Volební období 2010 – 2014
Výsledky komunálních voleb obvodu Poruba
15. 10. 2010
Hlasovalo 20 472 z 58 574 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 9 listin
45 mandátů · 4 zvolené listiny
45 mandátů · 4 zvolené listiny
- Česká strana sociálně demokratická
- Občanská demokratická strana
- Komunistická strana Čech a Moravy
- TOP 09
- Věci veřejné
- KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ s podporou Nestraníků
- Suverenita - blok Jany Bobošíkové a Strana práv občanů - ZEMANOVCI
- Strana zelených
- Dělnická strana sociální spravedlnosti
Česká strana sociálně demokratická 21 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lumír Palyza | Zvolen(a) | 1. | 7 716 (2.35 %) |
| 2. | Petr Mihálik | Zvolen(a) | 2. | 7 453 (2.27 %) |
| 3. | Dalibor Malík | Zvolen(a) | 3. | 7 434 (2.27 %) |
| 4. | Petr Stachura | Zvolen(a) | 4. | 7 428 (2.27 %) |
| 5. | Renata Kubincová | Zvolen(a) | 5. | 7 433 (2.27 %) |
| 6. | Tomáš Gurecký | Zvolen(a) | 6. | 7 450 (2.27 %) |
| 7. | Ivo Nevřivý | Zvolen(a) | 7. | 7 337 (2.24 %) |
| 8. | Nikolas Pistolas | Zvolen(a) | 8. | 7 356 (2.24 %) |
| 9. | Ivana Hamerková | Zvolen(a) | 9. | 7 409 (2.26 %) |
| 10. | Roman Michalec | Zvolen(a) | 10. | 7 376 (2.25 %) |
| 11. | Michal Šíma | Zvolen(a) | 11. | 7 351 (2.24 %) |
| 12. | Jiří Maléř | Zvolen(a) | 12. | 7 314 (2.23 %) |
| 13. | Radim Trbušek | Zvolen(a) | 13. | 7 344 (2.24 %) |
| 14. | Tomáš Burda | Zvolen(a) | 14. | 7 356 (2.24 %) |
| 15. | Radim Ponča | Zvolen(a) | 15. | 7 353 (2.24 %) |
| 16. | Vítězslav Matuška | Zvolen(a) | 16. | 7 286 (2.22 %) |
| 17. | Lenka Bölsckeiová | Zvolen(a) | 17. | 7 303 (2.23 %) |
| 18. | Zdeněk Hruška | Zvolen(a) | 18. | 7 296 (2.23 %) |
| 19. | Petra Zemančíková | Zvolen(a) | 19. | 7 321 (2.23 %) |
| 20. | Michal Fojtík | Zvolen(a) | 20. | 7 327 (2.23 %) |
| 21. | Eva Rojáková | Zvolen(a) | 21. | 7 330 (2.24 %) |
| 22. | Petr Obdržálek | 1. náhradník | — | 7 306 (2.23 %) |
| 23. | Pavel Friedrich | 2. náhradník | — | 7 313 (2.23 %) |
| 24. | Milan Král | 3. náhradník | — | 7 237 (2.21 %) |
| 25. | Jiří Patlejch | 4. náhradník | — | 7 226 (2.2 %) |
| 26. | Jiří Lexa | 5. náhradník | — | 7 240 (2.21 %) |
| 27. | Antonín Říman | 6. náhradník | — | 7 231 (2.21 %) |
| 28. | Dagmar Podoláková | 7. náhradník | — | 7 323 (2.23 %) |
| 29. | Karel Kvašný | 8. náhradník | — | 7 263 (2.22 %) |
| 30. | Jiří Kleszcz | 9. náhradník | — | 7 254 (2.21 %) |
| 31. | František Vlček | 10. náhradník | — | 7 155 (2.18 %) |
| 32. | Jiřina Žižková | 11. náhradník | — | 7 174 (2.19 %) |
| 33. | František Řeha | 12. náhradník | — | 7 198 (2.2 %) |
| 34. | Jiří Kopal | 13. náhradník | — | 7 209 (2.2 %) |
| 35. | Jiří Vaculík | 14. náhradník | — | 7 193 (2.19 %) |
| 36. | Aleš Hanke | 15. náhradník | — | 7 177 (2.19 %) |
| 37. | Jiří Hlavinka | 16. náhradník | — | 7 194 (2.19 %) |
| 38. | Zdeňka Jacková | 17. náhradník | — | 7 171 (2.19 %) |
| 39. | Jozef Marton | 18. náhradník | — | 7 171 (2.19 %) |
| 40. | Václav Kutáč | 19. náhradník | — | 7 099 (2.17 %) |
| 41. | Lucie Potschová | 20. náhradník | — | 7 100 (2.17 %) |
| 42. | Daniel Kerlín | 21. náhradník | — | 7 053 (2.15 %) |
