Lidé Občanská demokratická strana
Zastupitelstva obcí · volby 9. 10. 2026
Zvolení
935 ↓ −665
Náhradníci
3 660 ↓ −2096
Nezvolení
417 ↓ −125
Zobrazit:
Zahrnuti jsou i lidé zvolení na společné kandidátce koalice/sdružení, jehož je subjekt členem – nemusí jít o členy samotné strany, jen o spolukandidující na téže listině (v tabulce mají štítek „(člen koalice)").
Povolání
Jednoduchá klasifikace povolání z kandidátních listin kombinující slovník a rozřazení pomocí AI. Slouží jen pro hrubou představu a může obsahovat chybná zařazení. Do budoucna bude zpřesňována.
108 zvolených
| Jméno | Obec | Výsledek voleb | Povolání | Preferenčních hlasů |
|---|---|---|---|---|
| Jakub Rubáš | Teplice | Zvolen(a) | specialista kybernetické bezpečnosti | 3 474 (3,8 %) |
| Ondřej Hampejs | Teplice | Zvolen(a) | projektant | 3 456 (3,8 %) |
| Eva Vortelová | Hradec Králové | Zvolen(a) | manažerka výrobní přípravy silničních staveb | 3 411 (3,0 %) |
| Martin Kydlíček | Plzeň 2-Slovany | Zvolen(a) | programátor | 2 339 (3,3 %) |
| Roman Kozák | Litoměřice | Zvolen(a) | Section Engineer | 2 143 (3,8 %) |
| Milan Pecka | Havlíčkův Brod | Zvolen(a) | softwarový architekt | 1 845 (4,7 %) |
| Jiří Jerie | Kadaň | Zvolen(a) | projektant | 1 489 (3,8 %) |
| Josef Steiner | Kadaň | Zvolen(a) | mistr výroby | 1 420 (3,6 %) |
| Miroslav Alt | Nové Město nad Metují | Zvolen(a) | senior web developer | 1 395 (5,2 %) |
| Martin Kozáček | Polička | Zvolen(a) | stavební technik | 1 203 (5,6 %) |
| Jiří Mach | Polička | Zvolen(a) | technik | 1 146 (5,3 %) |
| Petr Listík | Kralupy nad Vltavou | Zvolen(a) | stavební technik, předseda městské komise výstavby a rozvoje města | 1 066 (5,9 %) |
| Michal Kaláb | Brno-Bystrc | Zvolen(a) | informatik | 878 (4,1 %) |
| Petr Bursík | Karlovy Vary | Zvolen(a) | projektant | 799 (3,8 %) |
| Filip Kándl | Dobřichovice | Zvolen(a) | architekt | 786 (8,2 %) |
| Aleš Talacko | Žamberk | Zvolen(a) | projektant a konstruktér pneumatických zařízení | 713 (7,5 %) |
| Tomáš Dvořák | Petřkovice | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 647 (7,0 %) |
| Karel Oletzký | Petřkovice | Zvolen(a) | zámečník | 637 (6,9 %) |
| Stanislav Palas | Semily | Zvolen(a) | stavař | 622 (14,4 %) |
| Ondřej Dubský | Petřkovice | Zvolen(a) | stavební pracovník | 601 (6,5 %) |
| Martin Dufka | Hluk | Zvolen(a) | projektant | 598 (5,4 %) |
| Josef Šiška | Modřice | Zvolen(a) | rozpočtář a přípravář staveb | 589 (7,8 %) |
| Dimitrios Pitis | Modřice | Zvolen(a) | architekt | 543 (7,2 %) |
| Jan Lapka | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | technik | 538 (11,2 %) |
| Jakub Kahánek | Kozlovice | Zvolen(a) | stavební inženýr a technik | 535 (8,7 %) |
| Jan Čikara | Praha-Štěrboholy | Zvolen(a) | stavební technik | 521 (10,9 %) |
| Lukáš Boháč | Lanškroun | Zvolen(a) | programátor | 454 (5,9 %) |
