Volební období 2010 – 2014
Výsledky komunálních voleb městské části Praha 4
15. 10. 2010
Hlasovalo 44 529 z 101 853 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 8 listin
45 mandátů · 5 zvolených listin
45 mandátů · 5 zvolených listin
Občanská demokratická strana 16 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pavel Horálek | Zvolen(a) | 1. | 2 819 (12.16 %) |
| 1. | Radek Lohynský | Zvolen(a) | 1. ↓1 | 2 960 (11.29 %) |
| 1. | Ivana Staňková | Zvolen(a) | 1. ↓2 | 2 886 (11.78 %) |
| 1. | Jan Schneider | Zvolen(a) | 1. ↓3 | 2 727 (11.53 %) |
| 1. | Milan Mikunda | Zvolen(a) | 1. ↓4 | 2 018 (11.45 %) |
| 2. | Dana Křivánková-Klisáková | Zvolen(a) | 2. ↓4 | 2 578 (11.12 %) |
| 2. | Pavel Caldr | Zvolen(a) | 2. ↓5 | 2 941 (11.22 %) |
| 2. | Karel Hurt | Zvolen(a) | 2. ↓6 | 2 902 (11.84 %) |
| 2. | Jana Kabíčková | Zvolen(a) | 2. ↓7 | 2 744 (11.6 %) |
| 2. | Václav Krištof | Zvolen(a) | 2. ↓8 | 2 042 (11.58 %) |
| 3. | Lucie Michková | Zvolen(a) | 3. ↓8 | 2 647 (11.42 %) |
| 3. | Patrik Opa | Zvolen(a) | 3. ↓9 | 2 881 (10.99 %) |
| 3. | Petr Fifka | Zvolen(a) | 3. ↓10 | 2 797 (11.41 %) |
| 3. | Blanka Menzelová | Zvolen(a) | 3. ↓11 | 2 684 (11.34 %) |
| 3. | Věra Příhodová | Zvolen(a) | 3. ↓12 | 2 023 (11.48 %) |
| 4. | Jiřina Pilcová | 1. náhradník | — ↓13 | 2 620 (11.3 %) |
| 4. | Pavel Bouzek | 1. náhradník | — ↓14 | 2 920 (11.14 %) |
| 4. | Olgerd Pukl | Zvolen(a) | 4. ↓12 | 2 725 (11.12 %) |
| 4. | Jan Duňka | 1. náhradník | — ↓15 | 2 665 (11.26 %) |
| 4. | Libor Malina | 1. náhradník | — ↓16 | 1 988 (11.28 %) |
| 5. | Michaela Večerková | 2. náhradník | — ↓17 | 2 573 (11.1 %) |
| 5. | Alice Smetánková | 2. náhradník | — ↓18 | 2 962 (11.3 %) |
| 5. | Svatoslav Krotký | 1. náhradník | — ↓16 | 2 716 (11.08 %) |
| 5. | Michal Krhut | 2. náhradník | — ↓19 | 2 571 (10.87 %) |
| 5. | Vladimír Tomanec | 2. náhradník | — ↓20 | 1 963 (11.14 %) |
| 6. | Zdeněk Kříž | 3. náhradník | — ↓21 | 2 549 (11 %) |
| 6. | Kateřina Korbelová | 3. náhradník | — ↓22 | 2 902 (11.07 %) |
| 6. | Josef Vacovský | 2. náhradník | — ↓20 | 2 645 (10.79 %) |
| 6. | Vít Mikeš | 3. náhradník | — ↓23 | 2 612 (11.04 %) |
| 6. | Ludvík Staněk | 3. náhradník | — ↓24 | 1 933 (10.96 %) |
| 7. | Pavel Masner | 4. náhradník | — ↓25 | 2 457 (10.6 %) |
| 7. | Andrea Rajbrová | 4. náhradník | — ↓26 | 2 930 (11.17 %) |
| 7. | Bohumil Koukal | 3. náhradník | — ↓24 | 2 574 (10.5 %) |
| 7. | Slavomír Primák | 4. náhradník | — ↓27 | 2 574 (10.88 %) |
| 7. | Petr Neuberg | 4. náhradník | — ↓28 | 1 897 (10.76 %) |
| 8. | Roman Leszczynski | 5. náhradník | — ↓29 | 2 491 (10.75 %) |
| 8. | Irena Michalcová | 5. náhradník | — ↓30 | 2 902 (11.07 %) |
| 8. | Denisa Rejnová | 4. náhradník | — ↓28 | 2 622 (10.7 %) |
| 8. | Marcela Krausová | 5. náhradník | — ↓31 | 2 533 (10.71 %) |
| 8. | Oldřich Mörwick | 5. náhradník | — ↓32 | 1 879 (10.66 %) |
