Volební období 2018 – 2022
Výsledky komunálních voleb obvodu Ústí nad Labem-Střekov
05. 10. 2018
Hlasovalo 4 128 z 11 172 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 12 listin
15 mandátů · 8 zvolených listin
15 mandátů · 8 zvolených listin
PRO! Ústí 4 mandáty · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Eva Outlá | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 895 (7.6 %) |
| 2. | Jiří Němeček | Zvolen(a) | 3. ↓1 | 847 (7.2 %) |
| 3. | Jakub Přibyl | Zvolen(a) | 4. ↓1 | 805 (6.84 %) |
| 4. | Erika Šperlová | 1. náhradník | — ↓1 | 773 (6.57 %) |
| 5. | Martin Krsek | Zvolen(a) | 1. ↑4 | 898 (7.63 %) |
| 6. | Jitka Gazdová | 2. náhradník | — | 811 (6.89 %) |
| 7. | Vojtěch Karban | 3. náhradník | — | 784 (6.66 %) |
| 8. | Václav Červenka | 4. náhradník | — | 766 (6.51 %) |
| 9. | Lenka Jírová Dragounová | 5. náhradník | — | 779 (6.62 %) |
| 10. | Martin Hovorka | 6. náhradník | — | 798 (6.78 %) |
| 11. | Aleš Smutný | 7. náhradník | — | 767 (6.52 %) |
| 12. | Jaroslav Laštovička | 8. náhradník | — | 721 (6.12 %) |
| 13. | Iva Pešková | 9. náhradník | — | 720 (6.12 %) |
| 14. | Martina Vojtíšková | 10. náhradník | — | 718 (6.1 %) |
| 15. | Miroslava Hnízdilová | 11. náhradník | — | 680 (5.78 %) |
ANO 2011 3 mandáty · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pavel Peterka | Zvolen(a) | 1. | 742 (7.88 %) |
| 2. | Zdeňka Mottlová | Zvolen(a) | 3. ↓1 | 680 (7.22 %) |
| 3. | Marcela Hübschová | 1. náhradník | — ↓1 | 641 (6.8 %) |
| 4. | Petr Nedvědický | Zvolen(a) | 2. ↑2 | 693 (7.35 %) |
| 5. | Ludmila Veselá | 2. náhradník | — | 639 (6.78 %) |
| 6. | Marcela Jakubíčková | 3. náhradník | — | 648 (6.88 %) |
| 7. | Tomáš Nesvadba | 4. náhradník | — | 636 (6.75 %) |
| 8. | Petr Kozák | 5. náhradník | — | 622 (6.6 %) |
| 9. | Jan Čepický | 6. náhradník | — | 605 (6.42 %) |
| 10. | Milan Reichelt | 7. náhradník | — | 605 (6.42 %) |
| 11. | Jitka Peterková | 8. náhradník | — | 636 (6.75 %) |
| 12. | Pavla Jirkovská | 9. náhradník | — | 599 (6.36 %) |
| 13. | Tereza Suchá | 10. náhradník | — | 591 (6.27 %) |
| 14. | Antonín Bauer | 11. náhradník | — | 565 (6 %) |
| 15. | Šárka Dosoudilová | 12. náhradník | — | 514 (5.45 %) |
Za lepší Střekov 2 mandáty · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Železný | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 551 (7.81 %) |
| 2. | Petr Vinš | 1. náhradník | — ↓1 | 533 (7.55 %) |
| 3. | Petr Bandas | Zvolen(a) | 1. ↑2 | 559 (7.92 %) |
| 4. | Eva Železná | 2. náhradník | — | 514 (7.28 %) |
| 5. | Dita Šimáčková | 3. náhradník | — | 489 (6.93 %) |
| 6. | Radka Bandasová | 4. náhradník | — | 455 (6.45 %) |
| 7. | Michal Tuček | 5. náhradník | — | 478 (6.77 %) |
| 8. | Jan Madunický | 6. náhradník | — | 466 (6.6 %) |
| 9. | Kateřina Kohoutová | 7. náhradník | — | 439 (6.22 %) |
| 10. | Jitka Raunerová | 8. náhradník | — | 444 (6.29 %) |
| 11. | Petr Kašpar | 9. náhradník | — | 442 (6.26 %) |
