Volební období 2014 – 2018
Výsledky komunálních voleb obvodu Poruba
10. 10. 2014
Hlasovalo 15 517 z 55 677 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 14 listin
45 mandátů · 6 zvolených listin
45 mandátů · 6 zvolených listin
- Česká strana sociálně demokratická
- ANO 2011
- Ostravak
- Komunistická strana Čech a Moravy
- Občanská demokratická strana
- Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
- TOP 09
- Jsme Ostrava - Koalice Strany zelených a Pirátů
- Ostravské fórum
- Toryové
- Úsvit přímé demokracie
- NEZÁVISLÍ
- Dělnická strana sociální spravedlnosti
- Strana svobodných občanů
Česká strana sociálně demokratická 12 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Mihálik | Zvolen(a) | 1. | 2 991 (2.37 %) |
| 2. | Petr Stachura | Zvolen(a) | 2. | 2 944 (2.33 %) |
| 3. | Dalibor Malík | Zvolen(a) | 3. | 2 926 (2.32 %) |
| 4. | Ivana Onderková | Zvolen(a) | 4. | 2 918 (2.31 %) |
| 5. | Lumír Palyza | Zvolen(a) | 5. | 3 004 (2.38 %) |
| 6. | Tomáš Gurecký | Zvolen(a) | 6. | 2 910 (2.3 %) |
| 7. | Ivo Nevřivý | Zvolen(a) | 7. | 2 846 (2.25 %) |
| 8. | Nikolaos Pistolas | Zvolen(a) | 8. | 2 847 (2.25 %) |
| 9. | Lenka Bölsckeiová | Zvolen(a) | 9. | 2 836 (2.24 %) |
| 10. | Roman Michalec | Zvolen(a) | 10. | 2 848 (2.25 %) |
| 11. | Michal Šíma | Zvolen(a) | 11. | 2 861 (2.26 %) |
| 12. | Radim Trbušek | Zvolen(a) | 12. | 2 836 (2.24 %) |
| 13. | Vladimír Marek | 1. náhradník | — | 2 851 (2.26 %) |
| 14. | Radim Ponča | 2. náhradník | — | 2 850 (2.26 %) |
| 15. | Zdeněk Hruška | 3. náhradník | — | 2 835 (2.24 %) |
| 16. | Jiří Kopal | 4. náhradník | — | 2 826 (2.24 %) |
| 17. | Petra Fukalová Zemančíková | 5. náhradník | — | 2 809 (2.22 %) |
| 18. | Jaroslav Horáček | 6. náhradník | — | 2 841 (2.25 %) |
| 19. | Michal Fojtík | 7. náhradník | — | 2 830 (2.24 %) |
| 20. | Vítězslav Matuška | 8. náhradník | — | 2 808 (2.22 %) |
| 21. | Karel Kvašný | 9. náhradník | — | 2 798 (2.21 %) |
| 22. | Jiří Leksa | 10. náhradník | — | 2 790 (2.21 %) |
| 23. | Lucie Potschová | 11. náhradník | — | 2 800 (2.22 %) |
| 24. | Tomáš Burda | 12. náhradník | — | 2 812 (2.23 %) |
| 25. | Roman Mušálek | 13. náhradník | — | 2 785 (2.2 %) |
| 26. | Monika Vehovská | 14. náhradník | — | 2 813 (2.23 %) |
| 27. | Jiří Pröll | 15. náhradník | — | 2 803 (2.22 %) |
| 28. | Věra Novotná | 16. náhradník | — | 2 801 (2.22 %) |
| 29. | Renata Dostálová | 17. náhradník | — | 2 795 (2.21 %) |
| 30. | Jozef Marton | 18. náhradník | — | 2 778 (2.2 %) |
| 31. | Jiří Mališ | 19. náhradník | — | 2 792 (2.21 %) |
| 32. | Ivana Hebdová | 20. náhradník | — | 2 769 (2.19 %) |
| 33. | Petr Obdržálek | 21. náhradník | — | 2 740 (2.17 %) |
| 34. | Lenka Šmídová | 22. náhradník | — | 2 757 (2.18 %) |
| 35. | Nikolas Mucha | 23. náhradník | — | 2 748 (2.17 %) |
| 36. | Markéta Lysková | 24. náhradník | — | 2 744 (2.17 %) |
| 37. | Radim Štěpánek | 25. náhradník | — | 2 749 (2.18 %) |
| 38. | Markéta Fojtíková Vybíhalová | 26. náhradník | — | 2 730 (2.16 %) |
| 39. | Karel Kvašný | 27. náhradník | — | 2 719 (2.15 %) |
| 40. | Žaneta Bartošová | 28. náhradník | — | 2 706 (2.14 %) |
| 41. | Petr Vidhalm | 29. náhradník | — | 2 695 (2.13 %) |
| 42. | Ludmila Šterclová | 30. náhradník | — | 2 671 (2.11 %) |
| 43. | Aleš Chodura | 31. náhradník | — | 2 683 (2.12 %) |
| 44. | Jan Lukašík | 32. náhradník | — | 2 628 (2.08 %) |
| 45. | Bronislava Sasáková | 33. náhradník | — | 2 537 (2.01 %) |
ANO 2011 11 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zuzana Bajgarová | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 2 924 (2.44 %) |
| 2. | Robert Čep | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 2 988 (2.5 %) |
| 3. | Dagmar Válková | Zvolen(a) | 3. | 2 847 (2.38 %) |
| 4. | Zdeněk Světlík | Zvolen(a) | 4. | 2 840 (2.37 %) |
| 5. | Eva Mlčůchová | Zvolen(a) | 5. | 2 739 (2.29 %) |
| 6. | Ladislav Rumánek | Zvolen(a) | 6. | 2 738 (2.29 %) |
| 7. | Petr Zábojník | Zvolen(a) | 7. | 2 751 (2.3 %) |
| 8. | Lucie Baránková Vilamová | Zvolen(a) | 8. | 2 764 (2.31 %) |
| 9. | Antonín Pobuta | Zvolen(a) | 9. | 2 700 (2.26 %) |
| 10. | Matyáš Theuer | Zvolen(a) | 10. | 2 735 (2.29 %) |
| 11. | Eliška Konieczná | Zvolen(a) | 11. | 2 688 (2.25 %) |
| 12. | Jiří Svoboda | 1. náhradník | — | 2 673 (2.23 %) |
| 13. | Jakub Ryšánek | 2. náhradník | — | 2 658 (2.22 %) |
| 14. | Jana Barvíková | 3. náhradník | — | 2 750 (2.3 %) |
| 15. | Lubomír Gazda | 4. náhradník | — | 2 668 (2.23 %) |
| 16. | Libor Pachula | 5. náhradník | — | 2 660 (2.22 %) |
| 17. | Roman Molata | 6. náhradník | — | 2 649 (2.21 %) |
| 18. | Kamil Fajta | 7. náhradník | — | 2 671 (2.23 %) |
