Volební období 2018 – 2022
Výsledky komunálních voleb obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
05. 10. 2018
Hlasovalo 9 164 z 30 013 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 11 listin
35 mandátů · 6 zvolených listin
35 mandátů · 6 zvolených listin
- Ostravak
- ANO 2011
- Česká pirátská strana
- Občanská demokratická strana
- Komunistická strana Čech a Moravy
- Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
- LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA
- Koalice Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové a Strany zelených
- Česká strana sociálně demokratická
- NEZÁVISLÍ
- Romská demokratická strana
Ostravak 10 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Petra Bernfeldová | Zvolen(a) | 1. | 2 321 (3.35 %) |
| 2. | Robert Adámek | Zvolen(a) | 2. | 2 089 (3.01 %) |
| 3. | Hana Strádalová | Zvolen(a) | 3. | 2 064 (2.97 %) |
| 4. | Radim Žebrák | Zvolen(a) | 4. | 2 080 (3 %) |
| 5. | Jiří Havlíček | Zvolen(a) | 5. | 2 065 (2.98 %) |
| 6. | Jiří Botor | Zvolen(a) | 6. | 2 003 (2.89 %) |
| 7. | Daniel Horváth | Zvolen(a) | 7. | 1 992 (2.87 %) |
| 8. | Roman Ščurek | Zvolen(a) | 8. | 2 010 (2.9 %) |
| 9. | Maxmilián Šimek | Zvolen(a) | 9. | 2 008 (2.89 %) |
| 10. | Lukáš Semerák | Zvolen(a) | 10. | 2 108 (3.04 %) |
| 11. | Vladimír Polák | 1. náhradník | — | 2 171 (3.13 %) |
| 12. | Hana Kobilíková | 2. náhradník | — | 1 989 (2.87 %) |
| 13. | Leopold Sulovský | 3. náhradník | — | 2 115 (3.05 %) |
| 14. | Mojmír Šugárek | 4. náhradník | — | 2 035 (2.93 %) |
| 15. | Jiří Satinský | 5. náhradník | — | 1 983 (2.86 %) |
| 16. | Pavel Konečný | 6. náhradník | — | 1 955 (2.82 %) |
| 17. | Andrea Matulová | 7. náhradník | — | 2 043 (2.94 %) |
| 18. | Lenka Paterová | 8. náhradník | — | 1 953 (2.81 %) |
| 19. | Lenka Kocierzová | 9. náhradník | — | 1 990 (2.87 %) |
| 20. | Lucie Kubínková | 10. náhradník | — | 1 945 (2.8 %) |
| 21. | Jan Šmíd | 11. náhradník | — | 1 989 (2.87 %) |
| 22. | Jan Liďák | 12. náhradník | — | 1 937 (2.79 %) |
| 23. | Robert Michalík | 13. náhradník | — | 1 907 (2.75 %) |
| 24. | Alexandra Slotová | 14. náhradník | — | 1 917 (2.76 %) |
| 25. | Hana Ondrušková | 15. náhradník | — | 1 896 (2.73 %) |
| 26. | Martin Rymel | 16. náhradník | — | 1 914 (2.76 %) |
| 27. | Robert Balon | 17. náhradník | — | 1 896 (2.73 %) |
| 28. | Radana Šoltysová | 18. náhradník | — | 1 908 (2.75 %) |
| 29. | Adéla Vejrová | 19. náhradník | — | 1 874 (2.7 %) |
| 30. | Šárka Šrámková Žižková | 20. náhradník | — | 1 892 (2.73 %) |
| 31. | Jan Posker | 21. náhradník | — | 1 890 (2.72 %) |
| 32. | Hana Eschingerová | 22. náhradník | — | 1 893 (2.73 %) |
| 33. | Eva Ježová | 23. náhradník | — | 1 847 (2.66 %) |
| 34. | Miluše Pszczolková | 24. náhradník | — | 1 821 (2.62 %) |
| 35. | Ivan Zboran | 25. náhradník | — | 1 782 (2.57 %) |
