Volební období 2006 – 2010
Výsledky komunálních voleb obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
20. 10. 2006
Hlasovalo 9 926 z 34 418 zapsaných voličů.
Přehled listin
Všichni kandidáti každé kandidátní listiny – zvolení zastupitelé, náhradníci i nezvolení, v pořadí, v jakém byli na kandidátce. Mandáty se dělí poměrně podle počtu hlasů pro listinu (d'Hondtova metoda), takže podíl mandátů zhruba odpovídá podílu hlasů; listiny pod 5 % se nezapočítávají.
- Mandáty pro listiny. Nejprve se mandáty rozdělí mezi kandidátní listiny – poměrně podle celkového počtu hlasů, které listina dostala (d'Hondtovou metodou, tj. postupným dělením řadou 1, 2, 3 …). Listiny pod 5 % hlasů se nezapočítávají.
- Kandidáti uvnitř listiny – podle pořadí na kandidátce. Získala-li listina N mandátů, připadnou zpravidla prvním N kandidátům v pořadí, v jakém je listina zapsala na kandidátku.
- Přeskočení pořadí přednostními hlasy. Kandidát postoupí na volitelné místo jen tehdy, když získal aspoň o 10 % víc hlasů, než je průměrný počet hlasů na kandidáta jeho listiny. Menší rozdíly pořadí nemění – rozhoduje pozice na kandidátce. Proto může mít nezvolený kandidát víc hlasů než někdo zvolený z lepšího místa.
- Náhradníci. Nezvolení kandidáti listiny jsou v pořadí náhradníky a nastupují, když se během volebního období uvolní mandát (např. rezignace, úmrtí, ztráta mandátu). Tato stránka ukazuje stav k datu voleb, ne pozdější změny.
Pozn. k číslu „Přednostní hlasy": jde v drtivé většině o hlasy odevzdané celé listině – kdo zaškrtl stranu, dá hlas jejím kandidátům shora podle počtu mandátů. Individuální křížky u jmen s číslem pohnou jen o desítky až stovky hlasů, takže kandidáti silné listiny se drží blízko průměru. Součet těchto hlasů za celou listinu proto není počet jejích voličů (je zhruba tolikrát vyšší, kolik se v obci volí mandátů) – u listin je uvedený jen podíl v procentech, kterým se dělí mandáty.
Podrobně: zákon č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí – § 45 (rozdělení mandátů a pořadí kandidátů), § 56 (nastupování náhradníků).
Podíl hlasů odevzdaných kandidátním listinám · 7 listin
35 mandátů · 5 zvolených listin
35 mandátů · 5 zvolených listin
Občanská demokratická strana 17 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Miroslav Svozil | Zvolen(a) | 1. | 4 148 (2.94 %) |
| 2. | Jiří Groll | Zvolen(a) | 2. | 4 081 (2.89 %) |
| 3. | Tomáš Stodulka | Zvolen(a) | 3. | 4 077 (2.89 %) |
| 4. | Jiří Heinrich | Zvolen(a) | 4. | 4 140 (2.93 %) |
| 5. | Sylvie Tobiczyková | Zvolen(a) | 5. | 4 088 (2.9 %) |
| 6. | Jana Štědroňová | Zvolen(a) | 6. | 4 073 (2.89 %) |
| 7. | Martin Svozil | Zvolen(a) | 7. | 4 068 (2.88 %) |
| 8. | Valentina Vaňková | Zvolen(a) | 8. | 4 113 (2.91 %) |
| 9. | Michal Hinčica | Zvolen(a) | 9. | 4 045 (2.87 %) |
| 10. | Zdeněk Nytra | Zvolen(a) | 10. | 4 119 (2.92 %) |
| 11. | Ladislav Jodlovski | Zvolen(a) | 11. | 4 079 (2.89 %) |