| 12. | Jitka Červinková | 10. náhradník | — | 436 (6.18 %) |
| 13. | Alena Chrudimská | 11. náhradník | — | 430 (6.09 %) |
| 14. | Dominik Bandas | 12. náhradník | — | 407 (5.76 %) |
| 15. | Marek Loos | 13. náhradník | — | 411 (5.82 %) |
Občanská demokratická strana 2 mandáty · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Aleša Kymličková | 1. náhradník | — ↓2 | 435 (7.58 %) |
| 2. | Zdeněk Putna | 2. náhradník | — ↓2 | 370 (6.45 %) |
| 3. | Miroslava Lazarová | Zvolen(a) | 2. ↑1 | 443 (7.72 %) |
| 4. | Radek Weber | 3. náhradník | — ↓1 | 411 (7.16 %) |
| 5. | Petr Krčmář | 4. náhradník | — ↓1 | 398 (6.93 %) |
| 6. | Jiří Laštůvka | Zvolen(a) | 1. ↑5 | 455 (7.93 %) |
| 7. | Jana Choutková | 5. náhradník | — | 382 (6.65 %) |
| 8. | Pavel Kašpar | 6. náhradník | — | 410 (7.14 %) |
| 9. | Jana Tošovská | 7. náhradník | — | 370 (6.45 %) |
| 10. | Václav Chamas | 8. náhradník | — | 360 (6.27 %) |
| 11. | Martin Tomáš | 9. náhradník | — | 365 (6.36 %) |
| 12. | Věra Kreníková | 10. náhradník | — | 365 (6.36 %) |
| 13. | Lenka Stránská | 11. náhradník | — | 332 (5.78 %) |
| 14. | Jan Šedina | 12. náhradník | — | 317 (5.52 %) |
| 15. | Petr Vyskočil | 13. náhradník | — | 323 (5.63 %) |
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ 1 mandát · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Věra Nechybová | Zvolen(a) | 1. | 490 (9.79 %) |
| 2. | Jana Procházková | 3. náhradník | — ↓2 | 350 (6.99 %) |
| 3. | Martin Prachař | 4. náhradník | — ↓2 | 348 (6.95 %) |
| 4. | Miroslav Schneberger | 2. náhradník | — ↑1 | 386 (7.71 %) |
| 5. | Václav Poživil | 1. náhradník | — ↑3 | 474 (9.47 %) |
| 6. | Martin Beran | 5. náhradník | — | 297 (5.93 %) |
| 7. | Markéta Javornická | 6. náhradník | — | 340 (6.79 %) |
| 8. | Milan Měkota | 7. náhradník | — | 297 (5.93 %) |
| 9. | Antonín Kurty | 8. náhradník | — | 330 (6.59 %) |
| 10. | Lubomír Machoň | 9. náhradník | — | 300 (5.99 %) |
| 11. | Dagmar Žaloudková | 10. náhradník | — | 301 (6.01 %) |
| 12. | Jan Peterka | 11. náhradník | — | 299 (5.97 %) |
| 13. | Ivo Zíka | 12. náhradník | — | 267 (5.33 %) |
| 14. | Martin Kratochvíl | 13. náhradník | — | 256 (5.11 %) |
| 15. | Miloslav Nechyba | 14. náhradník | — | 267 (5.33 %) |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 1 mandát · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaromír Hůla | 1. náhradník | — ↓1 | 261 (6.98 %) |
| 2. | David Franc | 2. náhradník | — ↓1 | 260 (6.95 %) |
| 3. | Milan Anýž | Zvolen(a) | 1. ↑2 | 274 (7.33 %) |
| 4. | Jitka Hanzlíčková | 3. náhradník | — | 249 (6.66 %) |
| 5. | Dagmar Růžičková | 4. náhradník | — | 255 (6.82 %) |
| 6. | Marek Churáček | 5. náhradník | — | 271 (7.25 %) |
| 7. | Martin Zahálka | 6. náhradník | — | 254 (6.79 %) |
| 8. | Jiří Žilavý | 7. náhradník | — | 238 (6.36 %) |
| 9. | Zdenka Šnejdrová | 8. náhradník | — | 246 (6.58 %) |
| 10. | Josef Blažek | 9. náhradník | — | 255 (6.82 %) |
| 11. | Lenka Nechutová | 10. náhradník | — | 251 (6.71 %) |