ANO 2011 9 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zuzana Ožanová | Zvolen(a) | 1. | 1 872 (3.03 %) |
| 2. | Alena Pataky | Zvolen(a) | 2. | 1 861 (3.01 %) |
| 3. | Petr Veselka | Zvolen(a) | 3. | 1 821 (2.95 %) |
| 4. | Jaroslav Trnovec | Zvolen(a) | 4. | 1 813 (2.93 %) |
| 5. | Pavel Šestořád | Zvolen(a) | 5. | 1 829 (2.96 %) |
| 6. | Ondřej Němeček | Zvolen(a) | 6. | 1 834 (2.97 %) |
| 7. | Jiří Malášek | Zvolen(a) | 7. | 1 788 (2.89 %) |
| 8. | Petr Kuś | Zvolen(a) | 8. | 1 826 (2.95 %) |
| 9. | Vladimír Redl | Zvolen(a) | 9. | 1 801 (2.91 %) |
| 10. | Soňa Suchá | 1. náhradník | — | 1 792 (2.9 %) |
| 11. | Jan Tabášek | 2. náhradník | — | 1 776 (2.87 %) |
| 12. | Karel Mrózek | 3. náhradník | — | 1 783 (2.88 %) |
| 13. | Radim Bednarčík | 4. náhradník | — | 1 794 (2.9 %) |
| 14. | Kateřina Šebestová | 5. náhradník | — | 1 841 (2.98 %) |
| 15. | Markéta Body | 6. náhradník | — | 1 785 (2.89 %) |
| 16. | Marie Chaleplisová | 7. náhradník | — | 1 774 (2.87 %) |
| 17. | Jana Šestořádová | 8. náhradník | — | 1 768 (2.86 %) |
| 18. | Leona Dolníková | 9. náhradník | — | 1 756 (2.84 %) |
| 19. | Jaromír Tománek | 10. náhradník | — | 1 760 (2.85 %) |
| 20. | Zdeněk Martínek | 11. náhradník | — | 1 754 (2.84 %) |
| 21. | Marcela Mrózková Heříková | 12. náhradník | — | 1 785 (2.89 %) |
| 22. | Jaroslav Musial | 13. náhradník | — | 1 741 (2.82 %) |
| 23. | Hana Davidová | 14. náhradník | — | 1 736 (2.81 %) |
| 24. | Aleš Juchelka | 15. náhradník | — | 1 821 (2.95 %) |
| 25. | Zuzana Němečková | 16. náhradník | — | 1 743 (2.82 %) |
| 26. | Miroslava Grochalová | 17. náhradník | — | 1 727 (2.79 %) |
| 27. | Dagmar Lindnerová | 18. náhradník | — | 1 723 (2.79 %) |
| 28. | Petr Jalandžiev | 19. náhradník | — | 1 717 (2.78 %) |
| 29. | Dušan Suchý | 20. náhradník | — | 1 706 (2.76 %) |
| 30. | Alice Návratová | 21. náhradník | — | 1 701 (2.75 %) |
| 31. | Daniela Sauerová | 22. náhradník | — | 1 695 (2.74 %) |
| 32. | Eva Kuśová | 23. náhradník | — | 1 681 (2.72 %) |
| 33. | Jaroslav Ambrož | 24. náhradník | — | 1 660 (2.69 %) |
| 34. | Kamil Tabášek | 25. náhradník | — | 1 655 (2.68 %) |
| 35. | Renáta Veselková | 26. náhradník | — | 1 587 (2.57 %) |
Česká pirátská strana 6 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rostislav Řeha | Zvolen(a) | 1. | 1 300 (3.1 %) |
| 2. | David Witosz | Zvolen(a) | 2. | 1 313 (3.13 %) |
| 3. | Lukáš Jansa | Zvolen(a) | 3. | 1 313 (3.13 %) |
| 4. | Kamil Tomáš | Zvolen(a) | 4. | 1 241 (2.95 %) |
| 5. | Barbora Vojkovská | Zvolen(a) | 5. | 1 246 (2.97 %) |
| 6. | Martin Kučera | Zvolen(a) | 6. | 1 230 (2.93 %) |
| 7. | Ondřej Polanský | 1. náhradník | — | 1 219 (2.9 %) |
| 8. | Pavel Brynda | 2. náhradník | — | 1 239 (2.95 %) |
| 9. | Jakub Šusta | 3. náhradník | — | 1 224 (2.91 %) |
| 10. | Jan Nemček | 4. náhradník | — | 1 217 (2.9 %) |
| 11. | Jiří Surůvka | 5. náhradník | — | 1 259 (3 %) |
| 12. | Jiří Klega | 6. náhradník | — | 1 242 (2.96 %) |