| 12. | Milan Adámek | Zvolen(a) | 12. | 4 067 (2.88 %) |
| 13. | Jiří Výtisk | Zvolen(a) | 13. | 4 095 (2.9 %) |
| 14. | Jana Rutová | Zvolen(a) | 14. | 4 134 (2.93 %) |
| 15. | Karel Baďura | Zvolen(a) | 15. | 4 065 (2.88 %) |
| 16. | Andrea Wlochová | Zvolen(a) | 16. | 4 075 (2.89 %) |
| 17. | David Tichý | Zvolen(a) | 17. | 4 058 (2.88 %) |
| 18. | Petr Sedláček | 1. náhradník | — | 4 051 (2.87 %) |
| 19. | Jaroslav Jiříček | 2. náhradník | — | 4 030 (2.86 %) |
| 20. | Jan Drahovzal | 3. náhradník | — | 4 076 (2.89 %) |
| 21. | Drahomír Javorský | 4. náhradník | — | 4 023 (2.85 %) |
| 22. | Jiří Glogar | 5. náhradník | — | 4 048 (2.87 %) |
| 23. | Petr Chovanec | 6. náhradník | — | 4 021 (2.85 %) |
| 24. | Blanka Malá | 7. náhradník | — | 4 024 (2.85 %) |
| 25. | Daniel Hudec | 8. náhradník | — | 4 007 (2.84 %) |
| 26. | Olga Hrochová | 9. náhradník | — | 3 982 (2.82 %) |
| 27. | Libor Gottfried | 10. náhradník | — | 3 989 (2.83 %) |
| 28. | Petr Kubík | 11. náhradník | — | 3 984 (2.82 %) |
| 29. | Dalibor Suchánek | 12. náhradník | — | 3 955 (2.8 %) |
| 30. | Renata Jurčová | 13. náhradník | — | 3 984 (2.82 %) |
| 31. | Pavel Šusta | 14. náhradník | — | 3 928 (2.78 %) |
| 32. | Jaromír Vaněk | 15. náhradník | — | 3 912 (2.77 %) |
| 33. | Jozef Majer | 16. náhradník | — | 3 865 (2.74 %) |
| 34. | Tomáš Petřík | 17. náhradník | — | 3 822 (2.71 %) |
| 35. | Radmila Holá | 18. náhradník | — | 3 651 (2.59 %) |
Česká strana sociálně demokratická 9 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tomáš Kuřec | Zvolen(a) | 1. | 2 304 (2.93 %) |
| 2. | Jiří Havlíček | Zvolen(a) | 2. | 2 295 (2.92 %) |
| 3. | Yvona Jungová | Zvolen(a) | 3. | 2 364 (3 %) |
| 4. | Michal Hladík | Zvolen(a) | 4. | 2 386 (3.03 %) |
| 5. | Michal Bayer | Zvolen(a) | 5. | 2 280 (2.9 %) |
| 6. | Jan Krsička | Zvolen(a) | 6. | 2 268 (2.88 %) |
| 7. | Jan Stoklasa | Zvolen(a) | 7. | 2 296 (2.92 %) |
| 8. | Michal Kubíček | Zvolen(a) | 8. | 2 273 (2.89 %) |
| 9. | Jaroslav Skýba | Zvolen(a) | 9. | 2 300 (2.92 %) |
| 10. | Iva Tichá | 1. náhradník | — | 2 297 (2.92 %) |
| 11. | Ivo Količ | 2. náhradník | — | 2 259 (2.87 %) |
| 12. | Štěpán Kvasnica | 3. náhradník | — | 2 284 (2.9 %) |
| 13. | Dagmar Gelová | 4. náhradník | — | 2 245 (2.85 %) |
| 14. | David Látka | 5. náhradník | — | 2 256 (2.87 %) |
| 15. | Jana Strnišťová | 6. náhradník | — | 2 255 (2.86 %) |
| 16. | Martin Wiederman | 7. náhradník | — | 2 255 (2.86 %) |
| 17. | Petr Krayzel | 8. náhradník | — | 2 246 (2.85 %) |
| 18. | Josef Sládek | 9. náhradník | — | 2 245 (2.85 %) |
| 19. | Pavel Drlíček | 10. náhradník | — | 2 255 (2.86 %) |
| 20. | Karla Weberová | 11. náhradník | — | 2 279 (2.89 %) |
| 21. | Pavel Kavecký | 12. náhradník | — | 2 248 (2.86 %) |
| 22. | Blanka Kubeczková | 13. náhradník | — | 2 232 (2.84 %) |
| 23. | Ivan Krejčí | 14. náhradník | — | 2 260 (2.87 %) |