| 19. | Soňa Štramberská | 8. náhradník | — | 2 669 (2.23 %) |
| 20. | Ludvík Uhrovič | 9. náhradník | — | 2 690 (2.25 %) |
| 21. | Miroslav Lehký | 10. náhradník | — | 2 639 (2.2 %) |
| 22. | Věra Machanová | 11. náhradník | — | 2 662 (2.22 %) |
| 23. | Ludmila Tylečková | 12. náhradník | — | 2 629 (2.2 %) |
| 24. | Milan Černoch | 13. náhradník | — | 2 642 (2.21 %) |
| 25. | Jan Chyla | 14. náhradník | — | 2 616 (2.19 %) |
| 26. | Yvona Fajtová | 15. náhradník | — | 2 638 (2.2 %) |
| 27. | Jaroslav Remeš | 16. náhradník | — | 2 616 (2.19 %) |
| 28. | Martin Pech | 17. náhradník | — | 2 629 (2.2 %) |
| 29. | Simona Škurlová | 18. náhradník | — | 2 622 (2.19 %) |
| 30. | Vladimír Dragon | 19. náhradník | — | 2 615 (2.18 %) |
| 31. | Rostislav Gajda | 20. náhradník | — | 2 615 (2.18 %) |
| 32. | Miroslav Otisk | 21. náhradník | — | 2 610 (2.18 %) |
| 33. | Martin Mrakvia | 22. náhradník | — | 2 601 (2.17 %) |
| 34. | Vlasta Džubinská | 23. náhradník | — | 2 598 (2.17 %) |
| 35. | Alois Rösner | 24. náhradník | — | 2 587 (2.16 %) |
| 36. | Irena Syrková Popelková | 25. náhradník | — | 2 602 (2.17 %) |
| 37. | Andrea Bastová | 26. náhradník | — | 2 597 (2.17 %) |
| 38. | Oldřich Wied | 27. náhradník | — | 2 565 (2.14 %) |
| 39. | Marek Kašný | 28. náhradník | — | 2 568 (2.15 %) |
| 40. | Petra Kopecká | 29. náhradník | — | 2 560 (2.14 %) |
| 41. | Jiří Neplech | 30. náhradník | — | 2 533 (2.12 %) |
| 42. | Marie Rösnerová | 31. náhradník | — | 2 508 (2.1 %) |
| 43. | Petr Jelínek | 32. náhradník | — | 2 505 (2.09 %) |
| 44. | Nikol Drobotová | 33. náhradník | — | 2 479 (2.07 %) |
| 45. | Pavel Zábojník | 34. náhradník | — | 2 376 (1.98 %) |
Ostravak 9 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Martin Drastich | Zvolen(a) | 1. | 2 548 (2.57 %) |
| 2. | Michal Nosek | Zvolen(a) | 3. ↓1 | 2 399 (2.42 %) |
| 3. | Bohdan Trojak | Zvolen(a) | 4. ↓1 | 2 373 (2.4 %) |
| 4. | Petra Gembalová | Zvolen(a) | 5. ↓1 | 2 382 (2.41 %) |
| 5. | Petr Jančík | Zvolen(a) | 2. ↑3 | 2 444 (2.47 %) |
| 6. | David Buzek | Zvolen(a) | 6. | 2 401 (2.43 %) |
| 7. | David Nespěšný | Zvolen(a) | 7. | 2 364 (2.39 %) |
| 8. | Ivo Křižák | Zvolen(a) | 8. | 2 250 (2.27 %) |
| 9. | Adriána Tošková | Zvolen(a) | 9. | 2 314 (2.34 %) |
| 10. | Libor Hinčica | 1. náhradník | — | 2 263 (2.29 %) |
| 11. | Viktor Hubert | 2. náhradník | — | 2 233 (2.26 %) |
| 12. | Jan Fedor | 3. náhradník | — | 2 224 (2.25 %) |
| 13. | Slavomír Kopáček | 4. náhradník | — | 2 231 (2.25 %) |
| 14. | Gabriela Kašoková | 5. náhradník | — | 2 240 (2.26 %) |
| 15. | Barbora Bočková | 6. náhradník | — | 2 204 (2.23 %) |
| 16. | Ivana Látová | 7. náhradník | — | 2 236 (2.26 %) |
| 17. | Sabina Andrejková | 8. náhradník | — | 2 185 (2.21 %) |
| 18. | Jaromír Stareček | 9. náhradník | — | 2 196 (2.22 %) |
| 19. | Dagmar Lukášová | 10. náhradník | — | 2 206 (2.23 %) |
| 20. | Lucie Zatloukalová | 11. náhradník | — | 2 189 (2.21 %) |
| 21. | František Skalický | 12. náhradník | — | 2 181 (2.2 %) |
| 22. | Tomáš Bulejko | 13. náhradník | — | 2 175 (2.2 %) |
| 23. | Petra Kubecová | 14. náhradník | — | 2 182 (2.2 %) |
| 24. | Kateřina Kaňoková | 15. náhradník | — | 2 163 (2.19 %) |
| 25. | Sabina Bědroňová | 16. náhradník | — | 2 155 (2.18 %) |
| 26. | Jakub Rotrekl | 17. náhradník | — | 2 146 (2.17 %) |
| 27. | Michaela Nykielová | 18. náhradník | — | 2 158 (2.18 %) |
| 28. | Gabriela Kukelková | 19. náhradník | — | 2 151 (2.17 %) |
| 29. | Petr Žabka | 20. náhradník | — | 2 146 (2.17 %) |
| 30. | Tomáš Písek | 21. náhradník | — | 2 144 (2.17 %) |
| 31. | Dagmar Musialková | 22. náhradník | — | 2 144 (2.17 %) |
| 32. | Mária Molinová | 23. náhradník | — | 2 133 (2.15 %) |
| 33. | Lucie Tokárová | 24. náhradník | — | 2 129 (2.15 %) |
| 34. | Eva Richterová | 25. náhradník | — | 2 131 (2.15 %) |
| 35. | Ladislav Hlavatý | 26. náhradník | — | 2 120 (2.14 %) |
| 36. | Pavel Čech | 27. náhradník | — | 2 133 (2.15 %) |
| 37. | Jiří Valošek | 28. náhradník | — | 2 127 (2.15 %) |
| 38. | Daniela Dusová | 29. náhradník | — | 2 101 (2.12 %) |
| 39. | Pavel Ožana | 30. náhradník | — | 2 102 (2.12 %) |
| 40. | Jarek Mikulášek | 31. náhradník | — | 2 087 (2.11 %) |
| 41. | Mojmír Buroň | 32. náhradník | — | 2 082 (2.1 %) |
| 42. | Petr Špok | 33. náhradník | — | 2 050 (2.07 %) |
| 43. | Ivan Novák | 34. náhradník | — | 2 017 (2.04 %) |
| 44. | Josef Pavlosek | 35. náhradník | — | 1 992 (2.01 %) |
| 45. | Martin Blahuta | 36. náhradník | — | 1 933 (1.95 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 7 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Gajdáček | Zvolen(a) | 1. | 1 971 (2.38 %) |