| 13. | Jonáš Vrchovský | 7. náhradník | — | 1 217 (2.9 %) |
| 14. | Hashim Habiballa | 8. náhradník | — | 1 250 (2.98 %) |
| 15. | Jan Gajdica | 9. náhradník | — | 1 225 (2.92 %) |
| 16. | Jiří Lavický | 10. náhradník | — | 1 194 (2.84 %) |
| 17. | Petr Bainar | 11. náhradník | — | 1 203 (2.86 %) |
| 18. | David Sedlík | 12. náhradník | — | 1 193 (2.84 %) |
| 19. | Jan Struhala | 13. náhradník | — | 1 187 (2.83 %) |
| 20. | Pavel Dostál | 14. náhradník | — | 1 215 (2.89 %) |
| 21. | Tamara Strachotová | 15. náhradník | — | 1 179 (2.81 %) |
| 22. | Libor Folwarczny | 16. náhradník | — | 1 188 (2.83 %) |
| 23. | Jan Můčka | 17. náhradník | — | 1 176 (2.8 %) |
| 24. | Michal Holoušek | 18. náhradník | — | 1 167 (2.78 %) |
| 25. | Marcela Mikulíková | 19. náhradník | — | 1 169 (2.78 %) |
| 26. | Valerie Sládečková | 20. náhradník | — | 1 159 (2.76 %) |
| 27. | Eva Řehová | 21. náhradník | — | 1 160 (2.76 %) |
| 28. | Vilemína Ondrušová | 22. náhradník | — | 1 164 (2.77 %) |
| 29. | Martin Koudela | 23. náhradník | — | 1 158 (2.76 %) |
| 30. | Nela Parmová | 24. náhradník | — | 1 164 (2.77 %) |
| 31. | Prokop Hampl | 25. náhradník | — | 1 146 (2.73 %) |
| 32. | Miloš Černý | 26. náhradník | — | 1 122 (2.67 %) |
| 33. | Jakub Pavelka | 27. náhradník | — | 1 117 (2.66 %) |
| 34. | Vlasta Černá | 28. náhradník | — | 1 098 (2.61 %) |
| 35. | Matěj Kočvara | 29. náhradník | — | 1 041 (2.48 %) |
Občanská demokratická strana 4 mandáty · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Miroslav Svozil | Zvolen(a) | 1. | 916 (3.14 %) |
| 2. | Valentina Vaňková | Zvolen(a) | 2. | 892 (3.06 %) |
| 3. | Ladislav Jodlovski | Zvolen(a) | 3. | 874 (3 %) |
| 4. | Sylvie Tobiczyková | Zvolen(a) | 4. | 856 (2.93 %) |
| 5. | Jiří Výtisk | 1. náhradník | — | 847 (2.9 %) |
| 6. | Jiří Heinrich | 2. náhradník | — | 856 (2.93 %) |
| 7. | Jana Rutová | 3. náhradník | — | 860 (2.95 %) |
| 8. | Roman Tietz | 4. náhradník | — | 842 (2.89 %) |
| 9. | Dagmar Děcká | 5. náhradník | — | 846 (2.9 %) |
| 10. | Vítězslav Bystroň | 6. náhradník | — | 867 (2.97 %) |
| 11. | Martin Šimek | 7. náhradník | — | 841 (2.88 %) |
| 12. | Tomáš Stodulka | 8. náhradník | — | 831 (2.85 %) |
| 13. | Martin Slaběňák | 9. náhradník | — | 854 (2.93 %) |
| 14. | Jan Drahovzal | 10. náhradník | — | 857 (2.94 %) |
| 15. | Jana Grollová | 11. náhradník | — | 861 (2.95 %) |
| 16. | Petr Hradil | 12. náhradník | — | 831 (2.85 %) |
| 17. | Radmila Holá | 13. náhradník | — | 823 (2.82 %) |
| 18. | Petr Štíhel | 14. náhradník | — | 840 (2.88 %) |
| 19. | Jarmila Grollová | 15. náhradník | — | 814 (2.79 %) |
| 20. | Libor Gottfried | 16. náhradník | — | 819 (2.81 %) |
| 21. | Květoslava Franková | 17. náhradník | — | 812 (2.78 %) |
| 22. | Martin Svozil | 18. náhradník | — | 827 (2.83 %) |
| 23. | Simona Lojková | 19. náhradník | — | 840 (2.88 %) |
