Zvolení
843 ↓ −94
Náhradníci
1 764 ↓ −159
Nezvolení
25 ↓ −514
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
125 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Eliška Čepová | Praha | Zvolen(a) | projektová manažerka | 93 296 (1,6 %) |
| Helena Krausová | Praha 6 | Zvolen(a) | účetní, členka Kulturní komise MČ Praha 6 | 9 769 (2,4 %) |
| Libor Procházka | Praha 6 | Zvolen(a) | manažer online marketingu, člen Kontrolního výboru MČ P6 a Školské Rady ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | 9 590 (2,4 %) |
| Petr Náhlík | Plzeň | Zvolen(a) | projektový manažer v dopravě, skaut a tramp Vokoun | 8 941 (2,3 %) |
| Zuzana Huňková | Olomouc | Zvolen(a) | manažerka udržitelného rozvoje | 6 136 (2,4 %) |
| Zuzana Novotná | Olomouc | Zvolen(a) | koordinátorka pracovních procesů | 5 952 (2,3 %) |
| Pavel Rada | Zlín | Zvolen(a) | vedoucí projektový manager, pověřený předseda ENERKOM Slovácko, z. s. | 5 120 (2,5 %) |
| Richard Nesvadba | Zlín | Zvolen(a) | prodejce vozů | 5 039 (2,5 %) |
| František Gemperle | Praha 5 | Zvolen(a) | manažer vývoje softwarových systémů | 4 335 (2,6 %) |
| Vít Olmer ml. | Praha 5 | Zvolen(a) | vedoucí kanceláře poslance Evropského parlamentu | 4 278 (2,6 %) |
| Josefína Kurfürstová | Praha 14 | Zvolen(a) | datová analytička | 2 331 (3,5 %) |
| Petr Kabátek | Jihlava | Zvolen(a) | manažer kvality a auditor kybernetické bezpečnosti | 2 178 (3,3 %) |
| Petr Náhlík | Plzeň 2-Slovany | Zvolen(a) | projektový manažer v dopravě | 2 171 (3,6 %) |
| Zdeněk Machala | Děčín | Zvolen(a) | manažer, poradce | 1 803 (5,0 %) |
| Jan Pickenhan | Karlovy Vary | Zvolen(a) | manažer | 1 797 (3,0 %) |
| Daniela Hrdličková | Karlovy Vary | Zvolen(a) | manažerka | 1 754 (2,9 %) |
| David Hronek | Děčín | Zvolen(a) | ekonom, kavárník, triatlonista | 1 573 (4,4 %) |
| Petra Jahodová | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | projektová manažerka | 1 539 (4,3 %) |
| Lenka Pleváková | Staré Město | Zvolen(a) | ekonomka, předsedkyně finančního výboru města Staré Město | 1 432 (6,0 %) |
| Andrea Hogenová | Praha 15 | Zvolen(a) | manažer v energetice | 1 256 (3,4 %) |
| Miroslav Bluďovský | Plzeň 4 | Zvolen(a) | ekonom, projektový manažer | 1 242 (4,4 %) |
| Roman Panuška | Plzeň 4 | Zvolen(a) | ekonom, manažer investičního fondu | 1 128 (4,0 %) |
| Michal Petr | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | IT poradce | 1 039 (6,8 %) |
| Barbora Valouchová Plamínková | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | marketingová konzultantka | 998 (6,5 %) |
| Martina Jedličková | Psáry | Zvolen(a) | garant regionálního školství MŠMT, vedoucí kulturní komise | 958 (6,8 %) |
| Ondřej Míka | Mariánské Lázně | Zvolen(a) | UNESCO site manažer | 920 (5,5 %) |
| Anna Pelcová Doušová | Rumburk | Zvolen(a) | manažer kulturního střediska | 860 (4,4 %) |
| Nikola Kovárníková | Mariánské Lázně | Zvolen(a) | key account manager | 840 (5,0 %) |