| Martin Lubich | Smržovka | Zvolen(a) | programátor | 440 (6,1 %) |
| Jiří Buriánek | Lichnov | Zvolen(a) | konstruktér | 434 (7,7 %) |
| Jan Marek | Telč | Zvolen(a) | programátor | 419 (5,0 %) |
| Radek Šťáva | Brtnice | Zvolen(a) | strojní konstruktér | 414 (7,5 %) |
| Libor Skala | Zásmuky | Zvolen(a) | stavbyvedoucí | 413 (7,5 %) |
| Stanislav Šťáva | Brtnice | Zvolen(a) | stavební inženýr | 404 (7,3 %) |
| Roman Fiala | Lichnov | Zvolen(a) | technik | 402 (7,2 %) |
| Mirka Mikundová | Lichnov | Zvolen(a) | technička | 402 (7,2 %) |
| Kateřina Rubínová | Mokrá-Horákov | Zvolen(a) | stavební technický dozor | 390 (8,5 %) |
| Jiří Štabrňák | Zliv | Zvolen(a) | projektant | 369 (6,5 %) |
| Jaroslav Peták | Milevsko | Zvolen(a) | realizátor staveb | 363 (7,4 %) |
| Pavel Grill | Nové Strašecí | Zvolen(a) | výzkum a vývoj, softwarový vývojář | 354 (5,9 %) |
| Martin Gult | Velké Poříčí | Zvolen(a) | technolog | 346 (12,9 %) |
| Michal Haladej | Paskov | Zvolen(a) | IT specialista | 340 (7,7 %) |
| Miloslav Dolanský | Mokrá-Horákov | Zvolen(a) | mistr výroby | 338 (7,4 %) |
| Petr Kocián | Lichnov | Zvolen(a) | technik zkušebních zařízení | 322 (5,7 %) |
| Petr Zemek | Vlčnov | Zvolen(a) | strojní inženýr | 315 (10,1 %) |
| Kamila Měrtlová | Brtnice | Zvolen(a) | stavební inženýrka | 311 (5,6 %) |
| Michal Šindelář | Zbraslavice | Zvolen(a) | kontrolor dotací a staveb | 307 (11,3 %) |
| David Škaroupka | Brno-Komín | Zvolen(a) | energetik | 301 (7,3 %) |
| Filip Hanovský | Mnichovice | Zvolen(a) | rozpočtář stavebních projektů | 300 (11,6 %) |
| Pavel Kaucký | Praha-Petrovice | Zvolen(a) | stavební projektant | 296 (8,6 %) |
| Michal Zölfl | Osík | Zvolen(a) | programátor | 296 (18,6 %) |
| Vlastimil Dvořák | Velká Losenice | Zvolen(a) | vedoucí výroby | 293 (12,2 %) |
| Jolana Štumpová | Brno-Černovice | Zvolen(a) | stavební inženýrka | 287 (6,4 %) |
| Kristýna Šiřinová | Lhotka | Zvolen(a) | specialista ITI a metropolitní spolupráce | 286 (7,2 %) |
| Pavel Lamoš | Dříteň | Zvolen(a) | stavební technik JETE | 284 (6,9 %) |
| Miroslav Kadrnoška | Slavonice | Zvolen(a) | stavbyvedoucí | 281 (10,2 %) |
| Stanislav Petr | Římov | Zvolen(a) | nástrojař | 278 (11,3 %) |
| Tomáš Soukup | Luže | Zvolen(a) | autorizovaný architekt | 275 (9,6 %) |
| Vít Lebeda | Dolní Životice | Zvolen(a) | projektant | 259 (15,0 %) |
| Lukáš Grus | Jablonné nad Orlicí | Zvolen(a) | stavbyvedoucí | 255 (11,3 %) |
| Jaroslav Čáp | Horní Krupá | Zvolen(a) | programátor | 255 (14,9 %) |
| Josef Fousek | Dobšice | Zvolen(a) | zedník | 248 (11,8 %) |
| Miroslav Švec | Horní Krupá | Zvolen(a) | cestmistr | 245 (14,3 %) |
| Lukáš Kőnig | Baška | Zvolen(a) | stavební inženýr, technolog | 243 (9,5 %) |
| Jiří Kyselý | Šumvald | Zvolen(a) | mistr výroby | 240 (12,2 %) |
