Lidé Občanská demokratická strana
Zastupitelstva obcí · volby 9. 10. 2026
Zvolení
935 ↓ −665
Náhradníci
3 660 ↓ −2096
Nezvolení
417 ↓ −125
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
117 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Olga Burianová | Praha 5 | Zvolen(a) | ekonom | 4 677 (2,7 %) |
| Kateřina Poláková | Praha 5 | Zvolen(a) | projektová manažerka | 4 383 (2,5 %) |
| Jan Panenka | Praha 5 | Zvolen(a) | projektový manažer, ekonom | 4 382 (2,5 %) |
| Michael Süss | Praha 5 | Zvolen(a) | PR manažer | 4 365 (2,5 %) |
| Zlatuše Rybářová | Praha 12 | Zvolen(a) | manažerka sociálních a zdravotních služeb | 4 196 (3,0 %) |
| Milan Folberger | Praha 12 | Zvolen(a) | manažer v telekomunikacích | 4 101 (2,9 %) |
| Petr Seiner | Praha 12 | Zvolen(a) | procesní manažer | 4 060 (2,9 %) |
| Jana Jirušková | Teplice | Zvolen(a) | pojišťovací poradce | 3 365 (3,7 %) |
| Jan Vodrážka | Teplice | Zvolen(a) | manažer ve VZP | 3 364 (3,7 %) |
| Josef Kaštil | Olomouc | Zvolen(a) | regionální manažer, pacemaker | 3 361 (2,8 %) |
| Martin Flekač | Čelákovice | Zvolen(a) | manažer v IT, nohejbalista | 2 856 (4,7 %) |
| Jan Teplý | České Budějovice | Zvolen(a) | interim manažer, mentor a kouč | 2 559 (2,7 %) |
| Jan Kruliš | Kladno | Zvolen(a) | manažer | 2 429 (3,2 %) |
| Jan Fišera | Litoměřice | Zvolen(a) | manažer ve sportu | 2 382 (4,2 %) |
| Lukáš Korbel | Litoměřice | Zvolen(a) | ekonom | 2 340 (4,1 %) |
| Michal Dorňák | Litoměřice | Zvolen(a) | Key Account manažer | 2 241 (4,0 %) |
| Jan Tuka | Plzeň 1 | Zvolen(a) | projektový manažer | 2 042 (3,2 %) |
| Václav Heřman | Plzeň 1 | Zvolen(a) | podpora vnitřního obchodu | 1 976 (3,1 %) |
| Martin Hučko | Plzeň 3 | Zvolen(a) | odborný referent | 1 653 (3,1 %) |
| Michaela Slavíková | Havlíčkův Brod | Zvolen(a) | manažerka TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 653 (4,2 %) |
| Kamil Postler | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | referent OSSZ | 1 415 (5,3 %) |
| Jan Fiala | Pelhřimov | Zvolen(a) | manažer vzdělávacích programů | 1 406 (5,0 %) |
| Renata Skaláková | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | ekonom, samostatná účetní | 1 264 (4,7 %) |
| Vojtěch Langr | Chrudim | Zvolen(a) | projektový manager v sociální oblasti | 1 158 (4,5 %) |
| Miloslav Macela | Chrudim | Zvolen(a) | konzultant pro sociální a rodinnou politiku | 1 126 (4,3 %) |
| Zuzana Čechlovská | Chrudim | Zvolen(a) | projektový manager | 1 124 (4,3 %) |
| Václav Kašpar | Plzeň 4 | Zvolen(a) | burzovní manažer | 1 113 (3,8 %) |
| Adam Pyšný | Šternberk | Zvolen(a) | referent investic | 1 058 (5,1 %) |
| Roman Kalabus | Vsetín | Zvolen(a) | manažer | 1 056 (9,6 %) |
| Jiří Janda | Benátky nad Jizerou | Zvolen(a) | manažer | 887 (4,4 %) |
