, legislativní poradce poslaneckého klubu STAN | 2 634 (3,3 %) |
| Jan Liška | Praha 14 | Zvolen(a) | radní MČ Praha 14, interní auditor | 2 456 (3,7 %) |
| Daniel Marek | Mladá Boleslav | Zvolen(a) | náměstek primátora | 2 282 (3,7 %) |
| Světlana Budková | Plzeň 1 | Zvolen(a) | radní města Plzně pro oblast bytovou, právní specialista obor veřejná správa | 2 155 (3,4 %) |
| Karel Koželuh | Praha 2 | Zvolen(a) | vedoucí odboru pro právní věci NTM, člen zastupitelstva MČ Praha 2 | 2 138 (3,2 %) |
| Kamila Turnerová | Plzeň 1 | Zvolen(a) | referentka stavebního úřadu, právní specialista obor veřejná správa | 2 064 (3,3 %) |
| Vít Pošvář | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | advokát, zastupitel města | 1 941 (5,4 %) |
| Ondřej Pumpr | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | právník, podnikatel, zastupitel města | 1 766 (4,9 %) |
| Jan Mikeš | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | kastelán, zastupitel města | 1 756 (4,9 %) |
| Markéta Sprinzlová | Staré Město | Zvolen(a) | zahradní a krajinářská architektka, vedoucí skautského oddílu Dvojka Staré Město | 1 321 (5,5 %) |
| Veronika Nová | Plzeň 4 | Zvolen(a) | zastupitelka MO Plzeň 4 do roku 2018, ekonomka, administrativní pracovnice | 1 187 (4,2 %) |
| Josef Knot | Písek | Zvolen(a) | právník, zastupitel města | 1 039 (5,8 %) |
| Kamil Špindler | Mariánské Lázně | Zvolen(a) | ekonomický ředitel, zastupitel města | 1 023 (6,1 %) |
| Pavel Buzek | Dolní Lutyně | Zvolen(a) | starosta | 1 015 (9,8 %) |
| Jana Plamínková | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | starostka MČ | 1 015 (6,6 %) |
| Miloslav Burián | Psáry | Zvolen(a) | hasič, radní obce Psáry | 1 014 (7,2 %) |
| Lenka Kudláková | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | místostarostka MČ | 1 010 (6,6 %) |
| Vojtěch Zelenka | Praha 22 | Zvolen(a) | mediální poradce poslaneckého klubu STAN, zastupitel MČ Praha 22 | 1 007 (4,4 %) |
| Jana Kabilová | Praha 22 | Zvolen(a) | finanční kontrolorka hospodaření MČ, ekonomka, zastupitelka MČ Praha 22 | 1 006 (4,4 %) |
| Filip Šmergl | Psáry | Zvolen(a) | hasič, zastupitel obce Psáry | 992 (7,0 %) |
| Vlasta Málková | Psáry | Zvolen(a) | starostka obce, podnikatelka | 979 (6,9 %) |
| Petr Digrin | Mníšek pod Brdy | Zvolen(a) | starosta města | 977 (8,3 %) |
| Antonín Rak | Psáry | Zvolen(a) | ekonom PRŮMSTAV, a.s., zastupitel obce Psáry | 961 (6,8 %) |
| Milan Vácha | Psáry | Zvolen(a) | místostarosta obce Psáry, radní Středočeského kraje | 954 (6,7 %) |
| Petr Kašpařík | Vlčnov | Zvolen(a) | starosta obce Vlčnov | 953 (12,0 %) |
| Jitka Svobodová | Psáry | Zvolen(a) | podnikatelka, radní obce Psáry | 944 (6,7 %) |
| Tomáš Pecháček | Psáry | Zvolen(a) | podnikatel, zastupitel obce Psáry | 939 (6,6 %) |
| Vít Olmr | Psáry | Zvolen(a) | elektrotechnik, místostarosta obce Psáry | 914 (6,4 %) |
| Jiří Belcredi Knauer | Brno-Líšeň | Zvolen(a) | správce nemovitostí a realitní makléř | 831 (4,8 %) |
| Jaroslava Martanová | Vimperk | Zvolen(a) | starostka | 774 (9,1 %) |
| Jiří Hájek | Pardubice I | Zvolen(a) | emeritní starosta a poslanec, stavební inženýr a správce kaple sv. Anny | 770 (8,0 %) |
| Kateřina Arnotová | Praha-Čakovice | Zvolen(a) | zastupitelka HMP, právnička, zakladatelka Cirkusu - centra pro rodinu | 750 (6,3 %) |
| Jaroslav Vrána | Tovačov | Zvolen(a) | místostarosta, autorizovaný stavební technik, odhadce | 732 (16,2 %) |
| Jiří Chmelík | Pardubice VI | Zvolen(a) | státní zaměstnanec, velitel hasičů | 729 (9,0 %) |
| Emil Maximilián Švorc | Praha-Petrovice | Zvolen(a) | místostarosta, advokát | 721 (8,1 %) |
| Michal Kadlec | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | vedoucí úředník, radní | 707 (9,8 %) |
| Svatopluk Běrský | Janovice | Zvolen(a) | starosta obce, stavař | 700 (8,0 %) |