| 2. | Miroslav Jopek | Zvolen(a) | 2. | 1 948 (2.35 %) |
| 3. | Jaromír Horák | Zvolen(a) | 3. | 1 882 (2.27 %) |
| 4. | Václav Havel | Zvolen(a) | 4. | 1 877 (2.26 %) |
| 5. | Jiří Holubec | Zvolen(a) | 5. | 1 861 (2.25 %) |
| 6. | René Číp | Zvolen(a) | 6. | 1 900 (2.29 %) |
| 7. | Jan Petrásek | Zvolen(a) | 7. | 1 899 (2.29 %) |
| 8. | Zdeněk Začal | 1. náhradník | — | 1 854 (2.24 %) |
| 9. | Karel Cepko | 2. náhradník | — | 1 884 (2.27 %) |
| 10. | Zdeňka Sokolíková | 3. náhradník | — | 1 865 (2.25 %) |
| 11. | Jaroslav Kaňok | 4. náhradník | — | 1 857 (2.24 %) |
| 12. | Jaroslav Musial | 5. náhradník | — | 1 848 (2.23 %) |
| 13. | Věra Šindelářová | 6. náhradník | — | 1 880 (2.27 %) |
| 14. | Tomáš Karas | 7. náhradník | — | 1 891 (2.28 %) |
| 15. | Patrik Havel | 8. náhradník | — | 1 872 (2.26 %) |
| 16. | Václav Vlček | 9. náhradník | — | 1 845 (2.23 %) |
| 17. | Eva Gajdáčková | 10. náhradník | — | 1 838 (2.22 %) |
| 18. | Jaromíra Valder Jakubcová | 11. náhradník | — | 1 853 (2.24 %) |
| 19. | Vojtěch Juroška | 12. náhradník | — | 1 855 (2.24 %) |
| 20. | Zbyněk Šebesta | 13. náhradník | — | 1 846 (2.23 %) |
| 21. | Alexandra Nekorancová | 14. náhradník | — | 1 825 (2.2 %) |
| 22. | Marie Karlíková | 15. náhradník | — | 1 824 (2.2 %) |
| 23. | Miroslav Dombrovský | 16. náhradník | — | 1 843 (2.22 %) |
| 24. | Igor Mačejovský | 17. náhradník | — | 1 827 (2.2 %) |
| 25. | Karel Mikeška | 18. náhradník | — | 1 831 (2.21 %) |
| 26. | Ladislav Hejra | 19. náhradník | — | 1 817 (2.19 %) |
| 27. | Helena Zavadilová | 20. náhradník | — | 1 824 (2.2 %) |
| 28. | Ilona Stašová | 21. náhradník | — | 1 823 (2.2 %) |
| 29. | Marta Stečková | 22. náhradník | — | 1 797 (2.17 %) |
| 30. | Jitka Kleinerová | 23. náhradník | — | 1 819 (2.19 %) |
| 31. | Jiří Kleiner | 24. náhradník | — | 1 810 (2.18 %) |
| 32. | Michael Chovančák | 25. náhradník | — | 1 830 (2.21 %) |
| 33. | Václav Kulich | 26. náhradník | — | 1 817 (2.19 %) |
| 34. | Romana Bugajová | 27. náhradník | — | 1 819 (2.19 %) |
| 35. | Anna Kuščáková | 28. náhradník | — | 1 803 (2.18 %) |
| 36. | Miroslava Lazarová | 29. náhradník | — | 1 806 (2.18 %) |
| 37. | Jiřina Čelechovská | 30. náhradník | — | 1 810 (2.18 %) |
| 38. | Irena Tomášková | 31. náhradník | — | 1 796 (2.17 %) |
| 39. | Vlasta Verlíková | 32. náhradník | — | 1 798 (2.17 %) |
| 40. | Miroslav Bridzik | 33. náhradník | — | 1 796 (2.17 %) |
| 41. | Sotirios Pupakis | 34. náhradník | — | 1 790 (2.16 %) |
| 42. | Jiří Schwarz | 35. náhradník | — | 1 788 (2.16 %) |
| 43. | Jiří Křupka | 36. náhradník | — | 1 784 (2.15 %) |
| 44. | Jan Kuščák | 37. náhradník | — | 1 774 (2.14 %) |
| 45. | Rudolf Žimulák | 38. náhradník | — | 1 713 (2.07 %) |
Občanská demokratická strana 3 mandáty · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Dekický | Zvolen(a) | 1. | 1 050 (2.75 %) |
| 2. | Petr Jedlička | Zvolen(a) | 2. | 1 003 (2.63 %) |
| 3. | Marek Kudela | Zvolen(a) | 3. | 899 (2.35 %) |
| 4. | Tomáš Mihula | 1. náhradník | — | 897 (2.35 %) |
| 5. | Zuzana Lidmilová | 2. náhradník | — | 899 (2.35 %) |
| 6. | Petr Kresta | 3. náhradník | — | 871 (2.28 %) |
| 7. | Jan Abrahamčík | 4. náhradník | — | 873 (2.29 %) |
| 8. | Libor Křen | 5. náhradník | — | 857 (2.24 %) |
| 9. | Aleš Linhart | 6. náhradník | — | 862 (2.26 %) |
| 10. | Milena Jedličková | 7. náhradník | — | 878 (2.3 %) |
| 11. | Adam Dekický | 8. náhradník | — | 867 (2.27 %) |
| 12. | Kristýna Hynková | 9. náhradník | — | 842 (2.2 %) |
| 13. | Tomáš Břeský | 10. náhradník | — | 865 (2.26 %) |
| 14. | Jan Holuša | 11. náhradník | — | 836 (2.19 %) |
| 15. | Pavel Starý | 12. náhradník | — | 860 (2.25 %) |
| 16. | Lucie Segeťová | 13. náhradník | — | 859 (2.25 %) |
| 17. | Martina Mahuliaková | 14. náhradník | — | 850 (2.23 %) |
| 18. | Lenka Hynková | 15. náhradník | — | 854 (2.24 %) |
| 19. | David Hruzík | 16. náhradník | — | 852 (2.23 %) |
| 20. | Lucie Ichnovská | 17. náhradník | — | 837 (2.19 %) |
| 21. | Petr Zuzánek | 18. náhradník | — | 839 (2.2 %) |
| 22. | Jiří Zítko | 19. náhradník | — | 833 (2.18 %) |
| 23. | Monika Švecová | 20. náhradník | — | 848 (2.22 %) |
| 24. | Rudolf Volný | 21. náhradník | — | 827 (2.17 %) |
| 25. | Jana Kučerová | 22. náhradník | — | 830 (2.17 %) |
| 26. | Petr Karpiel | 23. náhradník | — | 826 (2.16 %) |
| 27. | Miloslav Staněk | 24. náhradník | — | 827 (2.17 %) |
| 28. | Milena Kudelová | 25. náhradník | — | 829 (2.17 %) |
| 29. | Miroslav Niedoba | 26. náhradník | — | 827 (2.17 %) |
| 30. | Barbora Návratová | 27. náhradník | — | 829 (2.17 %) |
