Volební období 2014 – 2018
Výsledky komunálních voleb obvodu Plzeň 2-Slovany
10. 10. 2014
Hlasovalo 9 719 z 27 889 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 13 listin
27 mandátů · 7 zvolených listin
27 mandátů · 7 zvolených listin
- Občanská demokratická strana
- ANO 2011
- Česká strana sociálně demokratická
- TOP 09
- Komunistická strana Čech a Moravy
- Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (KDU-ČSL)
- Společně za Plzeň-koalice Plzeňské aliance, Piráti, Změna, STAN a SZ
- Občané patrioti
- VEŘEJNÉ ZÁJMY PLZNĚ s podporou Iniciativy za levnější MHD, spolku P-FANS a Úsvit
- Strana svobodných občanů
- Pravá volba pro Plzeň (PVP)
- Plzeň pro sport
- Změna pro Plzeň
Občanská demokratická strana 9 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lumír Aschenbrenner | Zvolen(a) | 1. | 3 200 (5.55 %) |
| 2. | Irena Rottová | Zvolen(a) | 2. | 2 360 (4.1 %) |
| 3. | David Šlouf | Zvolen(a) | 3. | 2 213 (3.84 %) |
| 4. | Václav Seitz | Zvolen(a) | 4. | 2 173 (3.77 %) |
| 5. | Ladislav Uhrin | Zvolen(a) | 5. | 2 162 (3.75 %) |
| 6. | Martin Hrubý | Zvolen(a) | 6. | 2 165 (3.76 %) |
| 7. | Jan Kalián | Zvolen(a) | 7. | 2 143 (3.72 %) |
| 8. | Martin Kydlíček | Zvolen(a) | 8. | 2 162 (3.75 %) |
| 9. | Jan Hlaváček | Zvolen(a) | 9. | 2 137 (3.71 %) |
| 10. | Eva Trůková | 1. náhradník | — | 2 142 (3.72 %) |
| 11. | Adam Berka | 2. náhradník | — | 2 121 (3.68 %) |
| 12. | Adolf Bláha | 3. náhradník | — | 2 154 (3.74 %) |
| 13. | Marek Vojtěch | 4. náhradník | — | 2 119 (3.68 %) |
| 14. | František Navrátil | 5. náhradník | — | 2 100 (3.64 %) |
| 15. | Stanislav Heřman | 6. náhradník | — | 2 090 (3.63 %) |
| 16. | Jan Mráz | 7. náhradník | — | 2 128 (3.69 %) |
| 17. | Jaroslav Kesl | 8. náhradník | — | 2 093 (3.63 %) |
| 18. | Lucie Klepácsová | 9. náhradník | — | 2 085 (3.62 %) |
| 19. | Bohumil Zikmund | 10. náhradník | — | 2 075 (3.6 %) |
| 20. | Pavel Válek | 11. náhradník | — | 2 070 (3.59 %) |
| 21. | Václav Václavík | 12. náhradník | — | 2 041 (3.54 %) |
| 22. | Markéta Keslová | 13. náhradník | — | 2 021 (3.51 %) |
| 23. | Karel Duda | 14. náhradník | — | 2 007 (3.48 %) |
| 24. | Lenka Vošvrdová | 15. náhradník | — | 1 966 (3.41 %) |
| 25. | Eva Ulčová | 16. náhradník | — | 1 976 (3.43 %) |
| 26. | Petr Špíral | 17. náhradník | — | 1 886 (3.27 %) |
| 27. | Eva Špíralová | 18. náhradník | — | 1 769 (3.07 %) |
ANO 2011 6 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuslav Rada | Zvolen(a) | 3. ↓2 | 1 589 (4.03 %) |
| 2. | Milan Štěpáník | Zvolen(a) | 2. | 1 622 (4.12 %) |
| 3. | Petr Fišer | Zvolen(a) | 4. ↓1 | 1 554 (3.94 %) |
| 4. | Miloslava Rutová | Zvolen(a) | 1. ↑3 | 1 652 (4.19 %) |
| 5. | Zdeněk Bouchal | Zvolen(a) | 5. | 1 497 (3.8 %) |