| Klára Cihlová | Mníšek pod Brdy | Zvolen(a) | finanční manažer MMR | 837 (7,1 %) |
| Jan Bartošek | Vlčnov | Zvolen(a) | projektový vedoucí | 637 (8,0 %) |
| Martin Kříž | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | obchodník | 629 (9,1 %) |
| Petr Bezpalec | Pardubice VI | Zvolen(a) | specialista digitalizace | 611 (7,5 %) |
| Pavel Hřebík | Praha-Satalice | Zvolen(a) | člen dopravní komise, manažer pojišťovny | 566 (9,2 %) |
| Martin Bednárek | Janovice | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 544 (6,2 %) |
| Klára Nosilová | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | referentka | 492 (6,8 %) |
| František Ducháček | Mirošovice | Zvolen(a) | finanční analytik | 485 (10,7 %) |
| Daniel Benda | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | obchodně technický specialista | 482 (6,7 %) |
| Lukáš Tancibudek | Kostelec nad Labem | Zvolen(a) | vedoucí údržby | 469 (6,5 %) |
| Jakub Tománek | Vlčnov | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 450 (5,7 %) |
| Tomáš Zamrazil | Pyšely | Zvolen(a) | manažer | 438 (12,0 %) |
| Miroslav Pešl | Vlčnov | Zvolen(a) | manažer | 431 (5,4 %) |
| Pavel Matoušek | Pyšely | Zvolen(a) | manažer | 424 (11,7 %) |
| Petr Čerbák | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | manažer v IT | 415 (6,1 %) |
| Lucie Lukešová | Rokytnice nad Jizerou | Zvolen(a) | vedoucí informačního centra | 392 (10,8 %) |
| Kateřina Lindnerová | Dolany | Zvolen(a) | personalista | 389 (7,6 %) |
| Alena Ulbrichová | Kobylnice | Zvolen(a) | vedoucí údržby obce | 386 (8,9 %) |
| Šárka Gawlasová | Rychvald | Zvolen(a) | osobní bankéřka | 368 (8,4 %) |
| Miroslav Raška | Troubky | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 350 (7,0 %) |
| Rudolf Prus | Kobylnice | Zvolen(a) | technický poradce | 336 (7,7 %) |
| David Hiršal | Malý Újezd | Zvolen(a) | vedoucí servisu | 333 (11,4 %) |
| Lenka Šimoníková | Horní Moštěnice | Zvolen(a) | manažer nákupu a SQA | 320 (7,0 %) |
| Jan Rais | Plzeň 9-Malesice | Zvolen(a) | obchodní referent, velitel JSDH Malesice, instruktor lezení a potápění | 311 (11,0 %) |
| Tomáš Hrobský | Želiv | Zvolen(a) | vedoucí dílny ZD Vysočina Želiv | 309 (11,1 %) |
| Kateřina Miková | Malý Újezd | Zvolen(a) | marketingový manažer | 308 (10,5 %) |
| Markéta Frydrýnová | Plzeň 9-Malesice | Zvolen(a) | rozpočtářka staveb | 305 (10,7 %) |
| Milan Peringer | Lomnice | Zvolen(a) | obchodní manažer | 301 (8,0 %) |
| Michal Krákora | Studená | Zvolen(a) | manažer ČSOB leasing | 299 (9,5 %) |
| Šimon Kvasnička | Kobylnice | Zvolen(a) | referent informačního centra | 294 (6,8 %) |
| Jana Zhořová | Lomnice | Zvolen(a) | účetní | 293 (7,8 %) |
| Jitka Šmerdová | Kovalovice | Zvolen(a) | referentka | 277 (12,7 %) |
| Jana Olivíková | Loukov | Zvolen(a) | manažerka | 252 (13,8 %) |
| Václava Dobšíčková | Koloveč | Zvolen(a) | specialistka finančních systémů | 247 (11,6 %) |