| 24. | Lukáš Bizoň | 20. náhradník | — | 824 (2.82 %) |
| 25. | Šimon Kvíčala | 21. náhradník | — | 819 (2.81 %) |
| 26. | Pavel Šusta | 22. náhradník | — | 808 (2.77 %) |
| 27. | Ján Buďvesel | 23. náhradník | — | 804 (2.76 %) |
| 28. | Janka Drahovzalová | 24. náhradník | — | 817 (2.8 %) |
| 29. | Jiří Groll | 25. náhradník | — | 797 (2.73 %) |
| 30. | Petr Lorenz | 26. náhradník | — | 796 (2.73 %) |
| 31. | Edita Martonová | 27. náhradník | — | 792 (2.71 %) |
| 32. | Dušan Medvecký | 28. náhradník | — | 803 (2.75 %) |
| 33. | Daniel Volný | 29. náhradník | — | 778 (2.67 %) |
| 34. | David Tichý | 30. náhradník | — | 783 (2.68 %) |
| 35. | Zdeněk Nytra | 31. náhradník | — | 800 (2.74 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 4 mandáty · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Vít Macháček | Zvolen(a) | 1. | 835 (3.2 %) |
| 2. | Josef Blahuta | Zvolen(a) | 2. | 798 (3.06 %) |
| 3. | Jiří Hurta | Zvolen(a) | 3. | 790 (3.03 %) |
| 4. | Jan Havelka | Zvolen(a) | 4. | 777 (2.98 %) |
| 5. | Jaroslav Bečák | 1. náhradník | — | 766 (2.94 %) |
| 6. | Jan Kvasňák | 2. náhradník | — | 750 (2.88 %) |
| 7. | Ivana Kalousková | 3. náhradník | — | 753 (2.89 %) |
| 8. | Josef Sládek | 4. náhradník | — | 761 (2.92 %) |
| 9. | Ivan Pětvalský | 5. náhradník | — | 743 (2.85 %) |
| 10. | Ivan Štefek | 6. náhradník | — | 765 (2.93 %) |
| 11. | Miroslav Mer | 7. náhradník | — | 738 (2.83 %) |
| 12. | Alena Klepšová | 8. náhradník | — | 742 (2.85 %) |
| 13. | Michal Kadura | 9. náhradník | — | 752 (2.88 %) |
| 14. | Petr Přikryl | 10. náhradník | — | 749 (2.87 %) |
| 15. | Jarmila Konvičková | 11. náhradník | — | 741 (2.84 %) |
| 16. | Vítězslav Nenička | 12. náhradník | — | 744 (2.85 %) |
| 17. | František Kadura | 13. náhradník | — | 737 (2.83 %) |
| 18. | Martin Mentlík | 14. náhradník | — | 737 (2.83 %) |
| 19. | Hana Šustková | 15. náhradník | — | 735 (2.82 %) |
| 20. | David Salamon | 16. náhradník | — | 740 (2.84 %) |
| 21. | Vladimíra Francírková | 17. náhradník | — | 732 (2.81 %) |
| 22. | Zuzana Hurtová | 18. náhradník | — | 741 (2.84 %) |
| 23. | Jan Chvostek | 19. náhradník | — | 729 (2.8 %) |
| 24. | Michal Plášek | 20. náhradník | — | 735 (2.82 %) |
| 25. | Olga Jana Foltýnová | 21. náhradník | — | 727 (2.79 %) |
| 26. | Renata Glumbíková | 22. náhradník | — | 731 (2.8 %) |
| 27. | Martin Novák | 23. náhradník | — | 734 (2.82 %) |
| 28. | Jan Hurta | 24. náhradník | — | 733 (2.81 %) |
| 29. | Jana Plonková | 25. náhradník | — | 724 (2.78 %) |
| 30. | Kamila Bohumínská | 26. náhradník | — | 722 (2.77 %) |
| 31. | Václav Hrstka | 27. náhradník | — | 722 (2.77 %) |
| 32. | Lumír Gajdoš | 28. náhradník | — | 722 (2.77 %) |
| 33. | Jaromír Bulas | 29. náhradník | — | 716 (2.75 %) |
| 34. | Lumír Kowalski | 30. náhradník | — | 713 (2.74 %) |