| 9. | Tereza Horká | 6. náhradník | — ↓33 | 2 436 (10.51 %) |
| 9. | Eva Eretová | 6. náhradník | — ↓34 | 2 812 (10.72 %) |
| 9. | Hana Horálková | 5. náhradník | — ↓32 | 2 631 (10.73 %) |
| 9. | Klára Cingrošová | 6. náhradník | — ↓35 | 2 539 (10.73 %) |
| 9. | Markéta Junková | 6. náhradník | — ↓36 | 1 878 (10.65 %) |
TOP 09 14 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Martin Píša | Zvolen(a) | 1. | 2 266 (11.77 %) |
| 1. | Ladislav Kunert | Zvolen(a) | 1. ↓1 | 2 699 (11.59 %) |
| 1. | Jan Petr | Zvolen(a) | 1. ↓2 | 2 491 (11.69 %) |
| 1. | Kateřina Chalupníková | Zvolen(a) | 1. ↓3 | 2 480 (12.3 %) |
| 1. | Martin Plíšek | Zvolen(a) | 1. ↓4 | 1 866 (11.88 %) |
| 2. | Jana Novotná | Zvolen(a) | 2. ↓4 | 2 212 (11.49 %) |
| 2. | Jan Kotík | Zvolen(a) | 2. ↓5 | 2 742 (11.78 %) |
| 2. | Alena Nohejlová | Zvolen(a) | 2. ↓6 | 2 440 (11.45 %) |
| 2. | Alois Těšitel | Zvolen(a) | 2. ↓7 | 2 328 (11.54 %) |
| 2. | Jan Vlček | Zvolen(a) | 2. ↓8 | 1 841 (11.72 %) |
| 3. | Zdeněk Čermák | Zvolen(a) | 3. ↓8 | 2 200 (11.43 %) |
| 3. | Jaroslava Jamnická | Zvolen(a) | 3. ↓9 | 2 643 (11.35 %) |
| 3. | Helena Lejsková | Zvolen(a) | 3. ↓10 | 2 428 (11.4 %) |
| 3. | Stanislav Šmolík | Zvolen(a) | 3. ↓11 | 2 267 (11.24 %) |
| 3. | Martina Chlumská | 1. náhradník | — ↓12 | 1 826 (11.63 %) |
| 4. | Alexandra Mlíková | 1. náhradník | — ↓12 | 2 246 (11.67 %) |
| 4. | Filip Vácha | 1. náhradník | — ↓13 | 2 597 (11.15 %) |
| 4. | Aleš Jindrák | 1. náhradník | — ↓14 | 2 421 (11.36 %) |
| 4. | Petr Kučera | 1. náhradník | — ↓15 | 2 230 (11.06 %) |
| 4. | Pavel Bláža | 2. náhradník | — ↓16 | 1 781 (11.34 %) |
| 5. | Petr Pešek | 2. náhradník | — ↓16 | 2 142 (11.13 %) |
| 5. | Miroslava Němcová | 2. náhradník | — ↓17 | 2 626 (11.28 %) |
| 5. | Aleš Boháč | 2. náhradník | — ↓18 | 2 337 (10.97 %) |
| 5. | Ilona Kmošková | 2. náhradník | — ↓19 | 2 247 (11.14 %) |
| 5. | Blanka Strnadová | 3. náhradník | — ↓20 | 1 722 (10.96 %) |
| 6. | Tomáš Bako | 3. náhradník | — ↓20 | 2 089 (10.85 %) |
| 6. | Michal Janda | 3. náhradník | — ↓21 | 2 577 (11.07 %) |
| 6. | Miroslav Kodym | 3. náhradník | — ↓22 | 2 331 (10.94 %) |
| 6. | Tadeáš Peisar | 3. náhradník | — ↓23 | 2 186 (10.84 %) |
| 6. | Dušan Brabec | 4. náhradník | — ↓24 | 1 690 (10.76 %) |
| 7. | Lucie Koudelová | 4. náhradník | — ↓24 | 2 110 (10.96 %) |
| 7. | Eva Benešová | 4. náhradník | — ↓25 | 2 529 (10.86 %) |
| 7. | Klára Dolejšová | 4. náhradník | — ↓26 | 2 362 (11.09 %) |
| 7. | Jaromíra Eismannová | 4. náhradník | — ↓27 | 2 238 (11.1 %) |
| 7. | Vojtěch Szaló | 5. náhradník | — ↓28 | 1 687 (10.74 %) |
| 8. | Petr Dukát | 5. náhradník | — ↓28 | 2 039 (10.59 %) |
| 8. | Michal Pěkný | 5. náhradník | — ↓29 | 2 472 (10.62 %) |
| 8. | Daniel Zeithammer | 5. náhradník | — ↓30 | 2 290 (10.75 %) |
| 8. | Libor Semotán | 5. náhradník | — ↓31 | 2 116 (10.49 %) |
