Volební období 2018 – 2022
Výsledky komunálních voleb obvodu Ústí nad Labem-město
05. 10. 2018
Hlasovalo 9 553 z 27 848 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 13 listin
27 mandátů · 7 zvolených listin
27 mandátů · 7 zvolených listin
PRO! Ústí 8 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Karel Karika | Zvolen(a) | 1. | 2 124 (3.93 %) |
| 2. | Tomáš Macháček | Zvolen(a) | 2. | 2 014 (3.73 %) |
| 3. | Petra Holasová | Zvolen(a) | 3. | 2 103 (3.89 %) |
| 4. | Karel Punčochář | Zvolen(a) | 4. | 2 101 (3.89 %) |
| 5. | Karolína Žákovská | Zvolen(a) | 5. | 2 120 (3.92 %) |
| 6. | Lukáš Pokorný | Zvolen(a) | 6. | 1 992 (3.69 %) |
| 7. | Jiří Vavruška | Zvolen(a) | 7. | 2 020 (3.74 %) |
| 8. | Lukáš Blažej | Zvolen(a) | 8. | 2 024 (3.75 %) |
| 9. | Anna Wünschová | 1. náhradník | — | 1 994 (3.69 %) |
| 10. | Jan Hrouda | 2. náhradník | — | 2 146 (3.97 %) |
| 11. | Jiří Růžička | 3. náhradník | — | 1 992 (3.69 %) |
| 12. | Ladislava Filipová | 4. náhradník | — | 2 009 (3.72 %) |
| 13. | Tereza Laubeová | 5. náhradník | — | 1 982 (3.67 %) |
| 14. | Lenka Strnadová | 6. náhradník | — | 1 963 (3.63 %) |
| 15. | Tomáš Rubinstein | 7. náhradník | — | 1 970 (3.65 %) |
| 16. | Marcela Říhová | 8. náhradník | — | 1 963 (3.63 %) |
| 17. | Lukáš Kmetz | 9. náhradník | — | 1 943 (3.6 %) |
| 18. | Gabriela Glöcknerová | 10. náhradník | — | 1 973 (3.65 %) |
| 19. | Štěpánka Tichá | 11. náhradník | — | 1 946 (3.6 %) |
| 20. | Dana Kadeřábková | 12. náhradník | — | 1 959 (3.62 %) |
| 21. | Vít Brejcha | 13. náhradník | — | 1 962 (3.63 %) |
| 22. | Jiří Král | 14. náhradník | — | 2 069 (3.83 %) |
| 23. | Šárka Šimberská | 15. náhradník | — | 1 923 (3.56 %) |
| 24. | Jan Kvapil | 16. náhradník | — | 1 949 (3.61 %) |
| 25. | Naděžda Hamouzová | 17. náhradník | — | 1 874 (3.47 %) |
| 26. | Václav Beran | 18. náhradník | — | 1 914 (3.54 %) |
| 27. | Martin Hausenblas | 19. náhradník | — | 1 943 (3.6 %) |
ANO 2011 7 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Hana Štrymplová | Zvolen(a) | 1. | 1 939 (3.98 %) |
| 2. | Miloš Musil | Zvolen(a) | 2. | 1 904 (3.91 %) |
| 3. | Josef Holub | Zvolen(a) | 3. | 1 833 (3.76 %) |
| 4. | Jaroslav Pém | Zvolen(a) | 4. | 1 848 (3.79 %) |
| 5. | Slavomír Chroust | Zvolen(a) | 5. | 1 858 (3.81 %) |
| 6. | Jiří Horák | Zvolen(a) | 6. | 1 834 (3.76 %) |
| 7. | Radim Gloser | Zvolen(a) | 7. | 1 840 (3.78 %) |
| 8. | Josef Janeček | 1. náhradník | — | 1 827 (3.75 %) |
| 9. | Tomáš Zeman | 2. náhradník | — | 1 822 (3.74 %) |
| 10. | Olga Bačinová | 3. náhradník | — | 1 831 (3.76 %) |
| 11. | Alena Pinkasová | 4. náhradník | — | 1 831 (3.76 %) |