| 35. | Milan Fabián | 31. náhradník | — | 687 (2.64 %) |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 2 mandáty · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Robert Starý | Zvolen(a) | 1. | 598 (3.12 %) |
| 2. | Vladimíra Dluhošová | Zvolen(a) | 2. | 589 (3.07 %) |
| 3. | Michal Dedek | 1. náhradník | — | 589 (3.07 %) |
| 4. | Milada Tkačíková | 2. náhradník | — | 587 (3.06 %) |
| 5. | Karel Chromčák | 3. náhradník | — | 575 (3 %) |
| 6. | Pavlína Ševčíková | 4. náhradník | — | 559 (2.91 %) |
| 7. | Pavel Wittmayer | 5. náhradník | — | 562 (2.93 %) |
| 8. | Jaroslav Klikorka | 6. náhradník | — | 560 (2.92 %) |
| 9. | Otakar Hubálek | 7. náhradník | — | 558 (2.91 %) |
| 10. | Vanda Poczatková | 8. náhradník | — | 556 (2.9 %) |
| 11. | Daniel Dubský | 9. náhradník | — | 553 (2.88 %) |
| 12. | Ivan Čupka | 10. náhradník | — | 552 (2.88 %) |
| 13. | Jakub Pachula | 11. náhradník | — | 551 (2.87 %) |
| 14. | Milada Latečková | 12. náhradník | — | 540 (2.81 %) |
| 15. | Štefan Rendek | 13. náhradník | — | 544 (2.83 %) |
| 16. | Zdeňka Erlachová | 14. náhradník | — | 544 (2.83 %) |
| 17. | Marie Hýblová | 15. náhradník | — | 538 (2.8 %) |
| 18. | Ivona Vodová | 16. náhradník | — | 541 (2.82 %) |
| 19. | Bohumil Mroček | 17. náhradník | — | 541 (2.82 %) |
| 20. | Hanička Dědinová | 18. náhradník | — | 539 (2.81 %) |
| 21. | Eliška Moskvová | 19. náhradník | — | 545 (2.84 %) |
| 22. | Winfried Vjačka | 20. náhradník | — | 542 (2.82 %) |
| 23. | Martin Tomai | 21. náhradník | — | 541 (2.82 %) |
| 24. | Romana Pavliňáková | 22. náhradník | — | 540 (2.81 %) |
| 25. | Marcela Latečková | 23. náhradník | — | 539 (2.81 %) |
| 26. | Bohumil Bula | 24. náhradník | — | 537 (2.8 %) |
| 27. | Vlasta Mročková | 25. náhradník | — | 536 (2.79 %) |
| 28. | Lucie Bandurová | 26. náhradník | — | 536 (2.79 %) |
| 29. | Tereza Klárová | 27. náhradník | — | 537 (2.8 %) |
| 30. | Naděžda Klučárová | 28. náhradník | — | 533 (2.78 %) |
| 31. | Milena Stará | 29. náhradník | — | 529 (2.76 %) |
| 32. | Aleš Matura | 30. náhradník | — | 525 (2.74 %) |
| 33. | Karla Koľveková | 31. náhradník | — | 524 (2.73 %) |
| 34. | Jana Voračeková | 32. náhradník | — | 514 (2.68 %) |
| 35. | Zdeňka Vjačková | 33. náhradník | — | 506 (2.64 %) |
LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Naděžda Franková | Nezvolen(a) | — | 458 (3.8 %) |
| 2. | Peter Harvánek | Nezvolen(a) | — | 403 (3.34 %) |
| 3. | Karel Sládeček | Nezvolen(a) | — | 386 (3.2 %) |
| 4. | Přemysl Kubečka | Nezvolen(a) | — | 374 (3.1 %) |
| 5. | Valeria Stojčevová | Nezvolen(a) | — | 373 (3.1 %) |
| 6. | Lenka Plachtová | Nezvolen(a) | — | 370 (3.07 %) |
| 7. | Alena Neubertová | Nezvolen(a) | — | 361 (3 %) |
| 8. | Jiří Matuszek | Nezvolen(a) | — | 346 (2.87 %) |
| 9. | Petr Dvorský | Nezvolen(a) | — | 351 (2.91 %) |
| 10. | Jan Galla | Nezvolen(a) | — | 338 (2.8 %) |
| 11. | Miluše Wagnerová | Nezvolen(a) | — | 349 (2.9 %) |
| 12. | Michaela Olšová | Nezvolen(a) | — | 345 (2.86 %) |