| 8. | Dagmar Dallenová | 6. náhradník | — ↓32 | 1 670 (10.63 %) |
| 9. | Daniel Staník | 6. náhradník | — ↓32 | 1 933 (10.04 %) |
| 9. | Milada Vorlová | 6. náhradník | — ↓33 | 2 386 (10.25 %) |
| 9. | Robert Janeček | 6. náhradník | — ↓34 | 2 198 (10.32 %) |
| 9. | Michal Hroza | 6. náhradník | — ↓35 | 2 069 (10.26 %) |
| 9. | Marek Horák | 7. náhradník | — ↓36 | 1 615 (10.28 %) |
Česká strana sociálně demokratická 10 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Bodenlos | Zvolen(a) | 1. | 1 571 (11.61 %) |
| 1. | Miloš Hájek | Zvolen(a) | 1. ↓1 | 1 684 (11.63 %) |
| 1. | Jan Kolda | Zvolen(a) | 1. ↓2 | 1 763 (11.28 %) |
| 1. | Karel Ptáčník | Zvolen(a) | 1. ↓3 | 1 781 (11.58 %) |
| 1. | František Kadleček | Zvolen(a) | 1. ↓4 | 1 634 (11.4 %) |
| 2. | Radek Juriš | Zvolen(a) | 2. ↓4 | 1 544 (11.41 %) |
| 2. | Petr Horálek | Zvolen(a) | 2. ↓5 | 1 684 (11.63 %) |
| 2. | Drahoslava Krejčová | Zvolen(a) | 2. ↓6 | 1 773 (11.34 %) |
| 2. | Jan Choděra | Zvolen(a) | 2. ↓7 | 1 790 (11.64 %) |
| 2. | Karel Šplíchal | Zvolen(a) | 2. ↓8 | 1 662 (11.6 %) |
| 3. | Hana Linhartová | 1. náhradník | — ↓8 | 1 546 (11.43 %) |
| 3. | Karel Jirát | 1. náhradník | — ↓9 | 1 653 (11.42 %) |
| 3. | Tomáš Blažek | 1. náhradník | — ↓10 | 1 755 (11.22 %) |
| 3. | Petr Pravda | 1. náhradník | — ↓11 | 1 747 (11.36 %) |
| 3. | Pavel Traub | 1. náhradník | — ↓12 | 1 598 (11.15 %) |
| 4. | Ladislav Šlapanský | 2. náhradník | — ↓12 | 1 525 (11.27 %) |
| 4. | Petr Benda | 2. náhradník | — ↓13 | 1 660 (11.47 %) |
| 4. | Renata Bednářová | 2. náhradník | — ↓14 | 1 764 (11.28 %) |
| 4. | Karel Šplíchal | 2. náhradník | — ↓15 | 1 713 (11.14 %) |
| 4. | Květuše Špuláková | 2. náhradník | — ↓16 | 1 610 (11.24 %) |
| 5. | Ilona Felgrová | 3. náhradník | — ↓16 | 1 510 (11.16 %) |
| 5. | Zdeněk Uhlíř | 3. náhradník | — ↓17 | 1 599 (11.04 %) |
| 5. | Vít Pleskot | 3. náhradník | — ↓18 | 1 756 (11.23 %) |
| 5. | Adel Semlali | 3. náhradník | — ↓19 | 1 681 (10.93 %) |
| 5. | Kristýna Johanesová | 3. náhradník | — ↓20 | 1 642 (11.46 %) |
| 6. | Jaroslav Martinek | 4. náhradník | — ↓20 | 1 496 (11.06 %) |
| 6. | František Tocháček | 4. náhradník | — ↓21 | 1 565 (10.81 %) |
| 6. | Michal Daněk | 4. náhradník | — ↓22 | 1 720 (11 %) |
| 6. | Michal Macourek | 4. náhradník | — ↓23 | 1 731 (11.26 %) |
| 6. | Vladimír Koula | 4. náhradník | — ↓24 | 1 579 (11.02 %) |
| 7. | Jan Rychtařík | 5. náhradník | — ↓24 | 1 477 (10.92 %) |
| 7. | Ladislav Šulek | 5. náhradník | — ↓25 | 1 564 (10.8 %) |
| 7. | Jiří Soukup | 5. náhradník | — ↓26 | 1 726 (11.04 %) |
| 7. | Jan Šimáček | 5. náhradník | — ↓27 | 1 656 (10.77 %) |
| 7. | Josef Boška | 5. náhradník | — ↓28 | 1 565 (10.92 %) |
| 8. | Petr Novák | 6. náhradník | — ↓28 | 1 448 (10.7 %) |
| 8. | Karel Lněnička | 6. náhradník | — ↓29 | 1 537 (10.62 %) |
| 8. | Hynek Voldřich | 6. náhradník | — ↓30 | 1 676 (10.72 %) |