| 43. | Yvona Trnková | 22. náhradník | — | 7 022 (2.14 %) |
| 44. | Martina Nováková | 23. náhradník | — | 6 993 (2.13 %) |
| 45. | Denisa Přikrylová | 24. náhradník | — | 6 837 (2.09 %) |
Občanská demokratická strana 11 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Jedlička | Zvolen(a) | 1. | 3 991 (2.34 %) |
| 2. | Jan Dekický | Zvolen(a) | 2. | 3 970 (2.33 %) |
| 3. | Marie Hladišová | Zvolen(a) | 3. | 3 907 (2.3 %) |
| 4. | Roman Smelík | Zvolen(a) | 4. | 3 902 (2.29 %) |
| 5. | Miroslav Niedoba | Zvolen(a) | 5. | 3 871 (2.27 %) |
| 6. | Jindřich Vavrla | Zvolen(a) | 6. | 3 875 (2.28 %) |
| 7. | Petr Valko | Zvolen(a) | 7. | 3 973 (2.33 %) |
| 8. | Jaroslav Paclík | Zvolen(a) | 8. | 3 852 (2.26 %) |
| 9. | Mirko Lapka | Zvolen(a) | 9. | 3 846 (2.26 %) |
| 10. | Břetislav Vašíček | Zvolen(a) | 10. | 3 924 (2.31 %) |
| 11. | Tomáš Mihula | Zvolen(a) | 11. | 3 846 (2.26 %) |
| 12. | Libor Křen | 1. náhradník | — | 3 785 (2.22 %) |
| 13. | Jaromír Weiss | 2. náhradník | — | 3 824 (2.25 %) |
| 14. | Jiří Zítko | 3. náhradník | — | 3 787 (2.22 %) |
| 15. | Jan Mlčoch | 4. náhradník | — | 3 908 (2.3 %) |
| 16. | Eva Košinárová | 5. náhradník | — | 3 807 (2.24 %) |
| 17. | Jiří Dedek | 6. náhradník | — | 3 876 (2.28 %) |
| 18. | Pavel Starý | 7. náhradník | — | 3 839 (2.26 %) |
| 19. | Adam Soustružník | 8. náhradník | — | 3 827 (2.25 %) |
| 20. | Ivana Magerová | 9. náhradník | — | 3 841 (2.26 %) |
| 21. | Bohumila Švardalová | 10. náhradník | — | 3 764 (2.21 %) |
| 22. | Jan Abrahamčík | 11. náhradník | — | 3 788 (2.23 %) |
| 23. | Milena Jedličková | 12. náhradník | — | 3 782 (2.22 %) |
| 24. | Ivan Kulatý | 13. náhradník | — | 3 811 (2.24 %) |
| 25. | Miroslav Malík | 14. náhradník | — | 3 748 (2.2 %) |
| 26. | Marek Kudela | 15. náhradník | — | 3 750 (2.2 %) |
| 27. | Tomáš Urban | 16. náhradník | — | 3 767 (2.21 %) |
| 28. | Anna Paclíková | 17. náhradník | — | 3 726 (2.19 %) |
| 29. | Zbyněk Dumal | 18. náhradník | — | 3 741 (2.2 %) |
| 30. | Lukáš Mihula | 19. náhradník | — | 3 722 (2.19 %) |
| 31. | Kristýna Dekická | 20. náhradník | — | 3 724 (2.19 %) |
| 32. | Petr Březina | 21. náhradník | — | 3 733 (2.19 %) |
| 33. | Rudolf Kolář | 22. náhradník | — | 3 692 (2.17 %) |
| 34. | Miloslav Staněk | 23. náhradník | — | 3 690 (2.17 %) |
| 35. | Martin Budina | 24. náhradník | — | 3 721 (2.19 %) |
| 36. | Aneta Vavrlová | 25. náhradník | — | 3 714 (2.18 %) |
| 37. | Pavel Grečmal | 26. náhradník | — | 3 684 (2.16 %) |
| 38. | Štěpán Krč | 27. náhradník | — | 3 672 (2.16 %) |
| 39. | Aleš Linhart | 28. náhradník | — | 3 661 (2.15 %) |
| 40. | Pavel Neumann | 29. náhradník | — | 3 667 (2.15 %) |
| 41. | Miloslav Bartoš | 30. náhradník | — | 3 630 (2.13 %) |
| 42. | Adam Dekický | 31. náhradník | — | 3 614 (2.12 %) |
| 43. | Lucie Jedličková | 32. náhradník | — | 3 625 (2.13 %) |
| 44. | Jana Mihulová | 33. náhradník | — | 3 537 (2.08 %) |
| 45. | Lubomír Pospíšil | 34. náhradník | — | 3 443 (2.02 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 8 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Gajdáček | Zvolen(a) | 1. | 2 918 (2.33 %) |
| 2. | René Číp | Zvolen(a) | 2. | 2 947 (2.35 %) |