| 13. | Aleš Juchelka | Nezvolen(a) | — | 364 (3.02 %) |
| 14. | Patrik Tomašovský | Nezvolen(a) | — | 337 (2.8 %) |
| 15. | Vasil Koky | Nezvolen(a) | — | 336 (2.79 %) |
| 16. | Vojtěch Vorlíček | Nezvolen(a) | — | 342 (2.84 %) |
| 17. | Monika Vavřičková | Nezvolen(a) | — | 337 (2.8 %) |
| 18. | Stanislav Šterc | Nezvolen(a) | — | 338 (2.8 %) |
| 19. | Karla Mokrošová | Nezvolen(a) | — | 325 (2.7 %) |
| 20. | Petr Skýba | Nezvolen(a) | — | 334 (2.77 %) |
| 21. | Andrea Sachová | Nezvolen(a) | — | 336 (2.79 %) |
| 22. | Anna Kubicová | Nezvolen(a) | — | 322 (2.67 %) |
| 23. | Jana Šálková | Nezvolen(a) | — | 332 (2.75 %) |
| 24. | Pavla Hermanová | Nezvolen(a) | — | 328 (2.72 %) |
| 25. | Šárka Malcherová | Nezvolen(a) | — | 328 (2.72 %) |
| 26. | Ladislava Čapčová | Nezvolen(a) | — | 324 (2.69 %) |
| 27. | Rostislav Adam | Nezvolen(a) | — | 325 (2.7 %) |
| 28. | Zdeněk Vicherek | Nezvolen(a) | — | 323 (2.68 %) |
| 29. | Markéta Skýbová | Nezvolen(a) | — | 327 (2.71 %) |
| 30. | Gabriela Harvánková | Nezvolen(a) | — | 322 (2.67 %) |
| 31. | Jitka Kubečková | Nezvolen(a) | — | 326 (2.7 %) |
| 32. | Lucie Stwiertnia | Nezvolen(a) | — | 322 (2.67 %) |
| 33. | Jiřina Chlebková | Nezvolen(a) | — | 318 (2.64 %) |
| 34. | Adolf Hubáček | Nezvolen(a) | — | 316 (2.62 %) |
| 35. | Tomáš Sládeček | Nezvolen(a) | — | 314 (2.61 %) |
Koalice Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové a Strany zelených 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rudolf Zahradník | Nezvolen(a) | — | 397 (3.38 %) |
| 2. | Sofie Šteffková | Nezvolen(a) | — | 362 (3.08 %) |
| 3. | Martin Mach | Nezvolen(a) | — | 347 (2.96 %) |
| 4. | Ladislav Vrchovský | Nezvolen(a) | — | 393 (3.35 %) |
| 5. | Ilja Racek | Nezvolen(a) | — | 471 (4.01 %) |
| 6. | Magdaléna Hajdučková | Nezvolen(a) | — | 337 (2.87 %) |
| 7. | Jana Žáčková | Nezvolen(a) | — | 367 (3.13 %) |
| 8. | René Šmotek | Nezvolen(a) | — | 361 (3.08 %) |
| 9. | Petr Chovanec | Nezvolen(a) | — | 330 (2.81 %) |
| 10. | Hana Durdová | Nezvolen(a) | — | 372 (3.17 %) |
| 11. | Petr Matěj | Nezvolen(a) | — | 345 (2.94 %) |
| 12. | Jakub Valihrach | Nezvolen(a) | — | 327 (2.79 %) |
| 13. | Michal Moric | Nezvolen(a) | — | 340 (2.9 %) |
| 14. | Marcela Hajdučková | Nezvolen(a) | — | 329 (2.8 %) |
| 15. | Eliška Franková | Nezvolen(a) | — | 321 (2.73 %) |
| 16. | Miroslav Haupt | Nezvolen(a) | — | 320 (2.73 %) |
| 17. | Petr Klečka | Nezvolen(a) | — | 318 (2.71 %) |
| 18. | Yvetta Ellerová | Nezvolen(a) | — | 336 (2.86 %) |
| 19. | František Urban | Nezvolen(a) | — | 324 (2.76 %) |
| 20. | Roman Polách | Nezvolen(a) | — | 354 (3.02 %) |
| 21. | Marie Ludvová | Nezvolen(a) | — | 324 (2.76 %) |
| 22. | Tereza Valihrachová | Nezvolen(a) | — | 321 (2.73 %) |
| 23. | David Pauk | Nezvolen(a) | — | 325 (2.77 %) |
| 24. | Jakub Špunda | Nezvolen(a) | — | 311 (2.65 %) |