| David Růžička | Dolní Němčí | Zvolen(a) | správce majetku | 696 (8,9 %) |
| Petr Štěpánek | Praha-Petrovice | Zvolen(a) | starosta TJ Sokol Petrovice I. | 682 (7,7 %) |
| Viktor Komárek | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | starosta MČ Praha - Nebušice | 661 (9,5 %) |
| Jiří Poběrežský | Nehvizdy | Zvolen(a) | starosta | 658 (7,3 %) |
| Jaroslav Krulík | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | profesionální hasič | 642 (9,3 %) |
| Bronislav Klinger | Praha-Petrovice | Zvolen(a) | podnikatel, zastupitel MČ | 641 (7,2 %) |
| Vlastimil Nohel | Janovice | Zvolen(a) | technický manažer, zastupitel | 641 (7,4 %) |
| Petra Vrublová | Janovice | Zvolen(a) | manažerka kvality, radní | 637 (7,3 %) |
| Milada Voborská | Praha-Satalice | Zvolen(a) | starostka MČ Praha-Satalice, editorka | 633 (10,3 %) |
| Jolana Šianská | Janovice | Zvolen(a) | úřednice, místostarostka | 626 (7,2 %) |
| Michal Juříček | Janovice | Zvolen(a) | projektový manažer, zastupitel | 613 (7,0 %) |
| Leona Táborská | Praha-Satalice | Zvolen(a) | místostarostka, projektová manažerka | 612 (10,0 %) |
| Pavel Kadlec | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | starosta obce | 598 (8,7 %) |
| Michal Penc | Milovice | Zvolen(a) | IT specialista, zastupitel, překladatel z dánštiny a španělštiny | 588 (7,8 %) |
| Tomáš Maršál | Praha-Satalice | Zvolen(a) | zastupitel, hasič, náčelník dobrovolných hasičů | 586 (9,6 %) |
| Markéta Machová | Hronov | Zvolen(a) | administrativní pracovnice | 582 (7,2 %) |
| Lenka Štefková | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | podnikatelka, radní | 582 (8,1 %) |
| Šárka Godovčíková | Janovice | Zvolen(a) | manažerka obchodu, zastupitelka | 580 (6,7 %) |
| Libor Vrabec | Praha-Satalice | Zvolen(a) | zastupitel, kronikář, důchodce | 580 (9,5 %) |
| Jiří Vozár | Vlčnov | Zvolen(a) | profesionální hasič | 579 (7,3 %) |
| Roman Ivičič | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | referent správy sportovišť | 576 (8,4 %) |
| Dušan Kubeš | Dolní Němčí | Zvolen(a) | místostarosta | 575 (7,4 %) |
| Štěpánka Bednářová | Pyšely | Zvolen(a) | starostka | 558 (15,3 %) |
| Pavla Dratvová | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | místostarostka obce | 534 (7,8 %) |
| Ilona Magdoňová | Janovice | Zvolen(a) | úřednice | 533 (6,1 %) |
| Ondřej Veselý | Pohořelice | Zvolen(a) | místostarosta, předseda MAS Podbrněnsko | 527 (10,2 %) |
| Daniel Eger | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | manažer, zastupitel | 525 (7,3 %) |
| Rudolf Pečinka | Dolany | Zvolen(a) | starosta obce | 515 (10,1 %) |
| Tomáš Zvěřina | Mirošovice | Zvolen(a) | starosta obce Mirošovice | 515 (11,4 %) |
| Pavel Škoda | Studená | Zvolen(a) | starosta | 515 (16,4 %) |
| Petr Majar | Tovačov | Zvolen(a) | profesionální hasič | 510 (11,3 %) |
| Světlana Kolková | Vlčnov | Zvolen(a) | inspektorka kvality | 467 (5,9 %) |
| Jakub Kalinec | Chropyně | Zvolen(a) | ministerský rada MV, zastupitel města Chropyně | 458 (12,2 %) |
| Vojtěch Kohoutek | Štěpánov | Zvolen(a) | tajemník městského úřadu, vedoucí kina | 434 (10,6 %) |
| Zbyněk Hodys | Polepy | Zvolen(a) | starosta - elektromechanik pro rozvodná zařízení, revizní technik | 423 (20,2 %) |
| Adam Volt | Třebechovice pod Orebem | Zvolen(a) | radní města, legislativní analytik | 421 (7,8 %) |
| Vlasta Dolejšová | Želiv | Zvolen(a) | místostarostka obce | 417 (15,0 %) |
| Vlastimír Volín | Vejprty | Zvolen(a) | místostarosta města Vejprty, administrativní pracovník | 407 (18,8 %) |
| Michael Ulbrich | Kobylnice | Zvolen(a) | starosta obce | 406 (9,3 %) |
| Dušan Šimeček | Petrovice | Zvolen(a) | OSVČ, místostarosta | 397 (15,8 %) |
| Pavel Kyzlink | Světice | Zvolen(a) | starosta obce | 392 (12,4 %) |
| Miroslav Buňata | Želiv | Zvolen(a) | starosta obce | 380 (13,6 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.