| 6. | František Sokol | Zvolen(a) | 6. | 1 511 (3.83 %) |
| 7. | Martin Složil | 1. náhradník | — | 1 498 (3.8 %) |
| 8. | Barbora Kořanová | 2. náhradník | — | 1 507 (3.82 %) |
| 9. | Tomáš Hejtmánek | 3. náhradník | — | 1 493 (3.79 %) |
| 10. | Jindřich Blažek | 4. náhradník | — | 1 479 (3.75 %) |
| 11. | Michal Statevský | 5. náhradník | — | 1 471 (3.73 %) |
| 12. | Radek Hlad | 6. náhradník | — | 1 476 (3.74 %) |
| 13. | Pavel Peták | 7. náhradník | — | 1 452 (3.68 %) |
| 14. | Petr Skala | 8. náhradník | — | 1 462 (3.71 %) |
| 15. | Josef Aubrecht | 9. náhradník | — | 1 455 (3.69 %) |
| 16. | Miloslav Apolín | 10. náhradník | — | 1 440 (3.65 %) |
| 17. | Ladislav Hora | 11. náhradník | — | 1 457 (3.7 %) |
| 18. | Michael Krs | 12. náhradník | — | 1 491 (3.78 %) |
| 19. | Jiří Fejt | 13. náhradník | — | 1 448 (3.67 %) |
| 20. | Stanislav Novák | 14. náhradník | — | 1 433 (3.64 %) |
| 21. | Jiří Racek | 15. náhradník | — | 1 412 (3.58 %) |
| 22. | Vladimír Plzák | 16. náhradník | — | 1 398 (3.55 %) |
| 23. | Josef Stein | 17. náhradník | — | 1 381 (3.5 %) |
| 24. | Pavel Venclík | 18. náhradník | — | 1 398 (3.55 %) |
| 25. | Oldřich Stieber | 19. náhradník | — | 1 346 (3.41 %) |
| 26. | Zdeněk Vít | 20. náhradník | — | 1 308 (3.32 %) |
| 27. | Petr Cais | 21. náhradník | — | 1 138 (2.89 %) |
Česká strana sociálně demokratická 5 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaroslav Novák | Zvolen(a) | 3. ↓2 | 1 362 (3.9 %) |
| 2. | Roman Andrlík | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 1 534 (4.4 %) |
| 3. | Vlastimil Lokajíček | Zvolen(a) | 2. ↑1 | 1 465 (4.2 %) |
| 4. | Petr Sova | Zvolen(a) | 4. | 1 352 (3.87 %) |
| 5. | Petra Šípková | Zvolen(a) | 5. | 1 324 (3.79 %) |
| 6. | Eva Špillarová | 1. náhradník | — | 1 326 (3.8 %) |
| 7. | Helena Horníková | 2. náhradník | — | 1 295 (3.71 %) |
| 8. | Lenka Hromádková | 3. náhradník | — | 1 328 (3.81 %) |
| 9. | Vlastimil Král | 4. náhradník | — | 1 397 (4 %) |
| 10. | Lukáš Anton | 5. náhradník | — | 1 375 (3.94 %) |
| 11. | Vladislav Mařík | 6. náhradník | — | 1 286 (3.68 %) |
| 12. | Stanislav Posavád | 7. náhradník | — | 1 390 (3.98 %) |
| 13. | Petr Nosek | 8. náhradník | — | 1 382 (3.96 %) |
| 14. | Josef Fiala | 9. náhradník | — | 1 269 (3.64 %) |
| 15. | Soňa Bruckerová | 10. náhradník | — | 1 250 (3.58 %) |
| 16. | Jitka Hamplová | 11. náhradník | — | 1 251 (3.58 %) |
| 17. | Pavel Pokora | 12. náhradník | — | 1 257 (3.6 %) |
| 18. | Miroslav Řeřicha | 13. náhradník | — | 1 249 (3.58 %) |
| 19. | Emil Česák | 14. náhradník | — | 1 239 (3.55 %) |
| 20. | Stanislav Garbacki | 15. náhradník | — | 1 226 (3.51 %) |
| 21. | Stanislav Skopeček | 16. náhradník | — | 1 226 (3.51 %) |
| 22. | Jiří Hána | 17. náhradník | — | 1 229 (3.52 %) |
