Zvolení
843 ↓ −94
Náhradníci
1 764 ↓ −159
Nezvolení
25 ↓ −514
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
115 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| David Helcel | Olomouc | Zvolen(a) | architekt | 6 010 (2,4 %) |
| Tomáš Alex | Zlín | Zvolen(a) | IT specialista, projektový manager | 5 279 (2,6 %) |
| Yvetta Lizatović | Praha 5 | Zvolen(a) | divadelní producentka, produkční a manažerka kulturních projektů, místopředsedkyně Komise kulturní a obnovy památek Praha 5 | 4 424 (2,7 %) |
| Monika Žubretovská | Praha 14 | Zvolen(a) | kontrolorka evropských dotací, místopředsedkyně SVJ | 2 342 (3,5 %) |
| Jakub Červenka | Praha 2 | Zvolen(a) | architekt | 2 092 (3,1 %) |
| Ivana Petrová | Plzeň 2-Slovany | Zvolen(a) | konzultantka v IT, dobrovolnice v projektu Živá krajina | 2 044 (3,4 %) |
| Monika Michálková | Praha-Slivenec | Zvolen(a) | stavební projektantka | 1 030 (6,7 %) |
| Jan Farkaš | Rumburk | Zvolen(a) | stavební inženýr | 983 (5,1 %) |
| Petr Kopecký | Praha 22 | Zvolen(a) | IT specialista | 969 (4,2 %) |
| Tomáš Rákos | Mariánské Lázně | Zvolen(a) | krajinářský architekt | 967 (5,8 %) |
| Martina Vrbová | Psáry | Zvolen(a) | expert odpadového hospodářství | 954 (6,7 %) |
| Luboš Tomiska | Mníšek pod Brdy | Zvolen(a) | softwarový vývojář | 875 (7,4 %) |
| Pavel Makovec | Dolní Lutyně | Zvolen(a) | geodet | 759 (7,3 %) |
| Ondřej Lettl | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | IT specialista | 652 (9,4 %) |
| Jiří Vozňák | Dolní Lutyně | Zvolen(a) | specialista IT | 643 (6,2 %) |
| Lukáš Kášek | Praha-Nebušice | Zvolen(a) | technolog | 638 (9,2 %) |
| Josef Kolísek | Dolní Němčí | Zvolen(a) | IT konzultant | 634 (8,1 %) |
| Pavel Horák | Nehvizdy | Zvolen(a) | IT specialista | 610 (6,7 %) |
| Pavel Novák | Praha-Čakovice | Zvolen(a) | stavební inženýr, místopředseda SVJ | 607 (5,1 %) |
| Petr Janešík | Janovice | Zvolen(a) | technik komunálních služeb | 567 (6,5 %) |
| Jiří Vlček | Praha-Satalice | Zvolen(a) | IT manažer | 545 (8,9 %) |
| Petra Mellerová | Mirošovice | Zvolen(a) | specialista přípravy a realizace staveb | 507 (11,2 %) |
| Jan Fojt | Mirošovice | Zvolen(a) | specialista požární bezpečnosti staveb | 487 (10,8 %) |
| Libor Moštěk | Vlčnov | Zvolen(a) | elektrotechnik | 459 (5,8 %) |
| Jiří Sekora | Hrušovany u Brna | Zvolen(a) | asistent na VŠ, správce sítě | 445 (6,5 %) |
| Monika Matějů | Třebechovice pod Orebem | Zvolen(a) | odborný referent Odboru územního plánování a stavebního řádu Královéhradeckého kraje | 416 (7,7 %) |
| Roman Šipoš | Troubky | Zvolen(a) | projektant | 392 (7,9 %) |
| Jan Petzold | Světice | Zvolen(a) | architekt a přípravář staveb | 379 (12,0 %) |