| 3. | Václav Havel | Zvolen(a) | 3. | 2 851 (2.27 %) |
| 4. | Zdeněk Začal | Zvolen(a) | 4. | 2 846 (2.27 %) |
| 5. | Jan Petrásek | Zvolen(a) | 5. | 2 899 (2.31 %) |
| 6. | Jiří Holubec | Zvolen(a) | 6. | 2 803 (2.23 %) |
| 7. | Miroslav Jopek | Zvolen(a) | 7. | 2 888 (2.3 %) |
| 8. | Jaromír Horák | Zvolen(a) | 8. | 2 842 (2.26 %) |
| 9. | Antonín Balnar | 1. náhradník | — | 2 856 (2.28 %) |
| 10. | Bohumil Bukovanský | 2. náhradník | — | 2 809 (2.24 %) |
| 11. | Miroslav Dombrovský | 3. náhradník | — | 2 834 (2.26 %) |
| 12. | Šárka Kutáčová | 4. náhradník | — | 2 790 (2.22 %) |
| 13. | Jaroslav Mrázek | 5. náhradník | — | 2 799 (2.23 %) |
| 14. | Jaroslav Kaňok | 6. náhradník | — | 2 788 (2.22 %) |
| 15. | Igor Mačejovský | 7. náhradník | — | 2 798 (2.23 %) |
| 16. | Zbyněk Šebesta | 8. náhradník | — | 2 826 (2.25 %) |
| 17. | Eva Gajdáčková | 9. náhradník | — | 2 810 (2.24 %) |
| 18. | Věra Sládečková | 10. náhradník | — | 2 778 (2.21 %) |
| 19. | Jiří Schwarz | 11. náhradník | — | 2 772 (2.21 %) |
| 20. | Jan Sadový | 12. náhradník | — | 2 859 (2.28 %) |
| 21. | Alexandra Nekorancová | 13. náhradník | — | 2 801 (2.23 %) |
| 22. | Jaroslava Blahutová | 14. náhradník | — | 2 770 (2.21 %) |
| 23. | Vlasta Vašíčková | 15. náhradník | — | 2 761 (2.2 %) |
| 24. | Eva Černá | 16. náhradník | — | 2 795 (2.23 %) |
| 25. | Božena Metelková | 17. náhradník | — | 2 764 (2.2 %) |
| 26. | Ladislav Hejra | 18. náhradník | — | 2 761 (2.2 %) |
| 27. | Helena Zavadilová | 19. náhradník | — | 2 769 (2.21 %) |
| 28. | Ilona Stašová | 20. náhradník | — | 2 754 (2.19 %) |
| 29. | Jaromír Čičatka | 21. náhradník | — | 2 756 (2.2 %) |
| 30. | Jitka Kleinerová | 22. náhradník | — | 2 761 (2.2 %) |
| 31. | Marcela Dombrovská | 23. náhradník | — | 2 760 (2.2 %) |
| 32. | Irena Benešová | 24. náhradník | — | 2 745 (2.19 %) |
| 33. | Vladimír Zatloukal | 25. náhradník | — | 2 738 (2.18 %) |
| 34. | Věra Jugová | 26. náhradník | — | 2 738 (2.18 %) |
| 35. | Rudolf Žimulák | 27. náhradník | — | 2 739 (2.18 %) |
| 36. | Václav Saleta | 28. náhradník | — | 2 736 (2.18 %) |
| 37. | Jiřina Chmurová | 29. náhradník | — | 2 738 (2.18 %) |
| 38. | Miloslav Neshoda | 30. náhradník | — | 2 732 (2.18 %) |
| 39. | František Varaďa | 31. náhradník | — | 2 724 (2.17 %) |
| 40. | Ladislav Němec | 32. náhradník | — | 2 715 (2.16 %) |
| 41. | Jan Kalina | 33. náhradník | — | 2 718 (2.17 %) |
| 42. | Dagmar Gembalová | 34. náhradník | — | 2 705 (2.16 %) |
| 43. | Karel Mikeška | 35. náhradník | — | 2 732 (2.18 %) |
| 44. | Jiřina Kotalová | 36. náhradník | — | 2 676 (2.13 %) |
| 45. | Jana Vlčková | 37. náhradník | — | 2 623 (2.09 %) |
TOP 09 5 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Miroslav Pelech | Zvolen(a) | 4. ↓3 | 2 066 (2.44 %) |
| 2. | Jan Urban | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 2 136 (2.52 %) |
| 3. | Vládík Vít | Zvolen(a) | 5. ↓2 | 2 060 (2.43 %) |
| 4. | Michal Unzeitig | 1. náhradník | — ↓2 | 2 054 (2.43 %) |
| 5. | Jiří Joneš | 2. náhradník | — ↓2 | 1 985 (2.35 %) |
| 6. | Martin Határ | 3. náhradník | — ↓2 | 1 944 (2.3 %) |
| 7. | Milada Baumannová | Zvolen(a) | 3. ↑4 | 2 114 (2.5 %) |