| 8. | Milan Vejvoda | 6. náhradník | — ↓31 | 1 634 (10.63 %) |
| 8. | Karel Beneš | 6. náhradník | — ↓32 | 1 585 (11.06 %) |
| 9. | Hana Jestřábová | 7. náhradník | — ↓32 | 1 405 (10.39 %) |
| 9. | Jáchym Boháč | 7. náhradník | — ↓33 | 1 525 (10.53 %) |
| 9. | Alena Kadlecová | 7. náhradník | — ↓34 | 1 696 (10.85 %) |
| 9. | Tomáš Petříček | 7. náhradník | — ↓35 | 1 636 (10.64 %) |
| 9. | Miroslav Hustoles | 7. náhradník | — ↓36 | 1 448 (10.1 %) |
Strana zelených 4 mandáty · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Štěpánek | Zvolen(a) | 1. | 1 223 (14.62 %) |
| 1. | Iva Kotvová | Zvolen(a) | 1. ↓1 | 944 (14.17 %) |
| 1. | Karel Klíma | Nezvolen(a) | — ↓36 | 717 (13.18 %) |
| 1. | Jiří Bendl | Zvolen(a) | 1. ↓2 | 1 103 (14.88 %) |
| 1. | Alžběta Rejchrtová | Zvolen(a) | 1. ↓3 | 949 (13.95 %) |
| 2. | Karel Helman | 1. náhradník | — ↓3 | 1 030 (12.31 %) |
| 2. | Tereza Vandrovcová | 1. náhradník | — ↓4 | 795 (11.94 %) |
| 2. | Tereza Bendlová | Nezvolen(a) | — ↓36 | 666 (12.24 %) |
| 2. | Ivo Pohořelý | 1. náhradník | — ↓5 | 956 (12.89 %) |
| 2. | Zdeněk Holeček | 1. náhradník | — ↓6 | 866 (12.73 %) |
| 3. | Zora Kasiková | 2. náhradník | — ↓6 | 960 (11.48 %) |
| 3. | Ivan Pergler | 2. náhradník | — ↓7 | 692 (10.39 %) |
| 3. | Tomáš Hančil | Nezvolen(a) | — ↓36 | 627 (11.53 %) |
| 3. | Ivana Strasmajerová | 2. náhradník | — ↓8 | 792 (10.68 %) |
| 3. | Marie Jelínková | 2. náhradník | — ↓9 | 729 (10.71 %) |
| 4. | Lenka Kučerová | 3. náhradník | — ↓9 | 922 (11.02 %) |
| 4. | Eva Kubátová | 3. náhradník | — ↓10 | 790 (11.86 %) |
| 4. | Jan Šlechta | Nezvolen(a) | — ↓36 | 699 (12.85 %) |
| 4. | Karel Malý | 3. náhradník | — ↓11 | 779 (10.5 %) |
| 4. | Štěpán Kačena | 3. náhradník | — ↓12 | 718 (10.55 %) |
| 5. | Daniel Mourek | 4. náhradník | — ↓12 | 865 (10.34 %) |
| 5. | Eliška Landovská | 4. náhradník | — ↓13 | 759 (11.39 %) |
| 5. | Igor Žižko | Nezvolen(a) | — ↓36 | 540 (9.93 %) |
| 5. | Radoslava Dubanská | 4. náhradník | — ↓14 | 857 (11.56 %) |
| 5. | Gabriela Federlová | 4. náhradník | — ↓15 | 804 (11.82 %) |
| 6. | Pavel Černohous | 5. náhradník | — ↓15 | 870 (10.4 %) |
| 6. | Jan Bendl | 5. náhradník | — ↓16 | 708 (10.63 %) |
| 6. | Lucy Linn Fells | Nezvolen(a) | — ↓36 | 568 (10.44 %) |
| 6. | Oldřich Janeba | 5. náhradník | — ↓17 | 792 (10.68 %) |
| 6. | Václav Vopat | 5. náhradník | — ↓18 | 737 (10.83 %) |
| 7. | Eva Vandrovcová | 6. náhradník | — ↓18 | 810 (9.68 %) |
| 7. | Ludmila Svatušková | 6. náhradník | — ↓19 | 666 (10 %) |
| 7. | František Mraček | Nezvolen(a) | — ↓36 | 524 (9.63 %) |
| 7. | Monika Jaremková - Věchetová | 6. náhradník | — ↓20 | 720 (9.71 %) |
| 7. | Markéta Kuncová | 6. náhradník | — ↓21 | 697 (10.24 %) |
| 8. | Petr Kačena | 7. náhradník | — ↓21 | 841 (10.05 %) |
| 8. | Marek Baštář | 7. náhradník | — ↓22 | 638 (9.58 %) |
| 8. | Terezie Palmer | Nezvolen(a) | — ↓36 | 548 (10.07 %) |