| 23. | Pavel Netrval | 18. náhradník | — | 1 217 (3.49 %) |
| 24. | Pravoslava Veverková | 19. náhradník | — | 1 226 (3.51 %) |
| 25. | Jiří Štádler | 20. náhradník | — | 1 183 (3.39 %) |
| 26. | Drahomíra Urbášková | 21. náhradník | — | 1 142 (3.27 %) |
| 27. | Jiřina Kryslová | 22. náhradník | — | 1 074 (3.08 %) |
TOP 09 2 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jan Fluxa | Zvolen(a) | 1. | 940 (4.92 %) |
| 2. | Martin Vít | 2. náhradník | — ↓2 | 809 (4.23 %) |
| 3. | Jitka Šupíková | 3. náhradník | — ↓2 | 802 (4.19 %) |
| 4. | Antonín Kříž | 1. náhradník | — ↑1 | 865 (4.52 %) |
| 5. | Miloš Nový | Zvolen(a) | 2. ↑3 | 867 (4.53 %) |
| 6. | Daniela Parpelová | 4. náhradník | — | 719 (3.76 %) |
| 7. | Jan Štěpáník | 5. náhradník | — | 769 (4.02 %) |
| 8. | Filip Tikal | 6. náhradník | — | 720 (3.76 %) |
| 9. | Ondřej Formánek | 7. náhradník | — | 703 (3.68 %) |
| 10. | Petr Bauer | 8. náhradník | — | 718 (3.75 %) |
| 11. | Hana Königová | 9. náhradník | — | 726 (3.8 %) |
| 12. | Martin Chomát | 10. náhradník | — | 695 (3.63 %) |
| 13. | Jiří Fencl | 11. náhradník | — | 700 (3.66 %) |
| 14. | Eva Jägerová | 12. náhradník | — | 687 (3.59 %) |
| 15. | Ondřej Vrtěl | 13. náhradník | — | 685 (3.58 %) |
| 16. | Petr Denk | 14. náhradník | — | 687 (3.59 %) |
| 17. | Kamil Liška | 15. náhradník | — | 695 (3.63 %) |
| 18. | Jitka Kováříková | 16. náhradník | — | 682 (3.57 %) |
| 19. | Hana Loužilová | 17. náhradník | — | 679 (3.55 %) |
| 20. | Pavel Král | 18. náhradník | — | 696 (3.64 %) |
| 21. | David Reis | 19. náhradník | — | 662 (3.46 %) |
| 22. | Stanislava Jiranová | 20. náhradník | — | 648 (3.39 %) |
| 23. | Petr Kříž | 21. náhradník | — | 634 (3.31 %) |
| 24. | Kateřina Součková | 22. náhradník | — | 633 (3.31 %) |
| 25. | Ladislava Matoušková | 23. náhradník | — | 629 (3.29 %) |
| 26. | Viktor König | 24. náhradník | — | 550 (2.87 %) |
| 27. | Karel Nový | 25. náhradník | — | 500 (2.61 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 2 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Karel Kvit | Zvolen(a) | 1. | 759 (3.99 %) |
| 2. | Petr Zíka | Zvolen(a) | 2. | 770 (4.05 %) |
| 3. | Andrea Cízlová | 1. náhradník | — | 746 (3.92 %) |
| 4. | Robert Starý | 2. náhradník | — | 747 (3.93 %) |
| 5. | Antonín Vokoun | 3. náhradník | — | 737 (3.87 %) |
| 6. | Tomáš Michalides | 4. náhradník | — | 737 (3.87 %) |
| 7. | František Mainzer | 5. náhradník | — | 746 (3.92 %) |
| 8. | Vladimír Sedláček | 6. náhradník | — | 717 (3.77 %) |
| 9. | Jiří Lukavský | 7. náhradník | — | 725 (3.81 %) |
| 10. | Jiřina Poková | 8. náhradník | — | 713 (3.75 %) |
| 11. | Alena Výrutová | 9. náhradník | — | 699 (3.67 %) |
| 12. | Jaroslava Pivoňková | 10. náhradník | — | 699 (3.67 %) |