| 31. | Mirko Lapka | 28. náhradník | — | 851 (2.23 %) |
| 32. | Břetislav Vašíček | 29. náhradník | — | 839 (2.2 %) |
| 33. | Naďa Karpielová | 30. náhradník | — | 824 (2.16 %) |
| 34. | Milan Kolder | 31. náhradník | — | 832 (2.18 %) |
| 35. | Martin Klíma | 32. náhradník | — | 823 (2.15 %) |
| 36. | František Kolařík | 33. náhradník | — | 829 (2.17 %) |
| 37. | Vladimír Návrat | 34. náhradník | — | 832 (2.18 %) |
| 38. | Jiří Stareček | 35. náhradník | — | 817 (2.14 %) |
| 39. | Vladan Hýl | 36. náhradník | — | 823 (2.15 %) |
| 40. | Aleš Bryknar | 37. náhradník | — | 809 (2.12 %) |
| 41. | Tomáš Oborný | 38. náhradník | — | 804 (2.1 %) |
| 42. | Pavel Beránek | 39. náhradník | — | 801 (2.1 %) |
| 43. | Michal Pröll | 40. náhradník | — | 792 (2.07 %) |
| 44. | Aleš Richtar | 41. náhradník | — | 772 (2.02 %) |
| 45. | Pavel Neumann | 42. náhradník | — | 732 (1.92 %) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 3 mandáty · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Vojtěch Curylo | Zvolen(a) | 1. | 981 (2.79 %) |
| 2. | Vladimír Tlach | Zvolen(a) | 3. ↓1 | 815 (2.32 %) |
| 3. | Bronislava Doleželová | 1. náhradník | — ↓1 | 828 (2.36 %) |
| 4. | Tomáš Holáň | Zvolen(a) | 2. ↑2 | 863 (2.46 %) |
| 5. | Jana Pavelová | 2. náhradník | — | 809 (2.3 %) |
| 6. | Stanislav Rucký | 3. náhradník | — | 815 (2.32 %) |
| 7. | Petr Muroň | 4. náhradník | — | 819 (2.33 %) |
| 8. | Martina Godfrydová | 5. náhradník | — | 810 (2.31 %) |
| 9. | Marek Uher | 6. náhradník | — | 790 (2.25 %) |
| 10. | Jaroslava Saidlová | 7. náhradník | — | 795 (2.26 %) |
| 11. | David Hrbáč | 8. náhradník | — | 795 (2.26 %) |
| 12. | Marek Lekeš | 9. náhradník | — | 780 (2.22 %) |
| 13. | Andrea Valchářová | 10. náhradník | — | 802 (2.28 %) |
| 14. | Bernard Chrástecký | 11. náhradník | — | 804 (2.29 %) |
| 15. | Zdeněk Tomaštík | 12. náhradník | — | 782 (2.23 %) |
| 16. | Iveta Golková | 13. náhradník | — | 779 (2.22 %) |
| 17. | Ivo Franek | 14. náhradník | — | 781 (2.22 %) |
| 18. | Dagmar Švancarová | 15. náhradník | — | 790 (2.25 %) |
| 19. | Rudolf Švidernoch | 16. náhradník | — | 804 (2.29 %) |
| 20. | Jana Charvátková | 17. náhradník | — | 775 (2.21 %) |
| 21. | Václav Čurda | 18. náhradník | — | 765 (2.18 %) |
| 22. | Jana Nováková | 19. náhradník | — | 771 (2.2 %) |
| 23. | Marie Karásková | 20. náhradník | — | 780 (2.22 %) |
| 24. | Tomáš Pětvaldský | 21. náhradník | — | 781 (2.22 %) |
| 25. | Dagmar Vojtíková | 22. náhradník | — | 756 (2.15 %) |
| 26. | Emil Morav | 23. náhradník | — | 771 (2.2 %) |
| 27. | Viera Ságlová | 24. náhradník | — | 762 (2.17 %) |
| 28. | Jaromír Malásek | 25. náhradník | — | 769 (2.19 %) |
| 29. | Miroslav Belina | 26. náhradník | — | 759 (2.16 %) |
| 30. | Petr Godfryd | 27. náhradník | — | 764 (2.18 %) |
| 31. | Rostislav Sochorec | 28. náhradník | — | 764 (2.18 %) |
| 32. | Marcela Hájková | 29. náhradník | — | 766 (2.18 %) |
| 33. | Jiří Doležel | 30. náhradník | — | 748 (2.13 %) |
| 34. | Zdeňka Sedmíková | 31. náhradník | — | 739 (2.1 %) |
| 35. | Aleš Rucký | 32. náhradník | — | 751 (2.14 %) |
| 36. | Klára Popjuková | 33. náhradník | — | 745 (2.12 %) |
| 37. | Tomáš Konečný | 34. náhradník | — | 746 (2.12 %) |
| 38. | Josef Pavela | 35. náhradník | — | 745 (2.12 %) |
| 39. | Dagmar Moravová | 36. náhradník | — | 744 (2.12 %) |
| 40. | Jindřich Šmerda | 37. náhradník | — | 741 (2.11 %) |
| 41. | František Růžička | 38. náhradník | — | 741 (2.11 %) |
| 42. | Vojtěch Havlík | 39. náhradník | — | 732 (2.08 %) |
| 43. | Jaroslav Janalík | 40. náhradník | — | 724 (2.06 %) |
| 44. | Lenka Štefková | 41. náhradník | — | 722 (2.06 %) |
| 45. | Petr Tvarůžka | 42. náhradník | — | 736 (2.1 %) |
TOP 09 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Joneš | Nezvolen(a) | — | 585 (2.77 %) |
| 2. | Jan Urban | Nezvolen(a) | — | 582 (2.76 %) |
| 3. | Kamil Kůs | Nezvolen(a) | — | 522 (2.47 %) |
| 4. | Milada Baumannová | Nezvolen(a) | — | 566 (2.68 %) |
| 5. | David Zeman | Nezvolen(a) | — | 613 (2.9 %) |
| 6. | Michal Unzeitig | Nezvolen(a) | — | 525 (2.48 %) |
| 7. | Alena Pustinová | Nezvolen(a) | — | 513 (2.43 %) |
| 8. | Jiří Příhoda | Nezvolen(a) | — | 486 (2.3 %) |
| 9. | Věra Vychodilová | Nezvolen(a) | — | 493 (2.33 %) |
| 10. | Jiří Žák | Nezvolen(a) | — | 484 (2.29 %) |
| 11. | Michal Pták | Nezvolen(a) | — | 489 (2.31 %) |
| 12. | Zdeňka Kuhnová | Nezvolen(a) | — | 495 (2.34 %) |
| 13. | Václav Petržela | Nezvolen(a) | — | 468 (2.21 %) |
| 14. | Petra Manczalová | Nezvolen(a) | — | 479 (2.27 %) |
| 15. | Michal Palčo | Nezvolen(a) | — | 461 (2.18 %) |
| 16. | Iveta Hudečková | Nezvolen(a) | — | 477 (2.26 %) |