| 8. | David Zeman | Zvolen(a) | 2. ↑6 | 2 128 (2.51 %) |
| 9. | Radmila Kotterbová | 4. náhradník | — | 1 935 (2.29 %) |
| 10. | Ivo Chamrád | 5. náhradník | — | 1 937 (2.29 %) |
| 11. | Zdeňka Velká | 6. náhradník | — | 1 905 (2.25 %) |
| 12. | Jiří Kupka | 7. náhradník | — | 1 866 (2.2 %) |
| 13. | Petra Pavlíčková | 8. náhradník | — | 1 980 (2.34 %) |
| 14. | Zbyněk Literák | 9. náhradník | — | 1 893 (2.24 %) |
| 15. | Martin Petružela | 10. náhradník | — | 1 941 (2.29 %) |
| 16. | Alena Pustinová | 11. náhradník | — | 1 937 (2.29 %) |
| 17. | Tomáš Häring | 12. náhradník | — | 1 864 (2.2 %) |
| 18. | Květuše Mrakviová | 13. náhradník | — | 1 882 (2.22 %) |
| 19. | Jan Přibyl | 14. náhradník | — | 1 947 (2.3 %) |
| 20. | Ivo Nilius | 15. náhradník | — | 1 880 (2.22 %) |
| 21. | Miroslav Legerský | 16. náhradník | — | 1 838 (2.17 %) |
| 22. | David Mach | 17. náhradník | — | 1 853 (2.19 %) |
| 23. | Alexander Kuba | 18. náhradník | — | 1 803 (2.13 %) |
| 24. | Martin Lacina | 19. náhradník | — | 1 851 (2.19 %) |
| 25. | Zdeňka Kuhnová | 20. náhradník | — | 1 870 (2.21 %) |
| 26. | Kamil Kůs | 21. náhradník | — | 1 814 (2.14 %) |
| 27. | Libor Bunczek | 22. náhradník | — | 1 816 (2.15 %) |
| 28. | Michaela Pomaki | 23. náhradník | — | 1 864 (2.2 %) |
| 29. | Marek Roman | 24. náhradník | — | 1 835 (2.17 %) |
| 30. | Petr Paleta | 25. náhradník | — | 1 816 (2.15 %) |
| 31. | Věra Spanilá | 26. náhradník | — | 1 843 (2.18 %) |
| 32. | Marie Exnarová | 27. náhradník | — | 1 827 (2.16 %) |
| 33. | Marek Pavlačka | 28. náhradník | — | 1 799 (2.12 %) |
| 34. | Jana Synková | 29. náhradník | — | 1 844 (2.18 %) |
| 35. | Petr Gajdoš | 30. náhradník | — | 1 788 (2.11 %) |
| 36. | Václav Petržela | 31. náhradník | — | 1 785 (2.11 %) |
| 37. | David Pátík | 32. náhradník | — | 1 773 (2.09 %) |
| 38. | Iveta Majkútová | 33. náhradník | — | 1 802 (2.13 %) |
| 39. | Alena Bezecná | 34. náhradník | — | 1 770 (2.09 %) |
| 40. | Aleš Herma | 35. náhradník | — | 1 768 (2.09 %) |
| 41. | Jana Stavinohová | 36. náhradník | — | 1 791 (2.12 %) |
| 42. | Rostislav Dobřanský | 37. náhradník | — | 1 734 (2.05 %) |
| 43. | Petr Kreis | 38. náhradník | — | 1 707 (2.02 %) |
| 44. | Jiří Příhoda | 39. náhradník | — | 1 697 (2 %) |
| 45. | Jan Gulas | 40. náhradník | — | 1 721 (2.03 %) |
Věci veřejné 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Kazimirski | Nezvolen(a) | — | 982 (2.77 %) |
| 2. | Milan Ryba | Nezvolen(a) | — | 865 (2.44 %) |
| 3. | David Kupera | Nezvolen(a) | — | 974 (2.74 %) |
| 4. | Daniel Novák | Nezvolen(a) | — | 874 (2.46 %) |
| 5. | Karel Mička | Nezvolen(a) | — | 874 (2.46 %) |
| 6. | Václav Kupka | Nezvolen(a) | — | 826 (2.33 %) |
| 7. | Petr Šlachta | Nezvolen(a) | — | 874 (2.46 %) |
| 8. | Vladislav Olesz | Nezvolen(a) | — | 850 (2.39 %) |
| 9. | Jiří Hanulík | Nezvolen(a) | — | 817 (2.3 %) |
| 10. | Irena Hermanová | Nezvolen(a) | — | 874 (2.46 %) |
| 11. | Jiří Hanibal | Nezvolen(a) | — | 770 (2.17 %) |
| 12. | Ludvík Chudárek | Nezvolen(a) | — | 762 (2.15 %) |
| 13. | Jakub Košmider | Nezvolen(a) | — | 767 (2.16 %) |
| 14. | Bedřich Mikulík | Nezvolen(a) | — | 756 (2.13 %) |