| 13. | Jaroslav Šizling | 11. náhradník | — | 696 (3.66 %) |
| 14. | Drahomíra Vachtlová | 12. náhradník | — | 692 (3.64 %) |
| 15. | Zdeněk Hůla | 13. náhradník | — | 695 (3.65 %) |
| 16. | Josef Dlouhý | 14. náhradník | — | 688 (3.62 %) |
| 17. | Drahomíra Jiskrová | 15. náhradník | — | 689 (3.62 %) |
| 18. | Marie Janečková | 16. náhradník | — | 689 (3.62 %) |
| 19. | Zdeňka Ježková | 17. náhradník | — | 687 (3.61 %) |
| 20. | Jaroslav Pružinec | 18. náhradník | — | 691 (3.63 %) |
| 21. | Jaroslav Stupka | 19. náhradník | — | 688 (3.62 %) |
| 22. | Marie Snopková | 20. náhradník | — | 689 (3.62 %) |
| 23. | Jaromír Mudra | 21. náhradník | — | 682 (3.58 %) |
| 24. | Bohumil Květ | 22. náhradník | — | 676 (3.55 %) |
| 25. | Václav Krs | 23. náhradník | — | 670 (3.52 %) |
| 26. | Ladislav Zitterbart | 24. náhradník | — | 654 (3.44 %) |
| 27. | Jan Boštík | 25. náhradník | — | 623 (3.27 %) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (KDU-ČSL) 2 mandáty · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pavel Janouškovec | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 888 (5.75 %) |
| 2. | Oldřich Rozšafný | 2. náhradník | — ↓2 | 687 (4.45 %) |
| 3. | Petr Náhlík | Zvolen(a) | 1. ↑2 | 911 (5.9 %) |
| 4. | Daniel Petříček | 1. náhradník | — ↑1 | 690 (4.47 %) |
| 5. | Lenka Lodrová | 3. náhradník | — | 643 (4.16 %) |
| 6. | Václav Vondrovský | 4. náhradník | — | 559 (3.62 %) |
| 7. | Martin Svejkovský | 5. náhradník | — | 567 (3.67 %) |
| 8. | František Bartovský | 6. náhradník | — | 600 (3.89 %) |
| 9. | Růžena Smolková | 7. náhradník | — | 549 (3.56 %) |
| 10. | Vlasta Blabolová | 8. náhradník | — | 544 (3.52 %) |
| 11. | Michal Rozšafný | 9. náhradník | — | 539 (3.49 %) |
| 12. | Eduard Wipplinger | 10. náhradník | — | 545 (3.53 %) |
| 13. | Karel Chára | 11. náhradník | — | 531 (3.44 %) |
| 14. | Zdeněk Malina | 12. náhradník | — | 567 (3.67 %) |
| 15. | Martina Náhlíková | 13. náhradník | — | 575 (3.72 %) |
| 16. | Milan Nový | 14. náhradník | — | 545 (3.53 %) |
| 17. | Jiří Haut | 15. náhradník | — | 528 (3.42 %) |
| 18. | Václav Kolář | 16. náhradník | — | 538 (3.48 %) |
| 19. | Jan Skála | 17. náhradník | — | 523 (3.39 %) |
| 20. | Vojtěch Benedikt Krejčí | 18. náhradník | — | 514 (3.33 %) |
| 21. | Jana Martínková | 19. náhradník | — | 518 (3.35 %) |
| 22. | Václav Komanec | 20. náhradník | — | 504 (3.26 %) |
| 23. | Eva Stará | 21. náhradník | — | 508 (3.29 %) |
| 24. | Zbyněk Liška | 22. náhradník | — | 499 (3.23 %) |
| 25. | Eva Nejezchlebová | 23. náhradník | — | 491 (3.18 %) |
| 26. | Karel Hrubý | 24. náhradník | — | 449 (2.91 %) |
| 27. | Marie Krondlová | 25. náhradník | — | 409 (2.65 %) |