| 12. | Jitka Kadlecová | 5. náhradník | — | 1 841 (3.78 %) |
| 13. | Martin Krejza | 6. náhradník | — | 1 807 (3.71 %) |
| 14. | Ivana Kurljuková | 7. náhradník | — | 1 799 (3.69 %) |
| 15. | Petr Vítek | 8. náhradník | — | 1 813 (3.72 %) |
| 16. | Jan Čavojec | 9. náhradník | — | 1 793 (3.68 %) |
| 17. | Tomáš Kirbs | 10. náhradník | — | 1 819 (3.73 %) |
| 18. | Radka Heřmánková | 11. náhradník | — | 1 788 (3.67 %) |
| 19. | Erika Kusovská | 12. náhradník | — | 1 778 (3.65 %) |
| 20. | Tomáš Rambousek | 13. náhradník | — | 1 777 (3.65 %) |
| 21. | Jiří Valenta | 14. náhradník | — | 1 771 (3.63 %) |
| 22. | Vladislav Beneš | 15. náhradník | — | 1 759 (3.61 %) |
| 23. | Andrea Čavojcová | 16. náhradník | — | 1 753 (3.6 %) |
| 24. | Kristýna Hejduková | 17. náhradník | — | 1 745 (3.58 %) |
| 25. | Jaroslava Hajdlová Chejnovská | 18. náhradník | — | 1 712 (3.51 %) |
| 26. | Tomáš Bim | 19. náhradník | — | 1 699 (3.49 %) |
| 27. | Petr Sedláček | 20. náhradník | — | 1 643 (3.37 %) |
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ 4 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Madar | Zvolen(a) | 1. | 1 219 (4.53 %) |
| 2. | Vladimír Evan | Zvolen(a) | 2. | 1 037 (3.86 %) |
| 3. | Vlastimil Doucha | Zvolen(a) | 3. | 1 003 (3.73 %) |
| 4. | Marie Jakubcová | Zvolen(a) | 4. | 1 017 (3.78 %) |
| 5. | Michal Neustupa | 1. náhradník | — | 995 (3.7 %) |
| 6. | Tibor Gaži | 2. náhradník | — | 985 (3.66 %) |
| 7. | Lucie Gerychová | 3. náhradník | — | 1 053 (3.91 %) |
| 8. | Petr Heřman | 4. náhradník | — | 967 (3.59 %) |
| 9. | Roman Eckert | 5. náhradník | — | 1 071 (3.98 %) |
| 10. | Jan Vamberský | 6. náhradník | — | 971 (3.61 %) |
| 11. | Karel Bendlmajer | 7. náhradník | — | 1 008 (3.75 %) |
| 12. | Štěpán Batelka | 8. náhradník | — | 960 (3.57 %) |
| 13. | Tereza Votroubková | 9. náhradník | — | 973 (3.62 %) |
| 14. | Jan Čaloun | 10. náhradník | — | 1 068 (3.97 %) |
| 15. | Karel Pacholík | 11. náhradník | — | 1 039 (3.86 %) |
| 16. | Petr Bartůněk | 12. náhradník | — | 978 (3.64 %) |
| 17. | Libor Zajíček | 13. náhradník | — | 981 (3.65 %) |
| 18. | Rostislav Pech | 14. náhradník | — | 969 (3.6 %) |
| 19. | Pavel Gerych | 15. náhradník | — | 1 079 (4.01 %) |
| 20. | Petr Berounský | 16. náhradník | — | 1 033 (3.84 %) |
| 21. | Jan Dorant | 17. náhradník | — | 1 011 (3.76 %) |
| 22. | Martin Štěpánek | 18. náhradník | — | 951 (3.54 %) |
| 23. | Lucie Hamalčíková | 19. náhradník | — | 931 (3.46 %) |
| 24. | Jan Lukáš | 20. náhradník | — | 921 (3.42 %) |
| 25. | Jiří Pelc | 21. náhradník | — | 914 (3.4 %) |
| 26. | Martin Kava | 22. náhradník | — | 863 (3.21 %) |