| 15. | Roman Molata | Nezvolen(a) | — | 771 (2.17 %) |
| 16. | Roman Pěnkava | Nezvolen(a) | — | 784 (2.21 %) |
| 17. | Daniela Ševečková | Nezvolen(a) | — | 795 (2.24 %) |
| 18. | Jana Šimonová | Nezvolen(a) | — | 865 (2.44 %) |
| 19. | Milada Vokurková | Nezvolen(a) | — | 750 (2.11 %) |
| 20. | Tomáš Eybl | Nezvolen(a) | — | 766 (2.16 %) |
| 21. | Lukáš Kupka | Nezvolen(a) | — | 762 (2.15 %) |
| 22. | Václav Vágner | Nezvolen(a) | — | 744 (2.09 %) |
| 23. | Radoslav Karola | Nezvolen(a) | — | 752 (2.12 %) |
| 24. | Petra Vokurková | Nezvolen(a) | — | 805 (2.27 %) |
| 25. | Simona Nováková | Nezvolen(a) | — | 799 (2.25 %) |
| 26. | Robin Zajíček | Nezvolen(a) | — | 749 (2.11 %) |
| 27. | Iveta Lapišová | Nezvolen(a) | — | 757 (2.13 %) |
| 28. | Michal Jankovič | Nezvolen(a) | — | 753 (2.12 %) |
| 29. | Martin Krchňák | Nezvolen(a) | — | 747 (2.1 %) |
| 30. | Tomáš Ineman | Nezvolen(a) | — | 757 (2.13 %) |
| 31. | Jakub Kosmák | Nezvolen(a) | — | 782 (2.2 %) |
| 32. | Petr Macejka | Nezvolen(a) | — | 780 (2.2 %) |
| 33. | Vladimíra Mikendová | Nezvolen(a) | — | 793 (2.23 %) |
| 34. | Martin Morávek | Nezvolen(a) | — | 751 (2.11 %) |
| 35. | Anna Lazarová | Nezvolen(a) | — | 728 (2.05 %) |
| 36. | Petr Mück | Nezvolen(a) | — | 777 (2.19 %) |
| 37. | Martina Šlachtová | Nezvolen(a) | — | 766 (2.16 %) |
| 38. | Libuše Hajdová | Nezvolen(a) | — | 723 (2.04 %) |
| 39. | Kateřina Zouharová | Nezvolen(a) | — | 741 (2.09 %) |
| 40. | Lenka Rybová | Nezvolen(a) | — | 725 (2.04 %) |
| 41. | Silvie Jankovičová | Nezvolen(a) | — | 780 (2.2 %) |
| 42. | Vít Vokurka | Nezvolen(a) | — | 725 (2.04 %) |
| 43. | Ivanka Flachsová | Nezvolen(a) | — | 718 (2.02 %) |
| 44. | Alena Alkerová | Nezvolen(a) | — | 707 (1.99 %) |
| 45. | Šárka Kašparová | Nezvolen(a) | — | 713 (2.01 %) |
KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ s podporou Nestraníků 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Kaleta | Nezvolen(a) | — | 1 034 (2.99 %) |
| 2. | Vladimír Tlach | Nezvolen(a) | — | 817 (2.36 %) |
| 3. | Stanislav Rucký | Nezvolen(a) | — | 847 (2.45 %) |
| 4. | Bronislava Doleželová | Nezvolen(a) | — | 854 (2.47 %) |
| 5. | Jiří Novák | Nezvolen(a) | — | 871 (2.52 %) |
| 6. | Vojtěch Curylo | Nezvolen(a) | — | 875 (2.53 %) |
| 7. | Květuše Slavíková | Nezvolen(a) | — | 784 (2.27 %) |
| 8. | Tomáš Holáň | Nezvolen(a) | — | 844 (2.44 %) |
| 9. | Petr Muroň | Nezvolen(a) | — | 801 (2.32 %) |
| 10. | Josef Pavela | Nezvolen(a) | — | 767 (2.22 %) |
| 11. | Rostislav Sochorec | Nezvolen(a) | — | 778 (2.25 %) |
| 12. | Zdeněk Tomaštík | Nezvolen(a) | — | 754 (2.18 %) |
| 13. | Jiří Žárský | Nezvolen(a) | — | 768 (2.22 %) |
| 14. | Miloš Kudela | Nezvolen(a) | — | 762 (2.2 %) |
| 15. | František Růžička | Nezvolen(a) | — | 742 (2.15 %) |
| 16. | Jaromír Noga | Nezvolen(a) | — | 794 (2.3 %) |
| 17. | Jana Charvátková | Nezvolen(a) | — | 816 (2.36 %) |
| 18. | Dagmar Štěpánová | Nezvolen(a) | — | 762 (2.2 %) |
| 19. | Pavla Hochová | Nezvolen(a) | — | 745 (2.15 %) |
| 20. | Marcela Hájková | Nezvolen(a) | — | 773 (2.24 %) |
| 21. | Marek Bartlík | Nezvolen(a) | — | 749 (2.17 %) |