Společně za Plzeň-koalice Plzeňské aliance, Piráti, Změna, STAN a SZ 1 mandát · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomáš Hirt | 1. náhradník | — ↓1 | 589 (4.63 %) |
| 2. | Petr Domanický | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 724 (5.69 %) |
| 3. | Josef Němec | 3. náhradník | — ↓1 | 501 (3.94 %) |
| 4. | Tomáš Popp | 4. náhradník | — ↓1 | 509 (4 %) |
| 5. | Pavla Sovová | 2. náhradník | — ↑2 | 545 (4.28 %) |
| 6. | Petr Novák | 5. náhradník | — | 479 (3.77 %) |
| 7. | Markéta Němcová | 6. náhradník | — | 470 (3.69 %) |
| 8. | Radmila Čechová | 7. náhradník | — | 475 (3.73 %) |
| 9. | Dana Lukášová | 8. náhradník | — | 459 (3.61 %) |
| 10. | Jiří Konečný | 9. náhradník | — | 492 (3.87 %) |
| 11. | Monika Kotlárová | 10. náhradník | — | 460 (3.62 %) |
| 12. | Lukáš Puchta | 11. náhradník | — | 443 (3.48 %) |
| 13. | Alena Kvasničková | 12. náhradník | — | 489 (3.84 %) |
| 14. | Bohumír Mičan | 13. náhradník | — | 479 (3.77 %) |
| 15. | Lenka Hecová | 14. náhradník | — | 485 (3.81 %) |
| 16. | Markéta Rybková | 15. náhradník | — | 447 (3.51 %) |
| 17. | Miroslav Hejzek | 16. náhradník | — | 446 (3.51 %) |
| 18. | Jiří Jukl | 17. náhradník | — | 434 (3.41 %) |
| 19. | Eva Korbelová | 18. náhradník | — | 434 (3.41 %) |
| 20. | Martina Voráčková | 19. náhradník | — | 452 (3.55 %) |
| 21. | Jan Sedlák | 20. náhradník | — | 439 (3.45 %) |
| 22. | Edita Paczeltová | 21. náhradník | — | 424 (3.33 %) |
| 23. | Miroslava Kupková | 22. náhradník | — | 423 (3.32 %) |
| 24. | Pavel Liška | 23. náhradník | — | 423 (3.32 %) |
| 25. | Petra Netolická | 24. náhradník | — | 413 (3.25 %) |
| 26. | Josef Zíka | 25. náhradník | — | 392 (3.08 %) |
| 27. | Miroslav Zábranský | 26. náhradník | — | 378 (2.97 %) |
Občané patrioti 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jiří Boudník | Nezvolen(a) | — | 632 (5.84 %) |
| 2. | Martina Křivancová | Nezvolen(a) | — | 479 (4.43 %) |
| 3. | František Havíř | Nezvolen(a) | — | 424 (3.92 %) |
| 4. | Petr Nosek | Nezvolen(a) | — | 512 (4.73 %) |
| 5. | Petr Kudrnovský | Nezvolen(a) | — | 421 (3.89 %) |
| 6. | Martin Vaško | Nezvolen(a) | — | 418 (3.86 %) |
| 7. | Lenka Richterová | Nezvolen(a) | — | 403 (3.72 %) |
| 8. | Jaroslav Bošek | Nezvolen(a) | — | 406 (3.75 %) |
| 9. | Barbora Dvořáková | Nezvolen(a) | — | 400 (3.7 %) |
| 10. | Kateřina Bornová | Nezvolen(a) | — | 478 (4.42 %) |
| 11. | Jan Michálek | Nezvolen(a) | — | 393 (3.63 %) |
| 12. | Jaromír Novotný | Nezvolen(a) | — | 387 (3.58 %) |
| 13. | Jiří Fikar | Nezvolen(a) | — | 393 (3.63 %) |
| 14. | Pavel Dvořák | Nezvolen(a) | — | 375 (3.46 %) |
| 15. | Michal Huspek | Nezvolen(a) | — | 378 (3.49 %) |
| 16. | Michal Cvikl | Nezvolen(a) | — | 385 (3.56 %) |
| 17. | Jiří Čermák | Nezvolen(a) | — | 365 (3.37 %) |