| 27. | Petr Anatolij Hamalčík | 23. náhradník | — | 867 (3.22 %) |
Občanská demokratická strana 3 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Vácha | Zvolen(a) | 3. ↓2 | 1 012 (4.04 %) |
| 2. | Hilmi Mahmoud Al-Eraidi | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 1 088 (4.35 %) |
| 3. | Jaroslava Kománková | 1. náhradník | — ↓1 | 979 (3.91 %) |
| 4. | Lenka Černá | Zvolen(a) | 2. ↑2 | 1 043 (4.17 %) |
| 5. | Michal Rožec | 2. náhradník | — | 943 (3.77 %) |
| 6. | Petr Doubek | 3. náhradník | — | 938 (3.75 %) |
| 7. | Miloslav Šašek | 4. náhradník | — | 962 (3.84 %) |
| 8. | Marek Košín | 5. náhradník | — | 903 (3.61 %) |
| 9. | Georgij Fibich | 6. náhradník | — | 905 (3.62 %) |
| 10. | Petr Kubát | 7. náhradník | — | 926 (3.7 %) |
| 11. | Kateřina Pejznochová | 8. náhradník | — | 902 (3.6 %) |
| 12. | Jana Pražanová | 9. náhradník | — | 907 (3.62 %) |
| 13. | Lubomír Liška | 10. náhradník | — | 903 (3.61 %) |
| 14. | Ivan Staněk | 11. náhradník | — | 1 012 (4.04 %) |
| 15. | Tomáš Martinec | 12. náhradník | — | 896 (3.58 %) |
| 16. | Tomáš Nedbal | 13. náhradník | — | 906 (3.62 %) |
| 17. | František Koutný | 14. náhradník | — | 918 (3.67 %) |
| 18. | Petra Šedivá | 15. náhradník | — | 906 (3.62 %) |
| 19. | Milan Businský | 16. náhradník | — | 908 (3.63 %) |
| 20. | Lenka Kaplanová | 17. náhradník | — | 894 (3.57 %) |
| 21. | Hana Smutná | 18. náhradník | — | 886 (3.54 %) |
| 22. | Světlana Petrová | 19. náhradník | — | 900 (3.6 %) |
| 23. | Dušan Přikryl | 20. náhradník | — | 894 (3.57 %) |
| 24. | Gabriela Bártová | 21. náhradník | — | 889 (3.55 %) |
| 25. | Václav Verner | 22. náhradník | — | 876 (3.5 %) |
| 26. | Libor Turek | 23. náhradník | — | 882 (3.52 %) |
| 27. | Václav Kožíšek | 24. náhradník | — | 820 (3.28 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 2 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | František Minárik | Zvolen(a) | 1. | 582 (4.09 %) |
| 2. | Jan Janeček | Zvolen(a) | 2. | 572 (4.02 %) |
| 3. | Martin Trnovec | 1. náhradník | — | 555 (3.9 %) |
| 4. | Jaroslav Pavel | 2. náhradník | — | 545 (3.83 %) |
| 5. | Josef Dyrynk | 3. náhradník | — | 539 (3.79 %) |
| 6. | Josef Vodička | 4. náhradník | — | 543 (3.81 %) |
| 7. | Markéta Kubeschová | 5. náhradník | — | 547 (3.84 %) |
| 8. | Pavel Vodseďálek | 6. náhradník | — | 542 (3.81 %) |
| 9. | Květa Trnovcová | 7. náhradník | — | 534 (3.75 %) |
| 10. | Věra Janečková | 8. náhradník | — | 533 (3.74 %) |
| 11. | Miroslav Šimáně | 9. náhradník | — | 525 (3.69 %) |
| 12. | Věra Jánská | 10. náhradník | — | 522 (3.67 %) |
| 13. | Jan Jánský | 11. náhradník | — | 526 (3.69 %) |