| 24. | Jan Filípek | 15. náhradník | — | 2 222 (2.82 %) |
| 25. | Terézia Sýkorová | 16. náhradník | — | 2 220 (2.82 %) |
| 26. | Pavel Dvořák | 17. náhradník | — | 2 210 (2.81 %) |
| 27. | Jakub Bžatek | 18. náhradník | — | 2 216 (2.81 %) |
| 28. | Edmund Hájek | 19. náhradník | — | 2 201 (2.8 %) |
| 29. | Jiří Čech | 20. náhradník | — | 2 234 (2.84 %) |
| 30. | Talat Ameir | 21. náhradník | — | 2 203 (2.8 %) |
| 31. | Jaroslav Hajdyla | 22. náhradník | — | 2 184 (2.77 %) |
| 32. | Zdeňka Skýbová | 23. náhradník | — | 2 166 (2.75 %) |
| 33. | Jiří Olšar | 24. náhradník | — | 2 140 (2.72 %) |
| 34. | Jiřina Havlíková | 25. náhradník | — | 2 139 (2.72 %) |
| 35. | Ivo Veselý | 26. náhradník | — | 2 072 (2.63 %) |
Komunistická strana Čech a Moravy 5 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Ivan Štefek | Zvolen(a) | 1. | 1 414 (3.02 %) |
| 2. | Jaroslav Bečák | Zvolen(a) | 2. | 1 380 (2.95 %) |
| 3. | Josef Blahuta | Zvolen(a) | 3. | 1 382 (2.95 %) |
| 4. | Jaromír Fabián | Zvolen(a) | 4. | 1 371 (2.93 %) |
| 5. | Jiří Hurta | Zvolen(a) | 5. | 1 369 (2.92 %) |
| 6. | Karel Krupa | 1. náhradník | — | 1 364 (2.91 %) |
| 7. | Josef Kalousek | 2. náhradník | — | 1 352 (2.89 %) |
| 8. | Aleš Konečný | 3. náhradník | — | 1 361 (2.9 %) |
| 9. | Pavel Kundrik | 4. náhradník | — | 1 351 (2.88 %) |
| 10. | Zdenka Krejčí | 5. náhradník | — | 1 339 (2.86 %) |
| 11. | Lumír Kowalski | 6. náhradník | — | 1 352 (2.89 %) |
| 12. | Libuše Krupová | 7. náhradník | — | 1 335 (2.85 %) |
| 13. | Jitka Pracná | 8. náhradník | — | 1 352 (2.89 %) |
| 14. | Magdalena Janošková | 9. náhradník | — | 1 333 (2.84 %) |
| 15. | Vlastimil Krejčí | 10. náhradník | — | 1 328 (2.83 %) |
| 16. | Jana Plonková | 11. náhradník | — | 1 330 (2.84 %) |
| 17. | Jan Trojanovský | 12. náhradník | — | 1 325 (2.83 %) |
| 18. | Petr Kowalski | 13. náhradník | — | 1 332 (2.84 %) |
| 19. | Jan Hurta | 14. náhradník | — | 1 331 (2.84 %) |
| 20. | Zuzana Hurtová | 15. náhradník | — | 1 340 (2.86 %) |
| 21. | Josef Bulava | 16. náhradník | — | 1 327 (2.83 %) |
| 22. | Ivana Kalousková | 17. náhradník | — | 1 330 (2.84 %) |
| 23. | Jiří Doubek | 18. náhradník | — | 1 325 (2.83 %) |
| 24. | Růžena Šarišská | 19. náhradník | — | 1 365 (2.91 %) |
| 25. | Vítězslav Novák | 20. náhradník | — | 1 324 (2.83 %) |
| 26. | Alena Šimčíková | 21. náhradník | — | 1 319 (2.81 %) |
| 27. | Svatopluk Malík | 22. náhradník | — | 1 320 (2.82 %) |
| 28. | Ludvík Prymus | 23. náhradník | — | 1 316 (2.81 %) |
| 29. | Juraj Šarišský | 24. náhradník | — | 1 318 (2.81 %) |
| 30. | Ivan Mrňka | 25. náhradník | — | 1 311 (2.8 %) |
| 31. | Erika Kulová | 26. náhradník | — | 1 313 (2.8 %) |
| 32. | Věra Tomíčková | 27. náhradník | — | 1 305 (2.78 %) |
| 33. | Vlasta Kameníčková | 28. náhradník | — | 1 303 (2.78 %) |
| 34. | Štefan Kováč | 29. náhradník | — | 1 290 (2.75 %) |