| 18. | Jan Polanský | Nezvolen(a) | — | 407 (3.76 %) |
| 19. | Petr Šlehofer | Nezvolen(a) | — | 372 (3.44 %) |
| 20. | Petr Aubrecht | Nezvolen(a) | — | 383 (3.54 %) |
| 21. | Ivana Čermáková | Nezvolen(a) | — | 373 (3.45 %) |
| 22. | Petr Bečvář | Nezvolen(a) | — | 374 (3.45 %) |
| 23. | Miroslav Tykvart | Nezvolen(a) | — | 361 (3.33 %) |
| 24. | Kateřina Pechlerová | Nezvolen(a) | — | 348 (3.21 %) |
| 25. | Tomáš Valenta | Nezvolen(a) | — | 337 (3.11 %) |
| 26. | Oldřich Strouhal | Nezvolen(a) | — | 319 (2.95 %) |
| 27. | Irena Pechlerová | Nezvolen(a) | — | 287 (2.65 %) |
VEŘEJNÉ ZÁJMY PLZNĚ s podporou Iniciativy za levnější MHD, spolku P-FANS a Úsvit 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Roman Bakala | Nezvolen(a) | — | 317 (5.68 %) |
| 2. | Petr Kovanda | Nezvolen(a) | — | 240 (4.3 %) |
| 3. | Bohuslav Vokáč | Nezvolen(a) | — | 234 (4.19 %) |
| 4. | Vladimíra Kozáková | Nezvolen(a) | — | 242 (4.34 %) |
| 5. | Jan Sazama | Nezvolen(a) | — | 217 (3.89 %) |
| 6. | Hynek Brych | Nezvolen(a) | — | 213 (3.82 %) |
| 7. | Rostislav Kovařík | Nezvolen(a) | — | 214 (3.83 %) |
| 8. | Miloslav Hrubec | Nezvolen(a) | — | 253 (4.53 %) |
| 9. | Jaroslav Straka | Nezvolen(a) | — | 199 (3.57 %) |
| 10. | Jakub Kanta | Nezvolen(a) | — | 194 (3.48 %) |
| 11. | Libuše Hrabáková | Nezvolen(a) | — | 200 (3.58 %) |
| 12. | Iveta Habžanská | Nezvolen(a) | — | 207 (3.71 %) |
| 13. | Jana Nováková | Nezvolen(a) | — | 191 (3.42 %) |
| 14. | Jiří Hrabák | Nezvolen(a) | — | 212 (3.8 %) |
| 15. | Eliška Josefína Tyllová | Nezvolen(a) | — | 186 (3.33 %) |
| 16. | Antonín Dobner | Nezvolen(a) | — | 184 (3.3 %) |
| 17. | Jana Kovandová | Nezvolen(a) | — | 240 (4.3 %) |
| 18. | Klaudie Pechová | Nezvolen(a) | — | 189 (3.39 %) |
| 19. | Petr Vogel | Nezvolen(a) | — | 185 (3.31 %) |
| 20. | Tomáš Habžanský | Nezvolen(a) | — | 189 (3.39 %) |
| 21. | Oldřich Fajfer | Nezvolen(a) | — | 184 (3.3 %) |
| 22. | Jiřina Kantová | Nezvolen(a) | — | 185 (3.31 %) |
| 23. | Yvette Horníková | Nezvolen(a) | — | 187 (3.35 %) |
| 24. | Marcela Pechová | Nezvolen(a) | — | 181 (3.24 %) |
| 25. | Jiřina Bakalová | Nezvolen(a) | — | 179 (3.21 %) |
| 26. | Rostislav Škůrek | Nezvolen(a) | — | 179 (3.21 %) |
| 27. | Zuzana Maříková | Nezvolen(a) | — | 172 (3.08 %) |
Strana svobodných občanů 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomáš Vendiš | Nezvolen(a) | — | 251 (4.53 %) |
| 2. | Martin Skála | Nezvolen(a) | — | 229 (4.14 %) |
| 3. | Kristián Dominik Hladký | Nezvolen(a) | — | 208 (3.76 %) |
| 4. | Jan Jakub Ptáček | Nezvolen(a) | — | 210 (3.79 %) |
| 5. | Michal Miškolci | Nezvolen(a) | — | 203 (3.67 %) |
| 6. | Vladislav Krásný | Nezvolen(a) | — | 209 (3.77 %) |
| 7. | Vladimír Holý | Nezvolen(a) | — | 207 (3.74 %) |