| 14. | Michaela Čadová | 12. náhradník | — | 522 (3.67 %) |
| 15. | Bohumila Vitnerová | 13. náhradník | — | 522 (3.67 %) |
| 16. | Oldřich Drozd | 14. náhradník | — | 529 (3.71 %) |
| 17. | Oldřich Turner | 15. náhradník | — | 515 (3.62 %) |
| 18. | Ladislav Němec | 16. náhradník | — | 517 (3.63 %) |
| 19. | Zdeňka Dytrychová | 17. náhradník | — | 512 (3.6 %) |
| 20. | Jana Čechová | 18. náhradník | — | 511 (3.59 %) |
| 21. | Vladimír Čech | 19. náhradník | — | 512 (3.6 %) |
| 22. | Karel Vohnout | 20. náhradník | — | 509 (3.57 %) |
| 23. | Vojtěch Kosař | 21. náhradník | — | 510 (3.58 %) |
| 24. | Libuše Divišová | 22. náhradník | — | 506 (3.55 %) |
| 25. | Miroslava Getzelová | 23. náhradník | — | 501 (3.52 %) |
| 26. | František Štrébl | 24. náhradník | — | 504 (3.54 %) |
| 27. | Miloslav Link | 25. náhradník | — | 486 (3.41 %) |
PRO Zdraví a Sport 2 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Richard Matiašek | Zvolen(a) | 1. | 607 (4.82 %) |
| 2. | Jan Postránský | 3. náhradník | — ↓3 | 480 (3.81 %) |
| 3. | Šárka Paulíková | 4. náhradník | — ↓3 | 492 (3.91 %) |
| 4. | Klára Pohanková | 5. náhradník | — ↓3 | 500 (3.97 %) |
| 5. | Radim Holeček | 1. náhradník | — ↑2 | 530 (4.21 %) |
| 6. | Martin Oláh | 6. náhradník | — ↓2 | 479 (3.8 %) |
| 7. | Jiří Tajchner | Zvolen(a) | 2. ↑5 | 541 (4.3 %) |
| 8. | Marek Antolík | 7. náhradník | — ↓1 | 499 (3.96 %) |
| 9. | Roman Marschner | 8. náhradník | — ↓1 | 475 (3.77 %) |
| 10. | Hana Horklová | 9. náhradník | — ↓1 | 507 (4.03 %) |
| 11. | Zuzana Hašková | 10. náhradník | — ↓1 | 463 (3.68 %) |
| 12. | Martin Franěk | 11. náhradník | — ↓1 | 457 (3.63 %) |
| 13. | Zdeněk Valenta | 12. náhradník | — ↓1 | 489 (3.88 %) |
| 14. | Petr Thiel | 2. náhradník | — ↑10 | 512 (4.07 %) |
| 15. | Michaela Nováková | 13. náhradník | — | 428 (3.4 %) |
| 16. | Eva Lívařová | 14. náhradník | — | 441 (3.5 %) |
| 17. | Petra Borková | 15. náhradník | — | 442 (3.51 %) |
| 18. | Klára Tyllová | 16. náhradník | — | 449 (3.57 %) |
| 19. | Pavel Hušek | 17. náhradník | — | 422 (3.35 %) |
| 20. | Roman Adámek | 18. náhradník | — | 458 (3.64 %) |
| 21. | Jaroslav Langer | 19. náhradník | — | 423 (3.36 %) |
| 22. | Ladislav Holbus | 20. náhradník | — | 417 (3.31 %) |
| 23. | Stanislav Petráček | 21. náhradník | — | 443 (3.52 %) |
| 24. | Jaroslav Dědek | 22. náhradník | — | 434 (3.45 %) |
| 25. | Václav Gottlieb | 23. náhradník | — | 409 (3.25 %) |
| 26. | Jan Nekola | 24. náhradník | — | 398 (3.16 %) |
| 27. | Petra Langová | 25. náhradník | — | 378 (3 %) |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 1 mandát · 23 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | René Hladík | Zvolen(a) | 1. | 540 (5.35 %) |