| 35. | Vítězslav Šebesta | 30. náhradník | — | 1 268 (2.71 %) |
Strana zelených 2 mandáty · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | František Vyhňák | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 671 (3.51 %) |
| 2. | Lenka Niklová | Zvolen(a) | 1. ↑1 | 702 (3.67 %) |
| 3. | Olga Hrdinová | 2. náhradník | — ↓1 | 659 (3.44 %) |
| 4. | Adam Šindler | 5. náhradník | — ↓3 | 575 (3 %) |
| 5. | Dagmar Koniariková | 3. náhradník | — | 625 (3.26 %) |
| 6. | Miroslav Šigut | 1. náhradník | — ↑3 | 666 (3.48 %) |
| 7. | Lubomír Opravil | 6. náhradník | — ↓1 | 578 (3.02 %) |
| 8. | Lucie Košárková | 4. náhradník | — ↑2 | 605 (3.16 %) |
| 9. | Petr Žák | 7. náhradník | — | 569 (2.97 %) |
| 10. | Eva Davidová | 8. náhradník | — | 583 (3.04 %) |
| 11. | Lukáš Mocsko | 9. náhradník | — | 538 (2.81 %) |
| 12. | Dagmar Hronovská | 10. náhradník | — | 567 (2.96 %) |
| 13. | Radomír Lošák | 11. náhradník | — | 525 (2.74 %) |
| 14. | Libuše Zamazalová | 12. náhradník | — | 535 (2.79 %) |
| 15. | Jiří Vašínek | 13. náhradník | — | 551 (2.88 %) |
| 16. | Marie Samková | 14. náhradník | — | 534 (2.79 %) |
| 17. | Radomír Lička | 15. náhradník | — | 526 (2.75 %) |
| 18. | Lucie Pospíšková | 16. náhradník | — | 530 (2.77 %) |
| 19. | Dalibor Papež | 17. náhradník | — | 523 (2.73 %) |
| 20. | Milena Volná | 18. náhradník | — | 517 (2.7 %) |
| 21. | Milan Gebauer | 19. náhradník | — | 535 (2.79 %) |
| 22. | Barbara Hlinková | 20. náhradník | — | 528 (2.76 %) |
| 23. | Michal Kočerha | 21. náhradník | — | 515 (2.69 %) |
| 24. | Miroslava Lošáková | 22. náhradník | — | 522 (2.73 %) |
| 25. | Martin Mojžíšek | 23. náhradník | — | 505 (2.64 %) |
| 26. | Dagmar Konečná | 24. náhradník | — | 513 (2.68 %) |
| 27. | Pavel Ostárek | 25. náhradník | — | 520 (2.72 %) |
| 28. | Petr Šindler | 26. náhradník | — | 511 (2.67 %) |
| 29. | Ivona Rusková | 27. náhradník | — | 518 (2.7 %) |
| 30. | Ladislav Mocsko | 28. náhradník | — | 501 (2.62 %) |
| 31. | Václav Karpeta | 29. náhradník | — | 487 (2.54 %) |
| 32. | Marek Morvai | 30. náhradník | — | 488 (2.55 %) |
| 33. | Miroslav Kníž | 31. náhradník | — | 478 (2.5 %) |
| 34. | Lucie Vrlová | 32. náhradník | — | 474 (2.47 %) |
| 35. | Jiří Pospíšil | 33. náhradník | — | 442 (2.31 %) |
SNK Evropští demokraté 2 mandáty · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Vladimír Polák | Zvolen(a) | 2. ↓1 | 711 (4.29 %) |
| 2. | Tomáš Kravčík | 3. náhradník | — ↓3 | 563 (3.4 %) |
| 3. | Ivo Zvonár | 5. náhradník | — ↓4 | 495 (2.98 %) |
| 4. | Jaroslava Mařáková | 6. náhradník | — ↓4 | 478 (2.88 %) |
| 5. | František Černík | 1. náhradník | — ↑2 | 658 (3.97 %) |
| 6. | Karel Piš | 2. náhradník | — ↑2 | 635 (3.83 %) |
| 7. | Leopold Sulovský | Zvolen(a) | 1. ↑6 | 733 (4.42 %) |
| 8. | Petr Kravčík | 7. náhradník | — ↓1 | 503 (3.03 %) |
| 9. | Václav Janalík | 4. náhradník | — ↑3 | 521 (3.14 %) |