| 17. | Jakub Horák | Nezvolen(a) | — | 458 (2.17 %) |
| 18. | Markéta Kuhnová | Nezvolen(a) | — | 464 (2.2 %) |
| 19. | Tomáš Kvirenc | Nezvolen(a) | — | 455 (2.15 %) |
| 20. | Jitka Martiníková | Nezvolen(a) | — | 480 (2.27 %) |
| 21. | Martin Žák | Nezvolen(a) | — | 455 (2.15 %) |
| 22. | Daniela Holíková | Nezvolen(a) | — | 458 (2.17 %) |
| 23. | Jakub Houžva | Nezvolen(a) | — | 453 (2.14 %) |
| 24. | Lenka Paláčková | Nezvolen(a) | — | 454 (2.15 %) |
| 25. | Jan Hrabovský | Nezvolen(a) | — | 452 (2.14 %) |
| 26. | Kristýna Kleinová | Nezvolen(a) | — | 453 (2.14 %) |
| 27. | Adam Toška | Nezvolen(a) | — | 454 (2.15 %) |
| 28. | Vít Vládík | Nezvolen(a) | — | 459 (2.17 %) |
| 29. | Tamara Kroščenova | Nezvolen(a) | — | 449 (2.12 %) |
| 30. | Ondřej Kluch | Nezvolen(a) | — | 458 (2.17 %) |
| 31. | Klára Horáková | Nezvolen(a) | — | 458 (2.17 %) |
| 32. | Jan Čerňanský | Nezvolen(a) | — | 456 (2.16 %) |
| 33. | Irena Überlauerová | Nezvolen(a) | — | 447 (2.11 %) |
| 34. | Filip Konečný | Nezvolen(a) | — | 450 (2.13 %) |
| 35. | Renáta Kůsová | Nezvolen(a) | — | 432 (2.04 %) |
| 36. | Lukáš Vychodil | Nezvolen(a) | — | 445 (2.11 %) |
| 37. | Martina Sobolová | Nezvolen(a) | — | 443 (2.1 %) |
| 38. | Veronika Blažejová | Nezvolen(a) | — | 439 (2.08 %) |
| 39. | Patrik Gajdadzis | Nezvolen(a) | — | 434 (2.05 %) |
| 40. | Michaela Celárková | Nezvolen(a) | — | 430 (2.03 %) |
| 41. | Isabela Tomanová | Nezvolen(a) | — | 421 (1.99 %) |
| 42. | Lubomír Ozdinec | Nezvolen(a) | — | 416 (1.97 %) |
| 43. | Ingeborg Jakimová | Nezvolen(a) | — | 404 (1.91 %) |
| 44. | Ondřej Gábor | Nezvolen(a) | — | 390 (1.84 %) |
| 45. | David Köhler | Nezvolen(a) | — | 381 (1.8 %) |
Jsme Ostrava - Koalice Strany zelených a Pirátů 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Andrea Hoffmannová | Nezvolen(a) | — | 593 (2.94 %) |
| 2. | Pavel Ryška | Nezvolen(a) | — | 526 (2.61 %) |
| 3. | Jan Kožušník | Nezvolen(a) | — | 507 (2.51 %) |
| 4. | Jiří Rajnoch | Nezvolen(a) | — | 501 (2.48 %) |
| 5. | Jana Hochmannová | Nezvolen(a) | — | 518 (2.57 %) |
| 6. | Zuzana Lažková | Nezvolen(a) | — | 526 (2.61 %) |
| 7. | Dušan Richtár | Nezvolen(a) | — | 550 (2.73 %) |
| 8. | Pavel Lobodinský | Nezvolen(a) | — | 485 (2.4 %) |
| 9. | Michal Bača | Nezvolen(a) | — | 524 (2.6 %) |
| 10. | Jiří Homola | Nezvolen(a) | — | 476 (2.36 %) |
| 11. | Adam Šotkovský | Nezvolen(a) | — | 446 (2.21 %) |
| 12. | Kateřina Kožušníková | Nezvolen(a) | — | 462 (2.29 %) |
| 13. | Martin Konečný | Nezvolen(a) | — | 458 (2.27 %) |
| 14. | Petr Řepka | Nezvolen(a) | — | 457 (2.26 %) |
| 15. | Tomáš Haupt | Nezvolen(a) | — | 449 (2.22 %) |
| 16. | Daniel Vykoukal | Nezvolen(a) | — | 443 (2.19 %) |
| 17. | Radomila Antošová | Nezvolen(a) | — | 441 (2.18 %) |
| 18. | Petr Maršolek | Nezvolen(a) | — | 442 (2.19 %) |
| 19. | Ladislav Grygara | Nezvolen(a) | — | 428 (2.12 %) |
| 20. | Markéta Dostálová | Nezvolen(a) | — | 438 (2.17 %) |
| 21. | Jarmila Kojdecká | Nezvolen(a) | — | 446 (2.21 %) |
| 22. | Andrea Souralová | Nezvolen(a) | — | 442 (2.19 %) |
| 23. | Petr Rohel | Nezvolen(a) | — | 427 (2.12 %) |
| 24. | Matěj Smilek | Nezvolen(a) | — | 434 (2.15 %) |
| 25. | Vladimíra Otáhalíková | Nezvolen(a) | — | 426 (2.11 %) |
| 26. | Tereza Slavíková | Nezvolen(a) | — | 437 (2.17 %) |
| 27. | Vladimír Hon | Nezvolen(a) | — | 437 (2.17 %) |
| 28. | Dáša Ryšková | Nezvolen(a) | — | 445 (2.2 %) |
| 29. | Michal Wisner | Nezvolen(a) | — | 425 (2.11 %) |
| 30. | Vladimír Čepek | Nezvolen(a) | — | 441 (2.18 %) |
| 31. | Eva Šebková | Nezvolen(a) | — | 418 (2.07 %) |
| 32. | Jan Bajgar | Nezvolen(a) | — | 418 (2.07 %) |
| 33. | Jaroslav Vebr | Nezvolen(a) | — | 414 (2.05 %) |
| 34. | Matěj Haupt | Nezvolen(a) | — | 418 (2.07 %) |
| 35. | Marek Stibor | Nezvolen(a) | — | 421 (2.09 %) |
| 36. | Lenka Čechová | Nezvolen(a) | — | 418 (2.07 %) |
| 37. | Eva Borovcová | Nezvolen(a) | — | 407 (2.02 %) |
| 38. | Růžena Podžorská | Nezvolen(a) | — | 413 (2.05 %) |
| 39. | Linda Hnátková | Nezvolen(a) | — | 413 (2.05 %) |
| 40. | Jana Šraierová | Nezvolen(a) | — | 412 (2.04 %) |
| 41. | Jan Kynčl | Nezvolen(a) | — | 412 (2.04 %) |
| 42. | Pavlína Taslerová | Nezvolen(a) | — | 397 (1.97 %) |
| 43. | Jaroslav Podžorský | Nezvolen(a) | — | 400 (1.98 %) |
| 44. | Matěj Antoš | Nezvolen(a) | — | 380 (1.88 %) |
| 45. | Václav Kubín | Nezvolen(a) | — | 367 (1.82 %) |
Ostravské fórum 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tereza Rojáková | Nezvolen(a) | — | 611 (3.08 %) |
| 2. | Marian Hájko | Nezvolen(a) | — | 544 (2.75 %) |
| 3. | Aleš Petrič | Nezvolen(a) | — | 523 (2.64 %) |