| 22. | František Hoch | Nezvolen(a) | — | 732 (2.12 %) |
| 23. | Adolf Sladký | Nezvolen(a) | — | 753 (2.18 %) |
| 24. | Jaroslav Janalík | Nezvolen(a) | — | 738 (2.13 %) |
| 25. | Miroslav Belina | Nezvolen(a) | — | 734 (2.12 %) |
| 26. | Miroslava Jíchová | Nezvolen(a) | — | 740 (2.14 %) |
| 27. | Václav Čurda | Nezvolen(a) | — | 739 (2.14 %) |
| 28. | Jana Nováková | Nezvolen(a) | — | 736 (2.13 %) |
| 29. | Pavla Kociánová | Nezvolen(a) | — | 771 (2.23 %) |
| 30. | Svatopluk Stolář | Nezvolen(a) | — | 746 (2.16 %) |
| 31. | Andrea Molnárová | Nezvolen(a) | — | 742 (2.15 %) |
| 32. | Marie Výtisková | Nezvolen(a) | — | 729 (2.11 %) |
| 33. | Milada Choiková | Nezvolen(a) | — | 723 (2.09 %) |
| 34. | Dagmar Vojtíková | Nezvolen(a) | — | 718 (2.08 %) |
| 35. | Jiří Doležel | Nezvolen(a) | — | 707 (2.04 %) |
| 36. | Marie Karásková | Nezvolen(a) | — | 781 (2.26 %) |
| 37. | Hana Elešová | Nezvolen(a) | — | 716 (2.07 %) |
| 38. | Jaroslav Pohludka | Nezvolen(a) | — | 713 (2.06 %) |
| 39. | Marcela Kovářová | Nezvolen(a) | — | 709 (2.05 %) |
| 40. | Dagmar Moravová | Nezvolen(a) | — | 744 (2.15 %) |
| 41. | Lucie Součková | Nezvolen(a) | — | 717 (2.07 %) |
| 42. | Pavel Kozelský | Nezvolen(a) | — | 704 (2.04 %) |
| 43. | Pavla Moravová | Nezvolen(a) | — | 737 (2.13 %) |
| 44. | Ivo Franek | Nezvolen(a) | — | 733 (2.12 %) |
| 45. | Petr Tvarůžka | Nezvolen(a) | — | 696 (2.01 %) |
Suverenita - blok Jany Bobošíkové a Strana práv občanů - ZEMANOVCI 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdeněk Pavlíček | Nezvolen(a) | — | 904 (2.77 %) |
| 2. | Michal Cagala | Nezvolen(a) | — | 922 (2.83 %) |
| 3. | Jiří Horáček | Nezvolen(a) | — | 759 (2.33 %) |
| 4. | Pavla Gavendová | Nezvolen(a) | — | 841 (2.58 %) |
| 5. | Pavel Vitásek | Nezvolen(a) | — | 802 (2.46 %) |
| 6. | Martin Fišer | Nezvolen(a) | — | 780 (2.39 %) |
| 7. | Petr Beránek | Nezvolen(a) | — | 763 (2.34 %) |
| 8. | Iveta Miková | Nezvolen(a) | — | 834 (2.56 %) |
| 9. | Michal Kočí | Nezvolen(a) | — | 802 (2.46 %) |
| 10. | Jarmila Kloubková | Nezvolen(a) | — | 751 (2.3 %) |
| 11. | Jiří Dratnal | Nezvolen(a) | — | 736 (2.26 %) |
| 12. | Jitka Pelikánová | Nezvolen(a) | — | 709 (2.17 %) |
| 13. | Martin Fico | Nezvolen(a) | — | 739 (2.26 %) |
| 14. | Dáša Sluková | Nezvolen(a) | — | 720 (2.21 %) |
| 15. | Michal Giža | Nezvolen(a) | — | 712 (2.18 %) |
| 16. | Yvona Režnarová | Nezvolen(a) | — | 726 (2.22 %) |
| 17. | Tomáš Škorupa | Nezvolen(a) | — | 696 (2.13 %) |
| 18. | Bohumír Ďurina | Nezvolen(a) | — | 693 (2.12 %) |
| 19. | Pavla Vilášková | Nezvolen(a) | — | 744 (2.28 %) |
| 20. | Martin Kubát | Nezvolen(a) | — | 714 (2.19 %) |
| 21. | David Stoklasa | Nezvolen(a) | — | 702 (2.15 %) |
| 22. | Petr Kromka | Nezvolen(a) | — | 728 (2.23 %) |
| 23. | Miroslav Kudela | Nezvolen(a) | — | 733 (2.25 %) |
| 24. | Lukáš Bulka | Nezvolen(a) | — | 772 (2.37 %) |
| 25. | Robert Kozelský | Nezvolen(a) | — | 688 (2.11 %) |
| 26. | Josef Nedabýlek | Nezvolen(a) | — | 700 (2.14 %) |
| 27. | Gabriela Plevová | Nezvolen(a) | — | 720 (2.21 %) |
| 28. | Vladimíra Kolečková | Nezvolen(a) | — | 695 (2.13 %) |
| 29. | Aleš Tománek | Nezvolen(a) | — | 682 (2.09 %) |