| 10. | Nikola Dubovecká | 8. náhradník | — | 448 (2.7 %) |
| 11. | Viktor Piš | 9. náhradník | — | 444 (2.68 %) |
| 12. | Simona Štěpánová | 10. náhradník | — | 451 (2.72 %) |
| 13. | Michal Černík | 11. náhradník | — | 501 (3.02 %) |
| 14. | Petr Tartaini | 12. náhradník | — | 464 (2.8 %) |
| 15. | Lucie Lužíková | 13. náhradník | — | 458 (2.76 %) |
| 16. | Dana Poláková | 14. náhradník | — | 467 (2.82 %) |
| 17. | Markéta Šurgotová | 15. náhradník | — | 461 (2.78 %) |
| 18. | Marek Václavík | 16. náhradník | — | 437 (2.63 %) |
| 19. | Pavel Kujevský | 17. náhradník | — | 436 (2.63 %) |
| 20. | Jindřich Částka | 18. náhradník | — | 434 (2.62 %) |
| 21. | David Ryška | 19. náhradník | — | 463 (2.79 %) |
| 22. | Josef Poncza | 20. náhradník | — | 423 (2.55 %) |
| 23. | Petra Mařáková | 21. náhradník | — | 424 (2.56 %) |
| 24. | Jan Kubánek | 22. náhradník | — | 431 (2.6 %) |
| 25. | Renata Macháčová | 23. náhradník | — | 426 (2.57 %) |
| 26. | Jiří Kozák | 24. náhradník | — | 419 (2.53 %) |
| 27. | Eva Treterová | 25. náhradník | — | 434 (2.62 %) |
| 28. | Miroslav Vyslocký | 26. náhradník | — | 419 (2.53 %) |
| 29. | Alfred Smolka | 27. náhradník | — | 413 (2.49 %) |
| 30. | Vít Ratajský | 28. náhradník | — | 411 (2.48 %) |
| 31. | Martin Bulava | 29. náhradník | — | 407 (2.45 %) |
| 32. | Lenka Špuková | 30. náhradník | — | 408 (2.46 %) |
| 33. | David Šejda | 31. náhradník | — | 412 (2.48 %) |
| 34. | Jan Martiník | 32. náhradník | — | 389 (2.34 %) |
| 35. | Petr Šimkovič | 33. náhradník | — | 380 (2.29 %) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Václav Janalík | Nezvolen(a) | — | 571 (3.74 %) |
| 2. | František Urban | Nezvolen(a) | — | 452 (2.96 %) |
| 3. | Miroslava Jurková | Nezvolen(a) | — | 567 (3.72 %) |
| 4. | Blanka Merková | Nezvolen(a) | — | 501 (3.28 %) |
| 5. | Marie Ludvová | Nezvolen(a) | — | 485 (3.18 %) |
| 6. | Pavel Škrlík | Nezvolen(a) | — | 432 (2.83 %) |
| 7. | Radka Holušová | Nezvolen(a) | — | 483 (3.17 %) |
| 8. | Vojtěch Kupka | Nezvolen(a) | — | 461 (3.02 %) |
| 9. | Jan Grossmann | Nezvolen(a) | — | 492 (3.23 %) |
| 10. | Hedvika Smolková | Nezvolen(a) | — | 427 (2.8 %) |
| 11. | Zdeněk Glomb | Nezvolen(a) | — | 453 (2.97 %) |
| 12. | Pavel Ullmann | Nezvolen(a) | — | 464 (3.04 %) |
| 13. | Petr Klečka | Nezvolen(a) | — | 436 (2.86 %) |
| 14. | Vojtěch Škrlík | Nezvolen(a) | — | 426 (2.79 %) |
| 15. | Zdislava Doleželová | Nezvolen(a) | — | 454 (2.98 %) |
| 16. | Antonín Bartošík | Nezvolen(a) | — | 405 (2.65 %) |
| 17. | Petr Matěj | Nezvolen(a) | — | 438 (2.87 %) |
| 18. | Michal Moric | Nezvolen(a) | — | 420 (2.75 %) |
| 19. | Jitka Jurková | Nezvolen(a) | — | 491 (3.22 %) |
| 20. | Zuzana Konečná | Nezvolen(a) | — | 410 (2.69 %) |
| 21. | Milan Svačinka | Nezvolen(a) | — | 406 (2.66 %) |
| 22. | Václav Vavroš | Nezvolen(a) | — | 398 (2.61 %) |
| 23. | Jaroslav Doležel | Nezvolen(a) | — | 432 (2.83 %) |