| Alena Tyrnerová | Polepy | Zvolen(a) | vedoucí pracovnice | 244 (11,7 %) |
| Michaela Ďulíková | Újezd | Zvolen(a) | účetní | 237 (19,9 %) |
| Jan Kozman | Borkovany | Zvolen(a) | manažer | 235 (12,9 %) |
| Rastislav Komár | Machov | Zvolen(a) | regionální manažer | 231 (11,5 %) |
| Pavlína Pěknicová | Dobroslavice | Zvolen(a) | office manager | 226 (12,2 %) |
| Daniel Rous | Borkovany | Zvolen(a) | produktový specialista | 214 (11,7 %) |
| Lada Hlušičková | Machov | Zvolen(a) | odborný referent MěÚ Police n. Met. | 213 (10,6 %) |
| Ladislav Vrkoslav | Dolní Kralovice | Zvolen(a) | ekonom | 210 (10,7 %) |
| Jakub Matějček | Bludov | Zvolen(a) | finanční poradce | 209 (8,7 %) |
| Jiří Podaný | Trmice | Zvolen(a) | skladník | 200 (7,4 %) |
| Renáta Vaculová | Ústí | Zvolen(a) | vedoucí bytového odboru | 200 (13,8 %) |
| Petr Hadaš | Ústí | Zvolen(a) | účetní | 197 (13,6 %) |
| Věra Janatová | Malešov | Zvolen(a) | referentka | 196 (7,6 %) |
| Marcela Foltýnová | Veltruby | Zvolen(a) | Account manager | 195 (9,4 %) |
| Ondřej Černý | Přerov nad Labem | Zvolen(a) | vedoucí servisu | 175 (10,5 %) |
| Kateřina Kyzeková | Přerov nad Labem | Zvolen(a) | obchodní konzultant | 167 (10,1 %) |
| Pavel Suchánek | Žleby | Zvolen(a) | obchodní manažer | 166 (11,7 %) |
| Alena Peterová | Dobřichov | Zvolen(a) | účetní | 158 (14,6 %) |
| Věra Rylichová | Malešov | Zvolen(a) | vedoucí kanceláří | 157 (6,1 %) |
| Lenka Benáková | Vémyslice | Zvolen(a) | referent odboru školství a kultury | 156 (11,5 %) |
| Martina Harazínová | Malešov | Zvolen(a) | účetní | 153 (5,9 %) |
| Tomáš Náhlovský | Malešov | Zvolen(a) | manažer | 150 (5,8 %) |
| Hana Vykopalová | Ústí | Zvolen(a) | účetní | 140 (9,6 %) |
| Ladislav Vrbský | Dobřichov | Zvolen(a) | IT analytik | 137 (12,7 %) |
| Martin Vízek | Dobřichov | Zvolen(a) | odborný referent | 137 (12,7 %) |
| Aleš Dolanský | Vraclav | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 136 (6,9 %) |
| Petr Košťál | Semčice | Zvolen(a) | systémový organizátor | 132 (14,3 %) |
| Eliška Melicharová | Jankov | Zvolen(a) | dotační manažerka společenství obcí Voticko | 132 (11,4 %) |
| Hynek Kaplan | Vraclav | Zvolen(a) | PR specialista a fundraiser | 130 (6,6 %) |
| Lada Rejšková | Libotenice | Zvolen(a) | ekonomická poradkyně | 125 (16,4 %) |
| Pavel Hojer | Svémyslice | Zvolen(a) | obchodně technický manažer | 123 (14,6 %) |
| Bedřich Bezděčný | Dobřichov | Zvolen(a) | vedoucí skladu | 121 (11,2 %) |
| Petr Bican | Semčice | Zvolen(a) | technický poradce | 120 (13,0 %) |
| Jana Vohralíková | Budislav | Zvolen(a) | projektový manažer | 113 (10,7 %) |
| Pavel Zámečník | Svémyslice | Zvolen(a) | sales manager | 110 (13,1 %) |
| Radka Poláchová | Vysoké Pole | Zvolen(a) | bioanalytik | 109 (7,7 %) |
| Petra Polášková | Petrůvka | Zvolen(a) | ekonom | 108 (18,9 %) |
| Jaroslav Ježek | Svémyslice | Zvolen(a) | vedoucí provozu | 106 (12,6 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.