| 12. | Oldřich Týle | 11. náhradník | — | 241 (6.44 %) |
| 13. | Miroslav Hanzlíček | 12. náhradník | — | 234 (6.26 %) |
| 14. | Milan Anýž | 13. náhradník | — | 229 (6.12 %) |
| 15. | Miroslav Hruška | 14. náhradník | — | 219 (5.86 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 1 mandát · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Viktor Malinkovič | Zvolen(a) | 1. | 351 (9.54 %) |
| 2. | Gabriela Hubáčková | 3. náhradník | — ↓2 | 288 (7.83 %) |
| 3. | Jiří Urbánek | 2. náhradník | — | 314 (8.53 %) |
| 4. | Petr Svoboda | 4. náhradník | — ↓1 | 255 (6.93 %) |
| 5. | Pavel Ježek | 5. náhradník | — ↓1 | 239 (6.49 %) |
| 6. | Jan Kolman | 1. náhradník | — ↑4 | 330 (8.97 %) |
| 7. | Jan Hubáček | 6. náhradník | — | 236 (6.41 %) |
| 8. | Jana Vodseďálková | 7. náhradník | — | 238 (6.47 %) |
| 9. | Marie Menkinová | 8. náhradník | — | 223 (6.06 %) |
| 10. | Jana Špinarová | 9. náhradník | — | 221 (6 %) |
| 11. | Marie Trnková | 10. náhradník | — | 202 (5.49 %) |
| 12. | Stanislava Šmerdová | 11. náhradník | — | 204 (5.54 %) |
| 13. | Josef Zajac | 12. náhradník | — | 202 (5.49 %) |
| 14. | Václav Novák | 13. náhradník | — | 193 (5.24 %) |
| 15. | Blanka Kramárová | 14. náhradník | — | 182 (4.94 %) |
PRO Zdraví a Sport 1 mandát · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Stanislav Dunaj | 1. náhradník | — ↓1 | 281 (8.88 %) |
| 2. | Jaroslava Faiglová | 2. náhradník | — ↓1 | 259 (8.19 %) |
| 3. | David Cihlář | Zvolen(a) | 1. ↑2 | 306 (9.67 %) |
| 4. | Vladimír Balach | 3. náhradník | — | 223 (7.05 %) |
| 5. | Valentina Chaloupková | 4. náhradník | — | 200 (6.32 %) |
| 6. | Ivana Vlčková | 5. náhradník | — | 211 (6.67 %) |
| 7. | František Klecker | 6. náhradník | — | 208 (6.57 %) |
| 8. | Martin Vágner | 7. náhradník | — | 204 (6.45 %) |
| 9. | Marek Thieme | 8. náhradník | — | 188 (5.94 %) |
| 10. | Ivan Charvát | 9. náhradník | — | 194 (6.13 %) |
| 11. | Věra Zachulová | 10. náhradník | — | 186 (5.88 %) |
| 12. | Pavlína Tučková | 11. náhradník | — | 173 (5.47 %) |
| 13. | Pavel Bouša | 12. náhradník | — | 179 (5.66 %) |
| 14. | Jan Mazour | 13. náhradník | — | 186 (5.88 %) |
| 15. | Lucie Mádlová | 14. náhradník | — | 164 (5.18 %) |
Česká strana sociálně demokratická 0 mandátů · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbyněk Svoboda | Nezvolen(a) | — | 163 (8.85 %) |
| 2. | Michaela Vaňková | Nezvolen(a) | — | 221 (12 %) |
| 3. | Jakub Marek | Nezvolen(a) | — | 144 (7.82 %) |
| 4. | Václav Křeček | Nezvolen(a) | — | 145 (7.87 %) |
| 5. | Martin Englic | Nezvolen(a) | — | 124 (6.73 %) |
| 6. | Martin Cabák | Nezvolen(a) | — | 113 (6.13 %) |
| 7. | Jakub Pohnětal | Nezvolen(a) | — | 119 (6.46 %) |
| 8. | Olga Svobodová | Nezvolen(a) | — | 124 (6.73 %) |
| 9. | Jiří Marek | Nezvolen(a) | — | 123 (6.68 %) |
| 10. | Milan Sotona | Nezvolen(a) | — | 0 (0 %) |
| 11. | Zdeňka Pohnětalová | Nezvolen(a) | — | 116 (6.3 %) |
| 12. | Václav Friš | Nezvolen(a) | — | 115 (6.24 %) |
