Lidé Občanská demokratická strana
Zastupitelstva obcí · volby 9. 10. 2026
Zvolení
935 ↓ −665
Náhradníci
3 660 ↓ −2096
Nezvolení
417 ↓ −125
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
191 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Lucie Kužílková | Plzeň | Zvolen(a) | živnostník | 7 744 (2,3 %) |
| Pavel Moravec | Praha 12 | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 4 122 (2,9 %) |
| Ondřej Michálek | Praha 12 | Zvolen(a) | OSVČ | 4 117 (2,9 %) |
| Jaroslav Thraumb | Praha 12 | Zvolen(a) | živnostník | 4 074 (2,9 %) |
| Jan Vašíř | Olomouc | Zvolen(a) | předseda sportovního klubu, podnikatel | 3 124 (2,6 %) |
| Leoš Stránský | Kladno | Zvolen(a) | živnostník | 2 638 (3,4 %) |
| Radek Větrovec | Kladno | Zvolen(a) | podnikatel, finanční ředitel | 2 445 (3,2 %) |
| Petr Drnec | Kladno | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 2 419 (3,1 %) |
| Martin Sojka | České Budějovice | Zvolen(a) | ředitel vývoje | 2 358 (2,5 %) |
| Jan Hlaváček | Plzeň 2-Slovany | Zvolen(a) | podnikatel | 2 314 (3,3 %) |
| Petr Pinka | Litoměřice | Zvolen(a) | živnostník | 2 294 (4,0 %) |
| Jan Kalián | Plzeň 2-Slovany | Zvolen(a) | živnostník | 2 284 (3,2 %) |
| Pavlína Kodytková | Litoměřice | Zvolen(a) | podnikatelka | 2 180 (3,8 %) |
| Petr Beitl | Jablonec nad Nisou | Zvolen(a) | podnikatel, člen rady statutárního města Jablonec nad Nisou | 2 155 (4,1 %) |
| Helena Řežábová | Plzeň 1 | Zvolen(a) | provozní ředitelka | 2 112 (3,3 %) |
| Radka Trylčová | Plzeň 1 | Zvolen(a) | ředitelka Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji | 2 057 (3,2 %) |
| Václava Kiliánová | Klatovy | Zvolen(a) | finanční ředitelka | 1 910 (3,9 %) |
| Kristýna Nachtmann Švédová | Plzeň 3 | Zvolen(a) | ředitelka nadačního fondu | 1 752 (3,3 %) |
| Tereza Rambousková | Děčín | Zvolen(a) | jednatelka účetní kanceláře | 1 749 (4,7 %) |
| Martin Mašek | Klatovy | Zvolen(a) | jednatel firmy M&P Catering Klatovy | 1 742 (3,5 %) |
| Michal Voltr | Kadaň | Zvolen(a) | ředitel Kabelové televize a kina Hvězda Kadaň | 1 660 (4,2 %) |
| Aleš Trpák | Pelhřimov | Zvolen(a) | podnikatel ve strojírenství | 1 522 (5,4 %) |
| Martin Růzha | Mělník | Zvolen(a) | podnikatel, majitel lahůdkářství Růzha | 1 480 (6,8 %) |
| Adam Studený | Kadaň | Zvolen(a) | živnostník | 1 448 (3,7 %) |
| Jan Perout | Kadaň | Zvolen(a) | stavitel, projektant, jednatel společnosti | 1 431 (3,6 %) |
| Patrik Valášek | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | OSVČ Automotive | 1 416 (5,3 %) |
| Jiří Vanický | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | OSVČ - finance a reality | 1 266 (4,7 %) |
| Martina Tichá | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | jednatelka REALITY TICHÝ s.r.o. | 1 261 (4,7 %) |
| Marek Netolička | Valašské Meziříčí | Zvolen(a) | ředitel městské společnosti | 1 244 (4,8 %) |