| 25. | Hynek Svoboda | Nezvolen(a) | — | 324 (2.76 %) |
| 26. | Dušan Zakopal | Nezvolen(a) | — | 317 (2.7 %) |
| 27. | Pavel Škrlík | Nezvolen(a) | — | 316 (2.69 %) |
| 28. | Helena Krenželoková | Nezvolen(a) | — | 318 (2.71 %) |
| 29. | Dagmar Paskerová | Nezvolen(a) | — | 317 (2.7 %) |
| 30. | Ilona Kubešová | Nezvolen(a) | — | 311 (2.65 %) |
| 31. | Zuzana Vobecká | Nezvolen(a) | — | 302 (2.57 %) |
| 32. | Jarmila Plačková | Nezvolen(a) | — | 310 (2.64 %) |
| 33. | Jakub Podušel | Nezvolen(a) | — | 297 (2.53 %) |
| 34. | Soňa Ďorď | Nezvolen(a) | — | 295 (2.51 %) |
| 35. | Laokratis Stampolidis | Nezvolen(a) | — | 278 (2.37 %) |
Česká strana sociálně demokratická 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Jana Vajdíková | Nezvolen(a) | — | 371 (3.51 %) |
| 2. | Petr Janíček | Nezvolen(a) | — | 318 (3.01 %) |
| 3. | Hynek Benýšek | Nezvolen(a) | — | 307 (2.91 %) |
| 4. | Libor Grygar | Nezvolen(a) | — | 315 (2.98 %) |
| 5. | Milan Weber | Nezvolen(a) | — | 323 (3.06 %) |
| 6. | Jiřina Havlíková | Nezvolen(a) | — | 316 (2.99 %) |
| 7. | Rudolf Pavlíček | Nezvolen(a) | — | 310 (2.93 %) |
| 8. | Radek Filipczyk | Nezvolen(a) | — | 326 (3.09 %) |
| 9. | Ivana Bollogová | Nezvolen(a) | — | 311 (2.94 %) |
| 10. | Jan Krsička | Nezvolen(a) | — | 299 (2.83 %) |
| 11. | Radek Bartusek | Nezvolen(a) | — | 302 (2.86 %) |
| 12. | Ivana Křístková | Nezvolen(a) | — | 311 (2.94 %) |
| 13. | Barbora Veselá | Nezvolen(a) | — | 330 (3.12 %) |
| 14. | Nikolaos Papadakis | Nezvolen(a) | — | 298 (2.82 %) |
| 15. | Josef Pravda | Nezvolen(a) | — | 303 (2.87 %) |
| 16. | Matěj Benda | Nezvolen(a) | — | 311 (2.94 %) |
| 17. | Radmila Bebková | Nezvolen(a) | — | 307 (2.91 %) |
| 18. | Josef Pyšno | Nezvolen(a) | — | 297 (2.81 %) |
| 19. | Michal Přívratský | Nezvolen(a) | — | 294 (2.78 %) |
| 20. | Anna Thompson | Nezvolen(a) | — | 303 (2.87 %) |
| 21. | Luděk Bebko | Nezvolen(a) | — | 294 (2.78 %) |
| 22. | Robert Plesník | Nezvolen(a) | — | 299 (2.83 %) |
| 23. | Josef Grendziok | Nezvolen(a) | — | 295 (2.79 %) |
| 24. | Jiří Hajdušek | Nezvolen(a) | — | 290 (2.74 %) |
| 25. | Ondřej Zapletal | Nezvolen(a) | — | 292 (2.76 %) |
| 26. | Ivana Michálková | Nezvolen(a) | — | 293 (2.77 %) |
| 27. | Emilie Urbancová | Nezvolen(a) | — | 291 (2.75 %) |
| 28. | Petr Janíček | Nezvolen(a) | — | 294 (2.78 %) |
| 29. | Petr Krayzel | Nezvolen(a) | — | 286 (2.71 %) |
| 30. | Martina Paprskářová | Nezvolen(a) | — | 294 (2.78 %) |
| 31. | Ludmila Hozmanová | Nezvolen(a) | — | 287 (2.72 %) |
| 32. | Elisavet Blejchařová | Nezvolen(a) | — | 287 (2.72 %) |
| 33. | Tomáš Kylar | Nezvolen(a) | — | 279 (2.64 %) |
| 34. | Blanka Kubeczková | Nezvolen(a) | — | 260 (2.46 %) |
| 35. | Jan Strakoš | Nezvolen(a) | — | 256 (2.42 %) |
NEZÁVISLÍ 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lucie Feiková | Nezvolen(a) | — | 310 (4.6 %) |