| 24. | Peter Koman | Nezvolen(a) | — | 409 (2.68 %) |
| 25. | Jaroslava Lapešová | Nezvolen(a) | — | 400 (2.62 %) |
| 26. | Milan Koncky | Nezvolen(a) | — | 400 (2.62 %) |
| 27. | Eliška Franková | Nezvolen(a) | — | 404 (2.65 %) |
| 28. | Mária Pošteková | Nezvolen(a) | — | 400 (2.62 %) |
| 29. | Marie Skrottová | Nezvolen(a) | — | 398 (2.61 %) |
| 30. | Božena Vavrošová | Nezvolen(a) | — | 394 (2.58 %) |
| 31. | Jiří Krátký | Nezvolen(a) | — | 395 (2.59 %) |
| 32. | Arnošt Grucman | Nezvolen(a) | — | 393 (2.58 %) |
| 33. | Anna Hlávková | Nezvolen(a) | — | 389 (2.55 %) |
| 34. | Anna Pálová | Nezvolen(a) | — | 385 (2.52 %) |
| 35. | Veronika Vozárová | Nezvolen(a) | — | 361 (2.37 %) |
Národní strana 0 mandátů · 35 kandidátů
| # | Jméno | Výsledek | Mandát | Přednostní hlasy |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Iveta Machová | Nezvolen(a) | — | 64 (3.76 %) |
| 2. | Jiří Kaminský | Nezvolen(a) | — | 67 (3.93 %) |
| 3. | Taťána Frýblová | Nezvolen(a) | — | 82 (4.82 %) |
| 4. | Vít Merenus | Nezvolen(a) | — | 0 |
| 5. | Rostislav Kovář | Nezvolen(a) | — | 52 (3.05 %) |
| 6. | Lumír Klímek | Nezvolen(a) | — | 72 (4.23 %) |
| 7. | Anna Langrová | Nezvolen(a) | — | 52 (3.05 %) |
| 8. | Jan Kubíček | Nezvolen(a) | — | 53 (3.11 %) |
| 9. | Michal Rychlík | Nezvolen(a) | — | 52 (3.05 %) |
| 10. | Denisa Krystynová | Nezvolen(a) | — | 53 (3.11 %) |
| 11. | Jakub Kylar | Nezvolen(a) | — | 48 (2.82 %) |
| 12. | Tomáš Říha | Nezvolen(a) | — | 48 (2.82 %) |
| 13. | Jakub Herdin | Nezvolen(a) | — | 51 (2.99 %) |
| 14. | Martin Kudela | Nezvolen(a) | — | 48 (2.82 %) |
| 15. | Ondřej Palica | Nezvolen(a) | — | 46 (2.7 %) |
| 16. | Martin Jamnický | Nezvolen(a) | — | 47 (2.76 %) |
| 17. | Petr Lazar | Nezvolen(a) | — | 46 (2.7 %) |
| 18. | Jaroslava Šotková | Nezvolen(a) | — | 51 (2.99 %) |
| 19. | Petr Ramersdorf | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 20. | Martin Kaminský | Nezvolen(a) | — | 50 (2.93 %) |
| 21. | Soňa Pořická | Nezvolen(a) | — | 45 (2.64 %) |
| 22. | Jiří Hrabovský | Nezvolen(a) | — | 52 (3.05 %) |
| 23. | Drahomíra Nečasová | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 24. | Rostislav Pavelka | Nezvolen(a) | — | 47 (2.76 %) |
| 25. | Čestmír Sojka | Nezvolen(a) | — | 46 (2.7 %) |
| 26. | Drahomíra Líčková | Nezvolen(a) | — | 46 (2.7 %) |
| 27. | Alena Pavelková | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 28. | Karel Šedivý | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 29. | Ivan Marynčák | Nezvolen(a) | — | 43 (2.52 %) |
| 30. | Jaroslav Troler | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 31. | Ján Koncz | Nezvolen(a) | — | 48 (2.82 %) |
| 32. | Jiří Kramný | Nezvolen(a) | — | 44 (2.58 %) |
| 33. | Břetislav Kolář | Nezvolen(a) | — | 43 (2.52 %) |
| 34. | Karel Víta | Nezvolen(a) | — | 42 (2.46 %) |
| 35. | Vladislav Wolf | Nezvolen(a) | — | 43 (2.52 %) |