| Jiří Baroš | Valašské Meziříčí | Zvolen(a) | ředitel společnosti | 1 239 (4,8 %) |
| Tomáš Kubát | Polička | Zvolen(a) | podnikatel | 1 149 (5,3 %) |
| Tomáš Zelený | Sušice | Zvolen(a) | podnikatel, výzkumný pracovník Jihočeské univerzity | 1 128 (6,1 %) |
| Radek Hermann | Slaný | Zvolen(a) | podnikatel | 1 009 (3,5 %) |
| Jaroslav Řehoř | Protivín | Zvolen(a) | OSVČ | 972 (5,7 %) |
| Lukáš Pilc | Milovice | Zvolen(a) | podnikatel | 966 (8,6 %) |
| Lukáš Vidrna | Benešov | Zvolen(a) | ředitel technologie pitných a odpadních vod | 912 (5,8 %) |
| Radek Bláha | Protivín | Zvolen(a) | OSVČ | 877 (5,1 %) |
| Pavel Balog | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | finanční ředitel | 853 (4,2 %) |
| Petr Třeštík | Protivín | Zvolen(a) | OSVČ | 850 (5,0 %) |
| Radek Kovařík | Protivín | Zvolen(a) | OSVČ | 811 (4,7 %) |
| Radek Jakimczuk | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | podnikatel | 803 (4,0 %) |
| František Vágner | Milovice | Zvolen(a) | podnikatel | 793 (7,1 %) |
| Tomáš Lehečka | Karlovy Vary | Zvolen(a) | asistent poslance a živnostník | 771 (3,6 %) |
| Michaela Hrdinová | Hluk | Zvolen(a) | ředitelka PO | 757 (6,8 %) |
| Karla Vlasáková | Hranice | Zvolen(a) | jednatelka společnosti | 726 (6,9 %) |
| Petr Kohút | Pohořelice | Zvolen(a) | předseda TJ, jednatel | 682 (4,9 %) |
| Šárka Kettnerová | Líbeznice | Zvolen(a) | podnikatelka | 655 (7,6 %) |
| Radek Dvořák | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | ředitel stavební společnosti | 650 (5,1 %) |
| Dominik Siderek | Český Těšín | Zvolen(a) | podnikatel | 650 (4,9 %) |
| Zdeněk Štípek | Praha-Řeporyje | Zvolen(a) | zaměstnanec Dopravního podniku, OSVČ | 647 (6,6 %) |
| Pavel Dlouhý | Hluboká nad Vltavou | Zvolen(a) | předseda představenstva Regionální agrární komory Jihočeského kraje | 644 (6,4 %) |
| Karel Bojko | Hluk | Zvolen(a) | ředitel PO | 636 (5,7 %) |
| Jiří Maryška | Humpolec | Zvolen(a) | živnostník | 635 (6,0 %) |
| Dana Jahodová | Písek | Zvolen(a) | ředitelka neziskové organizace | 628 (5,2 %) |
| Jan Šimík | Petřkovice | Zvolen(a) | OSVČ | 625 (6,7 %) |
| Adéla Figallová | Líbeznice | Zvolen(a) | podnikatelka | 620 (7,2 %) |
| Renata Návratová | Klimkovice | Zvolen(a) | ředitelka CVČ Mozaika | 618 (9,3 %) |
| Martin Paštika | Vimperk | Zvolen(a) | podnikatel | 606 (9,2 %) |
| Jiří Krupička | Dobřichovice | Zvolen(a) | OSVČ | 605 (6,3 %) |
| Jaroslav Mlčoch | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 601 (3,4 %) |
| Jaroslava Halbrštátová | Žamberk | Zvolen(a) | živnostnice - autoopravna | 583 (6,1 %) |
| Jakub Kulhánek | Žamberk | Zvolen(a) | OSVČ, předseda klubu TOSK Žamberk z.s. | 555 (5,8 %) |
| Martin Svozil | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 549 (3,1 %) |
| Jakub Klímek | Nivnice | Zvolen(a) | podnikatel | 538 (15,2 %) |