| 30. | Lenka Stanová | Nezvolen(a) | — | 703 (2.15 %) |
| 31. | Zdeňka Šúleková | Nezvolen(a) | — | 681 (2.09 %) |
| 32. | Jana Neuwirthová | Nezvolen(a) | — | 686 (2.1 %) |
| 33. | Magda Jůzová | Nezvolen(a) | — | 691 (2.12 %) |
| 34. | Růžena Štefániková | Nezvolen(a) | — | 671 (2.06 %) |
| 35. | Miroslav Křivánek | Nezvolen(a) | — | 676 (2.07 %) |
| 36. | Magdalena Bluchová | Nezvolen(a) | — | 679 (2.08 %) |
| 37. | Dana Kostelňáková | Nezvolen(a) | — | 680 (2.08 %) |
| 38. | Adam Dadok | Nezvolen(a) | — | 683 (2.09 %) |
| 39. | Josef Čada | Nezvolen(a) | — | 669 (2.05 %) |
| 40. | Léna Václavková | Nezvolen(a) | — | 677 (2.07 %) |
| 41. | Martina Sobitová | Nezvolen(a) | — | 687 (2.1 %) |
| 42. | Milan Vlnieška | Nezvolen(a) | — | 657 (2.01 %) |
| 43. | Vladimír Štefánik | Nezvolen(a) | — | 651 (1.99 %) |
| 44. | Andrea Koníčková | Nezvolen(a) | — | 670 (2.05 %) |
| 45. | Emilie Leššová | Nezvolen(a) | — | 636 (1.95 %) |
Strana zelených 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petr Polášek | Nezvolen(a) | — | 826 (3.06 %) |
| 2. | Radim Gál | Nezvolen(a) | — | 696 (2.58 %) |
| 3. | Tomáš Hlinka | Nezvolen(a) | — | 782 (2.9 %) |
| 4. | Helena Váňová | Nezvolen(a) | — | 722 (2.68 %) |
| 5. | Martin Běl | Nezvolen(a) | — | 635 (2.35 %) |
| 6. | Michaela Sonnenscheinová | Nezvolen(a) | — | 714 (2.65 %) |
| 7. | Pavlína Dohnalová | Nezvolen(a) | — | 663 (2.46 %) |
| 8. | Petra Wiecková | Nezvolen(a) | — | 639 (2.37 %) |
| 9. | Dagmar Lukášová | Nezvolen(a) | — | 654 (2.42 %) |
| 10. | Dušan Richtár | Nezvolen(a) | — | 759 (2.81 %) |
| 11. | Marcela Doležalová | Nezvolen(a) | — | 665 (2.46 %) |
| 12. | Jan Slavík | Nezvolen(a) | — | 616 (2.28 %) |
| 13. | Robert Postupa | Nezvolen(a) | — | 712 (2.64 %) |
| 14. | Jiří Ehrenberger | Nezvolen(a) | — | 568 (2.1 %) |
| 15. | Vlasta Elišerová | Nezvolen(a) | — | 634 (2.35 %) |
| 16. | Zdenka Pohlová | Nezvolen(a) | — | 594 (2.2 %) |
| 17. | Magdalena Cindričová | Nezvolen(a) | — | 625 (2.32 %) |
| 18. | Orestis Tzimas | Nezvolen(a) | — | 585 (2.17 %) |
| 19. | Markéta Pustinová | Nezvolen(a) | — | 586 (2.17 %) |
| 20. | Marek Stibor | Nezvolen(a) | — | 587 (2.17 %) |
| 21. | Kateřina Duhanová | Nezvolen(a) | — | 592 (2.19 %) |
| 22. | Vladimír Sobotka | Nezvolen(a) | — | 553 (2.05 %) |
| 23. | Radovan Kalmus | Nezvolen(a) | — | 566 (2.1 %) |
| 24. | Pavel Lobodinský | Nezvolen(a) | — | 585 (2.17 %) |
| 25. | Josef Mojžíšek | Nezvolen(a) | — | 590 (2.19 %) |
| 26. | Jiří Homola | Nezvolen(a) | — | 581 (2.15 %) |
| 27. | Petra Tomášková | Nezvolen(a) | — | 577 (2.14 %) |
| 28. | Vítězslav Bednařík | Nezvolen(a) | — | 559 (2.07 %) |
| 29. | Helena Šabatková | Nezvolen(a) | — | 571 (2.11 %) |
| 30. | Martina Strýčková | Nezvolen(a) | — | 549 (2.03 %) |
| 31. | Jaromíra Augstová | Nezvolen(a) | — | 520 (1.93 %) |
| 32. | Jan Voznica | Nezvolen(a) | — | 548 (2.03 %) |
| 33. | Dana Skácelová | Nezvolen(a) | — | 544 (2.01 %) |
| 34. | Ladislava Michálková Bártlíková | Nezvolen(a) | — | 540 (2 %) |
| 35. | Nataša Hradecká | Nezvolen(a) | — | 543 (2.01 %) |
| 36. | Jan Urban | Nezvolen(a) | — | 545 (2.02 %) |
| 37. | Andrea Šupolíková | Nezvolen(a) | — | 537 (1.99 %) |