| 8. | Tomáš Křepinský | Nezvolen(a) | — | 204 (3.68 %) |
| 9. | Pavel Nedbal | Nezvolen(a) | — | 217 (3.92 %) |
| 10. | Adam Barák | Nezvolen(a) | — | 207 (3.74 %) |
| 11. | Zdeněk Kalina | Nezvolen(a) | — | 211 (3.81 %) |
| 12. | Jakub Kasl | Nezvolen(a) | — | 201 (3.63 %) |
| 13. | Veronika Vanžurová | Nezvolen(a) | — | 210 (3.79 %) |
| 14. | Tomáš Matoušek | Nezvolen(a) | — | 197 (3.56 %) |
| 15. | Veronika Bukovanová | Nezvolen(a) | — | 204 (3.68 %) |
| 16. | Ladislav Zavadil | Nezvolen(a) | — | 201 (3.63 %) |
| 17. | Jaromíra Ladmanová | Nezvolen(a) | — | 213 (3.85 %) |
| 18. | Michaela Svobodová | Nezvolen(a) | — | 201 (3.63 %) |
| 19. | Eva Skybová | Nezvolen(a) | — | 200 (3.61 %) |
| 20. | Ondřej Vanžura | Nezvolen(a) | — | 196 (3.54 %) |
| 21. | Martin Bydžovský | Nezvolen(a) | — | 210 (3.79 %) |
| 22. | Tomáš Vaněček | Nezvolen(a) | — | 212 (3.83 %) |
| 23. | Jitka Nedbalová | Nezvolen(a) | — | 203 (3.67 %) |
| 24. | Františka Ladmanová | Nezvolen(a) | — | 192 (3.47 %) |
| 25. | Antonín Povondra | Nezvolen(a) | — | 185 (3.34 %) |
| 26. | Jan Svejkovský | Nezvolen(a) | — | 185 (3.34 %) |
| 27. | Miloslav Feřt | Nezvolen(a) | — | 165 (2.98 %) |
Pravá volba pro Plzeň (PVP) 0 mandátů · 25 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Miroslav Hus | Nezvolen(a) | — | 351 (6.8 %) |
| 2. | Miroslav Matějka | Nezvolen(a) | — | 262 (5.07 %) |
| 3. | Jiří Šplíchal | Nezvolen(a) | — | 227 (4.39 %) |
| 4. | Roman Dohnal | Nezvolen(a) | — | 261 (5.05 %) |
| 5. | Rudolf Šorm | Nezvolen(a) | — | 220 (4.26 %) |
| 6. | Ilja Šedo | Nezvolen(a) | — | 230 (4.45 %) |
| 7. | Irena Leichtová | Nezvolen(a) | — | 201 (3.89 %) |
| 8. | Zuzana Huclová | Nezvolen(a) | — | 207 (4.01 %) |
| 9. | Jana Kolářová | Nezvolen(a) | — | 238 (4.61 %) |
| 10. | Karel Hanzlík | Nezvolen(a) | — | 225 (4.35 %) |
| 11. | Miloslav Brunclík | Nezvolen(a) | — | 190 (3.68 %) |
| 12. | Matouš Merxbauer | Nezvolen(a) | — | 178 (3.44 %) |
| 13. | Marta Kolafová | Nezvolen(a) | — | 190 (3.68 %) |
| 14. | Iva Rauchová | Nezvolen(a) | — | 197 (3.81 %) |
| 15. | Miroslav Burda | Nezvolen(a) | — | 178 (3.44 %) |
| 16. | Tomáš Reischig | Nezvolen(a) | — | 251 (4.86 %) |
| 17. | Karel Syka | Nezvolen(a) | — | 194 (3.75 %) |
| 18. | Štěpánka Hausnerová | Nezvolen(a) | — | 211 (4.08 %) |
| 19. | Miroslava Grollmussová | Nezvolen(a) | — | 173 (3.35 %) |
| 20. | Jiří Pojer | Nezvolen(a) | — | 173 (3.35 %) |
| 21. | Miloslava Honzíková | Nezvolen(a) | — | 183 (3.54 %) |
| 22. | Kateřina Husová | Nezvolen(a) | — | 170 (3.29 %) |
| 23. | Dáša Fišerová | Nezvolen(a) | — | 158 (3.06 %) |
| 24. | Blanka Merxbauerová | Nezvolen(a) | — | 151 (2.92 %) |
| 25. | Aurelio Duchek | Nezvolen(a) | — | 142 (2.75 %) |