| 2. | Hana Michalová | 1. náhradník | — | 482 (4.77 %) |
| 3. | Simona Mahnerová | 2. náhradník | — | 479 (4.74 %) |
| 4. | Vladimír Suchý | 3. náhradník | — | 445 (4.41 %) |
| 5. | Věra Nežerná | 4. náhradník | — | 441 (4.37 %) |
| 6. | Jaroslav Pajma | 5. náhradník | — | 451 (4.47 %) |
| 7. | Filip Stáňa | 6. náhradník | — | 446 (4.42 %) |
| 8. | Jan Kučera | 7. náhradník | — | 440 (4.36 %) |
| 9. | Dana Koppová | 8. náhradník | — | 446 (4.42 %) |
| 10. | Zdeňka Hroníková | 9. náhradník | — | 437 (4.33 %) |
| 11. | Hana Šlapáková | 10. náhradník | — | 436 (4.32 %) |
| 12. | Iveta Pružincová | 11. náhradník | — | 429 (4.25 %) |
| 13. | Jana Scholzeová | 12. náhradník | — | 435 (4.31 %) |
| 14. | Jiří Pochobradský | 13. náhradník | — | 433 (4.29 %) |
| 15. | Václav Hroník | 14. náhradník | — | 423 (4.19 %) |
| 16. | Karel Novotný | 15. náhradník | — | 428 (4.24 %) |
| 17. | Tomáš Kühnel | 16. náhradník | — | 425 (4.21 %) |
| 18. | Luboš Vondra | 17. náhradník | — | 421 (4.17 %) |
| 19. | Martin Černý | 18. náhradník | — | 417 (4.13 %) |
| 20. | Pavel Vraný | 19. náhradník | — | 413 (4.09 %) |
| 21. | Václav Hladík | 20. náhradník | — | 411 (4.07 %) |
| 22. | Luboš Vondra | 21. náhradník | — | 406 (4.02 %) |
| 23. | Vratislav Blažek | 22. náhradník | — | 404 (4 %) |
TOP 09, KDU-ČSL a STAN 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbyněk Novák | Nezvolen(a) | — | 464 (4.21 %) |
| 2. | Vlastimír Mucha | Nezvolen(a) | — | 465 (4.22 %) |
| 3. | Jiří Čapek | Nezvolen(a) | — | 469 (4.25 %) |
| 4. | Zuzana Norková | Nezvolen(a) | — | 420 (3.81 %) |
| 5. | Jakub Žídek | Nezvolen(a) | — | 433 (3.93 %) |
| 6. | Jana Novotná | Nezvolen(a) | — | 410 (3.72 %) |
| 7. | Jakub Kolstrunk | Nezvolen(a) | — | 428 (3.88 %) |
| 8. | Denisa Vošáhlík Černocká | Nezvolen(a) | — | 413 (3.75 %) |
| 9. | Kateřina Anežka Houdková | Nezvolen(a) | — | 444 (4.03 %) |
| 10. | Maří Magdalena Štorchová | Nezvolen(a) | — | 465 (4.22 %) |
| 11. | Kateřina Háma Marksová | Nezvolen(a) | — | 425 (3.85 %) |
| 12. | Eva Žaludová | Nezvolen(a) | — | 415 (3.76 %) |
| 13. | Pavla Novotná | Nezvolen(a) | — | 412 (3.74 %) |
| 14. | Petr Hauf | Nezvolen(a) | — | 424 (3.84 %) |
| 15. | Eva Norková | Nezvolen(a) | — | 398 (3.61 %) |
| 16. | Pavel Netolický | Nezvolen(a) | — | 407 (3.69 %) |
| 17. | Václav Ron | Nezvolen(a) | — | 402 (3.65 %) |
| 18. | Markéta Chottová | Nezvolen(a) | — | 388 (3.52 %) |
| 19. | Vladimíra Kodajová | Nezvolen(a) | — | 390 (3.54 %) |
| 20. | Karel Honsa | Nezvolen(a) | — | 417 (3.78 %) |