| 38. | Vladimír Hon | Nezvolen(a) | — | 553 (2.05 %) |
| 39. | Andrea Schmidtmeyerová | Nezvolen(a) | — | 538 (1.99 %) |
| 40. | Josef Lukeš | Nezvolen(a) | — | 513 (1.9 %) |
| 41. | Josef Černík | Nezvolen(a) | — | 520 (1.93 %) |
| 42. | Zuzana Kopčáková | Nezvolen(a) | — | 542 (2.01 %) |
| 43. | Romana Bráblíková | Nezvolen(a) | — | 524 (1.94 %) |
| 44. | Dalibor Kublák | Nezvolen(a) | — | 510 (1.89 %) |
| 45. | Lukáš Blažek | Nezvolen(a) | — | 473 (1.75 %) |
Dělnická strana sociální spravedlnosti 0 mandátů · 45 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohumil Krkoška | Nezvolen(a) | — | 263 (2.75 %) |
| 2. | Petr Dopirák | Nezvolen(a) | — | 239 (2.5 %) |
| 3. | Lucie Pekárková | Nezvolen(a) | — | 319 (3.34 %) |
| 4. | René Segeťa | Nezvolen(a) | — | 312 (3.27 %) |
| 5. | Renata Valošková | Nezvolen(a) | — | 253 (2.65 %) |
| 6. | Petr Kubina | Nezvolen(a) | — | 225 (2.35 %) |
| 7. | Martin Csiba | Nezvolen(a) | — | 208 (2.18 %) |
| 8. | David Dlugosz | Nezvolen(a) | — | 214 (2.24 %) |
| 9. | Jaroslav Štěpán | Nezvolen(a) | — | 227 (2.37 %) |
| 10. | Jaromír Šebek | Nezvolen(a) | — | 230 (2.41 %) |
| 11. | Antonín Vaněk | Nezvolen(a) | — | 249 (2.61 %) |
| 12. | Lucie Tvrdá | Nezvolen(a) | — | 216 (2.26 %) |
| 13. | Hana Hajková | Nezvolen(a) | — | 209 (2.19 %) |
| 14. | Petr Kolouch | Nezvolen(a) | — | 213 (2.23 %) |
| 15. | Milan Vasilik | Nezvolen(a) | — | 212 (2.22 %) |
| 16. | Marek Šmatera | Nezvolen(a) | — | 220 (2.3 %) |
| 17. | Petr Adamčik | Nezvolen(a) | — | 232 (2.43 %) |
| 18. | Bohuslav Oulehla | Nezvolen(a) | — | 209 (2.19 %) |
| 19. | František Daněk | Nezvolen(a) | — | 201 (2.1 %) |
| 20. | Stanislava Strmeňová | Nezvolen(a) | — | 201 (2.1 %) |
| 21. | Radek Besta | Nezvolen(a) | — | 200 (2.09 %) |
| 22. | David Lalík | Nezvolen(a) | — | 196 (2.05 %) |
| 23. | Adam Šťastný | Nezvolen(a) | — | 203 (2.12 %) |
| 24. | Martin Duda | Nezvolen(a) | — | 210 (2.2 %) |
| 25. | Miroslav Šimon | Nezvolen(a) | — | 193 (2.02 %) |
| 26. | Miroslav Hradil | Nezvolen(a) | — | 197 (2.06 %) |
| 27. | Marcel Hora | Nezvolen(a) | — | 200 (2.09 %) |
| 28. | Michal Bulava | Nezvolen(a) | — | 195 (2.04 %) |
| 29. | Marek Šnek | Nezvolen(a) | — | 204 (2.13 %) |
| 30. | Jiří Hajko | Nezvolen(a) | — | 192 (2.01 %) |
| 31. | Lukáš Fajkus | Nezvolen(a) | — | 200 (2.09 %) |
| 32. | Oldřich Havlík | Nezvolen(a) | — | 198 (2.07 %) |
| 33. | Jakub Kiss | Nezvolen(a) | — | 194 (2.03 %) |
| 34. | Naděžda Serafinová | Nezvolen(a) | — | 192 (2.01 %) |
| 35. | Roman Matušek | Nezvolen(a) | — | 203 (2.12 %) |
| 36. | Monika Pindorová | Nezvolen(a) | — | 199 (2.08 %) |
| 37. | Martin Súkup | Nezvolen(a) | — | 189 (1.98 %) |
| 38. | Jakub Mrázek | Nezvolen(a) | — | 190 (1.99 %) |
| 39. | Václav Prelovský | Nezvolen(a) | — | 193 (2.02 %) |
| 40. | Eva Palačková | Nezvolen(a) | — | 185 (1.93 %) |
| 41. | František Bula | Nezvolen(a) | — | 193 (2.02 %) |
| 42. | Pavel Gono | Nezvolen(a) | — | 188 (1.97 %) |
| 43. | Radim Korbel | Nezvolen(a) | — | 189 (1.98 %) |
| 44. | Miroslav Teichert | Nezvolen(a) | — | 188 (1.97 %) |
| 45. | Jiří Machala | Nezvolen(a) | — | 195 (2.04 %) |