| Jindřich Oplíštil | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | OSVČ | 537 (11,2 %) |
| Lucie Borská | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | obchodní ředitel | 536 (11,2 %) |
| Michaela Čeřovská | Telč | Zvolen(a) | ředitelka Sdílení, o.p.s. | 533 (6,4 %) |
| Antonín Rektořík | Fryšták | Zvolen(a) | podnikatel | 532 (9,8 %) |
| Josef Juras | Brno-Bohunice | Zvolen(a) | OSVČ | 531 (9,2 %) |
| Eduard Polák | Slezská Ostrava | Zvolen(a) | podnikatel | 526 (3,0 %) |
| Aleš Povr | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | podnikatel | 507 (10,6 %) |
| Pavel Aschenbrenner | Žatec | Zvolen(a) | podnikatel | 496 (6,9 %) |
| Marek Rauš | Holešov | Zvolen(a) | jednatel obchodní společnosti | 495 (7,5 %) |
| Eva Janošová | Odry | Zvolen(a) | ředitelka Dělnického domu | 488 (9,3 %) |
| Jiří Žůrek | Odry | Zvolen(a) | OSVČ | 482 (9,2 %) |
| Dalibor Tejček | Kozlovice | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 474 (7,7 %) |
| Jan Lasák | Oslavany | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 469 (4,7 %) |
| Petr Brabec | Praha-Dolní Měcholupy | Zvolen(a) | podnikatel | 457 (6,7 %) |
| Lenka Nevludová | Kozlovice | Zvolen(a) | jednatel společnosti | 456 (7,4 %) |
| Pavel Prokeš | Mikulov | Zvolen(a) | podnikatel | 453 (5,7 %) |
| Antonín Faltýnek | Oslavany | Zvolen(a) | OSVČ | 451 (4,6 %) |
| Pavel Dědák | Mikulov | Zvolen(a) | vedoucí kvality, podnikatel | 450 (5,7 %) |
| Kamil Hrašák | Nivnice | Zvolen(a) | ředitel zahraničního obchodu | 449 (12,7 %) |
| Stanislav Keller | Lichnov | Zvolen(a) | OSVČ | 447 (8,0 %) |
| Jan Antl | Police nad Metují | Zvolen(a) | ředitel pobočky | 437 (8,2 %) |
| Kateřina Juránková | Bludov | Zvolen(a) | OSVČ | 437 (7,3 %) |
| Milena Kopečná | Telč | Zvolen(a) | živnostnice - ubytovací služby, fundraiserka | 433 (5,2 %) |
| Tomáš Tvrdík | Týn nad Vltavou | Zvolen(a) | předseda DR VT a.s. | 427 (6,5 %) |
| Jiří Vlček | Police nad Metují | Zvolen(a) | výrobní ředitel | 420 (7,9 %) |
| David Vávra | Police nad Metují | Zvolen(a) | OSVČ | 414 (7,8 %) |
| Pavel Kozdera | Lysá nad Labem | Zvolen(a) | živnostník | 407 (8,0 %) |
| Miroslav Gnol | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | majitel dopravní společnosti | 389 (8,6 %) |
| Jan Krejčí | Paskov | Zvolen(a) | OSVČ | 380 (8,6 %) |
| Eva Richtrová | Horní Jelení | Zvolen(a) | zástupkyně ředitelky MŠ | 377 (8,0 %) |
| Tomáš Milata | Lichnov | Zvolen(a) | OSVČ | 375 (6,7 %) |
| Martin Voženílek | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | ředitel státního podniku | 346 (7,6 %) |
| Tomáš Musil | Zbraslavice | Zvolen(a) | soukromý podnikatel | 334 (12,3 %) |
| Pavel Řeha | Lhotka | Zvolen(a) | jednatel | 334 (8,4 %) |
| Antonín Tůma | Brno-Tuřany | Zvolen(a) | jednatel obchodní firmy | 332 (8,8 %) |
| Michael Viščor | Lhotka | Zvolen(a) | OSVČ | 331 (8,3 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.