| Josef Nečas | Protivín | Zvolen(a) | IT manager | 845 (4,9 %) |
| Vitalie Dalecká | Milovice | Zvolen(a) | manažerka | 801 (7,2 %) |
| Zdeněk Horák | Hluk | Zvolen(a) | vedoucí týmu vývoje | 727 (6,5 %) |
| Kateřina Svobodová | Jindřichův Hradec | Zvolen(a) | produktová manažerka | 713 (5,6 %) |
| Petr Maršálek | Pohořelice | Zvolen(a) | nákupčí | 685 (4,9 %) |
| Josef Ježek | Dobřichovice | Zvolen(a) | daňový poradce | 673 (7,0 %) |
| Martin Polách | Hluk | Zvolen(a) | manager | 649 (5,8 %) |
| Pavel Křápek | Hluk | Zvolen(a) | manager | 638 (5,7 %) |
| Martin Lokaj | Petřkovice | Zvolen(a) | analytik | 627 (6,8 %) |
| Martin Trubač | Třeboň | Zvolen(a) | obchodní manažer | 609 (4,2 %) |
| Viktor Ludvík | Třeboň | Zvolen(a) | obchodní manažer | 597 (4,2 %) |
| Libor Hökl | Modřice | Zvolen(a) | projektový manažer inženýrských staveb | 593 (7,9 %) |
| Martin Kadečka | Líbeznice | Zvolen(a) | manažer | 581 (6,8 %) |
| Miroslava Švaříčková | Brtnice | Zvolen(a) | odborná referentka magistrátu | 562 (10,1 %) |
| Pavel Faschingbauer | Domažlice | Zvolen(a) | ekonom | 560 (7,5 %) |
| Jan Kolín | Jilemnice | Zvolen(a) | ekonom | 543 (9,7 %) |
| Jiří Pergl | Černošice | Zvolen(a) | ekonom | 533 (6,1 %) |
| David Otava | Černošice | Zvolen(a) | ekonom | 525 (6,0 %) |
| Lenka Svobodová | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | finanční účetní | 519 (10,8 %) |
| Jakub Nekolný | Český Brod | Zvolen(a) | předseda svazku obcí a projektový manažer | 517 (7,5 %) |
| Luboš Ježil | Praha-Dolní Měcholupy | Zvolen(a) | specialista FM služeb | 498 (7,3 %) |
| Jana Veselá | Praha 22 | Zvolen(a) | realitní makléřka | 497 (4,2 %) |
| David Hubáček | Nové Strašecí | Zvolen(a) | finanční kontrolor, projektový manažer | 494 (8,2 %) |
| Eva Jílková | Zliv | Zvolen(a) | product manager | 486 (8,6 %) |
| Jan Šulák | Nový Hrozenkov | Zvolen(a) | ekonom | 474 (13,7 %) |
| Tomáš Perník | Vimperk | Zvolen(a) | vedoucí sportovních středisek | 445 (6,8 %) |
| Tomáš Mikolášek | Předměřice nad Labem | Zvolen(a) | analytik | 443 (9,7 %) |
| Hana Sovová | Vimperk | Zvolen(a) | účetní | 441 (6,7 %) |
| Kateřina Hédlová | Drnovice | Zvolen(a) | účetní | 428 (10,9 %) |
| Mojmír Boháč | Lichnov | Zvolen(a) | projektový manažer | 425 (7,6 %) |
| Michaela Klímková | Lichnov | Zvolen(a) | produktová manažerka | 405 (7,2 %) |
| Zdeňka Musílková | Bludov | Zvolen(a) | účetní | 402 (6,7 %) |
| Ondřej Novotný | Hostivice | Zvolen(a) | bankéř | 373 (8,4 %) |
| Jan Brtník | Rousínov | Zvolen(a) | vedoucí městských služeb | 350 (16,3 %) |
| Martin Láska | Pyšely | Zvolen(a) | finanční kontrolor, přednášející na VŠE a UTB, hospodář Sokol Zaječice z. s. | 330 (13,4 %) |