| 4. | Jiří Hula | Nezvolen(a) | — | 517 (2.61 %) |
| 5. | Aleš Trojka | Nezvolen(a) | — | 514 (2.59 %) |
| 6. | Pavel Friedrich | Nezvolen(a) | — | 476 (2.4 %) |
| 7. | Pavel Růčka | Nezvolen(a) | — | 474 (2.39 %) |
| 8. | Marcela Steinerová | Nezvolen(a) | — | 500 (2.52 %) |
| 9. | Jan Plečka | Nezvolen(a) | — | 456 (2.3 %) |
| 10. | Šárka Peterková | Nezvolen(a) | — | 471 (2.38 %) |
| 11. | Jaroslav Podžorski | Nezvolen(a) | — | 439 (2.21 %) |
| 12. | Tereza Trejbalová | Nezvolen(a) | — | 438 (2.21 %) |
| 13. | Eva Babralová | Nezvolen(a) | — | 433 (2.18 %) |
| 14. | Jiří Bílek | Nezvolen(a) | — | 433 (2.18 %) |
| 15. | Robert Andrew Vann | Nezvolen(a) | — | 437 (2.2 %) |
| 16. | Daniel Kaminský | Nezvolen(a) | — | 480 (2.42 %) |
| 17. | Gabriela Stehlíková | Nezvolen(a) | — | 431 (2.17 %) |
| 18. | René Václavík | Nezvolen(a) | — | 421 (2.12 %) |
| 19. | Markéta Komenská | Nezvolen(a) | — | 426 (2.15 %) |
| 20. | Jiří Novotný | Nezvolen(a) | — | 428 (2.16 %) |
| 21. | Zdenka Dudová | Nezvolen(a) | — | 424 (2.14 %) |
| 22. | Martin Bílý | Nezvolen(a) | — | 432 (2.18 %) |
| 23. | Kateřina Boucná | Nezvolen(a) | — | 420 (2.12 %) |
| 24. | Oldřich Franek | Nezvolen(a) | — | 426 (2.15 %) |
| 25. | Lenka Milatová | Nezvolen(a) | — | 422 (2.13 %) |
| 26. | Roman Šotola | Nezvolen(a) | — | 421 (2.12 %) |
| 27. | Sanaa Khalifová | Nezvolen(a) | — | 416 (2.1 %) |
| 28. | Petr Kostelný | Nezvolen(a) | — | 416 (2.1 %) |
| 29. | Pavel Ševčík | Nezvolen(a) | — | 423 (2.13 %) |
| 30. | Ludmila Šohajová | Nezvolen(a) | — | 414 (2.09 %) |
| 31. | Miroslav Chovanec | Nezvolen(a) | — | 420 (2.12 %) |
| 32. | Anna Švrčková | Nezvolen(a) | — | 416 (2.1 %) |
| 33. | Josef Burieta | Nezvolen(a) | — | 414 (2.09 %) |
| 34. | Vlasta Míčová | Nezvolen(a) | — | 411 (2.07 %) |
| 35. | Jana Padělková | Nezvolen(a) | — | 431 (2.17 %) |
| 36. | Peter Ludwig | Nezvolen(a) | — | 407 (2.05 %) |
| 37. | Nikola Varmužová | Nezvolen(a) | — | 413 (2.08 %) |
| 38. | Stanislav Siráň | Nezvolen(a) | — | 407 (2.05 %) |
| 39. | Lenka Roháčková | Nezvolen(a) | — | 414 (2.09 %) |
| 40. | Miroslav Petrnoušek | Nezvolen(a) | — | 404 (2.04 %) |
| 41. | Jaroslav Střalka | Nezvolen(a) | — | 395 (1.99 %) |
| 42. | Daniel Navrátil | Nezvolen(a) | — | 402 (2.03 %) |
| 43. | Miroslav Jančík | Nezvolen(a) | — | 392 (1.98 %) |
| 44. | Pavel Navrátil | Nezvolen(a) | — | 406 (2.05 %) |
| 45. | Jiří Havrlant | Nezvolen(a) | — | 382 (1.93 %) |
Toryové 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jindřich Vavrla | Nezvolen(a) | — | 426 (3.18 %) |
| 2. | Šárka Smeliková | Nezvolen(a) | — | 436 (3.26 %) |
| 3. | Anton Stopa | Nezvolen(a) | — | 343 (2.56 %) |
| 4. | Eva Košinárová | Nezvolen(a) | — | 332 (2.48 %) |
| 5. | Petr Nemeth | Nezvolen(a) | — | 341 (2.55 %) |
| 6. | Jaroslav Paclík | Nezvolen(a) | — | 329 (2.46 %) |
| 7. | Kateřina Návratová | Nezvolen(a) | — | 316 (2.36 %) |
| 8. | Tomáš Březný | Nezvolen(a) | — | 314 (2.34 %) |
| 9. | Martina Čigášová | Nezvolen(a) | — | 308 (2.3 %) |
| 10. | Jaromír Weiss | Nezvolen(a) | — | 336 (2.51 %) |
| 11. | Filip Stoklasa | Nezvolen(a) | — | 303 (2.26 %) |
| 12. | Jan Klapetek | Nezvolen(a) | — | 297 (2.22 %) |
| 13. | Jana Krivošíková | Nezvolen(a) | — | 290 (2.16 %) |
| 14. | Jiří Brokeš | Nezvolen(a) | — | 292 (2.18 %) |
| 15. | Barbora Stoklasová | Nezvolen(a) | — | 299 (2.23 %) |
| 16. | Robert Havlas | Nezvolen(a) | — | 291 (2.17 %) |
| 17. | Markéta Tichý | Nezvolen(a) | — | 286 (2.13 %) |
| 18. | Marian Košinár | Nezvolen(a) | — | 290 (2.16 %) |
| 19. | Petra Janitová | Nezvolen(a) | — | 296 (2.21 %) |
| 20. | Petra Paclíková | Nezvolen(a) | — | 304 (2.27 %) |
| 21. | Michaela Křížová | Nezvolen(a) | — | 286 (2.13 %) |
| 22. | Markéta Raždíková | Nezvolen(a) | — | 289 (2.16 %) |
| 23. | Jiřina Klimšová | Nezvolen(a) | — | 294 (2.19 %) |
| 24. | Jana Benešová | Nezvolen(a) | — | 281 (2.1 %) |
| 25. | Kateřina Košinárová | Nezvolen(a) | — | 284 (2.12 %) |
| 26. | Kristýna Čigášová | Nezvolen(a) | — | 287 (2.14 %) |
| 27. | Alena Habichová | Nezvolen(a) | — | 279 (2.08 %) |
| 28. | Marie Henselová | Nezvolen(a) | — | 280 (2.09 %) |
| 29. | Jana Ozdincová | Nezvolen(a) | — | 284 (2.12 %) |
| 30. | Miroslav Beneš | Nezvolen(a) | — | 282 (2.1 %) |
| 31. | Kateřina Stopová | Nezvolen(a) | — | 289 (2.16 %) |
| 32. | Simona Pavlátková | Nezvolen(a) | — | 288 (2.15 %) |
| 33. | Jan Polák | Nezvolen(a) | — | 278 (2.07 %) |
| 34. | Michaela Zelinková | Nezvolen(a) | — | 278 (2.07 %) |
| 35. | Anna Lísková | Nezvolen(a) | — | 275 (2.05 %) |
| 36. | Petra Slečková | Nezvolen(a) | — | 279 (2.08 %) |