Plzeň pro sport 0 mandátů · 27 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Radim Hovorka | Nezvolen(a) | — | 206 (5.48 %) |
| 2. | Jiří Bouchal | Nezvolen(a) | — | 195 (5.19 %) |
| 3. | Lukáš Hering | Nezvolen(a) | — | 150 (3.99 %) |
| 4. | Adéla Kupková | Nezvolen(a) | — | 147 (3.91 %) |
| 5. | Pavla Knížáková | Nezvolen(a) | — | 152 (4.04 %) |
| 6. | Lukáš Václav | Nezvolen(a) | — | 139 (3.7 %) |
| 7. | Hedvika Němcová | Nezvolen(a) | — | 143 (3.8 %) |
| 8. | Markéta Přibylová | Nezvolen(a) | — | 139 (3.7 %) |
| 9. | Irena Zikmundová | Nezvolen(a) | — | 200 (5.32 %) |
| 10. | Kristýna Sladká | Nezvolen(a) | — | 129 (3.43 %) |
| 11. | Lukáš Přibyl | Nezvolen(a) | — | 145 (3.86 %) |
| 12. | Jan Breburda | Nezvolen(a) | — | 142 (3.78 %) |
| 13. | Markéta Vebrová | Nezvolen(a) | — | 133 (3.54 %) |
| 14. | Barbora Stezková | Nezvolen(a) | — | 131 (3.48 %) |
| 15. | Mojmír Zikmund | Nezvolen(a) | — | 155 (4.12 %) |
| 16. | Jana Zíková | Nezvolen(a) | — | 128 (3.4 %) |
| 17. | Michal Studenovský | Nezvolen(a) | — | 125 (3.32 %) |
| 18. | Jitka Rážová | Nezvolen(a) | — | 123 (3.27 %) |
| 19. | Miroslav Pačan | Nezvolen(a) | — | 122 (3.24 %) |
| 20. | Jitka Čonková | Nezvolen(a) | — | 133 (3.54 %) |
| 21. | Antonín Mištera | Nezvolen(a) | — | 125 (3.32 %) |
| 22. | Miroslava Harangová | Nezvolen(a) | — | 122 (3.24 %) |
| 23. | Marie Kunešová | Nezvolen(a) | — | 119 (3.16 %) |
| 24. | Václav Miko | Nezvolen(a) | — | 119 (3.16 %) |
| 25. | Martin Pačaj | Nezvolen(a) | — | 121 (3.22 %) |
| 26. | Zdeněk Příhoda | Nezvolen(a) | — | 116 (3.09 %) |
| 27. | Bohuslava Norovská | Nezvolen(a) | — | 95 (2.53 %) |
Změna pro Plzeň 0 mandátů · 18 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Štěpán Esterle | Nezvolen(a) | — | 268 (7.45 %) |
| 2. | Přemysl Kubišta | Nezvolen(a) | — | 321 (8.92 %) |
| 3. | Richard Svoboda | Nezvolen(a) | — | 210 (5.83 %) |
| 4. | Olga Bláhová | Nezvolen(a) | — | 277 (7.7 %) |
| 5. | David Rund | Nezvolen(a) | — | 186 (5.17 %) |
| 6. | Karel Prokeš | Nezvolen(a) | — | 199 (5.53 %) |
| 7. | Martina Kožíšek Ouřadová | Nezvolen(a) | — | 205 (5.7 %) |
| 8. | Petr Mikota | Nezvolen(a) | — | 192 (5.33 %) |
| 9. | Jana Komůrková | Nezvolen(a) | — | 182 (5.06 %) |
| 10. | Šárka Šmolíková | Nezvolen(a) | — | 178 (4.94 %) |
| 11. | Michal Menšík | Nezvolen(a) | — | 159 (4.42 %) |
| 12. | František Řezáč | Nezvolen(a) | — | 181 (5.03 %) |
| 13. | Marie Pašková | Nezvolen(a) | — | 168 (4.67 %) |
| 14. | Daniel Houdek | Nezvolen(a) | — | 176 (4.89 %) |
| 15. | Pavel Stehlík | Nezvolen(a) | — | 176 (4.89 %) |
| 16. | Milada Šrámková | Nezvolen(a) | — | 182 (5.06 %) |
| 17. | Karel Babka | Nezvolen(a) | — | 179 (4.97 %) |
| 18. | Jiří Šváb | Nezvolen(a) | — | 157 (4.36 %) |