| 2. | Petra Mařáková | Nezvolen(a) | — | 249 (3.7 %) |
| 3. | Eva Hýlová | Nezvolen(a) | — | 236 (3.5 %) |
| 4. | Oldřich Jandač | Nezvolen(a) | — | 230 (3.41 %) |
| 5. | Filip Hardt | Nezvolen(a) | — | 198 (2.94 %) |
| 6. | Helena Kuběnová | Nezvolen(a) | — | 239 (3.55 %) |
| 7. | Lubomír Moric | Nezvolen(a) | — | 213 (3.16 %) |
| 8. | Pavel Šebesta | Nezvolen(a) | — | 201 (2.98 %) |
| 9. | Radomír Folten | Nezvolen(a) | — | 222 (3.3 %) |
| 10. | Pavla Kovalová | Nezvolen(a) | — | 234 (3.47 %) |
| 11. | Bohuslava Halamíčková | Nezvolen(a) | — | 192 (2.85 %) |
| 12. | Šárka Fehérová | Nezvolen(a) | — | 210 (3.12 %) |
| 13. | Kateřina Hillová | Nezvolen(a) | — | 178 (2.64 %) |
| 14. | Andrea Hardtová | Nezvolen(a) | — | 183 (2.72 %) |
| 15. | Michaela Halamíčková | Nezvolen(a) | — | 182 (2.7 %) |
| 16. | Lukáš Heger | Nezvolen(a) | — | 181 (2.69 %) |
| 17. | Bohuslav Kretek | Nezvolen(a) | — | 175 (2.6 %) |
| 18. | Šárka Ličková | Nezvolen(a) | — | 197 (2.92 %) |
| 19. | Ilona Georgieva | Nezvolen(a) | — | 187 (2.77 %) |
| 20. | Jana Skopalová | Nezvolen(a) | — | 179 (2.66 %) |
| 21. | Jana Rychlíková | Nezvolen(a) | — | 172 (2.55 %) |
| 22. | Roman Hardt | Nezvolen(a) | — | 176 (2.61 %) |
| 23. | Zdeněk Hill | Nezvolen(a) | — | 171 (2.54 %) |
| 24. | Jana Feiková | Nezvolen(a) | — | 176 (2.61 %) |
| 25. | Karolína Kubíčková | Nezvolen(a) | — | 173 (2.57 %) |
| 26. | Simona Rychlíková | Nezvolen(a) | — | 173 (2.57 %) |
| 27. | Aneta Vašňovská | Nezvolen(a) | — | 172 (2.55 %) |
| 28. | Martin Kudela | Nezvolen(a) | — | 166 (2.46 %) |
| 29. | Růžena Schilbachová | Nezvolen(a) | — | 167 (2.48 %) |
| 30. | Daniel Dědoch | Nezvolen(a) | — | 165 (2.45 %) |
| 31. | Jana Hillová | Nezvolen(a) | — | 167 (2.48 %) |
| 32. | Alena Barabášová | Nezvolen(a) | — | 172 (2.55 %) |
| 33. | Tomáš Klejnot | Nezvolen(a) | — | 166 (2.46 %) |
| 34. | Zdeněk Sasko | Nezvolen(a) | — | 161 (2.39 %) |
| 35. | Sandra Barabášová | Nezvolen(a) | — | 154 (2.28 %) |
Romská demokratická strana 0 mandátů · 15 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Elena Gorolová | Nezvolen(a) | — | 76 (13.47 %) |
| 2. | Jozef Ištok | Nezvolen(a) | — | 35 (6.2 %) |
| 3. | Jan Kandráč | Nezvolen(a) | — | 37 (6.56 %) |
| 4. | Dagmar Lešková | Nezvolen(a) | — | 36 (6.38 %) |
| 5. | Pavlína Landoriová | Nezvolen(a) | — | 37 (6.56 %) |
| 6. | Nikola Čuriová | Nezvolen(a) | — | 34 (6.02 %) |
| 7. | Josef Čonka | Nezvolen(a) | — | 35 (6.2 %) |
| 8. | Dana Kandráčová | Nezvolen(a) | — | 35 (6.2 %) |
| 9. | Leona Bandyová | Nezvolen(a) | — | 34 (6.02 %) |
| 10. | David Boldezerský | Nezvolen(a) | — | 39 (6.91 %) |
| 11. | Božena Landoriová | Nezvolen(a) | — | 31 (5.49 %) |
| 12. | Simona Čonková | Nezvolen(a) | — | 34 (6.02 %) |
| 13. | Zoltán Horváth | Nezvolen(a) | — | 36 (6.38 %) |
| 14. | Petr Dunka | Nezvolen(a) | — | 31 (5.49 %) |
| 15. | Vojtěch Kroščen | Nezvolen(a) | — | 34 (6.02 %) |