| Milan Mimra | Světice | Zvolen(a) | projektant staveb | 370 (11,7 %) |
| Evžen Valenta | Horní Moštěnice | Zvolen(a) | technik | 357 (7,8 %) |
| Michal Špondr | Kobylnice | Zvolen(a) | programátor | 354 (8,1 %) |
| Václav Hubka | Světice | Zvolen(a) | IT konzultant | 342 (10,8 %) |
| Jindřich Válek | Troubky | Zvolen(a) | technický pracovník | 338 (6,8 %) |
| Martin Svoboda | Malý Újezd | Zvolen(a) | stavební inženýr | 331 (11,3 %) |
| Dalibor Dočekal | Nový Šaldorf-Sedlešovice | Zvolen(a) | autorizovaný technik pozemního stavitelství | 301 (12,8 %) |
| Libor Fair | Plzeň 9-Malesice | Zvolen(a) | IT specialista | 299 (10,5 %) |
| Jiří Zavadil | Tovačov | Zvolen(a) | technik | 298 (6,6 %) |
| Karel Kopecký | Malý Újezd | Zvolen(a) | důchodce - stavební technik | 296 (10,1 %) |
| Josef Herout | Vrdy | Zvolen(a) | manažer informatiky | 278 (8,8 %) |
| Patrik Florian | Kobylnice | Zvolen(a) | elektrotechnik | 263 (6,1 %) |
| Ivan Sukovatý | Kovalovice | Zvolen(a) | stavební technik | 263 (12,1 %) |
| Miroslav Peša | Lomnice | Zvolen(a) | elektrikář | 258 (6,8 %) |
| Marek Vald | Studená | Zvolen(a) | technik EG.D | 257 (8,2 %) |
| Zuzana Sýkorová | Dobroslavice | Zvolen(a) | architektka | 248 (13,4 %) |
| Josef Kendík | Polepy | Zvolen(a) | technický pracovník | 244 (11,7 %) |
| Jiří Dostál | Machov | Zvolen(a) | údržbář Elmer s.r.o. | 238 (11,9 %) |
| Jiří Pavlík | Žichovice | Zvolen(a) | svářeč | 230 (11,5 %) |
| Kateřina Bosáková | Loukov | Zvolen(a) | THP technik kvality | 228 (12,5 %) |
| Martina Ročková | Ostřetín | Zvolen(a) | technik | 228 (7,3 %) |
| Jaromír Šmerda | Kovalovice | Zvolen(a) | projektant – statik | 227 (10,4 %) |
| Miroslav Rychlík | Borkovany | Zvolen(a) | automechanik | 213 (11,7 %) |
| Petr Hegr | Košťany | Zvolen(a) | elektrotechnik | 212 (9,0 %) |
| Lukáš Frydrych | Ostřetín | Zvolen(a) | vedoucí technologie | 211 (6,8 %) |
| Josef Kadlec | Kovalovice | Zvolen(a) | technik | 206 (9,5 %) |
| Jaroslav Bělík | Loukov | Zvolen(a) | technik ČD | 205 (11,2 %) |
| Olga Schauer | Bludov | Zvolen(a) | projektová koordinátorka | 204 (8,5 %) |
| Alena Bakošová | Přerov nad Labem | Zvolen(a) | řízení kvality výroby | 198 (11,9 %) |
| David Šuba | Žichovice | Zvolen(a) | dělník | 195 (9,8 %) |
| Jiří Petrášek | Strunkovice nad Blanicí | Zvolen(a) | pracovník v energetice | 190 (11,1 %) |
| Milan Šálek | Mikulovice | Zvolen(a) | vedoucí elektrotechniků | 189 (9,6 %) |
| Jakub Krejčíř | Vémyslice | Zvolen(a) | komponentový inženýr | 187 (13,8 %) |
| Josef Čiháček | Borkovany | Zvolen(a) | technik | 176 (9,6 %) |
| Jan Gemela | Lichnov | Zvolen(a) | projektant | 175 (14,1 %) |
| Ondřej Uhýrek | Ústí | Zvolen(a) | software architekt | 168 (11,6 %) |