| 21. | Alena Harciníková | Nezvolen(a) | — | 386 (3.5 %) |
| 22. | Monika Zachariášová | Nezvolen(a) | — | 386 (3.5 %) |
| 23. | Martina Chvojková | Nezvolen(a) | — | 379 (3.44 %) |
| 24. | Pavel Drugda | Nezvolen(a) | — | 363 (3.29 %) |
| 25. | Petra Jarolímová | Nezvolen(a) | — | 351 (3.18 %) |
| 26. | Lucie Dušková | Nezvolen(a) | — | 336 (3.05 %) |
| 27. | Kateřina Nováková | Nezvolen(a) | — | 323 (2.93 %) |
Česká strana sociálně demokratická 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Brožek | Nezvolen(a) | — | 402 (5.34 %) |
| 2. | Roman Lád | Nezvolen(a) | — | 287 (3.81 %) |
| 3. | Miroslav Přikryl | Nezvolen(a) | — | 327 (4.34 %) |
| 4. | Miroslav Pátek | Nezvolen(a) | — | 296 (3.93 %) |
| 5. | Daniel Ritschel | Nezvolen(a) | — | 273 (3.62 %) |
| 6. | Milan Adámek | Nezvolen(a) | — | 290 (3.85 %) |
| 7. | Petra Dlouhá | Nezvolen(a) | — | 271 (3.6 %) |
| 8. | Ladislav Muška | Nezvolen(a) | — | 278 (3.69 %) |
| 9. | Zdenka Ritschelová | Nezvolen(a) | — | 270 (3.58 %) |
| 10. | Pavel Dlouhý | Nezvolen(a) | — | 361 (4.79 %) |
| 11. | Anna Žubretovská | Nezvolen(a) | — | 264 (3.5 %) |
| 12. | Petr Žák | Nezvolen(a) | — | 267 (3.54 %) |
| 13. | Radek Trekoval | Nezvolen(a) | — | 263 (3.49 %) |
| 14. | Zbyněk Pazdera | Nezvolen(a) | — | 294 (3.9 %) |
| 15. | Michal Matz | Nezvolen(a) | — | 259 (3.44 %) |
| 16. | Bedřich Matz | Nezvolen(a) | — | 260 (3.45 %) |
| 17. | Dagmar Žežulková | Nezvolen(a) | — | 272 (3.61 %) |
| 18. | Lukáš Král | Nezvolen(a) | — | 268 (3.56 %) |
| 19. | Jakub Král | Nezvolen(a) | — | 256 (3.4 %) |
| 20. | Jaroslav Hovorka | Nezvolen(a) | — | 269 (3.57 %) |
| 21. | Dana Dobrotinová | Nezvolen(a) | — | 269 (3.57 %) |
| 22. | Martin Šlambor | Nezvolen(a) | — | 279 (3.7 %) |
| 23. | Vladimír Bořík | Nezvolen(a) | — | 251 (3.33 %) |
| 24. | Otto Kovárník | Nezvolen(a) | — | 252 (3.34 %) |
| 25. | Lenka Skořepová | Nezvolen(a) | — | 250 (3.32 %) |
| 26. | Jiřina Boříková | Nezvolen(a) | — | 244 (3.24 %) |
| 27. | Miroslav Jelačič | Nezvolen(a) | — | 252 (3.34 %) |
Vaše Ústí 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Skalský | Nezvolen(a) | — | 311 (4.23 %) |
| 2. | Drahomíra Brožová | Nezvolen(a) | — | 338 (4.6 %) |
| 3. | Martin Konečný | Nezvolen(a) | — | 295 (4.01 %) |
| 4. | Ilona Angella Angrová | Nezvolen(a) | — | 290 (3.94 %) |
| 5. | Lucie Kosová | Nezvolen(a) | — | 283 (3.85 %) |
| 6. | Monika Ryšlinková | Nezvolen(a) | — | 277 (3.77 %) |
| 7. | Petr Kopta | Nezvolen(a) | — | 300 (4.08 %) |
| 8. | František Štrébl | Nezvolen(a) | — | 326 (4.43 %) |
| 9. | Lukáš Suk | Nezvolen(a) | — | 273 (3.71 %) |