| 37. | Yveta Svobodová | Nezvolen(a) | — | 273 (2.04 %) |
| 38. | Roman Smelik | Nezvolen(a) | — | 275 (2.05 %) |
| 39. | Jiří Habich | Nezvolen(a) | — | 278 (2.07 %) |
| 40. | Hana Ozdincová | Nezvolen(a) | — | 273 (2.04 %) |
| 41. | Darina Harvancová | Nezvolen(a) | — | 274 (2.04 %) |
| 42. | Jindřiška Holubová | Nezvolen(a) | — | 263 (1.96 %) |
| 43. | Miroslav Juříček | Nezvolen(a) | — | 260 (1.94 %) |
| 44. | Rudolf Červený | Nezvolen(a) | — | 256 (1.91 %) |
| 45. | Dagmar Červená | Nezvolen(a) | — | 255 (1.9 %) |
Úsvit přímé demokracie 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Radim Spusta | Nezvolen(a) | — | 306 (2.8 %) |
| 2. | Dušan Tvarôžek | Nezvolen(a) | — | 316 (2.89 %) |
| 3. | Vladimír Konečný | Nezvolen(a) | — | 269 (2.46 %) |
| 4. | Jiří Ardielli | Nezvolen(a) | — | 285 (2.61 %) |
| 5. | Jana Šimonová | Nezvolen(a) | — | 297 (2.72 %) |
| 6. | Bedřich Mikulík | Nezvolen(a) | — | 244 (2.23 %) |
| 7. | Jana Barnová | Nezvolen(a) | — | 266 (2.44 %) |
| 8. | Věra Polášová | Nezvolen(a) | — | 279 (2.56 %) |
| 9. | Martin Klos | Nezvolen(a) | — | 246 (2.25 %) |
| 10. | Martin Nepraš | Nezvolen(a) | — | 257 (2.35 %) |
| 11. | Martin Mrňka | Nezvolen(a) | — | 238 (2.18 %) |
| 12. | Romana Fodorová | Nezvolen(a) | — | 261 (2.39 %) |
| 13. | Vítězslav Šimon | Nezvolen(a) | — | 241 (2.21 %) |
| 14. | Nikola Pražáková | Nezvolen(a) | — | 246 (2.25 %) |
| 15. | Bronislav Glownia | Nezvolen(a) | — | 235 (2.15 %) |
| 16. | Sabina Plachká | Nezvolen(a) | — | 236 (2.16 %) |
| 17. | Libor Ondrej | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 18. | Svatava Koch | Nezvolen(a) | — | 231 (2.11 %) |
| 19. | Miroslav Horkel | Nezvolen(a) | — | 228 (2.09 %) |
| 20. | Eva Ardielli | Nezvolen(a) | — | 240 (2.2 %) |
| 21. | Karel Peprník | Nezvolen(a) | — | 247 (2.26 %) |
| 22. | Irena Ondrejová | Nezvolen(a) | — | 234 (2.14 %) |
| 23. | Pavel Saferna | Nezvolen(a) | — | 234 (2.14 %) |
| 24. | Karel Kašovský | Nezvolen(a) | — | 225 (2.06 %) |
| 25. | Lenka Adamcová | Nezvolen(a) | — | 238 (2.18 %) |
| 26. | Josef Plaček | Nezvolen(a) | — | 228 (2.09 %) |
| 27. | Anna Rivolová | Nezvolen(a) | — | 226 (2.07 %) |
| 28. | Ivan Krba | Nezvolen(a) | — | 229 (2.1 %) |
| 29. | Vítězslava Spustová | Nezvolen(a) | — | 228 (2.09 %) |
| 30. | Šárka Skřivánková | Nezvolen(a) | — | 231 (2.11 %) |
| 31. | Vladimír Vodička | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 32. | Luděk Frgala | Nezvolen(a) | — | 229 (2.1 %) |
| 33. | Tomáš Ondroušek | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 34. | Yveta Cieluchová | Nezvolen(a) | — | 241 (2.21 %) |
| 35. | Tomáš Slezák | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 36. | Miroslava Krbová | Nezvolen(a) | — | 232 (2.12 %) |
| 37. | Lubomír Pasterňák | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 38. | Renáta Grebeníčková | Nezvolen(a) | — | 233 (2.13 %) |
| 39. | Michaela Fáberová | Nezvolen(a) | — | 230 (2.11 %) |
| 40. | Milena Ardielli | Nezvolen(a) | — | 226 (2.07 %) |
| 41. | Jaroslav Hajdík | Nezvolen(a) | — | 222 (2.03 %) |
| 42. | Karel Machotka | Nezvolen(a) | — | 220 (2.01 %) |
| 43. | Peter Stanovský | Nezvolen(a) | — | 226 (2.07 %) |
| 44. | Jana Pekarová | Nezvolen(a) | — | 219 (2 %) |
| 45. | Rudolf Kaláb | Nezvolen(a) | — | 214 (1.96 %) |
NEZÁVISLÍ 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaroslav Mykytin | Nezvolen(a) | — | 230 (2.83 %) |
| 2. | Lucie Homolová | Nezvolen(a) | — | 261 (3.22 %) |
| 3. | Adam Sukup | Nezvolen(a) | — | 248 (3.06 %) |
| 4. | Lukáš Třešňák | Nezvolen(a) | — | 207 (2.55 %) |
| 5. | Yvona Režnarová | Nezvolen(a) | — | 205 (2.52 %) |
| 6. | David Rozbroj | Nezvolen(a) | — | 195 (2.4 %) |
| 7. | Simona Součková | Nezvolen(a) | — | 234 (2.88 %) |
| 8. | Michal Fico | Nezvolen(a) | — | 192 (2.36 %) |
| 9. | Zdeňka Mukenšnablová | Nezvolen(a) | — | 191 (2.35 %) |
| 10. | Roman Kozák | Nezvolen(a) | — | 184 (2.27 %) |
| 11. | Karin Boháčová | Nezvolen(a) | — | 201 (2.48 %) |
| 12. | Jiří Dratnal | Nezvolen(a) | — | 187 (2.3 %) |
| 13. | Zdeněk Kroupa | Nezvolen(a) | — | 180 (2.22 %) |
| 14. | Petr Botík | Nezvolen(a) | — | 175 (2.15 %) |
| 15. | Tomáš Schmeister | Nezvolen(a) | — | 191 (2.35 %) |
| 16. | Karel Urban | Nezvolen(a) | — | 177 (2.18 %) |
| 17. | Pavlína Vávrová | Nezvolen(a) | — | 181 (2.23 %) |
| 18. | Marek Bortl | Nezvolen(a) | — | 177 (2.18 %) |
| 19. | Michaela Vykydalová | Nezvolen(a) | — | 165 (2.03 %) |
| 20. | Martin Bujnoch | Nezvolen(a) | — | 177 (2.18 %) |
| 21. | Roman Pecha | Nezvolen(a) | — | 168 (2.07 %) |
| 22. | Luděk Šimáček | Nezvolen(a) | — | 168 (2.07 %) |