| 8. | Miloš Novák | 7. náhradník | — ↓23 | 723 (9.75 %) |
| 8. | Lenka Vršecká | 7. náhradník | — ↓24 | 671 (9.86 %) |
| 9. | Jiří Zemánek | 8. náhradník | — ↓24 | 841 (10.05 %) |
| 9. | Eva Horová | 8. náhradník | — ↓25 | 666 (10 %) |
| 9. | Vlasta Štěpánková | Nezvolen(a) | — ↓36 | 548 (10.07 %) |
| 9. | Jarmila Havlíková | 8. náhradník | — ↓26 | 690 (9.3 %) |
| 9. | Hana Kletečková | 8. náhradník | — ↓27 | 630 (9.26 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 1 mandát · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Alena Kovalová | Nezvolen(a) | — ↓9 | 443 (11.56 %) |
| 1. | Antonín Hošek | Nezvolen(a) | — ↓10 | 685 (11.91 %) |
| 1. | Karel Skoupil | Nezvolen(a) | — ↓11 | 588 (11.71 %) |
| 1. | Jaroslav Tesarčík | Nezvolen(a) | — ↓12 | 601 (11.97 %) |
| 1. | Jiří Šelder | Zvolen(a) | 1. | 752 (11.87 %) |
| 2. | Karel Lejčko | Nezvolen(a) | — ↓12 | 453 (11.82 %) |
| 2. | Jiří Kuchynka | Nezvolen(a) | — ↓13 | 651 (11.32 %) |
| 2. | Ivan Douda | Nezvolen(a) | — ↓14 | 586 (11.67 %) |
| 2. | Miroslav Veselka | Nezvolen(a) | — ↓15 | 587 (11.69 %) |
| 2. | Danuta Šestáková | 1. náhradník | — | 732 (11.56 %) |
| 3. | Karel Antoš | Nezvolen(a) | — ↓15 | 443 (11.56 %) |
| 3. | Věra Slaninová | Nezvolen(a) | — ↓16 | 663 (11.53 %) |
| 3. | Lenka Uchytilová | Nezvolen(a) | — ↓17 | 572 (11.39 %) |
| 3. | Jana Heřmanová | Nezvolen(a) | — ↓18 | 565 (11.25 %) |
| 3. | Karel Böhm | 2. náhradník | — | 703 (11.1 %) |
| 4. | Jan Kaštánek | Nezvolen(a) | — ↓18 | 420 (10.96 %) |
| 4. | Josef Heller | Nezvolen(a) | — ↓19 | 639 (11.11 %) |
| 4. | Jindřich Nejezchleba | Nezvolen(a) | — ↓20 | 548 (10.91 %) |
| 4. | Stanislav Francl | Nezvolen(a) | — ↓21 | 574 (11.43 %) |
| 4. | Jana Šímová | 3. náhradník | — | 704 (11.11 %) |
| 5. | Zdeňka Kubištová | Nezvolen(a) | — ↓21 | 415 (10.82 %) |
| 5. | Kamil Pavelka | Nezvolen(a) | — ↓22 | 642 (11.17 %) |
| 5. | Karel Koukal | Nezvolen(a) | — ↓23 | 550 (10.95 %) |
| 5. | Vladimíra Bartáková | Nezvolen(a) | — ↓24 | 565 (11.25 %) |
| 5. | Pavel Jaroš | 4. náhradník | — | 713 (11.26 %) |
| 6. | Helena Červenková | Nezvolen(a) | — ↓24 | 424 (11.06 %) |
| 6. | Václav Tomeš | Nezvolen(a) | — ↓25 | 616 (10.71 %) |
| 6. | Jana Kuklová | Nezvolen(a) | — ↓26 | 569 (11.33 %) |
| 6. | Zdena Dolejšová | Nezvolen(a) | — ↓27 | 536 (10.67 %) |
| 6. | Bohuslava Manclová | 5. náhradník | — | 692 (10.93 %) |
| 7. | Pavel Heřman | Nezvolen(a) | — ↓27 | 426 (11.11 %) |
| 7. | Petr Pekárek | Nezvolen(a) | — ↓28 | 621 (10.8 %) |
| 7. | Karla Skuhrová | Nezvolen(a) | — ↓29 | 540 (10.75 %) |
| 7. | Petr Broch | Nezvolen(a) | — ↓30 | 532 (10.59 %) |
| 7. | Alena Dvořáková | 6. náhradník | — | 698 (11.02 %) |
| 8. | Hana Nedvědová | Nezvolen(a) | — ↓30 | 413 (10.77 %) |
| 8. | Ira Rozumná | Nezvolen(a) | — ↓31 | 622 (10.82 %) |
| 8. | Magdalena Ďurčová | Nezvolen(a) | — ↓32 | 537 (10.69 %) |