| 10. | Daniel Šramčík | Nezvolen(a) | — | 270 (3.67 %) |
| 11. | Marek Šára | Nezvolen(a) | — | 286 (3.89 %) |
| 12. | Dagmar Mandovcová | Nezvolen(a) | — | 275 (3.74 %) |
| 13. | Josef Brož | Nezvolen(a) | — | 275 (3.74 %) |
| 14. | Markéta Janků | Nezvolen(a) | — | 257 (3.49 %) |
| 15. | Drahomíra Brožová | Nezvolen(a) | — | 259 (3.52 %) |
| 16. | Carina Chioroglo | Nezvolen(a) | — | 259 (3.52 %) |
| 17. | Jan Svatoň | Nezvolen(a) | — | 263 (3.58 %) |
| 18. | Eva Livoncová | Nezvolen(a) | — | 257 (3.49 %) |
| 19. | Petr Bogner | Nezvolen(a) | — | 255 (3.47 %) |
| 20. | Michal Zvoneček | Nezvolen(a) | — | 263 (3.58 %) |
| 21. | Klára Čejková | Nezvolen(a) | — | 264 (3.59 %) |
| 22. | Zdenka Holasová | Nezvolen(a) | — | 262 (3.56 %) |
| 23. | Petra Prachařová | Nezvolen(a) | — | 251 (3.41 %) |
| 24. | Martin Zvoneček | Nezvolen(a) | — | 245 (3.33 %) |
| 25. | Šárka Literová | Nezvolen(a) | — | 243 (3.3 %) |
| 26. | Lada Merglová | Nezvolen(a) | — | 234 (3.18 %) |
| 27. | Julie Wasserbauerová | Nezvolen(a) | — | 233 (3.17 %) |
Čisté Ústí 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Emil Rilke | Nezvolen(a) | — | 302 (4.46 %) |
| 2. | Martin Vrtiška | Nezvolen(a) | — | 273 (4.03 %) |
| 3. | Marcel Dvořák | Nezvolen(a) | — | 278 (4.11 %) |
| 4. | Michaela Svatoňová | Nezvolen(a) | — | 261 (3.86 %) |
| 5. | Jarmila Kdolská | Nezvolen(a) | — | 263 (3.89 %) |
| 6. | Radek Andres | Nezvolen(a) | — | 259 (3.83 %) |
| 7. | Václav Zemančík | Nezvolen(a) | — | 261 (3.86 %) |
| 8. | Jan Kostílek | Nezvolen(a) | — | 249 (3.68 %) |
| 9. | Kateřina Šulcová | Nezvolen(a) | — | 255 (3.77 %) |
| 10. | Lukáš Krupička | Nezvolen(a) | — | 249 (3.68 %) |
| 11. | Vojtěch Jech | Nezvolen(a) | — | 241 (3.56 %) |
| 12. | Jiří Ptáček | Nezvolen(a) | — | 256 (3.78 %) |
| 13. | Radek Šťastný | Nezvolen(a) | — | 245 (3.62 %) |
| 14. | Lenka Eberlová | Nezvolen(a) | — | 260 (3.84 %) |
| 15. | Petr Venyercsan | Nezvolen(a) | — | 243 (3.59 %) |
| 16. | Emil Rilke | Nezvolen(a) | — | 252 (3.72 %) |
| 17. | Jarmila Kailová | Nezvolen(a) | — | 241 (3.56 %) |
| 18. | Petr Leschak | Nezvolen(a) | — | 242 (3.58 %) |
| 19. | Marta Žitková | Nezvolen(a) | — | 244 (3.61 %) |
| 20. | Jan Řezníček | Nezvolen(a) | — | 241 (3.56 %) |
| 21. | Věra Tesárková | Nezvolen(a) | — | 234 (3.46 %) |
| 22. | Milan Havliš | Nezvolen(a) | — | 238 (3.52 %) |
| 23. | Hana Fischerová | Nezvolen(a) | — | 233 (3.44 %) |
| 24. | Petr Venyercsan | Nezvolen(a) | — | 238 (3.52 %) |
| 25. | Vanda Dvořáková | Nezvolen(a) | — | 239 (3.53 %) |
| 26. | Tomáš Andres | Nezvolen(a) | — | 233 (3.44 %) |
| 27. | Jindřich Novák | Nezvolen(a) | — | 228 (3.37 %) |