| Petr Glomb | Paskov | Zvolen(a) | projektový manažer | 323 (7,3 %) |
| Štěpán Bradáč | Měřín | Zvolen(a) | manažer kvality | 302 (8,9 %) |
| Petr Kratochvíl | Vejprty | Zvolen(a) | vedoucí kulturního střediska | 302 (10,5 %) |
| Dagmar Zemková | Lhotka | Zvolen(a) | ekonom | 298 (7,5 %) |
| Šárka Vojnová | Tuchlovice | Zvolen(a) | účetní | 293 (8,0 %) |
| Václav Klír | Tuchlovice | Zvolen(a) | vedoucí servisu | 287 (7,8 %) |
| Tamara Fuxová | Římov | Zvolen(a) | vedoucí obchodního oddělení | 270 (10,9 %) |
| Jan Babák | Bakov nad Jizerou | Zvolen(a) | vedoucí plánování staveb | 267 (8,0 %) |
| Martina Vágnerová | Slavonice | Zvolen(a) | účetní | 254 (9,2 %) |
| Pavel Pekárek | Červená Řečice | Zvolen(a) | vedoucí servisu - Agrostroj Pelhřimov | 252 (9,9 %) |
| Eliška Bezděková | Hrdlořezy | Zvolen(a) | vedoucí oddělení SH | 234 (11,8 %) |
| Rudolf Kučera | Němčany | Zvolen(a) | plánovač | 232 (14,1 %) |
| František Tonar | Velká Losenice | Zvolen(a) | ekonom | 223 (9,3 %) |
| Helena Urbanová | Hajnice | Zvolen(a) | ekonom rozpočtář | 218 (7,3 %) |
| Ladislav Šústek | Luhačovice | Zvolen(a) | technický manažer | 212 (7,0 %) |
| Vítek Branny | Dětmarovice | Zvolen(a) | referent nákupu a zásobování | 209 (8,7 %) |
| Zdeněk Jiroušek | Brno-Žebětín | Zvolen(a) | manažer ve strojírenství | 206 (10,8 %) |
| Ivan Dvořák | Červená Řečice | Zvolen(a) | pojišťovací poradce | 199 (7,8 %) |
| Pavel Michl | Jablůnka | Zvolen(a) | vedoucí nákupu | 198 (21,0 %) |
| Martin Kališ | Nové Bránice | Zvolen(a) | sales manager | 190 (11,6 %) |
| Petr Tomek | Hlohovec | Zvolen(a) | obchodní zástupce | 190 (5,7 %) |
| Alexandra Špačková | Košťálov | Zvolen(a) | obchodnice | 179 (22,2 %) |
| Martina Šustová | Dolní Kounice | Zvolen(a) | účetní | 179 (8,1 %) |
| Václav Vondraš | Zahořany | Zvolen(a) | vedoucí provozu VAK | 177 (8,1 %) |
| Nikola Fousková | Dobšice | Zvolen(a) | case manager | 175 (8,3 %) |
| Žaneta Zipserová | Řepiště | Zvolen(a) | ekonomka | 169 (16,6 %) |
| Blanka Kalivodová | Kanice | Zvolen(a) | účetní | 168 (16,9 %) |
| Josef Ouřada | Zahořany | Zvolen(a) | produktový manažer | 167 (7,6 %) |
| Zdeňka Fuková | Bernartice | Zvolen(a) | finanční manažer ČSOB | 164 (8,4 %) |
| Miroslav Matuška | Mirotice | Zvolen(a) | ICT konzultant | 163 (13,3 %) |
| Jan Špinka | Krakovany | Zvolen(a) | finanční poradce | 163 (12,4 %) |
| Rostislav Vybíral | Proskovice | Zvolen(a) | manažer | 159 (6,3 %) |
| Petr Havlíček | Velká Losenice | Zvolen(a) | vedoucí IT | 157 (6,5 %) |
| Barbora Hošková | Štěpánov nad Svratkou | Zvolen(a) | finanční manažer | 155 (6,9 %) |
| Miroslav Nečesánek | Štěpánov nad Svratkou | Zvolen(a) | vedoucí obchodního oddělení | 153 (6,8 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.