| 8. | Radko Pastor | Nezvolen(a) | — ↓33 | 525 (10.46 %) |
| 8. | Blanka Homolová | 7. náhradník | — | 674 (10.64 %) |
| 9. | Jaroslava Komoňová | Nezvolen(a) | — ↓33 | 395 (10.3 %) |
| 9. | Jaroslav Gottwald | Nezvolen(a) | — ↓34 | 608 (10.57 %) |
| 9. | Milada Turzíková | Nezvolen(a) | — ↓35 | 531 (10.57 %) |
| 9. | Hana Hybšová | Nezvolen(a) | — ↓36 | 534 (10.63 %) |
| 9. | Eva Budilová | 8. náhradník | — | 663 (10.47 %) |
Věci veřejné 0 mandátů · 41 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Hora | Nezvolen(a) | — | 483 (14.78 %) |
| 1. | Pavel Kratochvíl | Nezvolen(a) | — ↓1 | 543 (15.2 %) |
| 1. | Michal Kuda | Nezvolen(a) | — ↓2 | 473 (14.32 %) |
| 1. | František Koubek | Nezvolen(a) | — ↓3 | 492 (15.37 %) |
| 1. | Aleš Kulhavý | Nezvolen(a) | — ↓4 | 468 (14.02 %) |
| 2. | Petr Trauške | Nezvolen(a) | — ↓4 | 494 (15.12 %) |
| 2. | Jan Šťovíček | Nezvolen(a) | — ↓5 | 504 (14.11 %) |
| 2. | Jiří Dolan | Nezvolen(a) | — ↓6 | 452 (13.69 %) |
| 2. | Lukáš Beránek | Nezvolen(a) | — ↓7 | 387 (12.09 %) |
| 2. | Štefan Baláž | Nezvolen(a) | — ↓8 | 452 (13.54 %) |
| 3. | Luboš Farkaš | Nezvolen(a) | — ↓8 | 0 |
| 3. | Martin Sýkora | Nezvolen(a) | — ↓9 | 538 (15.06 %) |
| 3. | Jiří Šrámek | Nezvolen(a) | — ↓10 | 423 (12.81 %) |
| 3. | Renáta Knebortová | Nezvolen(a) | — ↓11 | 381 (11.9 %) |
| 3. | Ivo Brabec | Nezvolen(a) | — ↓12 | 405 (12.14 %) |
| 4. | Marie Pešlová | Nezvolen(a) | — ↓12 | 496 (15.18 %) |
| 4. | Michal Zemjánek | Nezvolen(a) | — ↓13 | 481 (13.46 %) |
| 4. | Alena Hnilicová | Nezvolen(a) | — ↓14 | 369 (11.17 %) |
| 4. | Bohdana Vondráčková | Nezvolen(a) | — ↓15 | 437 (13.66 %) |
| 4. | Josef Čermák | Nezvolen(a) | — ↓16 | 395 (11.84 %) |
| 5. | Renata Hašková | Nezvolen(a) | — ↓16 | 367 (11.23 %) |
| 5. | Kristýna Zelená | Nezvolen(a) | — ↓17 | 507 (14.19 %) |
| 5. | Šárka Ďuráková Vojnarovská | Nezvolen(a) | — ↓18 | 408 (12.35 %) |
| 5. | Alena Bednaříková | Nezvolen(a) | — ↓19 | 373 (11.65 %) |
| 5. | Michael Kříž | Nezvolen(a) | — ↓20 | 0 |
| 6. | Miloslava Jochovičová | Nezvolen(a) | — ↓20 | 384 (11.75 %) |
| 6. | Petr Jandal | Nezvolen(a) | — ↓21 | 477 (13.35 %) |
| 6. | Vladimír Novotný | Nezvolen(a) | — ↓22 | 468 (14.17 %) |
| 6. | Hana Jandalová | Nezvolen(a) | — ↓23 | 390 (12.19 %) |
| 6. | Jan Lukáš | Nezvolen(a) | — ↓24 | 487 (14.59 %) |
| 7. | František Jandal | Nezvolen(a) | — ↓24 | 350 (10.71 %) |
| 7. | Ivan Sochor | Nezvolen(a) | — ↓25 | 521 (14.58 %) |
| 7. | Karel Vojnarovský | Nezvolen(a) | — ↓26 | 371 (11.23 %) |
| 7. | Eva Chlumová | Nezvolen(a) | — ↓27 | 370 (11.56 %) |
| 7. | Milena Lančová | Nezvolen(a) | — ↓28 | 379 (11.36 %) |
| 8. | Eva Furyová | Nezvolen(a) | — ↓28 | 355 (10.86 %) |
| 8. | Josef Netolický | Nezvolen(a) | — ↓29 | 337 (10.2 %) |
| 8. | Ladislav Haleš | Nezvolen(a) | — ↓30 | 369 (11.53 %) |
| 8. | Ivanka Matoušková | Nezvolen(a) | — ↓31 | 379 (11.36 %) |