| 13. | Michal Pozděna | Nezvolen(a) | — | 107 (5.81 %) |
| 14. | Petra Marková | Nezvolen(a) | — | 109 (5.92 %) |
| 15. | Petr Burgr | Nezvolen(a) | — | 118 (6.4 %) |
TOP 09, KDU-ČSL a STAN 0 mandátů · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tibor Novodomský | Nezvolen(a) | — | 167 (9.37 %) |
| 2. | Rudolf Vošahlík | Nezvolen(a) | — | 123 (6.9 %) |
| 3. | Andrea Málková | Nezvolen(a) | — | 147 (8.24 %) |
| 4. | František Konečný | Nezvolen(a) | — | 117 (6.56 %) |
| 5. | Michala Černochová | Nezvolen(a) | — | 124 (6.95 %) |
| 6. | Jan Pezl | Nezvolen(a) | — | 113 (6.34 %) |
| 7. | Martin Linhart | Nezvolen(a) | — | 128 (7.18 %) |
| 8. | Tomáš Holek | Nezvolen(a) | — | 108 (6.06 %) |
| 9. | Michaela Valentová | Nezvolen(a) | — | 112 (6.28 %) |
| 10. | Josef Háněl | Nezvolen(a) | — | 109 (6.11 %) |
| 11. | Jan Černoch | Nezvolen(a) | — | 110 (6.17 %) |
| 12. | Petra Riegertová | Nezvolen(a) | — | 115 (6.45 %) |
| 13. | Martin Komín | Nezvolen(a) | — | 118 (6.62 %) |
| 14. | Lukáš Muzikant | Nezvolen(a) | — | 99 (5.55 %) |
| 15. | Milan Dvořák | Nezvolen(a) | — | 92 (5.16 %) |
Vaše Ústí 0 mandátů · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petra Dudková | Nezvolen(a) | — | 123 (9.24 %) |
| 2. | Robert Nesvadba | Nezvolen(a) | — | 114 (8.56 %) |
| 3. | Marek Matějka | Nezvolen(a) | — | 108 (8.11 %) |
| 4. | Barbora Rychtaříková | Nezvolen(a) | — | 102 (7.66 %) |
| 5. | Marcela Taškeová | Nezvolen(a) | — | 83 (6.23 %) |
| 6. | Miroslav Králík | Nezvolen(a) | — | 90 (6.76 %) |
| 7. | Andrea Wolfová Ponrtová | Nezvolen(a) | — | 82 (6.16 %) |
| 8. | Gabriela Lešová | Nezvolen(a) | — | 82 (6.16 %) |
| 9. | Miroslav Virt | Nezvolen(a) | — | 84 (6.31 %) |
| 10. | Marcela Bauerová | Nezvolen(a) | — | 80 (6.01 %) |
| 11. | Ingrid Stará | Nezvolen(a) | — | 80 (6.01 %) |
| 12. | Josef Malínek | Nezvolen(a) | — | 79 (5.93 %) |
| 13. | Jaroslava Horká | Nezvolen(a) | — | 79 (5.93 %) |
| 14. | Radek Svoboda | Nezvolen(a) | — | 74 (5.55 %) |
| 15. | Petr Bauer | Nezvolen(a) | — | 71 (5.33 %) |
Čisté Ústí 0 mandátů · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Miroslav Klaban | Nezvolen(a) | — | 95 (8.31 %) |
| 2. | Jindřich Štercl | Nezvolen(a) | — | 81 (7.09 %) |
| 3. | Šárka Ponrtová | Nezvolen(a) | — | 76 (6.65 %) |
| 4. | Lukáš Jano | Nezvolen(a) | — | 74 (6.47 %) |
| 5. | Matěj Suchý | Nezvolen(a) | — | 76 (6.65 %) |
| 6. | Miloslava Mrvíková | Nezvolen(a) | — | 79 (6.91 %) |
| 7. | Petr Přistoupil | Nezvolen(a) | — | 80 (7 %) |
| 8. | Josef Kaleja | Nezvolen(a) | — | 71 (6.21 %) |
| 9. | Eva Janová | Nezvolen(a) | — | 75 (6.56 %) |
| 10. | Jaroslav Štorek | Nezvolen(a) | — | 69 (6.04 %) |
| 11. | Martin Suchý | Nezvolen(a) | — | 74 (6.47 %) |
| 12. | Helena Matoušová | Nezvolen(a) | — | 76 (6.65 %) |
| 13. | Věra Štorková | Nezvolen(a) | — | 67 (5.86 %) |
| 14. | Adéla Matoušová | Nezvolen(a) | — | 71 (6.21 %) |
| 15. | Roman Ponrt | Nezvolen(a) | — | 78 (6.83 %) |