| Šimon Bedřich | Velké Pavlovice | Zvolen(a) | IT technik, obchodní zástupce | 235 (9,2 %) |
| Lukáš Blecha | Seč | Zvolen(a) | stavební technik | 234 (11,1 %) |
| Petr Hejl | Hrdlořezy | Zvolen(a) | technický pracovník Škoda Auto | 231 (11,6 %) |
| Petr Hrudka | Rovensko pod Troskami | Zvolen(a) | montér PKO | 215 (10,2 %) |
| Jan Grydil | Dolní Životice | Zvolen(a) | konstruktér | 214 (12,4 %) |
| Jakub Vítek | Kněžice | Zvolen(a) | servisní technik | 212 (7,1 %) |
| Michal Teplý | Horní Krupá | Zvolen(a) | strojník - stavební dělník | 205 (12,0 %) |
| Vít Chuchel | Červená Řečice | Zvolen(a) | autorizovaný stavební inženýr | 204 (8,0 %) |
| Kamil Bunček | Ludgeřovice | Zvolen(a) | projektant | 202 (8,5 %) |
| Marcel Bilinkiewicz | Církvice | Zvolen(a) | inženýr kvality | 201 (25,1 %) |
| Michal Pacourek | Jesenice | Zvolen(a) | IT technik | 199 (6,6 %) |
| Jaroslav Hříba | Valtice | Zvolen(a) | manažer projektů a rozvoje | 193 (13,3 %) |
| Jiří Moucha | Rostěnice-Zvonovice | Zvolen(a) | dělník | 191 (20,1 %) |
| Jana Janečková | Rostěnice-Zvonovice | Zvolen(a) | projektantka | 187 (19,6 %) |
| Alexandra Kolková | Proskovice | Zvolen(a) | konstruktérka | 184 (7,3 %) |
| Tomáš Bartoníček | Horní Krupá | Zvolen(a) | mechanik kolejových vozidel | 182 (10,6 %) |
| Tomáš Górnislewicz | Nová Bělá | Zvolen(a) | konstruktér | 182 (10,2 %) |
| Vít Beran | Mirotice | Zvolen(a) | geodet | 180 (14,7 %) |
| Pavel Sýkora | Štramberk | Zvolen(a) | střelmistr | 179 (8,0 %) |
| Alena Jungová | Zahořany | Zvolen(a) | projektantka | 172 (7,8 %) |
| Luděk Leitl | Zahořany | Zvolen(a) | dělník | 160 (7,3 %) |
| Patrik Hačecký | Hodonice | Zvolen(a) | technik | 158 (12,8 %) |
| Pavel Volmut | Zahořany | Zvolen(a) | IT | 157 (7,1 %) |
| Karel Goiš | Žlutava | Zvolen(a) | technik údržby | 155 (13,5 %) |
| Josef Fronk | Zahořany | Zvolen(a) | automechanik | 149 (6,8 %) |
| Daniel Stix | Pustějov | Zvolen(a) | technik | 147 (12,7 %) |
| Miroslav Šibík | Kovářská | Zvolen(a) | vedoucí SÚS ÚK, středisko Kovářská | 142 (9,0 %) |
| Viktor Hula | Troubelice | Zvolen(a) | kontrolor jakosti | 137 (18,5 %) |
| Lenka Novotná | Stratov | Zvolen(a) | mistr výroby | 135 (14,2 %) |
| Michal Dubinec | Krouna | Zvolen(a) | operátor CNC | 134 (17,8 %) |
| Petr Král | Stratov | Zvolen(a) | vedoucí stavebního referátu | 130 (13,7 %) |
| Zbyněk Skotal | Prace | Zvolen(a) | technik | 126 (14,0 %) |
| Pavel Zháňal | Tvrdonice | Zvolen(a) | technik | 122 (13,1 %) |
| Jaroslav Prokop | Stratov | Zvolen(a) | projektant | 121 (12,7 %) |
| Jan Šibík | Chotutice | Zvolen(a) | vedoucí technologie a konstrukce ve firmě Lavat a.s. | 111 (19,1 %) |
| Milan Malý | Oslov | Zvolen(a) | elektromechanik | 88 (24,0 %) |
Načítám…
V těchto volbách nemáme evidované žádné zvolené zástupce za tento subjekt.