| 9. | Jan Benešovský | Nezvolen(a) | — ↓31 | 337 (10.31 %) |
| 9. | Libuše Krčilová | Nezvolen(a) | — ↓32 | 371 (11.12 %) |
Změna pro Prahu 4 - koalice politických stran Suverenita-blok Jany Bobošíkové, České pirátské strany a KDU-ČSL v Praze 4 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Světluše Prokešová | Nezvolen(a) | — | 230 (14.47 %) |
| 1. | Ivan Bartoš | Nezvolen(a) | — ↓1 | 325 (14.05 %) |
| 1. | Monika Pálková | Nezvolen(a) | — ↓2 | 292 (13.65 %) |
| 1. | Petr Klíma | Nezvolen(a) | — ↓3 | 283 (12.53 %) |
| 1. | Michal Tomeš | Nezvolen(a) | — ↓4 | 323 (14.39 %) |
| 2. | Kristina Djakoualnová | Nezvolen(a) | — ↓4 | 242 (15.22 %) |
| 2. | Bohumil Petz | Nezvolen(a) | — ↓5 | 261 (11.28 %) |
| 2. | Kateřina Francová | Nezvolen(a) | — ↓6 | 286 (13.37 %) |
| 2. | Alena Tůmová | Nezvolen(a) | — ↓7 | 267 (11.82 %) |
| 2. | Ivo Vašíček | Nezvolen(a) | — ↓8 | 260 (11.58 %) |
| 3. | Milan Hašek | Nezvolen(a) | — ↓8 | 180 (11.32 %) |
| 3. | Milada Vaněčková | Nezvolen(a) | — ↓9 | 235 (10.15 %) |
| 3. | Jitka Piščáková | Nezvolen(a) | — ↓10 | 235 (10.99 %) |
| 3. | Vladimír Cita | Nezvolen(a) | — ↓11 | 240 (10.62 %) |
| 3. | Petra Pospíšilová | Nezvolen(a) | — ↓12 | 261 (11.63 %) |
| 4. | Jan Švandrlík | Nezvolen(a) | — ↓12 | 184 (11.57 %) |
| 4. | Karel Švejda | Nezvolen(a) | — ↓13 | 302 (13.05 %) |
| 4. | Petr Novák | Nezvolen(a) | — ↓14 | 272 (12.72 %) |
| 4. | Jiřina Ezrová | Nezvolen(a) | — ↓15 | 247 (10.93 %) |
| 4. | Jan Maria Dobrodinský | Nezvolen(a) | — ↓16 | 229 (10.2 %) |
| 5. | Otakar Demiš | Nezvolen(a) | — ↓16 | 155 (9.75 %) |
| 5. | Vladislav Hornych | Nezvolen(a) | — ↓17 | 213 (9.2 %) |
| 5. | Petr Neuberg | Nezvolen(a) | — ↓18 | 228 (10.66 %) |
| 5. | Januše Schmidová | Nezvolen(a) | — ↓19 | 216 (9.56 %) |
| 5. | Michaela Davídková | Nezvolen(a) | — ↓20 | 226 (10.07 %) |
| 6. | Jaroslav Rozlílek | Nezvolen(a) | — ↓20 | 144 (9.06 %) |
| 6. | Miloslava Ševčíková | Nezvolen(a) | — ↓21 | 243 (10.5 %) |
| 6. | Helena Zlámalová | Nezvolen(a) | — ↓22 | 205 (9.58 %) |
| 6. | Markéta Nováková | Nezvolen(a) | — ↓23 | 239 (10.58 %) |
| 6. | Karolína Hynková | Nezvolen(a) | — ↓24 | 221 (9.84 %) |
| 7. | Štěpánka Bolinová | Nezvolen(a) | — ↓24 | 159 (10 %) |
| 7. | Miroslav Novák | Nezvolen(a) | — ↓25 | 203 (8.77 %) |
| 7. | František Ševčík | Nezvolen(a) | — ↓26 | 212 (9.91 %) |
| 7. | Renata Justová | Nezvolen(a) | — ↓27 | 276 (12.22 %) |
| 7. | Jiří Ort | Nezvolen(a) | — ↓28 | 254 (11.31 %) |
| 8. | Jitka Orlová | Nezvolen(a) | — ↓28 | 142 (8.93 %) |
| 8. | Jiří Hoblík | Nezvolen(a) | — ↓29 | 302 (13.05 %) |
| 8. | Daniela Neubergová | Nezvolen(a) | — ↓30 | 203 (9.49 %) |
| 8. | Jaroslava Brožková | Nezvolen(a) | — ↓31 | 253 (11.2 %) |
| 8. | Diana Tůmová | Nezvolen(a) | — ↓32 | 238 (10.6 %) |
| 9. | Jarmila Samohýlová | Nezvolen(a) | — ↓32 | 153 (9.62 %) |
| 9. | Vladimír Krejčí | Nezvolen(a) | — ↓33 | 229 (9.9 %) |