| 23. | Tomáš Rákos | Nezvolen(a) | — | 168 (2.07 %) |
| 24. | Eva Lehocká | Nezvolen(a) | — | 190 (2.34 %) |
| 25. | Josef Fojtík | Nezvolen(a) | — | 169 (2.08 %) |
| 26. | Kateřina Petříčková | Nezvolen(a) | — | 159 (1.96 %) |
| 27. | Lukáš Kozák | Nezvolen(a) | — | 161 (1.98 %) |
| 28. | Jiří Blábolil | Nezvolen(a) | — | 161 (1.98 %) |
| 29. | Monika Rozbrojová | Nezvolen(a) | — | 177 (2.18 %) |
| 30. | František Kuřava | Nezvolen(a) | — | 164 (2.02 %) |
| 31. | Miroslav Kudela | Nezvolen(a) | — | 188 (2.31 %) |
| 32. | Alena Kapcová | Nezvolen(a) | — | 159 (1.96 %) |
| 33. | Jiří Kozák | Nezvolen(a) | — | 165 (2.03 %) |
| 34. | Tereza Hujdusová | Nezvolen(a) | — | 161 (1.98 %) |
| 35. | Pavla Vilášková | Nezvolen(a) | — | 163 (2.01 %) |
| 36. | Ondřej Šorf | Nezvolen(a) | — | 161 (1.98 %) |
| 37. | Michaela Sukupová | Nezvolen(a) | — | 163 (2.01 %) |
| 38. | Jan Kolínek | Nezvolen(a) | — | 156 (1.92 %) |
| 39. | Blanka Hujdusová | Nezvolen(a) | — | 165 (2.03 %) |
| 40. | Věra Frydrychová | Nezvolen(a) | — | 166 (2.04 %) |
| 41. | Soňa Rafajová | Nezvolen(a) | — | 163 (2.01 %) |
| 42. | Běta Šimáčková | Nezvolen(a) | — | 169 (2.08 %) |
| 43. | Tereza Roháčová | Nezvolen(a) | — | 166 (2.04 %) |
| 44. | Jan Kašpárek | Nezvolen(a) | — | 162 (1.99 %) |
| 45. | Magdalena Bluchová | Nezvolen(a) | — | 154 (1.9 %) |
Dělnická strana sociální spravedlnosti 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Dopirák | Nezvolen(a) | — | 137 (3.09 %) |
| 2. | Petr Borna | Nezvolen(a) | — | 127 (2.87 %) |
| 3. | Dominik Březný | Nezvolen(a) | — | 122 (2.76 %) |
| 4. | Bohumil Krkoška | Nezvolen(a) | — | 108 (2.44 %) |
| 5. | Lucie Pekárková | Nezvolen(a) | — | 123 (2.78 %) |
| 6. | Adam Šťastný | Nezvolen(a) | — | 111 (2.51 %) |
| 7. | Martin Csiba | Nezvolen(a) | — | 103 (2.33 %) |
| 8. | David Dlugosz | Nezvolen(a) | — | 95 (2.14 %) |
| 9. | Martin Duda | Nezvolen(a) | — | 97 (2.19 %) |
| 10. | Pavel Dvořák | Nezvolen(a) | — | 109 (2.46 %) |
| 11. | Martin Vontor | Nezvolen(a) | — | 99 (2.23 %) |
| 12. | Daniel Lukáč | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 13. | Marek Absolon | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 14. | Antonín Žídek | Nezvolen(a) | — | 103 (2.33 %) |
| 15. | Miroslav Šimon | Nezvolen(a) | — | 95 (2.14 %) |
| 16. | Milan Vasilik | Nezvolen(a) | — | 97 (2.19 %) |
| 17. | Simona Bučíková | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 18. | Martin Krakovčík | Nezvolen(a) | — | 90 (2.03 %) |
| 19. | Petr Adamčik | Nezvolen(a) | — | 93 (2.1 %) |
| 20. | Lucie Tvrdá | Nezvolen(a) | — | 113 (2.55 %) |
| 21. | Jan Varga | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 22. | Miroslav Hradil | Nezvolen(a) | — | 96 (2.17 %) |
| 23. | David Korpáč | Nezvolen(a) | — | 91 (2.05 %) |
| 24. | Patrik Král | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 25. | Marek Kraina | Nezvolen(a) | — | 95 (2.14 %) |
| 26. | Aneta Šťastná | Nezvolen(a) | — | 95 (2.14 %) |
| 27. | Ondřej Kolář | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 28. | Radan Špiláček | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 29. | Lukáš Frolo | Nezvolen(a) | — | 97 (2.19 %) |
| 30. | David Fafejta | Nezvolen(a) | — | 93 (2.1 %) |
| 31. | Jaroslava Krajcarová | Nezvolen(a) | — | 96 (2.17 %) |
| 32. | Pavel Boog | Nezvolen(a) | — | 91 (2.05 %) |
| 33. | Petr Toth | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 34. | Tomáš Havlík | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 35. | Pavel Němec | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 36. | Hana Hrbáčová | Nezvolen(a) | — | 90 (2.03 %) |
| 37. | Zdeňka Korpáčová | Nezvolen(a) | — | 89 (2.01 %) |
| 38. | Lukáš Foltýn | Nezvolen(a) | — | 95 (2.14 %) |
| 39. | Miroslav Lembas | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 40. | Jana Korpáčová | Nezvolen(a) | — | 94 (2.12 %) |
| 41. | Nikos Chliapas | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 42. | Miroslav Pala | Nezvolen(a) | — | 92 (2.08 %) |
| 43. | Veronika Vejmelková | Nezvolen(a) | — | 89 (2.01 %) |
| 44. | Jakub Kolder | Nezvolen(a) | — | 90 (2.03 %) |
| 45. | Vladimír Adamec | Nezvolen(a) | — | 87 (1.96 %) |
Strana svobodných občanů 0 mandátů · 6 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Martin Honajzer | Nezvolen(a) | — | 253 (18.75 %) |
| 2. | Pavel Pravda | Nezvolen(a) | — | 244 (18.08 %) |
| 3. | Růžena Raždíková | Nezvolen(a) | — | 211 (15.64 %) |
| 4. | Zdeněk Tomis | Nezvolen(a) | — | 214 (15.86 %) |
| 5. | Tomáš Buček | Nezvolen(a) | — | 210 (15.56 %) |
| 6. | Edita Kawková | Nezvolen(a) | — | 217 (16.08 %) |