| Ladislav Kubíček | Zlosyň | Zvolen(a) | stavební inženýr | 160 (15,2 %) |
| Roman Rosenbaum | Třtice | Zvolen(a) | technik | 159 (15,1 %) |
| Vojtěch Bláha | Žleby | Zvolen(a) | seřizovač NC | 158 (11,1 %) |
| Vlastimil Havelka | Malešov | Zvolen(a) | údržbář | 152 (5,9 %) |
| Radek Burián | Markvartice | Zvolen(a) | technický pracovník | 143 (11,3 %) |
| Vladimír Sochůrek | Jankov | Zvolen(a) | cestmistr | 143 (12,3 %) |
| Vlastimil Urban | Borkovany | Zvolen(a) | pracovník strojní údržby | 141 (7,7 %) |
| Vojtěch Machů | Vysoké Pole | Zvolen(a) | vedoucí oddělení energetiky | 136 (9,6 %) |
| David Šavelka | Vraclav | Zvolen(a) | projektant | 136 (6,9 %) |
| Jan Bostl | Kvíčovice | Zvolen(a) | IT konzultant, předseda výboru pro investice a majetek Plzeňského kraje | 132 (13,0 %) |
| Ladislav Suchomel | Svatoslav | Zvolen(a) | mistr slévárny | 132 (13,9 %) |
| Petr Drábek | Dobřichov | Zvolen(a) | IT pracovník | 129 (12,0 %) |
| Roman Moc | Semčice | Zvolen(a) | technický pracovník | 126 (13,6 %) |
| Tomáš Buršík | Násedlovice | Zvolen(a) | IT specialista | 122 (14,1 %) |
| Josef Jílek | Budislav | Zvolen(a) | konstruktér IVECO Vysoké Mýto | 122 (11,5 %) |
| Petr Křístel | Svatoslav | Zvolen(a) | projektant | 120 (12,7 %) |
| Marek Soběslav | Choťánky | Zvolen(a) | instalatér | 120 (12,9 %) |
| Jan Chlubna | Libotenice | Zvolen(a) | technik | 116 (15,2 %) |
| Jan Hulač | Kasejovice | Zvolen(a) | umělecký truhlář | 115 (8,4 %) |
| Jiří Král | Vraclav | Zvolen(a) | vývojář aplikací | 110 (5,5 %) |
| Jiří Kůrka | Zálezly | Zvolen(a) | technik | 108 (15,0 %) |
| Jan Novák | Střelské Hoštice | Zvolen(a) | truhlář | 108 (15,5 %) |
| Petr Nový | Zálezly | Zvolen(a) | st. technik | 102 (14,2 %) |
| Pavel Král | Zálezly | Zvolen(a) | technik | 99 (13,8 %) |
| Josef Gracias | Svojanov | Zvolen(a) | radiochemik | 97 (20,6 %) |
| Jiří Machů | Vysoké Pole | Zvolen(a) | kontrolor | 97 (6,8 %) |
| Luděk Doruška | Vysoké Pole | Zvolen(a) | technik elektro | 92 (6,5 %) |
| Martin Exner | Nová Ves | Zvolen(a) | specialista výstavby | 84 (17,4 %) |
| Pavel Hladký | Jeníkov | Zvolen(a) | důchodce - stavební technik | 84 (12,9 %) |
| Radek Špička | Libotenice | Zvolen(a) | technik ICT | 79 (10,4 %) |
| Šárka Růžičková | Liboš | Zvolen(a) | programátorka a vývojářka | 77 (12,1 %) |
| Marek Šuhajda | Žítková | Zvolen(a) | plánovač výroby | 71 (14,7 %) |
| Jan Plášil | Obora | Zvolen(a) | technik | 69 (14,2 %) |
| Patrik Číhal | Soběsuky | Zvolen(a) | montážní technik | 68 (10,6 %) |
| Jan Menoušek | Libotenice | Zvolen(a) | elektromechanik | 67 (8,8 %) |
| Kateřina Sloupová | Obora | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 66 (13,6 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.