| 9. | Jana Nováková | Nezvolen(a) | — ↓34 | 205 (9.58 %) |
| 9. | Věra Valterová | Nezvolen(a) | — ↓35 | 237 (10.49 %) |
| 9. | Ilona Kucharczyková | Nezvolen(a) | — ↓36 | 232 (10.33 %) |
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI 0 mandátů · 42 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Preclík | Nezvolen(a) | — | 137 (16.74 %) |
| 1. | Miran Hák | Nezvolen(a) | — ↓1 | 107 (14.19 %) |
| 1. | Richard Bezpalec | Nezvolen(a) | — ↓2 | 19 (2.29 %) |
| 1. | Lukáš Benda | Nezvolen(a) | — ↓3 | 132 (15.27 %) |
| 1. | Renáta Preclíková | Nezvolen(a) | — ↓4 | 137 (17.9 %) |
| 2. | Robert Pokorný | Nezvolen(a) | — ↓4 | 88 (10.75 %) |
| 2. | Jan Fiala | Nezvolen(a) | — ↓5 | 88 (11.67 %) |
| 2. | Jan Preclík | Nezvolen(a) | — ↓6 | 107 (12.93 %) |
| 2. | Marcel Talpan | Nezvolen(a) | — ↓7 | 115 (13.31 %) |
| 2. | Michal Křepinský | Nezvolen(a) | — ↓8 | 105 (13.72 %) |
| 3. | Karel Rybák | Nezvolen(a) | — ↓8 | 93 (11.36 %) |
| 3. | Stanislav Musil | Nezvolen(a) | — ↓9 | 79 (10.47 %) |
| 3. | Barbora Vokatá | Nezvolen(a) | — ↓10 | 115 (13.9 %) |
| 3. | Michael Kroh | Nezvolen(a) | — ↓11 | 127 (14.69 %) |
| 3. | Vladan Kožuch | Nezvolen(a) | — ↓12 | 87 (11.37 %) |
| 4. | Karolína Semecká | Nezvolen(a) | — ↓12 | 100 (12.22 %) |
| 4. | Vendula Prokopcová | Nezvolen(a) | — ↓13 | 95 (12.59 %) |
| 4. | Jan Pech | Nezvolen(a) | — ↓14 | 88 (10.64 %) |
| 4. | Vladislav Bouška | Nezvolen(a) | — ↓15 | 112 (12.96 %) |
| 4. | Ivan Námešný | Nezvolen(a) | — ↓16 | 137 (17.9 %) |
| 5. | Milan Noháč | Nezvolen(a) | — ↓16 | 76 (9.29 %) |
| 5. | Martin Javůrek | Nezvolen(a) | — ↓17 | 83 (11 %) |
| 5. | Jovana Vasičová | Nezvolen(a) | — ↓18 | 93 (11.24 %) |
| 5. | Hana Bendová | Nezvolen(a) | — ↓19 | 92 (10.64 %) |
| 5. | Vladimír Kučera | Nezvolen(a) | — ↓20 | 118 (15.42 %) |
| 6. | Kateřina Rybová | Nezvolen(a) | — ↓20 | 83 (10.14 %) |
| 6. | Ivana Preclíková | Nezvolen(a) | — ↓21 | 77 (10.21 %) |
| 6. | Stanislav Kubín | Nezvolen(a) | — ↓22 | 106 (12.81 %) |
| 6. | Alžběta Tlamichová | Nezvolen(a) | — ↓23 | 94 (10.87 %) |
| 6. | Miloš Nutil | Nezvolen(a) | — ↓24 | 89 (11.63 %) |
| 7. | Monika Macíková | Nezvolen(a) | — ↓24 | 75 (9.16 %) |
| 7. | Jana Pospíšilová | Nezvolen(a) | — ↓25 | 80 (10.61 %) |
| 7. | Miloš Laštovka | Nezvolen(a) | — ↓26 | 92 (11.12 %) |
| 7. | Pavel Procházka | Nezvolen(a) | — ↓27 | 98 (11.34 %) |
| 7. | Leoš Neumann | Nezvolen(a) | — ↓28 | 92 (12.02 %) |
| 8. | Jana Gabrielová | Nezvolen(a) | — ↓28 | 97 (11.85 %) |
| 8. | Miroslav Vejvoda | Nezvolen(a) | — ↓29 | 80 (10.61 %) |
| 8. | Veronika Zachová | Nezvolen(a) | — ↓30 | 109 (13.18 %) |
| 8. | Karel Procházka | Nezvolen(a) | — ↓31 | 94 (10.87 %) |
| 9. | Alena Háková | Nezvolen(a) | — ↓31 | 69 (8.43 %) |
| 9. | Tereza Brátková | Nezvolen(a) | — ↓32 | 65 (8.62 %) |
| 9. | Robert Huml | Nezvolen(a) | — ↓33 | 98 (11.85 %) |