KRÁSNÉ ÚSTÍ NAD LABEM-ODA 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | David Jensen | Nezvolen(a) | — | 151 (4.68 %) |
| 2. | Denisa Jaegerová | Nezvolen(a) | — | 138 (4.27 %) |
| 3. | Petr Dvořák | Nezvolen(a) | — | 136 (4.21 %) |
| 4. | Ivan Simandl | Nezvolen(a) | — | 126 (3.9 %) |
| 5. | Stanislav Oplt | Nezvolen(a) | — | 206 (6.38 %) |
| 6. | Kamil Dlouhý | Nezvolen(a) | — | 129 (3.99 %) |
| 7. | Vladimíra Kulichová | Nezvolen(a) | — | 120 (3.71 %) |
| 8. | Pavel Pulec | Nezvolen(a) | — | 106 (3.28 %) |
| 9. | Miroslav Bár | Nezvolen(a) | — | 187 (5.79 %) |
| 10. | Květoslava Bartošová | Nezvolen(a) | — | 132 (4.09 %) |
| 11. | Radek Petržilka | Nezvolen(a) | — | 118 (3.65 %) |
| 12. | Luděk Kulich | Nezvolen(a) | — | 116 (3.59 %) |
| 13. | Oldřich Vecko | Nezvolen(a) | — | 103 (3.19 %) |
| 14. | Marcela Dlouhá | Nezvolen(a) | — | 101 (3.13 %) |
| 15. | Taťana Vondrová | Nezvolen(a) | — | 105 (3.25 %) |
| 16. | Petr Pulec | Nezvolen(a) | — | 105 (3.25 %) |
| 17. | Danuše Frydrychová | Nezvolen(a) | — | 103 (3.19 %) |
| 18. | Michal Kubšovský | Nezvolen(a) | — | 101 (3.13 %) |
| 19. | Otakar Hájek | Nezvolen(a) | — | 113 (3.5 %) |
| 20. | Petr Urbánek | Nezvolen(a) | — | 102 (3.16 %) |
| 21. | Jaromír Frydrych | Nezvolen(a) | — | 99 (3.06 %) |
| 22. | Tamara Kubšovská | Nezvolen(a) | — | 97 (3 %) |
| 23. | Marie Opltová | Nezvolen(a) | — | 113 (3.5 %) |
| 24. | Andrea Hanuščíková | Nezvolen(a) | — | 105 (3.25 %) |
| 25. | Věra Niedojedlová | Nezvolen(a) | — | 102 (3.16 %) |
| 26. | Radek Ryšánek | Nezvolen(a) | — | 104 (3.22 %) |
| 27. | Petr Šumichrast | Nezvolen(a) | — | 108 (3.34 %) |
Severočeši.cz 0 mandátů · 16 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Ladislava Prokůpková | Nezvolen(a) | — | 142 (9.99 %) |
| 2. | Žaneta Turello | Nezvolen(a) | — | 90 (6.33 %) |
| 3. | Jakub Kubánek | Nezvolen(a) | — | 89 (6.26 %) |
| 4. | Kateřina Doubravová | Nezvolen(a) | — | 106 (7.45 %) |
| 5. | Petr Bezvoda | Nezvolen(a) | — | 96 (6.75 %) |
| 6. | Ginette Šianská | Nezvolen(a) | — | 80 (5.62 %) |
| 7. | Kristýna Fišerová | Nezvolen(a) | — | 76 (5.34 %) |
| 8. | Lukáš Rybár | Nezvolen(a) | — | 80 (5.62 %) |
| 9. | Roman Doubrava | Nezvolen(a) | — | 92 (6.47 %) |
| 10. | Hana Culková | Nezvolen(a) | — | 72 (5.06 %) |
| 11. | Alena Prudniková | Nezvolen(a) | — | 82 (5.77 %) |
| 12. | Veronika Dembická | Nezvolen(a) | — | 96 (6.75 %) |
| 13. | Dagmar Nachtmannová | Nezvolen(a) | — | 77 (5.41 %) |
| 14. | František Smolík | Nezvolen(a) | — | 77 (5.41 %) |
| 15. | Dáša Rožcová | Nezvolen(a) | — | 86 (6.05 %) |
| 16. | Zdenka Doudová | Nezvolen(a) | — | 80 (5.62 %) |